Jump to content
Dogomania

Messi wyciągnięty z mordowni ma wspaniały DOM!


MALWA

Recommended Posts

no z Messim dalej źle, wyniki badań napisze do mnie Angelika trochę później bo musi wyprowadzić psy, cały dzień były same. Wyniki badań wieją tajemnicą, na nic szczególnego nie wskazują, ale napewno ma duży problem z nerkami, mocznik bardzo podniesiony. Jutro też będą wyniki badań wirusowych to się rozjaśni. Biegunek nie ma, nie je, dużo pije, odbija mu się i zwraca wodę. Stan psychiczny i fizyczny bez zmian. Już nie wiem co to może być....jest taki biedny

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 962
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

naszę kochane koleżanki z Psiej Szkoły będą udostępniać wyżła więc pewnie będzie miał wydarzenie na FB. Teraz rozmawiałam o nim z A. mówi, że ten psiak ma mało czasu, jest tak chudy, że wygląda jakby miał się zaraz złamać,juz dawno nie widziała takiego szkieleta.Podobno Amor po ściągnieciu z łańcucha lepiej wygladał, a przecież to była tylko skóra i kości...Nie da rady się tam obronić. Mam zdjęcia więc jeśli ktoś chciałby kogoś nim zainteresować to prześle na maila, ja wysyłam gdzie sie da. Tui wkleję jedną fotkę, ale znowu rozbia się tylko małe

[IMG][IMG]http://imageshack.us/a/img521/7242/wye2.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

a miał usg jamy brzusznej? na wątku "owczarki Iwony"... był chory psiak/onek/ który słabł z dnia na dzień i nikt nie był wstanie mu pomóc, robili co mogli, miał zrobione rtg jamy brzusznej i nic nie wyszło, dopiero po śmierci psiaka sekcja wykazała, że miał w żołądku przyrośniętą do ścianki piłeczkę, która nie wyszła na prześwietleniu a wyszłaby na usg. Jeżeli psiak był głodzony to mógł zjeść coś " dziwnego" czego nie może strawić ani sam się tego pozbyć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Till']naszę kochane koleżanki z Psiej Szkoły będą udostępniać wyżła więc pewnie będzie miał wydarzenie na FB. Teraz rozmawiałam o nim z A. mówi, że ten psiak ma mało czasu, jest tak chudy, że wygląda jakby miał się zaraz złamać,juz dawno nie widziała takiego szkieleta.Podobno Amor po ściągnieciu z łańcucha lepiej wygladał, a przecież to była tylko skóra i kości...Nie da rady się tam obronić. Mam zdjęcia więc jeśli ktoś chciałby kogoś nim zainteresować to prześle na maila, ja wysyłam gdzie sie da. Tui wkleję jedną fotkę, ale znowu rozbia się tylko małe

[IMG][IMG]http://imageshack.us/a/img521/7242/wye2.jpg[/IMG][/QUOTE]



nie masz lepszego zdjęcia? żeby pyszczek miał odwrócony
nie jest podobny do tego:

[IMG]http://www.chorzow.schronisko.com/images/zaginione/2013/maj/7/0_1.jpg[/IMG]

[url]http://www.chorzow.schronisko.com/ogloszenia/zagubione.php[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mdk8']a miał usg jamy brzusznej? na wątku "owczarki Iwony"... był chory psiak/onek/ który słabł z dnia na dzień i nikt nie był wstanie mu pomóc, robili co mogli, miał zrobione rtg jamy brzusznej i nic nie wyszło, dopiero po śmierci psiaka sekcja wykazała, że miał w żołądku przyrośniętą do ścianki piłeczkę, która nie wyszła na prześwietleniu a wyszłaby na usg. Jeżeli psiak był głodzony to mógł zjeść coś " dziwnego" czego nie może strawić ani sam się tego pozbyć.[/QUOTE]

co za straszna historia....jutro może coś się wyjaśni, jeśli nie to napewno dalej bedziemy drążyć

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']nie masz lepszego zdjęcia? żeby pyszczek miał odwrócony
nie jest podobny do tego:

