Jump to content
Dogomania

Justyna Lipicka

Members
 • Content Count

  5,037
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About Justyna Lipicka

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Jaworzno

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Fundacja NERO bierze udział w konkursie krakvet, będziemy potrzebowali pomocy w głosowaniu (start 16.07)

  6lpdn0i.jpg

  http://www.dogomania.pl/forum/threads/254108-krakvet-Fundacja-nero-prosi-o-głosy-start-głosowania-16-07

 2. [quote name='Pysia']Wyciachać. Zrobić biochemie sprawdzając stan nerek, zbadać serduszko i wychiachać. teraz jest odżywiony, w dobrym stanie więc jezeli nerki i serduszko są ok to nie widzę przeciwskazań do ciachania. W starszym wieku też się robi operacje psom i to często długotrwałe. Wcześniej był zaniedbany, ale teraz gdy jest doprowadzony do porządku można to spokojnie zrobić, tym bardziej że kastracja jest krótka i małoinwazyjna ;)[/QUOTE] Pysia Ty się znasz na niufkach, może skontaktujesz się z Panią naszego Niufka i im doradzisz :)
 3. dziewczyny jak wiemy Niufek nie był ciachany ze względu na wiek,,,teraz Pani Mariola ma problem bo suczka w okolicy ma cieczkę, cytuję jej pytanie do mnie "Witam, dzień dobry Pani Justyno mam małe pytanie co zrobić jak psiak szaleje czując ciekające się suki, niusiek od 3 dni zachowuje sie tak że wzywalam pwnią wet bo myślałam że coś mu strasznie dokucza, ale wychodzi na to ze to cieczka, piszczy, wyje że oj oj do tego stopnia że wet nie chciał do domu wpuścić co mu się nie zdarzało, zawsze dal się jej wygłaskać, a tu szczekal tak że stała 10 minut w drzwiach żeby się uspokoił,"
 4. [quote name='MALWA']Dziękuję za informację. Fajne zdjęcia przesłała Pani Mariola. A Niufek, cóz, nie mógł lepiej trafić.[/QUOTE] też tak uważam :) do tego Pani Mariola angażuje się w pomoc bezdomnym na facebooku, z tego co widzuiałam to na pewno udostepnia i bierze udział w wydarzeniach:loveu: dom marzenie :)
 5. [quote name='Malgoska']chętnie:).............[/QUOTE] to podaj mi proszę adres na Pw, ja jeszcze od rodzinki pozbieram co nieco i Ci wyślę :)
 6. bardzo się cieszę, że znalazła Flipcia dom, głównie po taką wiadomość zaglądałam jeszcze na dogo :)
 7. Justyna Lipicka

  sponiewierana Trufla i szczęśliwa Szczęściara

  [quote name='jolantina']Cmentarz i rynek w Tymbarku są w pobliżu a i do bloku p.Ani przez pola nie jest daleko. Między cmentarzem a rynkiem jest cały kompleks zabudowań parafialnych: plebania, budynki socjalne ale i budynki gospodarcze - raj dla psa, który chce się schować, przespać i coś zjeść. Ale pani Ania na pewno o tym wie.[/QUOTE] Może księdza zawiadomić o ile jeszcze to nie zostało zrobione, zostawić mu plakat? może na ogłoszeniach parafialnych by powiedział? zależy jaki to człowiek...
 8. Justyna Lipicka

  sponiewierana Trufla i szczęśliwa Szczęściara

  przyszłam z nadzieją że się znalazła, Trufelko daj się odnaleźć!
 9. Justyna Lipicka

  sponiewierana Trufla i szczęśliwa Szczęściara

  spróbujcie się może z Iwonią skontaktować telefonicznie
 10. [quote name='masza44']może niech też będzie Rysia, bo kiedyś jej kupowałam ogłoszenia na mazowieckie jako Filipcia Justyna dziękuję, aktywowałam na Śląsk kolejne[/QUOTE] Tylko Rysia na tablicy i gumtre nie przejdzie, może Misia??;) albo bez imienia w tytule?
 11. Justyna Lipicka

  sponiewierana Trufla i szczęśliwa Szczęściara

  no to teraz Iwonka wszystko ładnie wyjaśniła :) to teraz tylko rozkochać sąsiadkę Pani Ani w Trufelce:)
 12. Justyna Lipicka

  sponiewierana Trufla i szczęśliwa Szczęściara

  [quote name='inka33']:oops: Nic nie rozumiem z tymi Iwonami i Aniami... :shake:[/QUOTE] ja wpadłam po dość długim czasie i też nie wiem co to za zmiany u Trufelki, mam nadzieję, że pozytywne :)
 13. [quote name='masza44']ok, dziękuję:) to na razie się wstrzymam z kupowaniem[/QUOTE] postaram się do jutra zrobić te ogłoszenia, ale wiesz jak to jest z czasem...:oops:
 14. Justyna Lipicka

  Szukamy domow dla psów z Harbutowic

  w przyszłym tygodniu mam nocki, więc od 14 dzwoń kiedy chcesz, przez weekend tez możesz dzwonić kiedy chcesz :) póki co będę bazować na facebookowych galeriach :)
 15. Justyna Lipicka

  Pekińczyk Rudy Rudolf ma dom

  bosko razem z kolegą/koleżanką wyglądają :)
×