Jump to content
Dogomania

figa33

Members
 • Posts

  9616
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by figa33

 1. Po długiej i ciężkiej chorobie odszedł dzisiaj Rudolfek [*]. W listopadzie 2007 roku Paweł przywiózł go ze schroniska w Żyrardowie , wypatrzyłam go na dogo i tak zaczęła się nasza wspólna przygoda przez życie. Był moim syneczkiem , słonkiem i radością mojego życia . Mam nadzieję ,że był u nas szczęśliwy . Piesku kochany , tak mi strasznie smutno .
 2. Odebrałam przesyłkę , dziękuję bardzo
 3. dziękuję za wiadomość poproszę jeszcze nr 16 w opcji KT czy będzie kłopot aby przesyłka poszła przez paczkę w ruchu ?
 4. Dobry wieczór , poproszę nr 48,88,101,109 w opcji KT dziękuję
 5. Witaj Nutusiu ! byłam ciekawa jak wygląda Twoja siódma pociecha i widzę ,ze to super niunia :) mam nadzieję ,że niedługo znajdzie domek :)
 6. biedny Maksiu ... [*] troszkę zakosztował domowego życia , odżył , powselał ...a tu o .. :( szkoda bardzo :(
 7. Luna pojechała do domu , bądź szczęliwa kochana psinko :) ale zanim zmienię tytuł , to trochę poczekam może ariete2503 napisze nam o domku
 8. dawne dogo umiera , szkoda uważam ,ze szansa dla psów ucieka przez to ale będę zaglądać i pisać , teraz miałam trochę zawirowań Alinka mnie mobilizuje :)
 9. nowa dogomania umiera , wątki opuszczone , dawni użytkownicy zniechęceni , za dużo problemów , brak rozwiązań tętniące dawiej życiem forum odchodzi do lamusa czy o to chodziło twórcom ?
 10. dziękuję dziękuję , już piszę :)
 11. przepraszam ,ze pisze tutaj ,ale widze ,ze nie można wysłać bianko0 do Ciebie PW proszę o adres email , mam prośbę o wizytę PA w Janowie Lubelskim ... dziękuję
 12. to jest wpis Beci z zeszłego roku dotyczący wpłat 1 % , Boguchwała korzysta z uprzejmości Kundelka , który udostępnia konto do wpłat na Boguchwałę : " nasz KRS tylko jeszcze nieaktywny do wpłat 1%. Będziemy mogli korzystac z niego prawdopodobnie w przyszłym roku, a za 2 lata najpóźniej, a póki co korzystamy z uprzejmości kierownictwa RSOZ i możliwości wpłat na ich KRS 0000012533 tylko koniecznie z dopiskiem dla Boguchwały w rubryce ,,cel szczegółowy'' bo jesli nie będzie tego dopisu to pieniądze do nas nie dotrą tylko zostaną na koncie RSOZ " ale jeszcze zapytam dziewczyn czy nic się nie zmieniło :)
 13. jejciu , i następna rocznica w schroisku będzie , tym razem Morisek , prawie rok .. i jak on z tą króciutką sierścią w takie zimno..
 14. biedna ta nasza Nora , nikt z ogłoszeń się nią nie interesuje ... :(
 15. fajne , pozytywne wiadomości :) mnie bardzo podoba się jak niesamowicie wpatrzony jest Elvis w człowieka :) ale budę rozniósł na wiór ...
 16. nasza schroniskowa piękność Fizia pojechała do domu :) , niech ci się poszczęści kochana psinko
 17. aa i podobno totalnie olewa koty , no czy nie jest fantastyczna ? :)
×
×
 • Create New...