Jump to content
Dogomania

Messi wyciągnięty z mordowni ma wspaniały DOM!


MALWA

Recommended Posts

  • Replies 962
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Angelika będzie dziś jechać z nim do weta zrobić te badania. Dobrze, że nie jest z nim gorzej, ale lepiej też niestety nie...może faktycznie jest czymś przytruty skoro neki siadają w takim tempie. Dzisiejsza kupa, która się w końcu pokazała też wskazuje na nerki

Link to comment
Share on other sites

dziś jest szansa na wyciągniecie wyżła,pod warunkiem, że żyje. Może w takim razie jest ktoś kto może zaoferować mu tymczas???jak nikt się nie znajdzie to przed nami weekend, a po weekendzie już będzie co trzeba posprzątane, myślę,że wiecie co mam na myśli....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Till']dziś jest szansa na wyciągniecie wyżła,pod warunkiem, że żyje. Może w takim razie jest ktoś kto może zaoferować mu tymczas???jak nikt się nie znajdzie to przed nami weekend, a po weekendzie już będzie co trzeba posprzątane, myślę,że wiecie co mam na myśli....[/QUOTE]
Natrafiłam niedawno na wątek,gdzie wyżeł przed adopcją odszedł za TM.Może ktoś by mógł się skontaktować z tym Państwem,byli na tym wątku.Może by mu dali DT jak nie DS?
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240082-Walenty-rasowy-wy%C5%BCe%C5%82-staruszek-odszed%C5%82-za-TM-%C5%BBEGNAJ-PIESKU%21/page7"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-PIESKU!/page7[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']Natrafiłam niedawno na wątek,gdzie wyżeł przed adopcją odszedł za TM.Może ktoś by mógł się skontaktować z tym Państwem,byli na tym wątku.Może by mu dali DT jak nie DS?
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/240082-Walenty-rasowy-wyżeł-staruszek-odszedł-za-TM-ŻEGNAJ-PIESKU!/page7"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-PIESKU!/page7[/URL][/QUOTE]

wczoraj umieściłam tam info o nim, ale cisza, nikt nic nie napisał,piesek nie żyje to może już nie zaglądają

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kodi']Witajcie
przekazałam deklarację za maj i czerwiec na Amorka Malwince
proszę o zapisanie 40zł na rzecz Messiego jako jednorazową wpłatę
powodzenia Messi :)[/QUOTE]


dziękujemy bardzo za wsparcie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Till']dziś jest szansa na wyciągniecie wyżła,pod warunkiem, że żyje. Może w takim razie jest ktoś kto może zaoferować mu tymczas???jak nikt się nie znajdzie to przed nami weekend, a po weekendzie już będzie co trzeba posprzątane, myślę,że wiecie co mam na myśli....[/QUOTE]

Bardzo mi ten wyżełek siedzi w głowie. Jak biedaka się nie wyciągnie to umrze:( ja nie moge go przygarnąć ani nawet na tymczas. napisałam do ati i do tanitki..... żal psiny:(

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam przed chwilą z Angeliką, i sytuacja wygląda następująco:

Weterynarz stwierdził, że Messi ma zapalenie nerek. Stan jest cięzki, może powodować niewydolność nerek. Rokowanie niepewne.

Lekarz zalecił leki, kroplówki, które dostaje, bo Angelika mu podaje.

Pies jest osowiały, odbija mu się, nie je, tylko pije.

Lekarz zasugerował, ze nie ma sensu robienia w tej chwili rtg, i usg, bo diagnoza jest jasna, natomiast zalecił zrobienie badanie moczu, ale to można wykonać dopiero w poniedziałek, bo lekarz jest po południu, i mocz i tak czekałby do poniedziałku.

Angelika zapewniła mnie, ze do tej pory zrobiono dla psiaka wszystko co tylko możliwe.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baster i lusi']Ja z swojej strony mam taką sugestię a może psiak jest zapchany .Cholera wie co tam dawali mu jeść.Przy zapchaniu jelit może być krew w kale bo zbita masa stoi i psiak nie może jej wydalić.Czy pies podchodzi do robienia kupy?Jak wyglądała ta co dziś wyszła?[/QUOTE]

zrobił dziś kupę, rzadką, ciemną to taki właśnie nerkowy objaw ten kolor

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kodi']Witajcie
przekazałam deklarację za maj i czerwiec na Amorka Malwince
proszę o zapisanie 40zł na rzecz Messiego jako jednorazową wpłatę
powodzenia Messi :)[/QUOTE]


Dziękuję !

Potwierdzam, ze wpłata 40 zł już mnie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majowa']Trzymam mocno kciuki za boksia

Arka ma dyżur całodobowy i akurat tak się złożyło, że wczoraj szukałam takowej i dwie osoby mi ją odradziły, byłam tam raz i to była moja ostatnia wizyta[/QUOTE]

majowa w Wieliczce jest całodobowa lecznica na Warzyckiej, i nie zdzierają dodatkowo za opiekę nocną, rozmawiałam z właścicielem. Ja z nich na razie jeszcze nei korzystałam ale zawsze jest to jakaś alternatywa do Arki i zaporowych cen.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baster i lusi']Ja z swojej strony mam taką sugestię a może psiak jest zapchany .Cholera wie co tam dawali mu jeść.Przy zapchaniu jelit może być krew w kale bo zbita masa stoi i psiak nie może jej wydalić.Czy pies podchodzi do robienia kupy?Jak wyglądała ta co dziś wyszła?[/QUOTE]

Nie wiadomo czy w ogóle coś jadł, i czy przypadkiem nie było mu już coś wcześniej, może to po prostu trochę trwało.

Dziewczyny tak mi go strasznie szkoda.....................

Link to comment
Share on other sites

Wyżeł dalej stoi w Olkuszu... smutny, z dystansem.. nie jest wylewny. Za to chudy jak nie wiem :( Siedzi z takim jasnym owczarkowatym- ten to jest kochany:( I od ostatniego razu wydaje mi się, że też schudł, bo wcześniej nie widziałam u niego zarysu żeber, a dzis już widziałam :( Kazaliśmy nasypać im chrupek jeśli takie posiadają.

Kolejny problem, jest młodziutka suczka w ciąży. Ciąża dopiero się rozwija więc trzeba zrobić szybko sterylkę. Czy ktoś jest w stanie zapewnić jej DT. Sunia jest czarna z brązowymi łapkami. Według mnie jeśli chodzi o charakter będzie bardzo adopcyjna. Tuliła sie do ręki, nie szczekała, jest spokojna, przyjazna. To chyba jej pierwsza ciąża, bo jest naprawdę młodziutka. Jest mała. Pomóżcie jej znaleźć DT, póki jeszcze czas.

Poza wyżłem o którym już wiecie jest jeszcze nowa sunia, strasznie błagała, żeby ją wyciągnąć z klatki..malutka czarna podpalana..

I wyjechały dziś do DT, ta matka białego szczeniaka i malutka sunia której wcześniej zabrano szczeniaki, a ona wtedy została.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny mam trochę fantów, moja Siostra zrobiła mi zdjęcia, wieczorem wrzuci na pocztę.

Czy jest tu ktoś kto może te zdjęcia wrzucić w program tak, abym mogla zrobić kopiuj - wklej i wrzucić od razu na wątek bazarkowy.

Proszę o info na e-maila na pw , to wieczorem wysle.

Dziękuje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...