Jump to content
Dogomania

Sunia szkielet z krowim łańcuchem na szyi za TM :( Przepraszamy Daszeńko (*):(


handzia

Recommended Posts

Rozmawiałam z Wiolką :) Przekazałam jej pozytywną energię od Was...Wiolka bardzo dziękuje:)

Karinka jest zdrowa:) Wszystkie organy wykształcone i funkcjonują prawidłowo :)
Wiolka osłabiona, ale szczęśliwa :)
Miłosz zachwycony swymi dziewczynami i dumny...przyklejony do szyby i wpatrujący się w swoją córeczkę :)
Psiaki mają opiekę p. Gosi...która przyjechała z pomocą :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Podczytuję wątek; od początku trzymam kciuki za Daszeńkę.
Zajrzałam po paru dniach i szok!!!
Takie życzenia skierowane do nienarodzonej, bezbronnej istoty są nieludzkie:shake:

Gratuluję szczesliwego rozwiązania, życzę całej Rodzince samych dobrych dni i lat.

Popieram decyzję o umieszczeniu pv na forum - teraz wiadomo, jakim człowiekiem jest autorka tego pv...

Edited by Tola
Link to comment
Share on other sites

Wiolu :loveu: kochana, nie wchodziłam na dogo od rana, a tu funia do mnie wpada z taką wiadomością :crazyeye: Przez chwilę myślałam, że to sen...Popłakałam się dosłownie...:)
Dzięki Bogu malutka Karinka (piękne imię :loveu:) jest zdrowa. Serdeczne gratulacje :loveu: Trzymajcie się :)

Ps. nie umiem na razie sklecić coś sensownie, jeszcze mi się ręce trzęsą...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiola&Miłosz']w zyciu nie zyczylabym najgorszemu wrogowi takich rzeczy ale jak widze gissele nie ma oporow..... pozostawiam to waszej ocenie...[/QUOTE]

ja pierdo.e!!
na dogomanii jestem juz pare ładnych lat, od róznych wieśniaków odbierałam psy interwencyjnie ale a takim chamstwem nie spotkałam sie jak zyje!!!
chyba nikt o zdrowych zmysłach nie napisałby czegos takiego! idz sie leczyc giselle!!!

Gratuluje szcześliwej mamie!! duzo cierpliwości zycze:):)

Link to comment
Share on other sites

Wioluniu :buzi::modla::iloveyou::iloveyou:[IMG]http://img4.imageshack.us/img4/7862/sercev.jpg[/IMG]radujemy sie ogromnie i sciskamy za malenstwo i Ciebie:modla::buzi: Niechaj nad Wami czuwaja janioly wszelkiego zdrowenka i radosci ,wszelkiej jasnosci

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sieropsiniec']Ja od Siebie napiszę tylko że, bardzo ale to bardzo ślicznie dziękuję za życzenia.
Malutka jest zdrowa, spokojna i bardzo kochana. Wszystko jest w należytym porządku.
Wiola czuje się dobrze. Musi teraz dużo odpoczywać. Jeszcze raz pięknie dziekuję.[/QUOTE]

o, szczęśliwy Tatuś odkleił się od szyby! ;)

[SIZE=4][B]wszystkiego naj, naj, najlepszego dla całej Waszej trójki!!!![/B][/SIZE]
tak bardzo się cieszę, że wszystko dobrze!!!

jeszcze niedawno pytałam Wiolę, na kiedy termin i wspominałam, że mój syn urodził się w maju (w terminie i miał tylko 3 pkt, co by to było, jakby się o 2 miesiące wcześniej urodził?????)
to cud, że nic złego się nie stało !!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sieropsiniec']Ja od Siebie napiszę tylko że, bardzo ale to bardzo ślicznie dziękuję za życzenia.
Malutka jest zdrowa, spokojna i bardzo kochana. Wszystko jest w należytym porządku.
Wiola czuje się dobrze. Musi teraz dużo odpoczywać. Jeszcze raz pięknie dziekuję.[/QUOTE]
Super !emocje opadły bo od rana chodziłam jak w transie ....Miałam wyrzuty sumienia ,ze moze gdyby Daszy u was nie było to wszystko byłoby inaczej .ale dobrze ,ze jest ok!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']Super !emocje opadły bo od rana chodziłam jak w transie ....Miałam wyrzuty sumienia ,ze moze gdyby Daszy u was nie było to wszystko byłoby inaczej .ale dobrze ,ze jest ok!!![/QUOTE]
Ja tak samo, dokładnie...
Gdyby coś się stało, tfu tfu, to bym sobie nie podarowała...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Czary, Marysiu, PRAWDZIWE czary ;) :)[/QUOTE]

