Jump to content
Dogomania

Messi wyciągnięty z mordowni ma wspaniały DOM!


MALWA

Recommended Posts

  • Replies 962
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='MALWA']To zamówię Hillsa.

Coś kojarze, że Angelika wymieniła właśnie Royala i Hillsa.[/QUOTE]

Ja postawiłabym na Hillsa, bardzo dobra karma i to cud, że trafiła się tańsza od Royala więc jeśli dla nerkowców to zamów Hillsa. Mam nadzieję, że do wtorku przyjdzie bo jest bardzo potrzebujący, po takim przegłodzeniu jak tylko ozdrowieje to apetyt wróci ze zdwojoną mocą dlatego trzeba coś dobrego, coś co go wzmocni

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Till']Ja postawiłabym na Hillsa, bardzo dobra karma i to cud, że trafiła się tańsza od Royala więc jeśli dla nerkowców to zamów Hillsa. Mam nadzieję, że do wtorku przyjdzie bo jest bardzo potrzebujący, po takim przegłodzeniu jak tylko ozdrowieje to apetyt wróci ze zdwojoną mocą dlatego trzeba coś dobrego, coś co go wzmocni[/QUOTE]

Dobrze, zamawiam Hillsa. I jeszcze jakieś puszki, bo o nich wspominała Angelika.

Link to comment
Share on other sites

byłam dziś u missieek... i to nie ten sam Messi co w schronisku!!! Przywitał mnie merdajacym ogonem, skakał na mnie żeby się przytulić! Łasił się o moje nogi jak kot!! I nie odstępował mnie na krok, prosząc o głaskanie. Na prośbę Angeli, grzecznie położył się w domu na legowisku i sobie leżał. Jaki on faaajnyyy :D

A ze smutnych wieści.. to wyciągneliśmy dziś z Olk. psa... i jest źle. Zaraz założę mu watek...powklejam duuużo zdjęć:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']A ze smutnych wieści.. to wyciągneliśmy dziś z Olk. psa... i jest źle. Zaraz założę mu watek...powklejam duuużo zdjęć:([/QUOTE]

Wiadomo co z wyżłem i pozostałymi psiakami, o których wcześniej wspomniano (m.in. ciężarna młoda suczka)?

Cieszę się bardzo, że z Messim lepiej :)

Link to comment
Share on other sites

wyżeł.. źle :( specjalnie przywieźliśmy mu dziś suchą karmę ... zjadł kilka chrupek i na tym się skończyło. Siedzi wraz z psiakiem owczarkowatym.. ten nawet nie powąchał chrupek i z dnia na dzień chudnie w oczach. Boję się, że może być to samo co u Messiego. Jeszcze kilka dni temu o owczarkowatego nie było widać żeber...dziś zaznaczyły się wyraźnie i nie chciał jeść. Wyżeł przyjechał już chudy, ale również nie bardzo był chętny do jedzenia... jeśli przeżyją do poniedziałku powinny być NATYCHMIAST wyciągnięte inaczej watpie, zeby im się udało. A oba to wspaniałe psy ;( Ale DT brak :(

Jeśli chodzi o ciężarną suczkę.. nie pojawił się nikt, kto chciałby jej pomóc...brzuch rośnie..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']wyżeł.. źle :( specjalnie przywieźliśmy mu dziś suchą karmę ... zjadł kilka chrupek i na tym się skończyło. Siedzi wraz z psiakiem owczarkowatym.. ten nawet nie powąchał chrupek i z dnia na dzień chudnie w oczach. Boję się, że może być to samo co u Messiego. Jeszcze kilka dni temu o owczarkowatego nie było widać żeber...dziś zaznaczyły się wyraźnie i nie chciał jeść. Wyżeł przyjechał już chudy, ale również nie bardzo był chętny do jedzenia... jeśli przeżyją do poniedziałku powinny być NATYCHMIAST wyciągnięte inaczej watpie, zeby im się udało. A oba to wspaniałe psy ;( Ale DT brak :(

Jeśli chodzi o ciężarną suczkę.. nie pojawił się nikt, kto chciałby jej pomóc...brzuch rośnie..[/QUOTE]

Nikt nie pytał o wyżła? A na FB?

