Jump to content
Dogomania

Messi wyciągnięty z mordowni ma wspaniały DOM!


MALWA

Recommended Posts

[quote name='ewu']Malwa jak duże są sunie?
Nie znam dt ale mogę ponegocjować z hotelikiem w którym mam zarezerwowane miejsce dla [B]malutkiego pieska.[/B]
Na razie pieska nie zabieram z przytuliska bo szykuje mu się domek.
Jak domek wypali , to wtedy mogę porozmawiać żeby zamiast mojej bidy umieścić w hoteliku jakiegoś innego psiaczka.
Na razie nie wiem co z moim bo Pan , który miał go zabrać wylądował w szpitalu...Żona jest z dziewczynami w kontakcie ale facet musi wyjść ze szpitala.
Czekam na wieści.
Mój podopieczny to właśnie Frodo- wychudzony szczeniak z biletem do Radys.....Jeśli nie uda się z domkiem , muszę go zabrać. Wszystko się wyjaśni w ciągu paru dni.[/QUOTE]

Kochana, to napisz tę informacje do missiaa, bo to ona mnie pytała o jakies DT i o osobę, która tu pytała o sunie.
Moze lepiej, zebyście były w kontakcie........

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 962
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ada-jeje']Prosze zeby Angela wstrzymala sie z wysylka fa, podam jej na PW inny adres do wysylki faktur.[/QUOTE]

Angelika nie wchodzi tu na dogo.

Może warto te informację podać do missiaa - to jej Siostra, to jej pewnie przekaże.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Malwa jak duże są sunie?
Nie znam dt ale mogę ponegocjować z hotelikiem w którym mam zarezerwowane miejsce dla [B]malutkiego pieska.[/B]
Na razie pieska nie zabieram z przytuliska bo szykuje mu się domek.
Jak domek wypali , to wtedy mogę porozmawiać żeby zamiast mojej bidy umieścić w hoteliku jakiegoś innego psiaczka.
Na razie nie wiem co z moim bo Pan , który miał go zabrać wylądował w szpitalu...Żona jest z dziewczynami w kontakcie ale facet musi wyjść ze szpitala.
Czekam na wieści.
Mój podopieczny to właśnie Frodo- wychudzony szczeniak z biletem do Radys.....Jeśli nie uda się z domkiem , muszę go zabrać. Wszystko się wyjaśni w ciągu paru dni.[/QUOTE]

Są dwie maluteńkie bardzo fajne młodziutkie sunieczki i psiaczek malutki, którego ktoś (lub sam się) zaplątał w drut kolczasty... drut powbijał mu się w brzuch, narobił ran. Już się zagoiły, ma blizny. Ale szkoda psiaka, w klatce jest z dużą sterylizowaną suką, która mu siągle podbiera jedzenie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']Są dwie maluteńkie bardzo fajne młodziutkie sunieczki i psiaczek malutki, którego ktoś (lub sam się) zaplątał w drut kolczasty... drut powbijał mu się w brzuch, narobił ran. Już się zagoiły, ma blizny. Ale szkoda psiaka, w klatce jest z dużą sterylizowaną suką, która mu siągle podbiera jedzenie.[/QUOTE]
Dziękuję za fotki.
Pogadam z Anetką

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mdk8'][COLOR=#000000]" Wyjatek stanowi mdk8, która zadecydowała sama, ze na Amora wpłaca 5 zł, i na Messiego 5 zł. "


Jeżeli na 100% Amor już nie potrzebuje kasy to mogę wpłacać dla Messiego[/COLOR][/QUOTE]

