Jump to content
Dogomania

Messi wyciągnięty z mordowni ma wspaniały DOM!


MALWA

Recommended Posts

  • Replies 962
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[U][B]Dzisiaj weszły kolejne wpłaty od:[/B][/U]

[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=#000000] P.MIRY - 100 ZŁ
OD BASTER I LUSI - 50 ZŁ[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=#000000]MDK8 - ZA VI 2013 5 zł[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000]

Pięknie dziękuję, idę zapisać![/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=#000000] [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

w końcu jakieś dobre wieści, Messi czuje się lepiej :), nareszcie zjadł, na kolację trochę chrupek i na śniadanko też :)dziś spędza czas z innymi pieskami, tzn. spaceruje obok nich i kładzie się na zrobionym legowisku na zewnątrz. Jest taki mądry, że wie, że to jego i jak się zmęczy to idzie sobie tam pospać. Teraz już będzie potrzebna lepsza karma skoro apetyt powolutku wraca, zmniejszyło się też to wielkie pragnienie. Tak sie cieszę, że już coś drgnęło oby to już szło ku lepszemu, a nie tylko na chwilkę. Przesyłajcie mu pozytywną energię :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Till']w końcu jakieś dobre wieści, Messi czuje się lepiej :), nareszcie zjadł, na kolację trochę chrupek i na śniadanko też :)dziś spędza czas z innymi pieskami, tzn. spaceruje obok nich i kładzie się na zrobionym legowisku na zewnątrz. Jest taki mądry, że wie, że to jego i jak się zmęczy to idzie sobie tam pospać. Teraz już będzie potrzebna lepsza karma skoro apetyt powolutku wraca, zmniejszyło się też to wielkie pragnienie. Tak sie cieszę, że już coś drgnęło oby to już szło ku lepszemu, a nie tylko na chwilkę. Przesyłajcie mu pozytywną energię :)[/QUOTE]

Wspaniałe wieści!

Jaką karmę mam zamówić?

Link to comment
Share on other sites

Dostałam e-maila od Angeliki:

"WYDATKI NA MESSI
05.06.2013 transport z Olkusza do hotelu 20 zł (połowa z 40 zł)05.06.2013 wizyta u weta w Olkuszu 54 zł
06.06.2013 transport do weta w Krakowie 25 zł (połowa z 50 zł)
(06.06.2013 wizyta u weta w Krakowie -> faktura na Pro Animals)
07.06.2013 Ranigast w aptece 5,49 zł


Messi czuje się odrobinę lepiej
nawet zainteresowało go jedzenie i zjadł trochę chrupek"

Do chwili obecnej łacznie Angelika wydała na Messiego 104,49 zł, i te kwotę przelałam na jej konto.

Link to comment
Share on other sites

Weterynarz sugeruje, ze Messi powinien ndostawać karme dla psów z problemami z nerkami. Rozmawiałam na ten temat z Angeliką, u której jest pies. Zasuhgerowała Royala, i jeszcze jakieś puszki by sie przydały. Znalazłam taka karmę na allegro:

[URL]http://allegro.pl/royal-canin-renal-rf16-pies-14kg-i3283839458.html[/URL]

Karma Royal Canin Renal 14 kg kosztuje 238,99 zł. Puszka 400 gr około 7,50 - 10 zł.

Chciałabym zamówić tekarme, pieniądze są - ponad 600 zł.

Boję sie jednak, ze kupię karme, zostanie nam około 350 zł, i zabraknie na hotel.

DEklaracji stałych mamy 200 zł......


Proszę o podpowiedzi co robić?

Link to comment
Share on other sites

ostrozny optymizm sie tu zakradł

super, super, super i oby tak dalej..

edit: hmm co do karmy to ja bym proponowała kupić...on teraz musi miec lepsze jedzenie skoro juz zaczął jeść...a kasa na hotel..dzis dopiero 8..jeszcze pospływają pewnie po 10 jakies wpłaty a moze i ktos sie jeszcze zadeklaruje..no i bazarek chyba na niego Malwa robisz??

a mzoe ktos sie do karmy dorzuci....jak nie do hotelu...

Edited by zozola77
Link to comment
Share on other sites

[FONT=arial]Malwa [B]Bosch Specjal Light[/B] jest jeszcze [COLOR=#333333]dla psów z nadwagą, schorzeniami nerek oraz wątroby...na pewno jest tańsza od Royala ale ja nie miałam psa z takimi problemami więc nie doradzę...

i jeszcze Hill's'a dla "nerkowców" znalazłam
[/COLOR][/FONT][URL]http://www.krakvet.pl/hills-canine-12kg-p-147.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Znalazłam Hillsa na allegro za 199 zł.

[URL]http://allegro.pl/hill-s-hills-pd-canine-k-d-12kg-promocja24-i3303880852.html[/URL]


To mamy 39 zł w kieszeni, to znaczy na koncie Messiego.

Karmy [B][FONT=Arial]Bosch Specjal Light nie znalazłam.
[/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

Na wątku zagłodzonego Amorka:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232988-Psiak-w-typie-Rhodesiana-zagłodzony-prawie-na-śmierć-(-POTRZEBNA-POMOC!!!/page73[/URL]

w poście nr 1816 Till napisała, ze Pani, kóra wcześniej wspomagała finansowo Amorka chce teraz przesyłać coś Messiemu.

Jeśli tylko pojawi sie wpłata, to zaksieguję ją jako wpłata od Anny GR.

Link to comment
Share on other sites

jestem...Przeczytałam wszystko, trzymam kciuki i wysyłam buziaki dla niego, taką biedną ma buźkę. Pomyślę, jak pomóc...tzn wiem jak, tylko muszę pomyśleć na ile mnie stać w tym momencie, za chwilę będę bez pracy;/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...