Jump to content
Dogomania

Sunia szkielet z krowim łańcuchem na szyi za TM :( Przepraszamy Daszeńko (*):(


handzia

Recommended Posts

[quote name='zachary']Wiola, naprawdę jesteś cudownie niemożliwa! Młoda kobieta a taka wspaniale empatyczna, wrażliwa...Super! Mówi Ci to kobieta trochę już doświadczona bo 51- letnia.[/QUOTE]
ja mam 27;) Jestem mozliwa.. do zniesienia;)
wrazliwosc mi nie wychodzi na dobre. taka prawda chcesz dobrze wychodzi do dupy- jak zwykle. Jesli chodzi o ta laske moze sie uda.. widze jak cierpi.. widze slepa przeciez kurna nie jestem...Pomagam zazwyczaj zwierzakom ale pamietam o ludziach..
jesli Gocha z niej cos wyciagnie moze sie uda? moze...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='zachary']Leżysz po porodzie i zamiast odpoczywać, spać i mieć wszystko ...gdzieś...to Ty, zrobiłaś akcję wśród położnych i może znalazłaś domki adopcyjne psiakom, dajesz info na dogo i ciotki rozweselasz i jeszcze ta Ania...[/QUOTE]
kurde ale ja wbrew p[ozorom jestem wypoczeta:) Serio, Milosz to taki czlek ze robi za Mnie wszystko przywalony jak glonojad do szyby niunia cacka. Tak na marginesie nasz kot czyli gabryska jest moim kotem a to Milosza kocha. Mnie ma gdzies bo milosz ja ciagle nyna piesci masakra jakas tak samo jest z Karinka;) A co do Ani to powaznie sie martwie...
A jesli chodzi o Mnie to jesli Mnie nie zabilo to znaczy ze jest w pytke;) Zyje i jeszcze pozyje pewnie troszke;) Ale dziekuje... Kurde nie lubie jak ktos Mnie chwali serio.. jakos nie przywyklam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marinka']Wioluś, ale to czysta prawda...a z prawdą musisz się pogodzić....nie masz wyjścia kochana :)[/QUOTE]
aj tam... kurza dupa.. bedzie jeszcze lepiej wiecie o tym ze po burzy jest zawsze tecza;)
teraz sie martwie o Funie.. kurde rano dzwonilam to mowila ze brzmie jak po dobrej imprezie;)
Bidna ta nasza funia.. kurde. teraz sie bede martwic

Link to comment
Share on other sites

No i jeszcze skromna...Nie chwalę tylko stwierdzam fakty:loveu:. Teraz już lepiej?:razz:. Widzisz jakie to życie przewrotne...Leżą obok siebie : jedna matka ciesząca się, przeszczęśliwa a druga płacząca i oddająca swoje dziecko do adopcji... A wydawałoby się, że cud macierzyństwa może tylko cieszyć...

Link to comment
Share on other sites

O funię się nie martw, tylko posyłaj jej dobre myśli. Mam nadzieję,że potraktują ją laparoskopowo, bo to tylko 3 jednocentymetrowe dziurki na brzuchu( mam takie), a nie będą jej rozcinać tradycyjnie...bo wtedy dłużej się goi...
Nesca, nie Ty jedna! Zachary to pręgowany dachowiec...a ja kobieta, niestety....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachary']No i jeszcze skromna...Nie chwalę tylko stwierdzam fakty:loveu:. Teraz już lepiej?:razz:. Widzisz jakie to życie przewrotne...Leżą obok siebie : jedna matka ciesząca się, przeszczęśliwa a druga płacząca i oddająca swoje dziecko do adopcji... A wydawałoby się, że cud macierzyństwa może tylko cieszyć...[/QUOTE]
To ja ci powiem ze ja nie to ze nie lubialm dzieci po prostu mnie one nie interesowaly, nie spodziewalam sie ciazy. Jestem osoba ale rozsadna a Milosz zwariowal serio co nie do konca mi sie podoba.. Czlowiek nie samy dzieckiem zyje. Tak jestem podla wiem.. ale zycie ma kilka aspektow... Udalo mi sie zdjecie wgrac.. musialam z tele wrzucic na maila z maila zapisac ja pierdziu makabra prosze oto Karinka

