Jump to content
Dogomania

Rudzia-Bianca

Members
 • Posts

  24578
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Rudzia-Bianca last won the day on July 15 2010

Rudzia-Bianca had the most liked content!

4 Followers

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  Myślenice

Recent Profile Visitors

6872 profile views

Rudzia-Bianca's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

36

Reputation

 1. oj tam oj tam widzę że poznańska kielecka dziewczyna jkp się pojawia też :) z Tobą to se na FB mogę pogadać Andzia ;)
 2. Znalezione obrazy dla zapytania gify misie szare tedi Witaj Rudziu 

   alez Ciebie dluuugo nie bylo na dogo

   wszelkiego dobrego zasylam z Nadziejkowa

  1. Rudzia-Bianca

   Rudzia-Bianca

   Pozdrawiam, na razie nie  mogę się tu odnaleźć , nawet nie wiem gdzie teraz piszę hahaha :) Całusy 

    

 3. Udało mi się , udało , po latach zalogować na dogo :) Szkoda , ze nadal zdjęć w galerii nie ma ;) Jakby ktos był ciekawy i nie widział nas na FB , to Biana i Bazyl staruszkowaci się zrobili , chorują , Bazyl ma przepukline kręgów , Biana nowotwora śledziony ( już wyciętej ) a od 2 dni walczymy z ostrym zapaleniem trzustki , ale są , kocham ich dalej najbardziej na świecie . Fajnie by było gdyby dogo pozwoliło się regularnie logować :) Biana & Bazyl pozdrawiają jakby kto tu jeszcze zaglądnął - buziaki :)
 4. Nie wiem jakim cudem , ale udało się mi zalogować po latach na dogo :) witajcie kieleckie Ludki , ależ wspomnień wróciło :)
 5. witaj

  jeśli możesz to zaglądnij proszę do starszej suni bez oka, która już tak długo czeka w schronisku, i nieśmiało prosi o pomoc,

  http://www.dogomania.com/forum/topic/337259-bez-oka-bez-szans-na-adopcje-pomoc/

  dziękuję.

  Pozdrawiam:)

  Renata

 6. O jakieś zmiany znowu na dogo ? Zmieniłam tytuł :) Franio ściskam mocno :)
 7. Dziewczyny drogie , gdyby była potrzebna akcja dla Sary na FB służę pomocą :)
 8. Dziewczyny drogie , gdyby była potrzebna akcja dla Sary na FB służę pomocą :)
 9. DoPi a skąd jest właścicielka ? Na FB jest masa ludzi chętnych do pomocy, tylko trzeba za rękę poprowadzić . Mam panią, która przygarnęła sunię , bo obiecaliśmy pomoc w zakupie karmy i szczepieniach . Od roku co miesiąc kto inny kupuje Soni karmę . Na dogo nie zrobimy ale na fb można i bazarek i zgromadzić ludzi chętnych do pomocy . Takiej staruszki ja bym już nie szczepiła . Jak tyle lat przeżyła , to zapewne ma odporność a szkoda ją osłabiać szczepieniem . Wolałabym tak pomóc niż zabierać ją z tego domu, a już na pewno nie do schroniska , skoro przeżyła tam 14 lat - co na boksia to bardzo dużo to nie można ich rozdzielać :( A sorry teraz doczytałam że szczepienie przeciwko wściekliźnie . No to trzeba zrobić :( chyba że są przeciwwskazania wet .
 10. Nie no na szczęście kopie mam na komputerach i dyskach , ale tu wszystko było chronologicznie od razu z całą historią, taki pamiętnik moich Łobuzów . Tak fb ewentualnie jakiś blog ;)
×
×
 • Create New...