[IMG]http://www.chorzow.schronisko.com/images/zaginione/2013/maj/7/0_1.jpg[/IMG][/QUOTE]

o boziu strasznie podobny! ja dostałam jakieś malutkie zdjęcia od Angeliki, musi Missia porównać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Till']o boziu strasznie podobny! ja dostałam jakieś malutkie zdjęcia od Angeliki, musi Missia porównać[/QUOTE]

teraz widzę, że ten jest jaśniejszy no chyba, że ten w schronie tak się ubrudził. Ten w schronie ma jeszcze czarną plamkę na czubku głowy, tu z góry głowy nie widać. No i ten w schronisku ma końcówki łapek ciemne, ale moze to błoto, nie wiem. Jeśli ktoś tego zguił, a ten w O. to nie ten sam to może będzie chciał takiego sobowtóra, ja bym chciała

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Till']teraz widzę, że ten jest jaśniejszy no chyba, że ten w schronie tak się ubrudził. Ten w schronie ma jeszcze czarną plamkę na czubku głowy, tu z góry głowy nie widać. No i ten w schronisku ma końcówki łapek ciemne, ale moze to błoto, nie wiem. Jeśli ktoś tego zguił, a ten w O. to nie ten sam to może będzie chciał takiego sobowtóra, ja bym chciała[/QUOTE]

cięzko stwierdzić
ogłoszenie:
23.05.2013 r zaginął pies rasy mieszanej wyżeł pomieszany z dogiem. Ma charakterystyczne umaszczenie w barwie białej w czarne cętki. Pies wabi się Hektor. Jest o chipowany. W razie znalezienia proszę dzwonić pod podany numer: 534771115.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']cięzko stwierdzić
ogłoszenie:
23.05.2013 r zaginął pies rasy mieszanej wyżeł pomieszany z dogiem. Ma charakterystyczne umaszczenie w barwie białej w czarne cętki. Pies wabi się Hektor. Jest o chipowany. W razie znalezienia proszę dzwonić pod podany numer: 534771115.[/QUOTE]

właśnie zadzwoniłam, znalazł się, też w schronisku tylko w Chorzowie, cham sąsiad im wywiózł. Co lepsze oni też wzieli go ze schroniska

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Till'], znalazł się, też w schronisku tylko w Chorzowie, cham sąsiad im wywiózł. [/QUOTE]

W ogóle że co proszę?! Co za typ w ogóle, przecież takiemu kretynowi jednemu to bym po prostu samych najgorszych rzeczy życzyła, jak można?!?!

A w ogóle to weszłam tu z wątku Amorowego, oczywiście przenoszę moją deklarację miesięczną w wysokości 20 zł na Messiego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']nie masz lepszego zdjęcia? żeby pyszczek miał odwrócony
nie jest podobny do tego:

[IMG]http://www.chorzow.schronisko.com/images/zaginione/2013/maj/7/0_1.jpg[/IMG]

[URL]http://www.chorzow.schronisko.com/ogloszenia/zagubione.php[/URL][/QUOTE]

ten jest jasny, a tamten jest taki szaro-brązowy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dulska']Potwierdziłam na wątku Amora: zgadzam się na wykorzystanie mojej stałej deklaracji dla Amora na potrzeby Messi, w całości lub w części, według Waszej decyzji[/QUOTE]

[quote name='Panna Marple']Na wszelki wypadek potwierdzam to, co napisałam na wątku Amora: moją deklarację na Amora przekazuję na Messiego (albo w całości, albo w części-to zależy od finansów Amora-decyzję pozostawiam Ciotkom odpowiedzialnym za finanse)[/QUOTE]

Dziękuję pięknie.

Wasze deklaracje w całości przepisuję na Messiego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dulska']Potwierdziłam na wątku Amora: zgadzam się na wykorzystanie mojej stałej deklaracji dla Amora na potrzeby Messi, w całości lub w części, według Waszej decyzji[/QUOTE]

[quote name='Panna Marple']Na wszelki wypadek potwierdzam to, co napisałam na wątku Amora: moją deklarację na Amora przekazuję na Messiego (albo w całości, albo w części-to zależy od finansów Amora-decyzję pozostawiam Ciotkom odpowiedzialnym za finanse)[/QUOTE]

[quote name='RudyKas']W ogóle że co proszę?! Co za typ w ogóle, przecież takiemu kretynowi jednemu to bym po prostu samych najgorszych rzeczy życzyła, jak można?!?!