A jesli chodiz o onka, to trzeba pisać do DONki, ona jest od owczarków.........

Link to comment
Share on other sites

udostępniajcie gdzie się da, koszmar się nie kończy...

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244210-kolejna-ofiara-wyci%C4%85gni%C4%99ta-z-mordowni-ale-bez-pomocy-mo%C5%BCe-do-niej-wr%C3%B3ci%C4%87[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Till']udostępniajcie gdzie się da, koszmar się nie kończy...

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244210-kolejna-ofiara-wyciągnięta-z-mordowni-ale-bez-pomocy-może-do-niej-wrócić[/URL][/QUOTE]

JUż tam byłam, masakara jakaś........................

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FLY']jestem...Przeczytałam wszystko, trzymam kciuki i wysyłam buziaki dla niego, taką biedną ma buźkę. Pomyślę, jak pomóc...tzn wiem jak, tylko muszę pomyśleć na ile mnie stać w tym momencie, za chwilę będę bez pracy;/[/QUOTE]

to co miałam zamiar przelać na Messiego, przeznaczę na tego nowego biedaka z O. u Angeli, wiem że oba potrzebują pomocy, ale Messi na chwilę obecną cokolwiek ma, ma trochę kasy od Amora, ma na bieżące wydatki, ten drugi nie ma nic i grozi mu powrót...

chodzi mi oczywiście o tego psiaka [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244210-kolejna-ofiara-wyci%C4%85gni%C4%99ta-z-mordowni-ale-bez-pomocy-mo%C5%BCe-do-niej-wr%C3%B3ci%C4%87?p=20949296#post20949296[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FLY']to co miałam zamiar przelać na Messiego, przeznaczę na tego nowego biedaka z O. u Angeli, wiem że oba potrzebują pomocy, ale Messi na chwilę obecną cokolwiek ma, ma trochę kasy od Amora, ma na bieżące wydatki, ten drugi nie ma nic i grozi mu powrót...

chodzi mi oczywiście o tego psiaka [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244210-kolejna-ofiara-wyciągnięta-z-mordowni-ale-bez-pomocy-może-do-niej-wrócić?p=20949296#post20949296[/URL][/QUOTE]

Tego biedaka, zresztą kolejnego, kórego wizęła Angelika tzreba jak naszybciej odkarmić, znaleźć mu jakieś deklaracje, bo bida straszna, i kasy brak.

PowrzucAm link do wątku na inne wątki, może jeszcze ktoś wejdzie i mu pomoże.............

Link to comment
Share on other sites

[quote name='denta']Daję 20 zł od lipca stałej[/QUOTE]

Dziekuję pieknie!

Konto to samo co do Amora, bo ja tu jestem skarbnikiem.

Na wątku Amorka napisałaś, ze ta deklaracja jest do końca roku. Czy tu podtrzymujesz ten wpis?

Link to comment
Share on other sites

Messi czuje się lepiej i jest bardzo słuchanym pieskiem. Grzecznie spaceruje po ogrodzie z innymi psami, nie szuka zaczepiki,później kładzie się i wypoczywa. Grzecznie, sam wchodzi do kenela jak jest potrzeba i wyciąga łapkę do kroplówki, w trakcie kroplówek spokojnie śpi. Angelika mówi, że jest bardzo mądry i szybko się uczy no i wpycha się do łóżka :)może był domowym pieskiem, może ktoś go szuka...z kotami też nie ma żadnych problemów. Jutro pojedzie do weterynarza. Ma też pojechać ten biedny pogryziony. Ten piesek to wielka tragedia, rany się pewnie zagoją, ale kiedy serce się zagoi, kiedy przestanie się bać. Jutro też jak dobrze pójdzie to wyżełek pojedzie na tymczas,modle się żeby jeszcze tam był...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Till']Messi czuje się lepiej i jest bardzo słuchanym pieskiem. Grzecznie spaceruje po ogrodzie z innymi psami, nie szuka zaczepiki,później kładzie się i wypoczywa. Grzecznie, sam wchodzi do kenela jak jest potrzeba i wyciąga łapkę do kroplówki, w trakcie kroplówek spokojnie śpi. Angelika mówi, że jest bardzo mądry i szybko się uczy no i wpycha się do łóżka :)może był domowym pieskiem, może ktoś go szuka...z kotami też nie ma żadnych problemów. Jutro pojedzie do weterynarza. Ma też pojechać ten biedny pogryziony. Ten piesek to wielka tragedia, rany się pewnie zagoją, ale kiedy serce się zagoi, kiedy przestanie się bać. Jutro też jak dobrze pójdzie to wyżełek pojedzie na tymczas,modle się żeby jeszcze tam był...[/QUOTE]
Jak na ten koszmar to bardzo dobre wiadomości Till.Dziękuję,jestem u wszystkich psiaków na wątkach i myślami z nimi,jeszcze ten wyżełek aby do jutra dotrzymał.Oby nie było następnych nagłych przypadków.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny pytałam wcześniej jakie puszki zamawiamy dla Messiego, bo karma już zamówiona, i pewnie dzisiaj w drodze, a Angelika jeszcze o puszkach mówiłą.

