Jump to content
Dogomania

>>> ✿ڿڰڿ♥♥ڿڰڿ✿ॐ teodor nareszcie w domu - dziękujemy ✿ڿڰڿ♥♥ڿڰڿ✿ॐ


Isadora7

Recommended Posts

[quote name='yunona']No Isadora , drogo będzie Cię kosztował konkurs ze zdjęciem na FB. Ja znałam całą rodzinke Wiolina bo odzywałam się parę razy na jego wątku i Teanka zamieszczała zdjęcia. Pod zdjęciem na FB napisałam, że to Wiolin.
Serdecznie pozdrawiam całą rodzinkę muzyczną :multi::multi::multi:- czyTeodor będzie miał zmienione imię (nowe życie - nowe imię) ??[/QUOTE]

jakoś to przeżyję.
Myślę że Teodor tyle przeszedł i miał tyle zmian, że imienia nie będzie miał zmienionego. Dobrze reaguje na swoje imie, to jedno co mu zostało. Ale za to 7 sierpnia robie z teodorkiem balangę, mamy urodziny tego samego dnia :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Jakie Suuuuuuuuuper wiadomości!!!!... aż mnie przytkało z radości.. czytałam dwa razy!.... bo nie mogłam uwierzyć :bigcool:
... to chyba było zapisane... TAM!!!! ...tak musiało być ...żeby Teodorek trafił do tej wspaniałej Rodziny :loveu:
Dziękujemy Bardzo :Rose:

Link to comment
Share on other sites

No niesamowite. Wiecie, że Wiolin to mój wynalazek? To mój znajomy przyprowadził go do mnie, żebym znalazła mu dom, bo jego dziadek tłucze go laską i wygania z domu. Co ta psina przeszła wcześniej to raczej w głowie trudno pomieścić. Stracił swojego Pana, a rodzina zafundowała mu świeże powietrze w czasie zimowych nocy, głód i bicie laską. Dlatego jak teraz patrzę na niego, to wyobrażacie sobie jak się cieszę?
Teodor, jesteś w cudownych rękach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='luka1']No niesamowite. Wiecie, że Wiolin to mój wynalazek? To mój znajomy przyprowadził go do mnie, żebym znalazła mu dom, bo jego dziadek tłucze go laską i wygania z domu. Co ta psina przeszła wcześniej to raczej w głowie trudno pomieścić. Stracił swojego Pana, a rodzina zafundowała mu świeże powietrze w czasie zimowych nocy, głód i bicie laską. Dlatego jak teraz patrzę na niego, to wyobrażacie sobie jak się cieszę?
Teodor, jesteś w cudownych rękach.[/QUOTE]


Zobacz jak historia koło zatacza. Ja oczywiście doskonale pamiętam, zę Ty wynalazłaś Wiolina. Pamiętam o okładaniu lachą.
A Ampułkę pamiętasz?

Teraz mogę powiedzieć, jak kilkanaście dni temu dostałam maila od Teanki (było już wiadomo ze Teodorek wraca) to autentycznie usiadłam i się popłakałam. Po prostu popłakałam.

Kilka godzin miałam okazje obserwować relacje między czworonożnymi i dwunożnymi w domu teraz też i Teodora. Zwróćić warto uwagę na rasy, na fakt zę wszystko samce. Indywidulanie każde dominujace. To przykład tego co pisałam wyżej, że to człowiek ma myślec nie pies, to człowiek te relacje wypracowuje. I tak to wygląda u Teanki. Każdy z psów zna miejsce w szeregu, każdy jest na identycznych prawach. I nie sa to psy łatwe. A już Wiolin to dorównywał mu tylko harutek z tych o jakie mi przyszlo się otrzeć na przestzreni lat. To dwa "egzemplarze" niemalże dla samobójców. A każdy wie jak jest z nimi teraz.

