Jump to content
Dogomania

Hotel KADIF

Members
 • Posts

  7948
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

Converted

 • Location
  k/w-wy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Hotel KADIF's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Kochani! Przed chwilką rozmawiałam z wetką, która badała Polci krew. W ostatnich badaniach T4 jest w normie, ale za to TSH jest w górnej granicy. Wg niej może to świadczyć o niedoczynności tarczycy, ponieważ organizm "myśli", że podwyższając TSH wyrówna sobie T4. Tak najprościej tłumacząc. Wg niej celowe jest wdrożenie leczenia hormonalnego. A ja grzebiąc w necie znalazłam coś takiego: http://www.endokrynologia.net/tarczyca/hormony-tarczycy-tsh-ft4-ft3 Co prawda strona dotyczy ludzi, ale czymże się różnimy od zwiarząt ... ;) Jeśli chodzi o diagnostykę cukrzycy zasugerowała zbadanie fruktozaminy: http://www.diag.pl/Badanie-Fruktozamina.85+M5ea42823535.0.html Jest to oznaczenie o wiele bardziej przydatne niż oznaczene glukozy, która waha się w organiźmie w zależności od np. stresu jakim niewątpliwie jest przewóz psa do weta i pobieranie krwi. Czekamy co powie Ewci wetka, bo wiadomo ile lekarzy tyle opinii.
 2. I albumik Isadorki: https://www.facebook.com/gorczycawozniak/media_set?set=a.10202812977301710.1073741946.1119287530&type=1
 3. I uaktualniony albumik Pol na FB: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.376795615729724.90845.179740165435271&type=3&uploaded=37
 4. Nowe foty Poli na FB!!! Zapraszam na wydarzenie: https://www.facebook.com/events/301927636628037/?fref=ts I buziaki dla wszystkich od hotelu KADIF! :kiss_2:
 5. Nowe dogo normalnie!!!! :laugh2_2: Zapraszam na nasz profil na FB: https://www.facebook.com/pages/Hotel-dla-ps%C3%B3w-KADIF/179740165435271?ref=hl
 6. Cześć, Kochane Moje! :iloveyou: Matko, co za zmiany na dogo! Wreszcie dotarli do XXI wieku, bo do tej pory byli w ... hmm... Ewcia już dawno mnie prosiła, żebym coś skrobnęła, ale omijam jakoś dogo. O wiele "zręczniej" pracuje mi się na FB. Ale wiem, że zaglądacie i na nasz profil hotelowy: https://www.facebook.com/pages/Hotel-dla-ps%C3%B3w-KADIF/179740165435271?ref=hl i na wydarzenie Polki: https://www.facebook.com/events/301927636628037/?ref_newsfeed_story_type=regular U Poli wszystko po staremu, nic się nie dzieje. To znaczy tylko kumple się zmieniają. W tej chwili Pola jest psem, który mieszka u nas najdłużej. Drugie miejsce zajmuje śliczna trikolorowa, zwariowana, młoda Tutsi (Ewcia, wiesz która ... taka wariatka, która nic nie robi wolno :megagrin: ). Na dzień dzisiejszy w naszym hotelu mamy łącznie z naszymi 18 psiaków. Jutro liczba się zmniejszy o jednego, bo będzie adopcja. Ale o tym SZA! Nie bardzo nawet wiem co napisać o Poli. Nadal kocha mojego męża i pluszaki. Zresztą okazało się, że wszystkie nasze psy kochają pluszaki. Strasznie to jest sympatyczne, bo "wydzierają" je sobie z klatek. Jak Iksik wyjdzie na dwór, wszystkie "jego" zabawki magicznym sposobem przeoszą się do klatki Pinezki. Potem do klatki Poli, potem do Tutki itd. Niestety Iksik bardzo niszczy zabawki i niedługo zostanie jeden malutki pluszczek dla Polki ;) Pola sporo śpi i niewiele je. Niestety wydaje mi się, że znowu przytyła. Wygląda jak baryłeczka z małą główką. Ale za to chyba się wyciszyła, bo ostatnio nie było żadnej scysji z innym hotelowiczem. Zaglądajcie na fejsa! Tam będę wklejała zdjęcia, bo na dogo nie mogę. Na FB jest o wiele łatwiej i szybciej. Buziaki!!!! Będę Was podglądać na dogo! :megagrin:
 7. Kochani! Pimpek w marcu uczestniczył w proekcie reklamowym mającym na celu znalezienie domów bezdomniakom z naszego hotelu. Udostępniajcie filmik, rozsyłajcie gdzie możecie. Bardzo na to liczymy z firmą LongHairFilms - niech nasza całodniowa praca przyniesie pozytywne efekty w postaci domu dla Pimpka! :) [video=youtube;4FSfTm-U-Eo]https://www.youtube.com/watch?v=4FSfTm-U-Eo&list=UUrHOiKHejJ1ntbSCAxW9vqw[/video] Pozdrawiam wszystkich cieplutko! :)
