Jump to content
Dogomania

Justyna Lipicka

Members
 • Content Count

  5,037
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About Justyna Lipicka

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Jaworzno

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Fundacja NERO bierze udział w konkursie krakvet, będziemy potrzebowali pomocy w głosowaniu (start 16.07)

  6lpdn0i.jpg

  http://www.dogomania.pl/forum/threads/254108-krakvet-Fundacja-nero-prosi-o-głosy-start-głosowania-16-07

 2. [quote name='Pysia']Wyciachać. Zrobić biochemie sprawdzając stan nerek, zbadać serduszko i wychiachać. teraz jest odżywiony, w dobrym stanie więc jezeli nerki i serduszko są ok to nie widzę przeciwskazań do ciachania. W starszym wieku też się robi operacje psom i to często długotrwałe. Wcześniej był zaniedbany, ale teraz gdy jest doprowadzony do porządku można to spokojnie zrobić, tym bardziej że kastracja jest krótka i małoinwazyjna ;)[/QUOTE] Pysia Ty się znasz na niufkach, może skontaktujesz się z Panią naszego Niufka i im doradzisz :)
 3. [quote name='MALWA']Dziękuję za informację. Fajne zdjęcia przesłała Pani Mariola. A Niufek, cóz, nie mógł lepiej trafić.[/QUOTE] też tak uważam :) do tego Pani Mariola angażuje się w pomoc bezdomnym na facebooku, z tego co widzuiałam to na pewno udostepnia i bierze udział w wydarzeniach:loveu: dom marzenie :)
 4. Justyna Lipicka

  sponiewierana Trufla i szczęśliwa Szczęściara

  [quote name='jolantina']Cmentarz i rynek w Tymbarku są w pobliżu a i do bloku p.Ani przez pola nie jest daleko. Między cmentarzem a rynkiem jest cały kompleks zabudowań parafialnych: plebania, budynki socjalne ale i budynki gospodarcze - raj dla psa, który chce się schować, przespać i coś zjeść. Ale pani Ania na pewno o tym wie.[/QUOTE] Może księdza zawiadomić o ile jeszcze to nie zostało zrobione, zostawić mu plakat? może na ogłoszeniach parafialnych by powiedział? zależy jaki to człowiek...
 5. Justyna Lipicka

  sponiewierana Trufla i szczęśliwa Szczęściara

  przyszłam z nadzieją że się znalazła, Trufelko daj się odnaleźć!
 6. Justyna Lipicka

  sponiewierana Trufla i szczęśliwa Szczęściara

  spróbujcie się może z Iwonią skontaktować telefonicznie
 7. Justyna Lipicka

  sponiewierana Trufla i szczęśliwa Szczęściara

  no to teraz Iwonka wszystko ładnie wyjaśniła :) to teraz tylko rozkochać sąsiadkę Pani Ani w Trufelce:)
 8. Justyna Lipicka

  sponiewierana Trufla i szczęśliwa Szczęściara

  [quote name='inka33']:oops: Nic nie rozumiem z tymi Iwonami i Aniami... :shake:[/QUOTE] ja wpadłam po dość długim czasie i też nie wiem co to za zmiany u Trufelki, mam nadzieję, że pozytywne :)
 9. Justyna Lipicka

  Szukamy domow dla psów z Harbutowic

  w przyszłym tygodniu mam nocki, więc od 14 dzwoń kiedy chcesz, przez weekend tez możesz dzwonić kiedy chcesz :) póki co będę bazować na facebookowych galeriach :)
 10. Justyna Lipicka

  Szukamy domow dla psów z Harbutowic

  [quote name='Rudzia-Bianca'] Justyna tu są galerie psiaków [URL]https://www.facebook.com/events/138636936333695/[/URL][/QUOTE] z aktualnymi danymi które mają dom? bo nie chce robić ogłoszeń niepotrzebnie...
 11. [quote name='masza44']Justynko dziękuję, aktywowałam! Kupiłam u natie 2 pakiety dla Filipci na mazowieckie i śląskie, bo ostatnio jedyne adopcje mam z okolic Warszawy. Wczoraj do nowego domu pojechał Fido, wspaniali ludzie, będzie miał tam dobrze. Filipcia dostała kubraczek po Śwince, zrobię jej zdjęcie bo wygląda ślicznie.[/QUOTE] To trzymam kciuki żeby teraz Filipce się udało:)
 12. widać, że mu się wózek podoba, brawa dla tż-ta
 13. Justyna Lipicka

  5 psiaków z Olkusza MA DOMY :)

  zapisuję, pomyślę jak pomóc
 14. Justyna Lipicka

  Pekińczyk Rudy Rudolf ma dom

  i jeszcze zapytam czy moje skromne 10zł dotarło??
 15. Justyna Lipicka

  Pekińczyk Rudy Rudolf ma dom

  Rudzia ja mam pekinkę i mam sentyment do tej "rasy"...w oczka non stop coś wpada, trzeba starannie oczyszczać, ewentualnie kropić. Choć tu to już mi wygląda na jakieś uszkodzenie:( podaj konto choć marne 10zł podeślę
×