Jump to content
Dogomania

Messi wyciągnięty z mordowni ma wspaniały DOM!


MALWA

Recommended Posts

  • Replies 962
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='renatka_s']Ja również swoją stałą ( 20 zł) przekazuję Messiemu, pieniążki prześlę w przyszłym tyg.[/QUOTE]

[quote name='zozola77']rany..piesku trzymaj się i nie poddawaj...

swoja deklaracje z Amora (20 zł) przenosze na Messiego....na wątku Amora tez już napisałam[/QUOTE]

Dzękuję dziewczyny, zaraz zapiszę!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Zaplacimy za uslugi weta, pod warunkiem otrzymania obdukcji.[/QUOTE]

[quote name='Ada-jeje']Tak, na Fundacje Pro Animals, dzwonilam do Arki do Krk, ale nie maja surowicy, w Warszawie jest bank krwi dla zwierzat, maja tam zamrozone osocze, koszt jednej dawki 150 zl. to jednak nie to samo co surowica, po za tym takie osocze moze zamowic tylko wet a oni dosylaja z dnia na dzien kurierem lub pociagiem, dowiedzialam sie tez ze surowice mozna dostac na Slowacji, mozna by sie skontaktowac z Dea, ona mieszka przy granicy, byc moze dysponuje surowica, czytalam tez kiedys na dogo ze surowice maiala Budrysek.[/QUOTE]

[quote name='MALWA']Wiem, ze jedzie do weta, chyba do Krakowa.[/QUOTE]
to jeśli mogą niech wezmą fakturę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baster i lusi']to jeśli mogą niech wezmą fakturę.[/QUOTE]

Angelika weźmie fakture, i ma wziąźć obdukcje.


[quote name='teresaa118']Ja tez wypowiedzialam sie na stronie Amoreczka. Nie damy zginac przytulasnemu[/QUOTE]

Dziekuję, to jeszcze tu poprosze o wpis.

[quote name='farmerka63']Przenoszę amorkową deklarację na Messiego - 30 zł . Wpłacę w przyszłym tygodniu.[/QUOTE]


Dziekuję, bardzo dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Zaplacimy za uslugi weta, pod warunkiem otrzymania obdukcji.[/QUOTE]

zrobienie obdukcji nie będzie problemem. Faktura też, pytanie czy mają robić test na parwo, ewentualnie babeszjoze. Parwo nie będzie bardzo drogie, ale drugi test może być kosztowny. Surowicę może będę mieć wieczorem, pomogą Inni. Czekam jeszcze też na info z Krakowa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Till']zrobienie obdukcji nie będzie problemem. Faktura też, pytanie czy mają robić test na parwo, ewentualnie babeszjoze. Parwo nie będzie bardzo drogie, ale drugi test może być kosztowny. Surowicę może będę mieć wieczorem, pomogą Inni. Czekam jeszcze też na info z Krakowa[/QUOTE]
To moze w pierwszej kolejnosci parvo, z tego co pamietam wynik jest od reki, a jesli okaze sie ze jest potrzebne badanie na babejosze, to oczywiscie tez trzeba zrobic, zeby obdukcja byla potwierdzona wynikami a nie tylko sama opinia weta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza i Avanti']W weekend postaram się zrobić bazareczek dla Messiego. Trzymam kciuki za jego zdrówko.[/QUOTE]

Dziękuje za chęc pomocy!


[quote name='wtatara']zapisuję.........[/QUOTE]

Witaj!


[quote name='Till']Messi dalej odpoczywa, za niedługo jadą do weta, czekają tylko na info od której jest dostępny[/QUOTE]


A miałam dzownić do Angeliki, to na razie poczekam na wieści od niej.


[quote name='Till']zrobienie obdukcji nie będzie problemem. Faktura też, pytanie czy mają robić test na parwo, ewentualnie babeszjoze. Parwo nie będzie bardzo drogie, ale drugi test może być kosztowny. Surowicę może będę mieć wieczorem, pomogą Inni. Czekam jeszcze też na info z Krakowa[/QUOTE]


Dziekuje, z ejuz załatwiasz surowicę.

Z Angelika ustaliłam, że ma zrobić badanai jakie trzeba, jakie zasugeruej lekarz, by wykluczyć parwo i babejszozę.


[quote name='rudakacha']Jestem w kropce bo chciałam przenieść ew. moją stałą na trzy chore kundelki ale na chwilę obecną są już "zaopiekowane" to myślę, że Messi w większej potrzebie. Konto jak dla Amora?[/QUOTE]

Dziekuje Kochana! Konto to samo, co dla Amora.

[quote name='JamniczaRodzina.']Poproszę nr konta na pw[/QUOTE]

Dziękuje, przeslę później.

[quote name='Ada-jeje']To moze w pierwszej kolejnosci parvo, z tego co pamietam wynik jest od reki, a jesli okaze sie ze jest potrzebne badanie na babejosze, to oczywiscie tez trzeba zrobic, zeby obdukcja byla potwierdzona wynikami a nie tylko sama opinia weta.[/QUOTE]


Angelice podałam adres i nazw Fundacji, i wie, ze ma wziąźć fakturę i obdukcje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baster i lusi']Ja mam nadzieję że to nie parwo tylko chłopak zestresowany i wygłodzony.Może nawet dostępu do wody nie mieli.Moja Lusia na steres reaguje wymiotami.[/QUOTE]

Oby, oby tylko nie to cholerstwo.......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...