Jump to content
Dogomania

Messi wyciągnięty z mordowni ma wspaniały DOM!


MALWA

Recommended Posts

  • Replies 962
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Till']Wyżełek jedzie na tymczas do Katowic, będzie zabierany około 13. Znów to czekanie na informacje czy jeszcze jest, trzymajcie kciuki żeby był[/QUOTE]

A ten tymczas jest płatny? Czy jakiś fundacyjny?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']za sterylizacje suni zaciazonej mozemy zaplacic jako Fundacja, ewentualne szczepienia i odrobaczenie, ale to wszystko co mozemy dla niej zrobic.[/QUOTE]

Super, tyle, ze po sterylizacji coś trzeba z nią zrobić...tylko co ? Gdzie umieścić?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yolanovi']wyżełek mam nadzieję już opuścił to koszmarne miejsce? napiszcie jak tylko coś będzie wiadomo[/QUOTE]

info z wątku Burbona
"
[COLOR=#000000][I]Z dobrych wieści to wyżeł wyciągnięty zawieźliśmy go do Katowic prosto pod lecznicę i tymczasowa opiekunka od razu poszła z nim do weta.[/I][/COLOR]
[COLOR=#000000][I]Schron również opuścił owczarek z którym siedział wyżeł. Angela również miała zabrać go do weta."[/I][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Bazarek na Messiego-> [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244265-Mn%C3%B3stwo-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-na-Messiego-wyci%C4%85gni%C4%99tego-z-ma%C5%82opolskiej-mordowni-KT-do-20-06[/url]

Proszę o rozsyłanie, reklamowanie ;)

MALWA! Mam nadzieję, że się nie obrazisz, że zrobiłam Cię skarbnikiem bazarku. Podaj mi proszę swoje konto na pw.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Dobrze ,że Messi wraca do zdrowia.
Dziewczyny jaka jest ta sunia w ciąży- duża , mała?
Trzeba coś zrobić, przecież nie może się tam oszczenić.
Serce pęka...:(:(
Może wątek by pomógł.[/QUOTE]

suczka jest już w hoteliku tam gdzie trafił ast z O., będzie sterylizowana. Pani z hoteliku bardzo przejęła się jej losem i postanowiła jej pomóc

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yolanovi']wyżełek mam nadzieję już opuścił to koszmarne miejsce? napiszcie jak tylko coś będzie wiadomo[/QUOTE]

wyżełek już w dt, pani jest nim zachwycona, chłopak jest ułożony i dmnowy, zna podstawowe komendy, a moze i więcej, jest bardzo inteligentny. U weterynarza oprócz wielkiego rachunku (klinki w Katowicach) nic konkretnego nie powiedzieli. Dostał środek na pchły, podstawowe badania krwi nic nie wykazały, za trzy dni będzie odrobaczony. Narazie ma bardzo śmierdzącą biegunkę, oby to nie było nic poważnego. Jutro pani idzie do pracy na sześć godzin i to będzie egzamin. W domu jest też kotka, jeszcze nie było zapoznania, poradziłam żeby narazie pies ochłonął. U weterynarza był grzeczny, do innych psów przyjazny, a z yorkiem chciał się bawić wiec moze kota nie zje :). Jak bedę mieć zdjecia to wkleję

Link to comment
Share on other sites

Messi czuje się lepiej, pokazuje, że ma naprawdę super charakter, też był u weterynarza, na szczęście mocznik zmniejszył sie, próby wątrobowe poprawiły się. Wszystko wskazuje na zatrucie. W aucie jechało kilka psów, taki był gorąc, a wszystkie były takie grzeczne, rozumieją,że się im pomaga...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Till']wyżełek już w dt, pani jest nim zachwycona, chłopak jest ułożony i dmnowy, zna podstawowe komendy, a moze i więcej, jest bardzo inteligentny. U weterynarza oprócz wielkiego rachunku (klinki w Katowicach) nic konkretnego nie powiedzieli. Dostał środek na pchły, podstawowe badania krwi nic nie wykazały, za trzy dni będzie odrobaczony. Narazie ma bardzo śmierdzącą biegunkę, oby to nie było nic poważnego. Jutro pani idzie do pracy na sześć godzin i to będzie egzamin. W domu jest też kotka, jeszcze nie było zapoznania, poradziłam żeby narazie pies ochłonął. U weterynarza był grzeczny, do innych psów przyjazny, a z yorkiem chciał się bawić wiec moze kota nie zje :). Jak bedę mieć zdjecia to wkleję[/QUOTE]

Prosiłyśmy o zrobienie obdukcji. Została zrobiona, wiesz może?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Dobrze ,że Messi wraca do zdrowia.
Dziewczyny jaka jest ta sunia w ciąży- duża , mała?
Trzeba coś zrobić, przecież nie może się tam oszczenić.
Serce pęka...:(:(
Może wątek by pomógł.[/QUOTE]

[quote name='ewu']A jak ona jest duża?[/QUOTE]

Ewu - missiaa pisała mi na pw, że tam zostały jeszcze dwie bidy, sunie, i chciała je wyciągnać, ale juz naprawde nie ma gdzie................wiesz kto daje DT, masz może jakiś w
zapasie?