Nie otrzymałam żadnych wskazówek, a znalazłam na allegro takie puszki:

[URL]http://allegro.pl/royal-canin-renal-pies-430-g-i3259733999.html[/URL]

One są dla psów z chorobami/niewydolnością nerek, i według Angeliki (zgodnie z ustaleniami z wetem) takie trzeba zakupić.

Na allegro są u innej osoby te same puszki 50 groszy taniej, ale nie ukrywam, ze czuję się bezpieczniej, gdy zamawiam u firmy, a nie osoby fizycznej. Firmie można w razie czego odesłać, a z osobą fizyczna, to mozna się bujać. Niestety osobiście miałam kilka niemiłych scysji na allegro, i życie mnie nauczyło, że kupuję od firm.

Mam nadzieję, że sie ze mną zgodzicie.

Chcę zamówić 10 puszek po 420 gram i koszt kuriera to 15 zł, to łącznie za te puszki zapłacę 110 zł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Till']Messi czuje się lepiej i jest bardzo słuchanym pieskiem. Grzecznie spaceruje po ogrodzie z innymi psami, nie szuka zaczepiki,później kładzie się i wypoczywa. Grzecznie, sam wchodzi do kenela jak jest potrzeba i wyciąga łapkę do kroplówki, w trakcie kroplówek spokojnie śpi. Angelika mówi, że jest bardzo mądry i szybko się uczy no i wpycha się do łóżka :)może był domowym pieskiem, może ktoś go szuka...z kotami też nie ma żadnych problemów. Jutro pojedzie do weterynarza. Ma też pojechać ten biedny pogryziony. Ten piesek to wielka tragedia, rany się pewnie zagoją, ale kiedy serce się zagoi, kiedy przestanie się bać. Jutro też jak dobrze pójdzie to wyżełek pojedzie na tymczas,modle się żeby jeszcze tam był...[/QUOTE]


Bardzo dobre wieści.


Mam nadizeję, że wyżeł jeszcze jest, ze żyje.....

A gdzie pójdize , do Angeliki?

Pytam, bo Missiaa napisała na wątku Burbona, ze on zajął u Angeliki ostatni wolny kojec.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Bardzo dobre wieści.


Mam nadizeję, że wyżeł jeszcze jest, ze żyje.....

A gdzie pójdize , do Angeliki?

Pytam, bo Missiaa napisała na wątku Burbona, ze on zajął u Angeliki ostatni wolny kojec.....[/QUOTE]

Wyżełek jedzie na tymczas do Katowic, będzie zabierany około 13. Znów to czekanie na informacje czy jeszcze jest, trzymajcie kciuki żeby był

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Till']Wyżełek jedzie na tymczas do Katowic, będzie zabierany około 13. Znów to czekanie na informacje czy jeszcze jest, trzymajcie kciuki żeby był[/QUOTE]
Trzymam kciuki za wyżełka, żeby był i żył. Czy on będzie pod opieką jakiejś Fundacji, czy będą zbierane deklaracje na jego utrzymanie i leczenie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...