[IMG]http://imageshack.us/a/img854/9975/karinka333.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachary']O funię się nie martw, tylko posyłaj jej dobre myśli. Mam nadzieję,że potraktują ją laparoskopowo, bo to tylko 3 jednocentymetrowe dziurki na brzuchu( mam takie), a nie będą jej rozcinać tradycyjnie...bo wtedy dłużej się goi...
Nesca, nie Ty jedna! Zachary to pręgowany dachowiec...a ja kobieta, niestety....[/QUOTE]
ja sie serdecznie ciesze ze nie rodzilam w zamosciu, nie mam za dobrego zdania o tym szpitalu.. i musze sie martwic jak ja tam pojechalam ze swinka to mnie lekarze wysmiali mowili ze jestem cytuje niedorobiona bo nie przeszlam.... tragedia. Mam nadzieje ze bedzie wszystko ok

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachary']Śliczności Karinka. To co piszesz Wiola, to jakbym ja pisała...[/QUOTE]
:) Mam nadzieje ze rozumiesz.. pomimo wieku jestem na tyle opowiedzialna ze
mam kilka aspektow zycia nie oczekuje pochwaly ze urodzilam ze bede przwijac, karmic to moj obowiazek w koncu jestem odpowiezialna za to co oswoilam;)

Marina- nie popadaj w trans taki jak Milosz:D blagam jak zaczniesz szukac latarki to wezwe do ciebie karetke;) ale psychiatryczna;)

Link to comment
Share on other sites

Idę już, bo mnie brzuch ze śmiechu boli a dopiero tabletki na ten pęcherz zaczęły działać i muszę już odpocząć od tego wczorajszego męczącego bólu, który nie dał mi spać. Wiola, rano masz gimnastykę...Mój TZ ma dużo większą cierpliwość do naszej 19-latki, niż ja...Tatusiowa córeczka...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiola&Miłosz']:) Mam nadzieje ze rozumiesz.. pomimo wieku jestem na tyle opowiedzialna ze
mam kilka aspektow zycia nie oczekuje pochwaly ze urodzilam ze bede przwijac, karmic to moj obowiazek w koncu jestem odpowiezialna za to co oswoilam;)

Marina- nie popadaj w trans taki jak Milosz:D blagam jak zaczniesz szukac latarki to wezwe do ciebie karetke;) ale psychiatryczna;)[/QUOTE]

Co Ty...nie doceniasz mnie...ja poszukam namiotu i rozpalę ognisko :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachary']Idę już, bo mnie brzuch ze śmiechu boli a dopiero tabletki na ten pęcherz zaczęły działać i muszę już odpocząć od tego wczorajszego męczącego bólu, który nie dał mi spać. Wiola, rano masz gimnastykę...Mój TZ ma dużo większą cierpliwość do naszej 19-latki, niż ja...Tatusiowa córeczka...[/QUOTE]
tiaaa corusie tatusia to ja znam zz watku mojego kota ktory zawojowal zycie...
babo ja jestem nocny marek... nie zasne przed 3;) Tzt glonojad czuwa .
Wypoczywaj;)

Link to comment
Share on other sites

Wiolu :) Karinka jest prześliczna :loveu: wiem, że tak naprawdę to najszczęśliwsza jesteś TY, Twój tz glonojad :evil_lol: też, owszem, ale tylko matka czuje to coś :)
nie martw się o funię (co ja w ogóle piszę kobiecie 23 godz po porodzie..?;)) ;)
dzwoniła do mnie z łóżka szpitalnego, leży pod kroplówką, bóle powoli ustępują, dzisiaj pewnie operacji nie będzie, ale nie ucieknie od tego biedula...
Pozdrawia Cię i mówiła, że do niej pisałaś :) dziękuje Ci za to :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...