Jump to content
Dogomania

Tina - cudem uniknęła ŚMIERCI! SZCZĘŚLIWA W NOWYM DOMU :)


Recommended Posts

  • Replies 849
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Anica, dziękujemy, nigdy nie ma za późno:)

Cioteczki powiem Wam, że chodzę cała w nerwach.... i jakieś złe myśli mnie nachodzą... Odganiam je jak mogę.
Po Tinę jedziemy tak jak wspomniałam na 9:00, po przetransportowaniu do hotelu zostajemy jeszcze na spacerach z psiakami do 14:00, także pierwsza informacja o malutkiej będzie na forum po godzinie 14:00.

Jutro wielki dzień! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewunian']czyli pierwsze bierzecie Tinę? Ja będę tuż po 10 w schronie i naprawdę się cieszę, że jej już tam nie zobaczę :)[/QUOTE]

Tak, Tinkę zabieramy w pierwszej kolejności, żeby nie musiała już oglądać tego wstrętnego miejsca :) jak nam się przeciągną formalności to może jeszcze załapiesz się na pożegnalne mizianko ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Anica, dziękujemy, nigdy nie ma za późno:)

Cioteczki powiem Wam, że chodzę cała w nerwach.... i jakieś złe myśli mnie nachodzą... Odganiam je jak mogę.
Po Tinę jedziemy tak jak wspomniałam na 9:00, po przetransportowaniu do hotelu zostajemy jeszcze na spacerach z psiakami do 14:00, także pierwsza informacja o malutkiej będzie na forum po godzinie 14:00.

Jutro wielki dzień! :)[/QUOTE].. i będzie wszystko dobrze :)
naszej dobre myśli będą z Wami :)
dogrywamy szczegóły z mestudio, bazarek nabiera rozpędu... wszystko układa się :)
Bądźmy wszystkie dobrej myśli :)))))))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Anica, dziękujemy, nigdy nie ma za późno:)

Cioteczki powiem Wam, że chodzę cała w nerwach.... i jakieś złe myśli mnie nachodzą... Odganiam je jak mogę.
Po Tinę jedziemy tak jak wspomniałam na 9:00, po przetransportowaniu do hotelu zostajemy jeszcze na spacerach z psiakami do 14:00, także pierwsza informacja o malutkiej będzie na forum po godzinie 14:00.

Jutro wielki dzień! :)[/QUOTE] Błagam, nie strasz... Musi być dobrze! Tinka musi wydostać się stamtąd

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Hej! Wpadam z wątku Liderka! Miło nam będzie poznać Tinkę! My jedziemy z Zabrza, więc z pewnością Tinka już przywita Liderka na nowych włościach. U Kasi jest jak w raju, więc dwóm psom jutro całkowicie odmieni się los. :)[/QUOTE]

Witaj :) a o której będziecie z Liderkiem u Kasi? :)

Wezmę aparat postaram się jeszcze jakieś zdjęcia porobić chyba że z wrażenia nie dam rady :eviltong:;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lili8522']Witaj :) a o której będziecie z Liderkiem u Kasi? :)

Wezmę aparat postaram się jeszcze jakieś zdjęcia porobić chyba że z wrażenia nie dam rady :eviltong:;)[/QUOTE]

Czy ja wiem... Jeśli z Katowic wyjedziemy o 10.30 to koło 12 może? Też bierzemy aparat oczywiście! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Czy ja wiem... Jeśli z Katowic wyjedziemy o 10.30 to koło 12 może? Też bierzemy aparat oczywiście! :)[/QUOTE]

To się nie zobaczymy... ;)

Wyprawka czeka! My też! Jeszcze chwila, jeszcze moment :)

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/27/dscn2489d.jpg/][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/6979/dscn2489d.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...