[quote name='Iza i Avanti']Bazarek na Messiego-> [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244265-Mnóstwo-różności-na-Messiego-wyciągniętego-z-małopolskiej-mordowni-KT-do-20-06[/URL]

Proszę o rozsyłanie, reklamowanie ;)

MALWA! Mam nadzieję, że się nie obrazisz, że zrobiłam Cię skarbnikiem bazarku. Podaj mi proszę swoje konto na pw.[/QUOTE]


Pięknie dziekuje za bazarek, zaraz tam idę!

Co do skarbnika, to oczywiscie po otrzymaniu wpłat poproszę o przelanie całości do mnie. Od wpłat trzeba odjąć koszty przesyłki i zakupu koperty.

Mój bazarek w przygotowaniu, bo mam problem ze zdjęciami.........


[quote name='Till']suczka jest już w hoteliku tam gdzie trafił ast z O., będzie sterylizowana. Pani z hoteliku bardzo przejęła się jej losem i postanowiła jej pomóc[/QUOTE]

Dobrze, że mała bezpieczna. Może przypdałby się wątek.........

[quote name='Till']wyżełek już w dt, pani jest nim zachwycona, chłopak jest ułożony i dmnowy, zna podstawowe komendy, a moze i więcej, jest bardzo inteligentny. U weterynarza oprócz wielkiego rachunku (klinki w Katowicach) nic konkretnego nie powiedzieli. Dostał środek na pchły, podstawowe badania krwi nic nie wykazały, za trzy dni będzie odrobaczony. Narazie ma bardzo śmierdzącą biegunkę, oby to nie było nic poważnego. Jutro pani idzie do pracy na sześć godzin i to będzie egzamin. W domu jest też kotka, jeszcze nie było zapoznania, poradziłam żeby narazie pies ochłonął. U weterynarza był grzeczny, do innych psów przyjazny, a z yorkiem chciał się bawić wiec moze kota nie zje :). Jak bedę mieć zdjecia to wkleję[/QUOTE]


Kurcze, domowy pies wywalony? Jasne, ze domowy, bo wyżła raczej nikt przy budzie nie trzymał, chociaz , ludzie, to są takie zb.............., ze już nic mnie nie zdziwi..... Zdrowiej chłopaku, i przybieraj na masie, bo straszna chudzina z Ciebie.........

[quote name='Till']Messi czuje się lepiej, pokazuje, że ma naprawdę super charakter, też był u weterynarza, na szczęście mocznik zmniejszył sie, próby wątrobowe poprawiły się. Wszystko wskazuje na zatrucie. W aucie jechało kilka psów, taki był gorąc, a wszystkie były takie grzeczne, rozumieją,że się im pomaga...[/QUOTE]

Dzisiaj powinny przyjśc do Angeliki puszki, które zamówiłam. Wczoraj mi Pani odpisała, ze juz wysłała kurierem. Karma pewnie też dzisiaj, najpóźniej jutro.
Na karmie tez odżyje, bo to dla psóz z chorobami nerek.

[quote name='Panna Marple']Przelałam moją deklarację na Amora/Messiego do końca roku (6 miesięcy). MALWA, zadecyduj czy całość na Messiego czy coś zostawiamy Amorowi w zapasie[/QUOTE]

Dziękuję pięknie !

Zgodnie z ustaleniami poczynionymi na wątku Amora, deklaracje od osób, które tu przeniosły zostają wpisane na Messiego. Każda wpłata poczyniona na Amora również idzie na Messiego. Wyjatek stanowi mdk8, która zadecydowała sama, ze na Amora wpłaca 5 zł, i na Messiego 5 zł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moca35']witam za czerwiec wpłacam jeszcze na konto Amora /z prośba o przepisanie na Messiego/, proszę o dane do przelewu od m-ca lipca.
Moja stała to 15zł[/QUOTE]

Dziękuje Kochana.

Konto to samo co dla Amora, bo ja tu jestem skarbnikiem.

Proszę, napisz na wątku Amorka, ze przenosisz deklaracje na Messiego.

Dziekuję.

Link to comment
Share on other sites

Malwa jak duże są sunie?
Nie znam dt ale mogę ponegocjować z hotelikiem w którym mam zarezerwowane miejsce dla [B]malutkiego pieska.[/B]
Na razie pieska nie zabieram z przytuliska bo szykuje mu się domek.
Jak domek wypali , to wtedy mogę porozmawiać żeby zamiast mojej bidy umieścić w hoteliku jakiegoś innego psiaczka.
Na razie nie wiem co z moim bo Pan , który miał go zabrać wylądował w szpitalu...Żona jest z dziewczynami w kontakcie ale facet musi wyjść ze szpitala.
Czekam na wieści.
Mój podopieczny to właśnie Frodo- wychudzony szczeniak z biletem do Radys.....Jeśli nie uda się z domkiem , muszę go zabrać. Wszystko się wyjaśni w ciągu paru dni.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...