A w ogóle to weszłam tu z wątku Amorowego, oczywiście przenoszę moją deklarację miesięczną w wysokości 20 zł na Messiego.[/QUOTE]

Dziękuję Kochana, zaraz wszystko pouzupełniam!

Link to comment
Share on other sites

[B]mail od missieek dotyczący Messiego i wizyty u weta:[/B]
[FONT=arial]wet określił go jako pitbulla i też się z tym zgodzę[/FONT]
[FONT=arial]waga 26 kg[/FONT]
[FONT=arial]
[/FONT]
[FONT=arial]temperatura dzisiaj w normie, ale słaby i apatyczny[/FONT]
[FONT=arial]duże pragnienie, ale co wypije to zwraca[/FONT]
[FONT=arial]sika, mocz ciemny[/FONT]
[FONT=arial]w kale krew[/FONT]
[FONT=arial]
[/FONT]
[FONT=arial]została pobrana krew na biochemię, test na babeszjozę i test na nosówkę[/FONT]
[FONT=arial]morfologię miał robioną wczoraj[/FONT]
[FONT=arial]wymaz z kału został wysłany na test na parwowirozę[/FONT]
[FONT=arial]
[/FONT]
[FONT=arial]odebrałam już telefonicznie wyniki biochemii[/FONT]
[FONT=arial]cukier, aspat i kreatynina w normie[/FONT]
[FONT=arial]niepokojący jest mocznik 125 (norma do 45)[/FONT]
[FONT=arial]i alat 108 (norma do 50)[/FONT]
[FONT=arial]mam świeże info od weta - wyniki testów na nosówkę, parwowirozę i babeszjozę ujemne - muszę jeszcze weta dopytać czy to w 100% wyklucza te choroby
[/FONT]
[FONT=arial]
[/FONT]
[FONT=arial]dostał u weta dwa antybiotyki[/FONT]
[FONT=arial]lek przeciwwymiotny[/FONT]
[FONT=arial]lek przeciwkrwotoczny[/FONT]
[FONT=arial]kroplówkę[/FONT]
[FONT=arial]
[/FONT]
[FONT=arial]pies może mieć ostre zapalenie nerek, na to wskazywałby wysoki mocznik
[/FONT]
[FONT=arial]może być czymś zatruty, krew w kale, wymioty[/FONT]
[FONT=arial]
[/FONT]
[FONT=arial]nie da się wykluczyć innych chorób odkleszczowych[/FONT]
[FONT=arial]boreliozy, anaplazmy, tyle że nie są one często spotykane[/FONT]
[FONT=arial]ale na to trzeba by zrobić test, koszt 100 zł[/FONT]
[FONT=arial]
[/FONT]
[FONT=arial]wet sprawdzał brzuch, nie był bolesny ani twardy[/FONT]
[FONT=arial]nic nie zaniepokoiło[/FONT]
[FONT=arial]ale może trzeba zrobić USG, RTG
[/FONT]
[FONT=arial]
[/FONT]
[FONT=arial]a może na razie dać czas aby zadziałały leki i sprawdzić czy będzie poprawa?[/FONT]
[FONT=arial]

na wizytę wet wystawi fakturę przelewową na Pro Animals
[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

I co dalej?

Moim skromnym zdaniem trzeba robić kolejne badania, bo może one wyjaśnia cokolwiek więcej w sytuacji Messiego.............

Dzisiaj rano przelałam Angelice 100 zł - na razie zaliczkowo, biorąc pod uwage koszty, jakie poniosłą z wizyta, transportem obu psiaków do hoteliku.



Poprosiłam o rozliczenie poniesionych do tej pory koztów.