 8. Kochane, ja też będę przekazywała info o Pimpku, bo jestem z Mają i Grzesiem w stałym kontakcie :) Pierwszy tydzień pobytu Pimpka w nowym miejscu był dosyć ciężki z uwagi na to, że Pimpek musiał się przestawić na nowe warunki i np. nie spał w nocy. Szczekał, chrumkał, denerwował się więc opiekunowie nie spali również. To się zmieniło gdy pozwolono mu spać poza kenelem. U nas spał w nocy w kenelówce, chociaż ostatnio coraz częściej zdarzało mu się budzić i żądać picia lub wyjścia na sik. Za to w dzień nie był zamykany, bo tego nie cierpiał. Tam jest odwrotnie. Jak opiekunowie wychodzą z domu w ciągu dnia mogą spokojnie zamknąć Pimpka w kenelu - kładzie się i śpi. U nas Pimpek nie chodził po ogrodzie, trzymał się blisko domu. Tam zwiedza caaały teren. Nadal za chrupkę da się pokroić, je umiarkowanie. Basterek poznał Pimpka po dwóch latach. :) Szalał, skakał, szczekał, wywijał kółka. :) Z psami nie było żadnego problemu i Pimpek wszedł w stado jak w masło. Jest dobrze!!!! :)
 9. Czy ktoś jeszcze pamięta o Pimpku?! Czy ktoś tu zagląda? Pimpek nie mieszka już u nas. We wtorek pojechał do Fizjodoga.
 10. [quote name='Mysia_']DIF kochana, a powiedz mi jak się widzisz w ogóle takie zmiany dla Pimpka? Strasznie mnie to martwi, bo pamiętam jak i był problem zanim do Was trafił... Teraz jest starszy, pewnie bardzo też się uspokoił przy odpowiednim traktowaniu... Myślę, że Ty teraz znasz go najlepiej i musielibyśmy zastanowić się w jakim miejscu się Pimpek jakoś odnajdzie.[/QUOTE] Mysiu! Przepraszam, ale ten post mi umknął .... Pimpek jest u nas już trzy lata. Nie wiem czy pamiętacie, ale jak do nas przyjechał był bardzo szczekliwy i agresywny. Szczekliwości już nie ma, ale kłapanie paszczą pozostało. Nie dalej jak wczoraj Pimpek "pogryzł" kapcia mojego męża, który zastawił mu nogą wejście do domu. Była pora karmienia i psy były wpuszczane do domu po dwa, trzy a Pimpek jak zawsze chciał być najpierwszy ze wszystkich i kapciowi się dostało. ;) Ostatnio Pimpali bardzo stracił na pewności siebie po tym jak psy go w zabawie przewróciły na ziemię. To znaczy one się bawiły a Pimpek stał im na drodze. Mam nadzieję, że sobie poradzi, bo będzie pod naprawdę dobrą opieką. [quote name='Ingrid44']A gdzie Pimpus jedzie ?[/QUOTE] Pimpek jedzie do ajlii i jubu z dogo, czyli Majki i Grzesia, czyli hotelu Fizjodog w Łodzi-Koluszkach. To ludzie w porządku. Znam ich osobiście, bo mieszkali u mnie przez trzy tygodnie podczas mojego urlopu zajmując się naszymi hotelowiczami w 2010 roku. Po jakimś czasie założyli hotelik do którego od nas został przeniesiony Baster, Fanta i [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/177322-MLB-ISKRA-nie-kończąca-się-historia-gdzie-jest-jej-miejsce-MA-DOM!/page22"]Iskra[/URL]. Po pewnym czasie Iskrę adoptowali. Grzegorz jest po kursie psiego fizjoterapeuty. Do swojego hoteliku przyjmują wszystkie psy, ale ich ulubieńcami i pasją są staruszki. Pimpek będzie miał tam o wiele lepszą opiekę na stare lata niż miałby u nas!
 11. Asiu! Poproszę o zwrot 30 zł za leki. Jutro wstawię paragon, bo jeszcze nie zapłaciłam wetowi. :( Pimpek powoli się pakuje! ;)
 12. Wczoraj byłam u weta. Pimpek dostał scanodyl 50 mg do podawania 2 x dziennie po pół tabletki. Jest niefajnie - plecki bardzo bolą.... :(
 13. Hejka! Rozmawiałam dzisiaj z Ewcią - z łapą Poli jest ok. Wybrała cały lek i pomogło oby na długo. Dzisiaj wreszcie zrobiłam fotki z dzieciakami i Polka naprawdę świetnie się bawiła biegając. Gdyby ją łapa bolała n ie szalałaby. Mam nadzieję, że to tylko jakieś naciągnięcie mięśnia czy cuś a nie na przykład tfu.. tfu... zwyrodnienia. Ewuś! Wstaw proszę tu na wątek jakieś fotki z tych, które Ci wysłałam, bo ja po zmianie komputera straciłam fotosika a nie potrafię go sama zainstalować. Wstawiłam na wydarzenie polkowe na FB.
×
×
 • Create New...