Link to comment
Share on other sites

Wszystko święta prawda i czytając powyższe zwilgotniały mi oczy. To naprawdę jest cudowne, że są takie domki jak u Teanki, gdzie pracuje się z psiakami , bo się je mocno kocha:loveu:. A rezultat - wystarczy obejrzeć zdjęcia:loveu::multi:

Link to comment
Share on other sites

Teodorek dziś po kolejnej nocy z moją mamą, oraz po porannym spacerku, wszystko jest jak najlepiej :) Muszę powiedzieć że chłopak ma apetycik - zdecydowanie dołączył do pierwszej tury posiłków (dla wyjaśnienia: Bemol i Uther meldują się na każdy posiłek przed czasem, od razu jedzą (pierwsza tura), a Wiolin i Edur są wybredne ( druga tura, trzeba je zamykać w kuchni żeby żarłoki z pierwszej tury im nie podjadły). Dziś rano Teodorek na śniadanie przyszedł pierwszy i chciał dokładkę, której niestety nie dostał, musi poczekać do obiadu :) Zauważyłyśmy też że podobnie jak Uther uwielbia biały serek, natomiast nie przepada za psimi śmierdzielami w stylu łapki kurze żwacze itp. za którymi szaleje nasza pozostała czwórka, a zwłaszcza Edur. Ot, co psiak to inne zwyczaje :)
Wieczorem podeślę kilka fotek z porannych spacerów.

[quote name='yunona']No Isadora , drogo będzie Cię kosztował konkurs ze zdjęciem na FB. Ja znałam całą rodzinke Wiolina bo odzywałam się parę razy na jego wątku i Teanka zamieszczała zdjęcia. Pod zdjęciem na FB napisałam, że to Wiolin.
Serdecznie pozdrawiam całą rodzinkę muzyczną :multi::multi::multi:[/QUOTE]

Wielkie dzięki za pozdrowienia, my też pozdrawiamy Harry'ego i Ferkę - czarodziejskie jamniki :) A gdzie był ten konkurs jeśli wolno spytać? Isadora mi o nim wspominała ale nie mogłam znaleźć (może dlatego że nie mam konta na fb?)

Luka: oczywiście, pamiętamy kto wypatrzył Wiolinka i kto mu pomógł:) Dla Ciebie przesyłam od niego radosne merdanie ogonkiem w którym ostatnio się specjalizuje :) no i całuski:loveu:.
Bardzo dziękujemy wszystkim za miłe życzenia i trzymajcie proszę kciuki za badanie serducha jutro, bo tym się trochę martwię, oby się okazało że problem nie jest poważny.

Co do balangi: jeśli ma być to raczej u nas w środowisku naturalnym i oby bez komarów:mad:
Wieczorkiem wyślę kilka zdjęć, jakość niestety nie jest super bo Teodorek jakoś nie przepada za cykaniem i od razu odwraca głowę - chyba chwilowo ma dosyć :) ale jakieś będą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Teanka'][...]
Wielkie dzięki za pozdrowienia, my też pozdrawiamy Harry'ego i Ferkę - czarodziejskie jamniki :) A gdzie był ten konkurs jeśli wolno spytać? Isadora mi o nim wspominała ale nie mogłam znaleźć (może dlatego że nie mam konta na fb?)
[...][/QUOTE]

tutaj masz zrzut ekranu z dyskusją "konkursową" nie przejmuj sie obrazkiem, po prostu kliknij.

[URL="http://img593.imageshack.us/i/6adopcjejamnikwsosdlaja.png/"][IMG]http://www.imageshack.us/thumbnail.png[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']tutaj masz zrzut ekranu z dyskusją "konkursową" nie przejmuj sie obrazkiem, po prostu kliknij.

[/QUOTE]
Dzięki, fajna zagadka :) Szczerze mówiąc, sama w życiu bym nie zgadła, że za Utherem jest jeszcze Teodor :) Gratulacje dla domyślnych uczestników konkursu:).

