Jump to content
Dogomania

Messi wyciągnięty z mordowni ma wspaniały DOM!


MALWA

Recommended Posts

  • Replies 962
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

MALWA- moja deklaracja na Amorka wynosiła 30zł. Przepisałam ją na Messiego. Przedwczoraj przelałam 200zł-deklaracja stała do końca roku (6miesięcy), czyli 180zł i 20zł jednorazowej. W poście rozliczeniowym jest wpisane 120zł stałej i 80 jednorazowej. Suma się zgadza:lol:, tylko rozdzielenie jest inne. Żeby sprawa była jasna: dla mnie jest OK, tylko, żeby potem nie było problemu z rozliczeniem:lol:

Link to comment
Share on other sites

no to ja już dziś napiszę co u niego bo znów byłam w odwiedzinach. Więc tak.. chłopak jest mega radosny.. Dziś na powitanie nas obszczekał. Machał tym swoim długaśnym ogonem, biegał, skakał, szalał. Tyłeczek mu odżył:) Jak na mnie skoczył to łapy miałam obite na piersiach:D Wielgaśny jest jak stanie na tylnich łapach. Ogólnie wszędzie go pełno:)

Ale teraz najlepsze, odkryłam dziś u niego zamiłowanie do..wody:D Uwielbia łapać pryśniętą z węża ogrodowego wodę... jak on szaleje!! Skacze do tej wody w górę, cieszy się jak opętany jak złapie i prosi o więcej:D No rewelacyjny jest:D

Nagrałam filmik. Jeśli uda mi się go zgrać na internet to go umieszczę. Spróbuję jutro, muszę znaleźć najpierw program, którym uda mi się ten filmik odtworzyć, a później będę kombinować jak umieścić go na necie.

Link to comment
Share on other sites

tak, Messi szalej i jest bardzo pro ludzki, lubi się bawić i mieć towarzystwo. Często siedzi na schodach wejściowych i czeka żeby go wpuścić do domu. Goni też i bawi się z innymi psami, ale Angelika mówi,n że psy czują, że ma mocny charakter i nie stawiają się mu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']no to ja już dziś napiszę co u niego bo znów byłam w odwiedzinach. Więc tak.. chłopak jest mega radosny.. Dziś na powitanie nas obszczekał. Machał tym swoim długaśnym ogonem, biegał, skakał, szalał. Tyłeczek mu odżył:) Jak na mnie skoczył to łapy miałam obite na piersiach:D Wielgaśny jest jak stanie na tylnich łapach. Ogólnie wszędzie go pełno:)

Ale teraz najlepsze, odkryłam dziś u niego zamiłowanie do..wody:D Uwielbia łapać pryśniętą z węża ogrodowego wodę... jak on szaleje!! Skacze do tej wody w górę, cieszy się jak opętany jak złapie i prosi o więcej:D No rewelacyjny jest:D

Nagrałam filmik. Jeśli uda mi się go zgrać na internet to go umieszczę. Spróbuję jutro, muszę znaleźć najpierw program, którym uda mi się ten filmik odtworzyć, a później będę kombinować jak umieścić go na necie.[/QUOTE]
Super:)
[SIZE=3][B]Czy coś wiadomo a propos transportu suni do Zabrza?[/B][/SIZE]

Edited by ewu
Link to comment
Share on other sites

[B]Tak jak pisałam mam dla małej suni BDT w Zabrzu. Pani czeka.
Dziewczyny mogą dostarczyć sunię ale musimy zebrać na paliwo.
[SIZE=3]Kto pomoże?
[/SIZE]
Potem ważne są -odrobaczenie, odpchlenie i sterylka- tymi kosztami nie można obarczać dt.
[/B]

Edited by ewu
Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']Karolina na youtube wrzuć filmik - też jestem bardzo ciekawa :)[/QUOTE]

wiem, wiem. Później na pewno you tube.. ale chodzi o to, że filmy z aparatu mam w formacie cpi i nawet nie mogę ich obejrzeć sama na komputerze.

Link to comment
Share on other sites

Pani jutro może wziąć pieska .
Trzeba go odrobaczyć i odpchlić, lecznice są czynne do 13-tej bo to sobota.
Czy udałoby się dowieźć małą do 12-tej do Gliwic?
[B]Ja wyłożę pieniądze na paliwo i weta ale proszę o zbiórkę na ten cel.
Sunię trzeba poza tym wysterylizować bo jest podejrzana..... Nie można czekać..[/B]..
Ja ostatnio mam za dużo zobowiązań na dogomanii , na żebry pójdę...

Edited by ewu
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']jestem:lol:. Basiu, jutro wyślę na Twoje konto jakiś grosz;), ale pieniądze będą u Ciebie dopiero w poniedziałek[/QUOTE]

Jutro sunia wyrusza, jest po cieczce więc może być różnie.....
Za samo paliwo będzie ok. 70 zł, wet...szelki, karma no i sterylka....Dlatego proszę o wsparcie:oops::oops::oops:
Bardzo dziękuję Aniu:buzi::buzi::buzi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Nikt się nie cieszy ,że z O. wyjedzie kolejna istotka....:placz:
Mała, bezimienna sunia....[/QUOTE]

ja się bardzo cieszę, nie odzywałam się bo nie mam jak wesprzeć, przekroczyłam już wszelkie granice;/:oops:
Cudownie, że jakiejś dziewczynce jutro odmieni się życie:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FLY']ja się bardzo cieszę, nie odzywałam się bo nie mam jak wesprzeć, przekroczyłam już wszelkie granice;/:oops:
Cudownie, że jakiejś dziewczynce jutro odmieni się życie:)[/QUOTE]
Ja też przekroczyłam ale skoro jest szansa, to wierzę,że i wsparcie się znajdzie:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panna Marple']MALWA- moja deklaracja na Amorka wynosiła 30zł. Przepisałam ją na Messiego. Przedwczoraj przelałam 200zł-deklaracja stała do końca roku (6miesięcy), czyli 180zł i 20zł jednorazowej. W poście rozliczeniowym jest wpisane 120zł stałej i 80 jednorazowej. Suma się zgadza:lol:, tylko rozdzielenie jest inne. Żeby sprawa była jasna: dla mnie jest OK, tylko, żeby potem nie było problemu z rozliczeniem:lol:[/QUOTE]

Dziękuję za zwrócenie uwagi. Byłam przekonana, ze deklarowałas miesięcznie po 20 zł, ale to pewnie jakieś moje niedopatrzenie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Nikt się nie cieszy ,że z O. wyjedzie kolejna istotka....:placz:
Mała, bezimienna sunia....[/QUOTE]

Wsapaniale!

A to ta bida z O..., o której wcześniej pisała mssiaa?

Pewnie gdyby miała swój wątek, to łatwiej byłoby z kasą.........

Poproszę o nr konta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Wsapaniale!

A to ta bida z O..., o której wcześniej pisała mssiaa?

Pewnie gdyby miała swój wątek, to łatwiej byłoby z kasą.........

Poproszę o nr konta.[/QUOTE]
Założymy ale teraz nie wiem nawet komu....
Wiem,że mała sunia świeżo po cieczce...
Ta w ciąży już w dt:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...