Jump to content
Dogomania

Tinka nietoperek ZNALAZŁA DOM!!!


Olena84

Recommended Posts

[quote name='danka4u1']Rubik, jesteś błyskawicznie u Tinki.:loveu: Odwiedź nas czasem i trzymaj dalej te kciuki, a my będziemy trzymać za Twojego Mordka. Jak to? Na ulicy??[/QUOTE]

Ktoś go wyrzucił pod naszym marketem i tam spędza chłopak całe dnie. Szukamy domku i szukamy i nic...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 584
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Rubik']Ktoś go wyrzucił pod naszym marketem i tam spędza chłopak całe dnie. Szukamy domku i szukamy i nic...[/QUOTE]
Byłam u Mordka. Rzeczywiście sytuacja trudna...:shake: powodzenia Wam zyczę w poszukiwaniach, ciepliwości niestety też i duuuużo sił do tych zmagań o sczęśliwy los dla Mordka:loveu:. Tyle niestety mogę....:shake:

Link to comment
Share on other sites

A potrzebujecie czegoś materialnego? Po nowym roku, albo i wcześniej mogłabym coś może przesłać.
Ogółem nie interesuję sie tak bardzo (wybaczcie mi za to :( ) innymi psami, ale że ta suczka to kopia mojej suczki to dla mnie to dużo znaczy.

Na początku myślałam że to mój pies, bo mieszkam około 40 km od warszawy :D

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich!!! ale tu ruch, dziękuje, że jesteście! Zraz przesyłam numer konta!
Jeśli chodzi o domek... Dif ma zasadę i ja jej posłucham, by psu domu nie szukać w okolicach świąt! Sunia jest urocza, jak szczeniak, a ludzie naprawdę robią dobre wrażenie :shake:, wiem, że mogą i adoptować w lutym i wyrzucić na wakacje - gwarancji nie ma, ale może rzeczywiście po nowym roku zacząć szukac (jeszcze ten nowy rok i te petardy....)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agat21']Jestem na zaproszenie. Poproszę o numer konta, choć to fatalny miesiąc, ale jednak świąteczny :cool1:, a święta dla mnie to czas dzielenia się tym, co się ma :) (Szczęście, że nie mam na przykład.. ospy, co? :evil_lol:)[/QUOTE]

Dziękujemy my i oczywiście sama zainteresowana- Tinka- za pomoc. To rzeczywiście sczęście, że nie masz ospy hehehehe
:evil_lol::evil_lol:[quote name='lucky23'][B]A potrzebujecie czegoś materialnego? Po nowym roku, albo i wcześniej mogłabym coś może przesłać.
[/B]Ogółem nie interesuję sie tak bardzo (wybaczcie mi za to :( ) innymi psami, ale że ta suczka to kopia mojej suczki to dla mnie to dużo znaczy.

Na początku myślałam że to mój pies, bo mieszkam około 40 km od warszawy :D[/QUOTE]
Olu, czego trzeba Tince z dobr materialnych? Karma? Fanty na bazarek? Ty wiesz najlepiej.
Mam nadzieję, ze Twój pies jest na swoim miejscu;), poszukaj dobrze w domu:evil_lol:, bo inaczej wchodzi tylko w grę adopcja naszej dogomaniackiej Tinki przez Ciebie;) Co Ty na to????Znajdzie się jeszcze miejsce na ksero Twojego psa?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Witam wszystkich!!! ale tu ruch, dziękuje, że jesteście! Zraz przesyłam numer konta!
Jeśli chodzi o domek... Dif ma zasadę i ja jej posłucham, by psu domu nie szukać w okolicach świąt! Sunia jest urocza, jak szczeniak, a ludzie naprawdę robią dobre wrażenie :shake:, wiem, że mogą i adoptować w lutym i wyrzucić na wakacje - gwarancji nie ma, ale może rzeczywiście po nowym roku zacząć szukac (jeszcze ten nowy rok i te petardy....)[/QUOTE]
Myślę, że za raz po nowym roku. Przetestuje się ją na petardy itd. Z resztą czy faktycznie ludzie znajdą w tym wszystkim czas na przeglądanie ogłoszeń?:roll: Z drugiej strony jeśli ktoś przeżywa śmierć poprzedniego psa i chciałby adoptować to pewnie na Święta by chciał. Zawsze będzie źle:shake:
To może szukać już teraz, ale bardziej przyjrzeć się czy nie zostanie prezentem?:roll:

