Jump to content
Dogomania

asiuniab

Members
 • Content Count

  9,677
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

asiuniab last won the day on August 9 2013

asiuniab had the most liked content!

Community Reputation

300 Excellent

6 Followers

About asiuniab

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Wrocław

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Maciek, ja też zostawiam Twojej decyzji dyspozycję dotyczącą spadku po Pandusi; słabo ze mną na dogomanii, więc trudno mi wskazać wątek, bo niestety mój problem z nieutrzymywaniem się hasła i każdorazowym restartem hasła, aby móc napisać jeden post trochę mnie przerasta .... :( Maciek777 jesteś bardziej w temacie, więc kochany decyduj :)
 2. serce pęka, ale też tak myślę :( mari, tak mi przykro, że kolejne święta nie są czasem beztroski i relaksu :( bardzo mocno przytulam Cię do serca i Twoje ogony!!
 3. nie ma piękniejszego widoku, od szczęśliwego psiego dziadeczka, no po prostu nie ma!!!
 4. Misio śpi na obłoczku :) kochany dziadzio; przepraszam, że nie uczestniczę w wątkach, ale ja muszę za każdym razem restartować hasło :( nie mam pomysłu co mogę jeszcze zrobić, żeby mieć normalny dostęp do dogomanii
 5. ooo dzięki za nowy trop, już nie mam pomysłu :( dziś wyjątkowo zrestartowałam hasło, więc mogę chwilę tu pobyć, szkoda mi, bo mam 13 nieodczytanych wiadomości, a to z reguły zaproszenia na bazarki, a wiadomo bazarki, to pomoc dla bezdomniaków; spróbuję z innej przeglądarki następnym razem :)
 6. anica dziękuję za zaproszenie, niestety nie mam problem z dostępem do dogomanii (codziennie muszę generować nowe hasło i mam dostęp tylko do "wyczerpania" się sesji, także nie pomogę na wątku, i innych też :( mogę jedynie podczytywać jako niezalogowana :(
 7. przepraszam, byłam pewna że zalicytowałam tu sosik, a nie czy jeszcze się załapię na przepis; ps. to pewnie przez to, że co niżej, jeśli ktoś może mi pomóc, to bardzo proszę: PS mam pytanie, żeby zalogować się ostatnie 2 tygodnie na dogomanię, muszę codziennie resetować hasło, i ani mi komputer nie zapamiętuje nowego hasła, ani jak nie dam dyspozycji zapamiętania hasła jak je wpiszę to mnie nie wpuszcza na konto; problem polega na tym, że zalogowana jestem tylko przez chwilę i żeby skorzystać z forum muszę czekać do następnego dnia, żeby znów zresetować hasło; czy może ktoś miał podobną sytuację i może mi pomóc?
 8. no ja zmieniłam komputer, na tamtym byłam wciąż zalogowana, i ok też nie pamiętałam hasła, ale jest opcja żeby zresetować hasło i wprowadzić nowe, tak zrobiłam, no i to działa tylko na chwilę, muszę to robić codziennie, i jak w ciągu dnia sesja mi się skończy, to żeby dostać się na dogomanię muszę czekać do północy jak kopciuszek ...
 9. poproszę o symboliczną cegiełkę za 10 zł PS mam pytanie, żeby zalogować się ostatnie 2 tygodnie na dogomanię, muszę codziennie resetować hasło, i ani mi komputer nie zapamiętuje nowego hasła, ani jak nie dam dyspozycji zapamiętania hasła jak je wpiszę to mnie nie wpuszcza na konto; problem polega na tym, że zalogowana jestem tylko przez chwilę i żeby skorzystać z forum muszę czekać do następnego dnia, żeby znów zresetować hasło; czy może ktoś miał podobną sytuację i może mi pomóc?
 10. witam się i dziękuję za zaproszenie, poproszę o 13, 53, 55, 57, 58 dziękuję bardzo :)
 11. dzięki piękne przesyłka dotarła na czas; jedzenie dla ptaków zacne, nie mogę powiedzieć, że nie mogę doczekać się zimy, bo bym skłamała, nie znoszę zimy ze względu na bezdomne zwierzęta, i te uwiązane na łańcuchach :( ale nie mam na to wpływu, a ptaki na pewno będą zadowolone :) noooo i przepyszne orzechy, takie jak lubię, takie świeżutkie mniam
 12. hmmm, to ja dziś wieczorkiem zrobię przelew i jednak poproszę paczkę w ruchu, może się uda i dotrze do piątku ;)
 13. Witam się i poproszę, 4 podwójne gwiazdki, 2 puszki i 5 kg orzechów i zależałoby mi żeby mogło to dotrzeć do piątku do Wrocławia, jeśli nie to trudno, ale tak byłoby wspaniale :)
×
×
 • Create New...