Jump to content
Dogomania

Sunia szkielet z krowim łańcuchem na szyi za TM :( Przepraszamy Daszeńko (*):(


handzia

Recommended Posts

[quote name='zachary']Idę już, bo mnie brzuch ze śmiechu boli a dopiero tabletki na ten pęcherz zaczęły działać i muszę już odpocząć od tego wczorajszego męczącego bólu, który nie dał mi spać. Wiola, rano masz gimnastykę...Mój TZ ma dużo większą cierpliwość do naszej 19-latki, niż ja...Tatusiowa córeczka...[/QUOTE]
Oj, zachary :) masz ten nick:roll:
też myślałam, że jesteś przystojnym panem ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='handzia']Wiolu :) Karinka jest prześliczna :loveu: wiem, że tak naprawdę to najszczęśliwsza jesteś TY, Twój tz glonojad :evil_lol: też, owszem, ale tylko matka czuje to coś :)
nie martw się o funię (co ja w ogóle piszę kobiecie 23 godz po porodzie..?;)) ;)
dzwoniła do mnie z łóżka szpitalnego, leży pod kroplówką, bóle powoli ustępują, dzisiaj pewnie operacji nie będzie, ale nie ucieknie od tego biedula...
Pozdrawia Cię i mówiła, że do niej pisałaś :) dziękuje Ci za to :)[/QUOTE]
no kurde martwie sie... ona kilka dni mi jhuz mowila o tym woreczku...
Wiesz kroplowa to nie rozwiazanie.. martwie sie po prostu.. ehh.. Glonojad dalej czuwa ja mam frei;) jedwabiscie.... zaczyna Mnie sie podobac macierzynstwo;)

Link to comment
Share on other sites

ej...stara...... gdzie takich Miłoszów rozdają...weź się podziel źródłem....



ja padłam.... tyle co rozpłaszczyłam tyłek przed kompem, czytam Miłosza post z pewnym opóźnieniem, patrze Wiolka dzwoni, pewnie znów spać nie może, ...a ta ryczy.... i ryczy.... na poczatku pomyślałam.... ...kurde... tyle gadała o tym że ma ochotę się nawalić, że w końcu nie wytrzymała i poszła w tango..... dopiero po chwili zrozumiałam że bejbe na świecie....

gada gada, śmieje się , płacze..... mnie się udzieliło.... ja się pytam, co Ty robisz teraz Wiola..... a ta że się szyje po porodzie.....
Wiolka to jest przebój, ona musi na świeżo info podawać ....

Link to comment
Share on other sites

Wiola, Ty pomyśl nad spisaniem swoich doznań,spostrzeżeń i innych uwag z dnia narodzin swojej pierworodnej.Byłby niezły hicior, pół dogomanii,albo więcej zaczytywało by się. Wobec tego ,co tutaj dzisiaj czytamy,Dziennik Bridget Jones się chowa.
A może nawet i komedia na tej podstawie by powstała.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ala123']Wiola, Ty pomyśl nad spisaniem swoich doznań,spostrzeżeń i innych uwag z dnia narodzin swojej pierworodnej.Byłby niezły hicior, pół dogomanii,albo więcej zaczytywało by się. Wobec tego ,co tutaj dzisiaj czytamy,Dziennik Bridget Jones się chowa.
A może nawet i komedia na tej podstawie by powstała.[/QUOTE]
wezz Alina to nie jest smieszne dzisiaj juz moge odetchnac z czystymj sumieniem wczoraj nie kontaktowalam... powaznie;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiola&Miłosz']no kurde martwie sie... ona kilka dni mi jhuz mowila o tym woreczku...
Wiesz kroplowa to nie rozwiazanie.. martwie sie po prostu.. ehh.. Glonojad dalej czuwa ja mam frei;) jedwabiscie.... zaczyna Mnie sie podobac macierzynstwo;)[/QUOTE]
Wiolu, powtórzę, cudownego masz Tz-ta :) Też bym takiego chciała, mój, zimny jak głaz :evil_lol:
Co do funi, to (mam nadzieję) kroplówa zadziała na dzisiaj, ale operacji biedulka nie uniknie. zaplanowana jest pod koniec marca, tuż przed świętami...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danavas']ej...stara...... gdzie takich Miłoszów rozdają...weź się podziel źródłem....



ja padłam.... tyle co rozpłaszczyłam tyłek przed kompem, czytam Miłosza post z pewnym opóźnieniem, patrze Wiolka dzwoni, pewnie znów spać nie może, ...a ta ryczy.... i ryczy.... na poczatku pomyślałam.... ...kurde... tyle gadała o tym że ma ochotę się nawalić, że w końcu nie wytrzymała i poszła w tango..... dopiero po chwili zrozumiałam że bejbe na świecie....

gada gada, śmieje się , płacze..... mnie się udzieliło.... ja się pytam, co Ty robisz teraz Wiola..... a ta że się szyje po porodzie.....
Wiolka to jest przebój, ona musi na świeżo info podawać ....[/QUOTE]

Wypisz wymaluj...reporterka wydarzeń na żywo :):roflt:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiola&Miłosz']danavas ogarnij cyce;) ja w ogole rozmowy z toba nie pamietam;) Powazka rano sie ocknelam;)[/QUOTE]

to Ty sobie lepiej przypomnij gdzie jeszcze nawydzwaniałas , bo może się na youtube znajdziesz.... pod hasłem... szalona rodząca...;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']Wiolu, powtórzę, cudownego masz Tz-ta :) Też bym takiego chciała, mój, zimny jak głaz :evil_lol:
Co do funi, to (mam nadzieję) kroplówa zadziała na dzisiaj, ale operacji biedulka nie uniknie. zaplanowana jest pod koniec marca, tuż przed świętami...[/QUOTE]
za niecale 4 tyg wracam do zamoscia jak cos trzeba bedzie pomoc walic jak w dym pomoge.. kurde bidna ta nasza funia no szlag by to trafil.. damy rade razem mozemy wiecej... taka prawda czekajcie niech mi sie dupa zakleszczy.. ehh

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiola&Miłosz']wezz Alina to nie jest smieszne dzisiaj juz moge odetchnac z czystymj sumieniem wczoraj nie kontaktowalam... powaznie;)[/QUOTE]

zastanów się, zastanów, jestem pewna,że odniosłabyś sukces literacki i finansowy. Tym bardziej,że nikt sobie nie wyobraża,że nagle od jutra zamilkniesz i przestaniesz zdawać relacje z nowej roli.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiola&Miłosz']won spac kanalio:evil_lol: sprawdzilam dzwonilam do ciebie, nie wiem po co do Milosza skoro bbyl i do mamy;)[/QUOTE]

Durna Ty:) dzwoniłaś do mnie bo ja jestem super, a mój Barry w przeciwieństwie do Tobiasza nie oddawał się Love Story tylko tylko robił to co Ty... darł paszczękę...;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiola&Miłosz']czy ja juz pisalam ze mi szwy popuszcza??? podle jestescie;) ej ja zyje:) ciezko nie bylo no moze przez chwile.. a ty dabnavas odwal sie od tobiego on ma blizsza potrzebe czulosci;)[/QUOTE]

tak...on się tylko przytula inaczej niż wszyscy:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiola&Miłosz']mam plan- danavas zaciukam, polowe z was wykastruje- wysterylizuje ten sie smieje kto sie smieje ostatni:diabloti: kurza dupa czyzbym popuscila? nie to tylko szwy sciagaja;)[/QUOTE]

To byłby już thriller komediowy :)

A co u Daszki i reszty sfory?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...