Po otrzymaniu wrzucę w rozliczenie w poście nr 2.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa'][B]mail od missieek dotyczący Messiego i wizyty u weta:[/B]
[FONT=arial]wet określił go jako pitbulla i też się z tym zgodzę[/FONT]
[FONT=arial]waga 26 kg[/FONT]
[FONT=arial]
[/FONT]
[FONT=arial]temperatura dzisiaj w normie, ale słaby i apatyczny[/FONT]
[FONT=arial]duże pragnienie, ale co wypije to zwraca[/FONT]
[FONT=arial]sika, mocz ciemny[/FONT]
[FONT=arial]w kale krew[/FONT]
[FONT=arial]
[/FONT]
[FONT=arial]została pobrana krew na biochemię, test na babeszjozę i test na nosówkę[/FONT]
[FONT=arial]morfologię miał robioną wczoraj[/FONT]
[FONT=arial]wymaz z kału został wysłany na test na parwowirozę[/FONT]
[FONT=arial]
[/FONT]
[FONT=arial]odebrałam już telefonicznie wyniki biochemii[/FONT]
[FONT=arial]cukier, aspat i kreatynina w normie[/FONT]
[FONT=arial]niepokojący jest mocznik 125 (norma do 45)[/FONT]
[FONT=arial]i alat 108 (norma do 50)[/FONT]
[FONT=arial]mam świeże info od weta - wyniki testów na nosówkę, parwowirozę i babeszjozę ujemne - muszę jeszcze weta dopytać czy to w 100% wyklucza te choroby
[/FONT]
[FONT=arial]
[/FONT]
[FONT=arial]dostał u weta dwa antybiotyki[/FONT]
[FONT=arial]lek przeciwwymiotny[/FONT]
[FONT=arial]lek przeciwkrwotoczny[/FONT]
[FONT=arial]kroplówkę[/FONT]
[FONT=arial]
[/FONT]
[FONT=arial]pies może mieć ostre zapalenie nerek, na to wskazywałby wysoki mocznik
[/FONT]
[FONT=arial]może być czymś zatruty, krew w kale, wymioty[/FONT]
[FONT=arial]
[/FONT]
[FONT=arial]nie da się wykluczyć innych chorób odkleszczowych[/FONT]
[FONT=arial]boreliozy, anaplazmy, tyle że nie są one często spotykane[/FONT]
[FONT=arial]ale na to trzeba by zrobić test, koszt 100 zł[/FONT]
[FONT=arial]
[/FONT]
[FONT=arial]wet sprawdzał brzuch, nie był bolesny ani twardy[/FONT]
[FONT=arial]nic nie zaniepokoiło[/FONT]
[FONT=arial]ale może trzeba zrobić USG, RTG
[/FONT]
[FONT=arial]
[/FONT]
[FONT=arial]a może na razie dać czas aby zadziałały leki i sprawdzić czy będzie poprawa?[/FONT]
[FONT=arial]

na wizytę wet wystawi fakturę przelewową na Pro Animals
[/FONT][/QUOTE]
niepokojacy jest ten mocznik, za USG i RTG tez zaplacimy, szkoda ze od razu dzis nie zrobili tych badan. jestem zdania ze pies bedzie potrzebowal specjalistycznej karmy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']niepokojacy jest ten mocznik, za USG i RTG tez zaplacimy, szkoda ze od razu dzis nie zrobili tych badan. jestem zdania ze pies bedzie potrzebowal specjalistycznej karmy.[/QUOTE]

Skontaktuję sie z Angeliką, u której jest w hotelkiku i podam, by te badnaia też zrobiono.

Na razie pies nie je..............o karmie trudno mówić, ale oczywiście specjalistyczna powinna byc, tylko jaka?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Till']naszę kochane koleżanki z Psiej Szkoły będą udostępniać wyżła więc pewnie będzie miał wydarzenie na FB. Teraz rozmawiałam o nim z A. mówi, że ten psiak ma mało czasu, jest tak chudy, że wygląda jakby miał się zaraz złamać,juz dawno nie widziała takiego szkieleta.Podobno Amor po ściągnieciu z łańcucha lepiej wygladał, a przecież to była tylko skóra i kości...Nie da rady się tam obronić. Mam zdjęcia więc jeśli ktoś chciałby kogoś nim zainteresować to prześle na maila, ja wysyłam gdzie sie da. Tui wkleję jedną fotkę, ale znowu rozbia się tylko małe

[IMG][IMG]http://imageshack.us/a/img521/7242/wye2.jpg[/IMG][/QUOTE]
Chętnie zrobimy wydarzenie, czy macie pomysł na jakiś tekst o wyżełku?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...