Jump to content
Dogomania

Messi wyciągnięty z mordowni ma wspaniały DOM!


MALWA

Recommended Posts

  • Replies 962
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Nie wiem, czy ktoś jeszcze tu zagląda, ale chciałabym zaprosić na bazarek cegiełkowy dla Azirka, również z wyciągniętego z Olkusza:

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249996-Cegie%C5%82ka-%C5%BCycia-dla-Dziadzia-Azira-do-19-01-godz-21?p=21729267#post21729267"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249996-Cegie%C5%82ka-%C5%BCycia-dla-Dziadzia-Azira-do-19-01-godz-21?p=21729267#post21729267[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[U]Wklejam e-maila, którego otrzymałam od Till:[/U]


"Rodzina bardzo zadowolona z Messiego, przybrał na wadze, jest bardzo silny i teraz wygląda na prawdziwego pit bulla:). Zna podstawowe komendy, szybko wszystkiego się uczy, nawet nie ruszy miski z jedzeniem jak nie dostanie pozwolenia. Najbardziej lubi jeść surowe i gotowane, karmę już nie tak bardzo. Najbardziej jest związany z najstarszą córką. Uwielbia wodę (to już wiemy), jeśli tylko ma okazję wskakuje do wody, wskoczył nawet zimą do leśnego zalewiku:). Z kotem już jedzą obok siebie z misek, do dużych psów stawia się, ale ogólnie na spacerze jest grzeczny. Potrafi zostać w domu sam, nic nie niszczy. Ma kupione liny do przeciągania, bardzo to lubi i nikt z nim nie ma szans:)".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gluchypies']Super wieści, udało się Messiemu i ma idealny dom! :)[/QUOTE]
Oby więcej takich domków można było sklonować.

Jak czytałam ten wpis to serce pękało na tysiąc kawałków.

........[CENTER][COLOR=#000000]Jego króciutka historia w tym przeklętym miejscu gdzie trafił wygląda tak: został umieszczony na wybiegu dużych samców, tam szybko został zdominowany przez wielkiego psa w typie husky, ten pies zresztą dominuje nad wszystkimi, ale boksia i amstaffa( dzieciaka, około 8 mieś.) upatrzył sobie szczególnie. Cały czas je gnębił i chodził za nimi, problem miały żeby coś zjeść, a nawet wyjść z budy. Okazało się, że amstaff bardzo zaprzyjaźnił się z boksiem i bronił go, biedak ma pełno ran na sobie, boksio ma też już nogi pogryzione. Przedwczoraj amstaffa udało się wyciągnąć bo znalazła się fundacja, która zapłaci za hotelik no i boksio został tam sam skazany na huskiego. Najstraszniejsze było wyciąganie amstaffa...bokserek całym ciałem przytulił się do amstaffa, nie chciał się odkleić, żegnał się z nim. [/COLOR][/CENTER][B]Biedak jak zakładali obrożę amstaffowi podkładał też swoją głowę żeby też mu ubrać i go zabrać z piekła...musieli go odpychać żeby amstaff mógł wyjść. [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baster i lusi']Oby więcej takich domków można było sklonować.

Jak czytałam ten wpis to serce pękało na tysiąc kawałków.

........[CENTER][COLOR=#000000]Jego króciutka historia w tym przeklętym miejscu gdzie trafił wygląda tak: został umieszczony na wybiegu dużych samców, tam szybko został zdominowany przez wielkiego psa w typie husky, ten pies zresztą dominuje nad wszystkimi, ale boksia i amstaffa( dzieciaka, około 8 mieś.) upatrzył sobie szczególnie. Cały czas je gnębił i chodził za nimi, problem miały żeby coś zjeść, a nawet wyjść z budy. Okazało się, że amstaff bardzo zaprzyjaźnił się z boksiem i bronił go, biedak ma pełno ran na sobie, boksio ma też już nogi pogryzione. Przedwczoraj amstaffa udało się wyciągnąć bo znalazła się fundacja, która zapłaci za hotelik no i boksio został tam sam skazany na huskiego. Najstraszniejsze było wyciąganie amstaffa...bokserek całym ciałem przytulił się do amstaffa, nie chciał się odkleić, żegnał się z nim. [/COLOR][/CENTER]
[B]Biedak jak zakładali obrożę amstaffowi podkładał też swoją głowę żeby też mu ubrać i go zabrać z piekła...musieli go odpychać żeby amstaff mógł wyjść. [/B][/QUOTE]

.........................................

Edited by MALWA
Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Niedawno dowiedziałam się, ze amstaff, który bronił naszego Messiego został uśpiony........podobno był agresywny.............[/QUOTE]
Czy można wiedzieć jaka fundacja wyciągnęła psiaka.Kto był za niego odpowiedzialny.To był młody psiak i dziwi mnie że był agresywny do tego stopnia że go uśpili.Czy ktoś wie coś na ten temat.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baster i lusi']Czy można wiedzieć jaka fundacja wyciągnęła psiaka.Kto był za niego odpowiedzialny.To był młody psiak i dziwi mnie że był agresywny do tego stopnia że go uśpili.Czy ktoś wie coś na ten temat.[/QUOTE]

Dowiem się, i dam Ci znać.

Edited by MALWA
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...