[quote name='obiezyswiat75']Mam baaardzo dużo ksiązek na bazarek, ale nie mam go kiedy wystawić :(
Może by się kto podjął? Wysłałabym autorów i tytuły, potem zajęła się wysyłką[/QUOTE]
A o jakiej tematyce? Masz jakieś dramaty? (nie dla mnie). Jestem potencjalnym klientem:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka4u1']Dziękujemy my i oczywiście sama zainteresowana- Tinka- za pomoc. To rzeczywiście sczęście, że nie masz ospy hehehehe
:evil_lol::evil_lol:
Olu, czego trzeba Tince z dobr materialnych? Karma? Fanty na bazarek? Ty wiesz najlepiej.
Mam nadzieję, ze Twój pies jest na swoim miejscu;), poszukaj dobrze w domu:evil_lol:, bo inaczej wchodzi tylko w grę adopcja naszej dogomaniackiej Tinki przez Ciebie;) Co Ty na to????Znajdzie się jeszcze miejsce na ksero Twojego psa?[/QUOTE]
Sprawdziłam porządnie, mój pies jest i sie wyleguje. Tinkę wzięłabym bardzo chętnie.. ale nie mogę :(
Mieszkam w bloku, na 4 piętrze.. w dodatku Xena jest młoda..
Ale po nowym roku (lub przed) wyślę coś. Zabaweczkę jakąś i przysmaki :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']Witam wszystkich!!! ale tu ruch, dziękuje, że jesteście! Zraz przesyłam numer konta!
Jeśli chodzi o domek... Dif ma zasadę i ja jej posłucham, by psu domu nie szukać w okolicach świąt! Sunia jest urocza, jak szczeniak, a ludzie naprawdę robią dobre wrażenie :shake:, wiem, że mogą i adoptować w lutym i wyrzucić na wakacje - gwarancji nie ma, ale może rzeczywiście po nowym roku zacząć szukac (jeszcze ten nowy rok i te petardy....)[/QUOTE]

Też tak myślę, bo psycholi coraz więcej i piesek pod choinkę dla dziecka, a potem ......sru.....w ciemną, mroźną noc na ulicę.

Link to comment
Share on other sites

Hmn... dalej czekam na konto do wpłaty :) Jeżeli chodzi o bazarek... w sobotę dobiega końca bazarek z mojego podpisu... jest to mój pierwszy bazarek i ma tylko 5 fantów ale jeżeli do weekendu nikt z doświadczeniem się nie zgłosi się to mogę podjąć się tego zadania .. :) jeżeli chodzi o mieszanie ksiązek od różnych osób to fajnie było by gdyby wysyłka szła od jednej osoby bo potem na bazarze robi się zamieszanie i dlaczego trzceba np 2 razy płacić za wysyłkę... oczywiście można pogrupować i napisać wyraźnie ze np pozycje od 1 do 15 są z wawy a od 16 do 30 z kielc i przesyłka nie łączy się... no ale mimo wszystko wtedy zawsze się robi zamieszanie i burda kliencka :)
[COLOR=#ff0000]
edit: Olena się zdeklarowała - i dobrze :)[/COLOR]

a co do szukania dommku na Święta to chyba nigdy nie ma dobrej pory ale też sądze, ze jeżeli ktoś to przemyślał i postanowił mieć psa to właśnie moze go chcieć na Święta, niektórzy rodzice dają swojemu dziecku na Święta jako pretekst a tak naprawdę dawno się już zdecydowali i bycie prezentem nie zawsze musi być złe... ja bym zaczęła już w przyszłym tygodniu szukać domku i bardziej bym tylko uważała na tych ze światecznymi odruchami ...:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...