Jump to content
Dogomania

Justyna Lipicka

Members
 • Posts

  5037
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Justyna Lipicka

 1. [quote name='Pysia']Wyciachać. Zrobić biochemie sprawdzając stan nerek, zbadać serduszko i wychiachać. teraz jest odżywiony, w dobrym stanie więc jezeli nerki i serduszko są ok to nie widzę przeciwskazań do ciachania. W starszym wieku też się robi operacje psom i to często długotrwałe. Wcześniej był zaniedbany, ale teraz gdy jest doprowadzony do porządku można to spokojnie zrobić, tym bardziej że kastracja jest krótka i małoinwazyjna ;)[/QUOTE] Pysia Ty się znasz na niufkach, może skontaktujesz się z Panią naszego Niufka i im doradzisz :)
 2. [quote name='Anula']Trzeba porozmawiać z wetem.Albo podawać mu jakieś leki uspokajające albo ciachnąć ale pod częściową narkozą,jednak o tym musi zadecydować ale dobry wet.[/QUOTE] leków na uspokojenie wet nie chciał podać ze względu na wiek psa...
 3. dziewczyny jak wiemy Niufek nie był ciachany ze względu na wiek,,,teraz Pani Mariola ma problem bo suczka w okolicy ma cieczkę, cytuję jej pytanie do mnie "Witam, dzień dobry Pani Justyno mam małe pytanie co zrobić jak psiak szaleje czując ciekające się suki, niusiek od 3 dni zachowuje sie tak że wzywalam pwnią wet bo myślałam że coś mu strasznie dokucza, ale wychodzi na to ze to cieczka, piszczy, wyje że oj oj do tego stopnia że wet nie chciał do domu wpuścić co mu się nie zdarzało, zawsze dal się jej wygłaskać, a tu szczekal tak że stała 10 minut w drzwiach żeby się uspokoił,"
 4. jakbyście robiły bazarek to mam trochę ciuchów, książek, bibelotów i innych to mogę wysłać, tylko tak jestem w stanie pomóc
 5. [quote name='MALWA']Dziękuję za informację. Fajne zdjęcia przesłała Pani Mariola. A Niufek, cóz, nie mógł lepiej trafić.[/QUOTE] też tak uważam :) do tego Pani Mariola angażuje się w pomoc bezdomnym na facebooku, z tego co widzuiałam to na pewno udostepnia i bierze udział w wydarzeniach:loveu: dom marzenie :)
 6. "[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Witam, u Niufka wszystko ok. Miał wizytę Pani weterynarz, sprawdzała czy wszystko jest dobrze, oczywiście jest dobrze, jak na tak wiekowego pieska nawet bardzo dobrze. Niufek oczywiście jest nadal cudnie kochanym psiakiem z tym że do kochania jest teraz dwa razy więcej psa, bo się małemu przytyło [/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande][/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande] . Wysłałam zdjęcia do Pani Ingi, też na fb wstawiam co jakiś czas nowe. A jeszcze Pani weterynarz stwierdziła po reakcji Niufka że jest już w 100% zaaklimatyzowany i to już jego dom, my się z tego bardzo cieszymy [/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande][/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande] , jest spokojny, łagodny, ale jak mu ktoś nie pasuje to daje lekkim warknięciem do zrozumienia kto domu pilnuje!! a że maleństwo jest z niego to malutkie warknięcie wystarczy!! [/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande][/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]. Ma też ciocie, które tylko do Niuśka przyjeżdżają bo trzeba go "wyczochrać"co oczywiście uwielbia i jest szczęśliwy nawet samochód rozpoznaje. Pozdrawiam serdecznie Mariola" [/FONT][/COLOR][IMG]http://i1310.photobucket.com/albums/s650/shizaxa/1459992_438363419619612_1733246616_n_zpsf9950702.jpg[/IMG] [IMG]http://i1310.photobucket.com/albums/s650/shizaxa/1476417_438363672952920_1291941300_n_zpsc6578d54.jpg[/IMG] [IMG]http://i1310.photobucket.com/albums/s650/shizaxa/555049_438364106286210_11763091_n_zpsfcaee27f.jpg[/IMG]