Na 95% nie potrzebuje, myślę, że do miesiaca będzie już pewność co do jego losów

Link to comment
Share on other sites

Wieści z hoteliku:

do wydatków należy dopisać
10.06.2013 dojazd do weta 25 zł (dzielone na pół z Burbonem)
(10.06.2013 wydatki u weta -> faktura na Pro Animals)
11.06.2013 leki w aptece 71,65 zł


u weta miał zrobione USG, nie wykazało nic niepokojącego
badanie moczu
powtórkę badań krwi mocznik, kreatynina i alat
zakupiony Chitofos wspomagający pracę nerek
oraz antybiotyki i leki przeciwzapalne


mocznik na szczęście spadł, alat też spadł ale nadal jest podwyższony
badanie moczu także wskazuje na nieprawidłową pracę wątroby


w aptece kupiłam antybiotyk, będzie go brał jak skończy ten w iniekcji
Encorton, będzie go brał jak skończy steryd w iniekcji
lek na wątrobę i florę bakteryjną dostał już dziś
Ranigast ma brać jeszcze 10 dni, jedno opakowanie jest na 5 dni więc jeszcze jedno muszę wykupić (kupiłabym dziś ale brakło w aptece)


dziś dotarła karma sucha i puszki dla niego, paragony też wrzuciłam w załączniki


Messi czuje się coraz lepiej, zaczął szczekać
na pewno był psem domowym, toleruje koty

Jest coraz lepiej wiec wieści fajne:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Till']Wieści z hoteliku:

do wydatków należy dopisać
10.06.2013 dojazd do weta 25 zł (dzielone na pół z Burbonem)
(10.06.2013 wydatki u weta -> faktura na Pro Animals)
11.06.2013 leki w aptece 71,65 zł


u weta miał zrobione USG, nie wykazało nic niepokojącego
badanie moczu
powtórkę badań krwi mocznik, kreatynina i alat
zakupiony Chitofos wspomagający pracę nerek
oraz antybiotyki i leki przeciwzapalne


mocznik na szczęście spadł, alat też spadł ale nadal jest podwyższony
badanie moczu także wskazuje na nieprawidłową pracę wątroby


w aptece kupiłam antybiotyk, będzie go brał jak skończy ten w iniekcji
Encorton, będzie go brał jak skończy steryd w iniekcji
lek na wątrobę i florę bakteryjną dostał już dziś
Ranigast ma brać jeszcze 10 dni, jedno opakowanie jest na 5 dni więc jeszcze jedno muszę wykupić (kupiłabym dziś ale brakło w aptece)


dziś dotarła karma sucha i puszki dla niego, paragony też wrzuciłam w załączniki


Messi czuje się coraz lepiej, zaczął szczekać
na pewno był psem domowym, toleruje koty

Jest coraz lepiej wiec wieści fajne:)[/QUOTE]

Jak dobrze :)

Link to comment
Share on other sites

[U]Wklejam informacje na temat Messiego, która otrzymałam od Angeliki na e-maila:


[/U][SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]"w załącznikach wyniki badań i paragon z apteki [/FONT][/COLOR][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000] [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]do wydatków należy dopisać[/FONT][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]10.06.2013 dojazd do weta 25 zł (dzielone na pół z Burbonem)[/FONT][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman](10.06.2013 wydatki u weta -> faktura na Pro Animals)[/FONT][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]11.06.2013 leki w aptece 71,65 zł[/FONT][/COLOR][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000] [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]u weta miał zrobione USG, nie wykazało nic niepokojącego[/FONT][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]badanie moczu[/FONT][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]powtórkę badań krwi mocznik, kreatynina i alat[/FONT][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]zakupiony Chitofos wspomagający pracę nerek [/FONT][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]oraz antybiotyki i leki przeciwzapalne
[/FONT][/COLOR][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000] [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]mocznik na szczęście spadł, alat też spadł ale nadal jest podwyższony[/FONT][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]badanie moczu także wskazuje na nieprawidłową pracę wątroby[/FONT][/COLOR][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000] [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]w aptece kupiłam antybiotyk, będzie go brał jak skończy ten w iniekcji[/FONT][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]Encorton, będzie go brał jak skończy steryd w iniekcji[/FONT][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]lek na wątrobę i florę bakteryjną dostał już dziś[/FONT][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]Ranigast ma brać jeszcze 10 dni, jedno opakowanie jest na 5 dni więc jeszcze jedno muszę wykupić (kupiłabym dziś ale brakło w aptece)[/FONT][/COLOR][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000] [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]dziś dotarła karma sucha i puszki dla niego, paragony też wrzuciłam w załączniki[/FONT][/COLOR][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000] [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][COLOR=#000000][FONT=Times New Roman]Messi czuje się coraz lepiej, zaczął szczekać[/FONT][/COLOR][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000]na pewno był psem domowym, toleruje koty".[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000] [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000] [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000] Robię do Angeliki przelew łącznie na kwotę 96,65 zł.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#000000] [/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