NNa szczęście nie tylko wredne i podłe wiedźmy są na forum....są też i dobre wróźki ze swoją pozytywną energią :)

Dziewczyny...i Pani Gosi należą się podziękowania:) Ruszyła na pomoc :) Psiaki bezpieczne pod jej czujnym okiem :)
Pani Gosiu :) ukłony :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']Super !emocje opadły bo od rana chodziłam jak w transie ....Miałam wyrzuty sumienia ,ze moze gdyby Daszy u was nie było to wszystko byłoby inaczej .ale dobrze ,ze jest ok!!![/QUOTE]
A ja wierzę w to że, tak miało być:) O transie mi nie mów, ja od wczoraj zachowuję się jak
człowiek pijany. Kazali mi wrócić do domu by One mogły odpocząć. Muszę jeszcze rozpakować wszystko to co spakowałem bowiem kilka, jak nie kilkanaście przedmiotów
okazało się zbędnych:) A jeśli piszecie o Dance to zdanie mam takie że bardzo dobrze
że jest u nas. Teraz czas troszkę pospać bo za dwie godzinki trzeba wracać do szpitala.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiola&Miłosz']Jestem na chwile bo ledwie zyje. Pieknie dziekuje za zyczenia dla Siebie i dla Malusiej:loveu:
Gdyby mnie tak dupiszcze nie bolalo bylo by fajniej ale przezyje.. jakos...
Nie ma to jak necior bezprzewodowy.
buzki buzki
p.s nudnawo w tym szpitalu a mala wyjatkowo grzeczniuchna[/QUOTE]
No niezłe jaja z Tobą Wiolka:lol:,już tu jesteś:crazyeye:?
Wszystkiego naj Wam tutaj życzymy,jak widzisz.
A Mała Księżniczka grzeczniutka,wiadomo po kim, nie:eviltong::lol:

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=#ee82ee][SIZE=5][SIZE=5][SIZE=5]W[/SIZE]iolu [SIZE=5]W[/SIZE]szystkiego [SIZE=5]D[/SIZE]obrego dla [SIZE=5]C[/SIZE]iebie [SIZE=5]T[/SIZE]wej [SIZE=5]C[/SIZE]órci i [SIZE=5]T[/SIZE]atuśka[/SIZE][/SIZE][/COLOR][/B]:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:
[COLOR=#000000][B]GRAŻYNA....CZY CIEBIE POJEBA*O ? JESTEM ZSZOKOWANA TYM CO ZROBIŁAŚ . MAM NADZIEJĘ ,ŻE TERAZ ŻAŁUJESZ TYCH SŁÓW I PRZEPROSISZ !!!!


[/B][/COLOR][B][COLOR=#000000][/COLOR][/B][COLOR=#ee82ee][B]A Ty Wiolu ciesz się ,że Karinka nie jest 9-cio miesięczna[/B][/COLOR][COLOR=#ee82ee][B]..... bo skoro teraz waży grubo ponad 3 kilo to co było by w 9 miesiącu? 4kg co najmniej !!!!! Szkoda pipki :) Uwierz...urodziłam dwoje dzieci o czasie z wagą 2700 i wiem o czym mówię. Luz blues 3 tygodnie i żyjesz od nowa!!!! Ściskam Was serdecznie baby kochane[/B][/COLOR] :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiola&Miłosz']Jestem na chwile bo ledwie zyje. Pieknie dziekuje za zyczenia dla Siebie i dla Malusiej:loveu:
Gdyby mnie tak dupiszcze nie bolalo bylo by fajniej ale przezyje.. jakos...
Nie ma to jak necior bezprzewodowy.
buzki buzki
p.s nudnawo w tym szpitalu a mala wyjatkowo grzeczniuchna[/QUOTE]
Wiolka! Ja jeszcze takiej krejzolki nie widziałam :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Nie ....ja z niej padnę ...ona jest uzalezniona od internetu jak ja od ciasta :eviltong:
Kobito śpij a my tu wartę trzymamy ;)


PS.Miłosz ja wiem ,ze dobrze ze Dasza jest u was ...mnie chodziło ,ze takie kwasy wyszły ze doprowadziło ...do całej tej histori;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']Wiola :) Miałam prosić Marinkę, żeby przekazała Ci pozdrowienia ode mnie i całej reszty, ale widzę, że mogę zrobić to osobiście :multi:
Więc pozdrawiam z całego serca :loveu: Ciebie i Twoją kruszynkę Karinkę :loveu:[/QUOTE]

Acha :) Miłosz wymienił radio na netbuka :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...