Jump to content
Dogomania

danka4u1

Members
 • Content Count

  9,800
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

19 Good

About danka4u1

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Biography
  ---------------------------------------------
 • Location
  Rybnik
 • Interests
  --------------------------------------------------
 • Occupation
  nauczyciel

Recent Profile Visitors

1,912 profile views
 1. Jordi, taki żal. Pamiętam Cię jeszcze z dawnych, moich dogomaniackich czasów
 2. Friko zaprasza

   

 3. Dostałam przykrą wiadomość od Oleny. Ruda odeszła za TM w swoim domu, gdzie spędziła 5 lat.Dziękujemy Kasi za serce i opiekę nad Rudzinką.Rudzinka zmarła na mocznicę.
 4. Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku :)

  1. danka4u1

   danka4u1

   Dziękuję Szarotko. Częściej spotykamy się na FB. Pozdrowienia.

  2. Szarotka

   Szarotka

   A kim tam jestes ?;)

 5. Ruda za TM Taka była nasza Rudzinka, gdy 5 lat temu szukała domu.Znalazła u Kasi
 6. Odeszła Ruda- psiak z obornickiego schroniska, której dom, opiekę i miłość dała Kasia na 5 szczęśliwych lat.Dziękujemy za serce.
 7. Olu, jestem z Tobą w myślach i w sercu. Sonia już nie cierpi i biega jak za młodych lat po zielonych łąkach za Tęczowym Mostem, a ja myślę o Tobie...
 8. Olu i Sabciu-Sonieczko, jestem tutaj z Wami.To, ze Sonia nie chce jeść nie musi wcale oznaczać tego, co myślisz. Mój Oskar jadł do końca, a ja wiedziałam, że to ten czas, by pozwolić mu odejść......Ty też będziesz wiedziała, ale jesteście jeszcze razem.A ja z Wami , choć daleko
 9.   Sonia zażyczyła sobie wyjść na autentyczny spacer pod chmurkę nocną porą  czy to było domowe siku? Jak chce nocnych spacerów, to nie jest źle.Gorzej z Tobą....
 10. Odwiedziłam Was nocną porą, obejrzałam biedną-byłą biedną- Sonię w schronisku i sprawdziłam, czy teraz nie potrzebuje wybrać się na siku lub pić.Olu, możesz spać spokojnie. Czuwam nad Waszym snem.Jak rano ze spacerami? Chce Królewna wyjść, czy nie ma na to ochoty i sił?
 11. Olu, cóż mogę powiedzieć? Oby Sonia nie cierpiała, a Tobie starczyło sił do pielęgnowania jej.Przesyłam Wam dużo ciepłych myśli.
 12. Soniu i Olu, Olu i Soniu- jestem myślami z Wami i trzymam kciuki za wtorkową wizytę.Biedne te starowinki, a Ty zawsze z nimi jesteś na dobre, a raczej na złe w ich starości i dolegliwościach.
×
×
 • Create New...