Jump to content
Dogomania

Łódź - POMOCY - zaginęła Becia w typie jamnika - idą mrozy!!!!!


Nutusia

Recommended Posts

  • Replies 847
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

No właśnie ta cisza... Z jednej strony mnie dobija, bo jak to możliwe, że NIKT jej nie widział. Z drugiej daje nadzieję, że się nie błąka, skoro nikt jej nie widuje. Jestem z natury urodzoną optymistką. I w tym wypadku robię co mogę, by to się nie zmieniło...

Jolu, bardzo dziękuję, już Ci wysyłam PW.

Link to comment
Share on other sites

ta cisza faktycznie jest dziwna
ani jednego zgłoszenia
z drugiej strony poszukiwania rozpoczęte więcej niż po tygodniu
a może Becia zniknęła jeszcze wcześniej , zresztą kto dojdzie prawdy i jak
Becia może być wszędzie , na drugim końcu miasta , w innym mieście
może jakaś dobra duszyczka wzięła pod pachę to maleństwo i zaniosła do domu aby nie marzło na mrozie
i taką mam nadzieję

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Nutusia przysłała sms-a ;" Dzwonił przed chwilą facet z Łodzi , dzisiaj około 15 zabrali na Marmurową psa podobnego do Beci!Juz dzwonilam do....Jutro od razu dzwonie do schronu. Boże..."[/QUOTE]:kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki: żeby to Becia była!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Nutusia przysłała sms-a ;" Dzwonił przed chwilą facet z Łodzi , dzisiaj około 15 zabrali na Marmurową psa podobnego do Beci!Juz dzwonilam do....Jutro od razu dzwonie do schronu. Boże..."[/QUOTE]

Lo Jesoo, byłoby cudnie gdyby to była Becia!!! To byłby najprawdziwszy CUD!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam przed chwilą na Marmurową. Pan twierdzi, że chipy sprawdzają od razu, więc jeśli nie dzwonili do mnie, to znaczy, że to nie ona. Ale nie potrafił mi opisać psa, którego wczoraj przywieźli. Zapraszał do schroniska. Rita60 mi wczoraj obiecała, że powiadomi wolontariuszkę, która ma być dziś w schronisku, więc mam nadzieję, że sprawdzi dokładnie. Jeśli był podobny do Beci, to chciałabym wiedzieć jak wygląda. Z chipami różnie przecież bywa. Jeszcze nie tracę nadziei...
Od wczoraj się zastanawiam jak i kiedy po nią pojadę...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...