A te 2 malutkie sunie, które są w O. to nie te z tego wątku może? Dąbrowa nie tak daleko...
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244246-Zaginęły-2-czarne-sunie-w-Dąbrowie-Góniczej-07-06-2013/page4[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ajw']A te 2 malutkie sunie, które są w O. to nie te z tego wątku może? Dąbrowa nie tak daleko...
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244246-Zaginęły-2-czarne-sunie-w-Dąbrowie-Góniczej-07-06-2013/page4[/URL][/QUOTE]
Dostałam fotki na pw , raczej nie....

Link to comment
Share on other sites

Mam dobre wieści(tfu, tfu)
Otóż byłam dzisiaj zrobić wizytę pa w Zabrzu.
Pani urocza ,miła , samotna z dzieckiem-chciała adoptować pieska.
Niestety za jakieś dwa lata planuje wyjazd do UK i uważała,że wyjedzie z psem i kotem....
Nie miała pojęcia ,że są rygorystyczne kwarantanny i brytole nie zgodzą się wynająć mieszkania jeśli ma się zwierzę...
Bardzo się zmartwiła , kiedy to powiedziałam. Sama stwierdziła ,że nie może w takiej sytuacji adoptować żadnego psa.
Jednak po długim przemyśleniu wpadłam na pomysł żeby Pani została BDT - no ze wsparciem w postaci karmy , czy weta bo to skromna osoba a dziecko jest specjalnej troski...
Zadzwoniłam , zaproponowałam i usłyszałam :"tak , proszę , to cudowny pomysł ..."
Zaraz wyślę umowę i fotki psiaków i wyciągamy jakąś maliznę z O. ........
Ufffffffff:)

Edited by ewu
Link to comment
Share on other sites

[quote name='ajw']A te 2 malutkie sunie, które są w O. to nie te z tego wątku może? Dąbrowa nie tak daleko...
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244246-Zaginęły-2-czarne-sunie-w-Dąbrowie-Góniczej-07-06-2013/page4[/URL][/QUOTE]

[quote name='ewu']Dostałam fotki na pw , raczej nie....[/QUOTE]

Te suczki które są w Olkuszu( o których pisałam) były tam zanim zaginęły te z Dąbrowy. Ale jak będziemy w Olk to sprawdzimy czy nie ma tych z Dąbrowy.

Tylko nie wiem kiedy znowu tam pojedziemy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']Te suczki które są w Olkuszu( o których pisałam) były tam zanim zaginęły te z Dąbrowy. Ale jak będziemy w Olk to sprawdzimy czy nie ma tych z Dąbrowy.

Tylko nie wiem kiedy znowu tam pojedziemy.[/QUOTE]

Czyli to nie one ... no trudno
Ale super, że ewu ma tak dobre wieści o BDT:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Mam dobre wieści(tfu, tfu)
Otóż byłam dzisiaj zrobić wizytę pa w Zabrzu.
Pani urocza ,miła , samotna z dzieckiem-chciała adoptować pieska.
Niestety za jakieś dwa lata planuje wyjazd do UK i uważała,że wyjedzie z psem i kotem....
Nie miała pojęcia ,że są rygorystyczne kwarantanny i brytole nie zgodzą się wynająć mieszkania jeśli ma się zwierzę...
Bardzo się zmartwiła , kiedy to powiedziałam. Sama stwierdziła ,że nie może w takiej sytuacji adoptować żadnego psa.
Jednak po długim przemyśleniu wpadłam na pomysł żeby Pani została BDT - no ze wsparciem w postaci karmy , czy weta bo to skromna osoba a dziecko jest specjalnej troski...
Zadzwoniłam , zaproponowałam i usłyszałam :"tak , proszę , to cudowny pomysł ..."
Zaraz wyślę umowę i fotki psiaków i wyciągamy jakąś maliznę z O. ........
Ufffffffff:)[/QUOTE]


Ewu - wspaniałe wieści.

Dziękuje za mądry pomysł i szybką reakcję.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...