Jump to content
Dogomania

Tinka nietoperek ZNALAZŁA DOM!!!


Olena84

Recommended Posts

  • Replies 584
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Olena84']Dziękuje, pewnie ja bym przejęla, ale po zmianie szefa nie wyjde z pracy przed 16:([/QUOTE]

Olenka, a gdzie pracujesz? Może mój TZ zdołałby jakoś podrzucić w ciągu dnia. Ja jestem w Wwie zazwyczaj do 16.30. Aha, 12 grudnia spotykamy się dogomaniacko na pl. Bankowym - może mogłabyś dołączyć i wtedy bym Ci dała paczkę, co? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Olenka, a gdzie pracujesz? Może mój TZ zdołałby jakoś podrzucić w ciągu dnia. Ja jestem w Wwie zazwyczaj do 16.30. Aha, 12 grudnia spotykamy się dogomaniacko na pl. Bankowym - może mogłabyś dołączyć i wtedy bym Ci dała paczkę, co? ;)[/QUOTE]

Tak by było najlepiej!
Obieży ja Twoj bazarek zrobię jutro, dopiero weszłam na dogo, a na oczy ledwo widzę, noc do niczego była, przez ten wiatr a i w pracy kiepawo i długo.
Może jutro przejadę sie do niuni!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Awit']O kurcze, trzymam kciuki za udany zabieg.
Wysłałam 20zł. Wiem, że mało, ale tyle mogłam.[/QUOTE]


Dziękuje, to bardzo dużo!
Na bazarku dałam plamę bo za mało dałam kt za ksiązki, już poszło 6;).

Byłam u małej, jest kochana, wpatrzona w Dif, mnie troche olała.
Sunia wykazuje trochę agresji lękowej w stosunku do innych psów:(, powarkuje nawet na szczeniory, nie wiem czy to ze względu na strach przed utratą jedzenia czy Dif;), widac, że ktoś ją bił też niestety:(.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']
Byłam u małej, jest kochana, wpatrzona w Dif, mnie troche olała.
Sunia wykazuje trochę agresji lękowej w stosunku do innych psów:(, powarkuje nawet na szczeniory, nie wiem czy to ze względu na strach przed utratą jedzenia czy Dif;), widac, że ktoś ją bił też niestety:(.[/QUOTE]

Straszne to, jak można bić tak niewinne stworzenia;
a Ty Olena chyba nie masz Jej za złe, że była nieco niełaska w stosunku do Ciebie;) wiadomo, że ta przydzielająca jedzenie jest naj:)

Link to comment
Share on other sites

Olena, to daj znać czy będziesz na spotkaniu 12-go, czy mam szykować fanty dla Ciebie ;)
Za małą kciuki trzymam, rzecz jasna. A Ty się nie przejmuj, że Cię olała. W końcu zbyt dobrze jej się nie kojarzysz - złapałaś, wywiozłaś... Dopiero ta na miejscu pokazała psu "ludzką twarz" ;) Następnym razem zaopatrz się w jakieś smakołyki (najlepiej przebojowe ciasteczka wątróbkowe ;)), a założę się, że zrobisz furorę! :)

Link to comment
Share on other sites

Tinka po sterylizacji. Wszystko się udało, psina jest dzielna, ale przerażona.
Nie wie co się dzieje i co ma na sobie (kubraczek ;) ). Na razie nie chce wychodzić z klatki, odpoczywa.
Dzisiaj tylko woda, jutro z rana jedzonko.

Mam zdjęcia, ale nie mogę ich wkleić.. Coś się znowu dzieje z dogo?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...