 7. [quote name='MALWA']Czy ma ktos jakieś nowe wieści o Niufku ?[/QUOTE] nie ale mogę się dowiedzieć :)
 8. [quote name='Malgoska']chętnie:).............[/QUOTE] to podaj mi proszę adres na Pw, ja jeszcze od rodzinki pozbieram co nieco i Ci wyślę :)
 9. Malgosia widzę, że robisz bazarek na Fizię :) ja mam jeszcze dość sporo rzeczy, a bazarku nie będę wystawiać z powodu braku czasu, może chcesz by Ci wysłac wszystko co mam? przeznaczysz na Fizię, Lolusia lub innego potrzebującego?
 10. z powodu bardzo rzadkich(teraz) odwiedzin na dogo proszę mnie skreślić z listy
 11. bardzo się cieszę, że znalazła Flipcia dom, głównie po taką wiadomość zaglądałam jeszcze na dogo :)
 12. [quote name='majku33krakow']trzeba miec na google konto swoje,zalogować się trzeba[/QUOTE] dlatego nie widziałam...
 13. ogłoszenia na Warszawę, sorki, że tak późno, ale w tygodniu roboczym nie mam na nic czasu :( tablica.pl-aktywacja gumtree.pl-aktywacja [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/malutka-sunia-szczeniaczek-misia-szuka-23077067.html[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,84369,Lw==.html[/URL] [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Malutka-sunia-szczeniaczek-Misia-szuka-domu-id77439.html[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/198761/Malutka-sunia-szczeniaczek-Misia-szuka-domu/[/URL] olx.pl-oczekujące lento.pl-aktywacja [URL]http://tlenek.pl/ogloszenie/malutka-sunia-szczeniaczek-misia-szuka-domu.html[/URL]
 14. [quote name='jolantina']Cmentarz i rynek w Tymbarku są w pobliżu a i do bloku p.Ani przez pola nie jest daleko. Między cmentarzem a rynkiem jest cały kompleks zabudowań parafialnych: plebania, budynki socjalne ale i budynki gospodarcze - raj dla psa, który chce się schować, przespać i coś zjeść. Ale pani Ania na pewno o tym wie.[/QUOTE] Może księdza zawiadomić o ile jeszcze to nie zostało zrobione, zostawić mu plakat? może na ogłoszeniach parafialnych by powiedział? zależy jaki to człowiek...
 15. przyszłam z nadzieją że się znalazła, Trufelko daj się odnaleźć!
 16. spróbujcie się może z Iwonią skontaktować telefonicznie
 17. przeczytałam na facebook'u, biedna Trufelka, nie zna terenu!! znajdź się dziewczyno!!
 18. [quote name='masza44']może niech też będzie Rysia, bo kiedyś jej kupowałam ogłoszenia na mazowieckie jako Filipcia Justyna dziękuję, aktywowałam na Śląsk kolejne[/QUOTE] Tylko Rysia na tablicy i gumtre nie przejdzie, może Misia??;) albo bez imienia w tytule?
 19. no to teraz Iwonka wszystko ładnie wyjaśniła :) to teraz tylko rozkochać sąsiadkę Pani Ani w Trufelce:)
 20. [quote name='DORA1020']A Rysia to Filipcia?[/QUOTE] Tak, na poczet ogłoszeń zmieniono imię, żeby można było zrobić na kilka województw, bo z niektórych portali wyrzuca... jak będę robić na mazowieckie to będzie Flipcią :)
 21. [quote name='inka33']:oops: Nic nie rozumiem z tymi Iwonami i Aniami... :shake:[/QUOTE] ja wpadłam po dość długim czasie i też nie wiem co to za zmiany u Trufelki, mam nadzieję, że pozytywne :)
 22. Ogłoszenia śląskie: tablica.pl-aktywacja gumtree.pl-aktywacja [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,83915,Lw==.html[/URL] [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/malutka-sunia-rysia-szuka-domu-23030473.html[/URL] [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Malutka-sunia-Rysia-szuka-domu-id76836.html[/URL] lento.pl-aktywacja olx.pl-aktywacja [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/197149/Malutka-sunia-Rysia-szuka-domu/[/URL] Jutro mazowieckie :)
 23. [quote name='masza44']ok, dziękuję:) to na razie się wstrzymam z kupowaniem[/QUOTE] postaram się do jutra zrobić te ogłoszenia, ale wiesz jak to jest z czasem...:oops:
×
×
 • Create New...