Teodor jest spokojniutki, choć telewizję ogląda z wielką pasją. Zdenerwował się gdy duży ON-kowaty na filmie groźnie szczekał i sam zaczął szczekać, wybiegając na ganek. Myślał, że to dźwięki z zewnątrz :) Przepraszam, ale miałam dziś problemy z komputerem musiałam go kilka razy resetować i dlatego zdjęcia wstawię jutro, bo jestem już bardzo zmęczona i zaraz idę spać. Teodor dalej śpi z mamą, choć za dnia pakuje się do mojego łóżka. Ogólnie wszystko tak samo, czyli OK.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Dzisiaj ważny dzień - badanie serducha Teodorka.[/QUOTE]
Szczęśliwie badanie wypadło pomyślnie:multi:. Teodor ma niedomykalność zastawki dwudzielnej, ale nie jest to znaczna niedomykalność, serce ma wydolne. Wada może oczywiście postępować wraz z wiekiem, mamy robić badanie echa serca co pół roku i chłopak dostał lekarstwo na nadciśnienie. Poza tym trzeba mu będzie wyczyścić zęby - myślę że zrobimy to w sierpniu - bo ma duży kamień nazębny który może stać się przyczyną jakichś stanów zapalnych. Zrobimy mu też badanie krwi (chyba miał też robione wcześniej ale pewnie nie wszystko). Teodor był bardzo dzielny, grzeczny u lekarza, naprawdę zuch jamnik! Bardzo dziękujemy za kciuki i jesteśmy już spokojniejsze że nic groźnego mu nie dolega :cool1:.

A tak z innej beczki, czy mogłybyśmy prosić o zmianę tytułu wątku na 'ma dom'? My już go nigdzie nie oddamy, nie ma szans więc nawet nie próbujcie:eviltong:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Teanka']Szczęśliwie badanie wypadło pomyślnie:multi:. Teodor ma niedomykalność zastawki dwudzielnej, ale nie jest to znaczna niedomykalność, serce ma wydolne. Wada może oczywiście postępować wraz z wiekiem, mamy robić badanie echa serca co pół roku i chłopak dostał lekarstwo na nadciśnienie. Poza tym trzeba mu będzie wyczyścić zęby - myślę że zrobimy to w sierpniu - bo ma duży kamień nazębny który może stać się przyczyną jakichś stanów zapalnych. Zrobimy mu też badanie krwi (chyba miał też robione wcześniej ale pewnie nie wszystko). Teodor był bardzo dzielny, grzeczny u lekarza, naprawdę zuch jamnik! Bardzo dziękujemy za kciuki i jesteśmy już spokojniejsze że nic groźnego mu nie dolega :cool1:.

A tak z innej beczki, czy mogłybyśmy prosić o zmianę tytułu wątku na 'ma dom'? My już go nigdzie nie oddamy, nie ma szans więc nawet nie próbujcie:eviltong:.[/QUOTE]


Dziękuje serdecznie. Niedomykalność to jakby "zawodowa" choroba jamników. Silna arytmia jaką stwierdził wet wcześniej zapewne była związana z pobytem w "sanatorium" na Paluchu. Ufff.
Widzę że podobny do mojego Rambiego nie tylko z wyglądu ale i z zachowania u lekarza. Te dwie wizyty jakie miał u weta w czasie gdy był przed adopcja w Warszawie też przeszedł koncertowo, odniosłam wrażenie że lubi chodzić do lekarza. Jak Rambo czuje się wtedy ważny. Echhh mężczyźni :evil_lol:

Tytuł zaraz zmieniam, stukając w klawiaturę trzęsącymi się ze wzruszenia palcami.

Link to comment
Share on other sites

Nie miałam od wczoraj kompa, a tu takie wieści!!!
Super Extra!!!
Mam nadzieję, że Teodorek będzie szczęśliwy razem z całą swoją nową Rodzinką przez wiele, wiele następnych lat:):):)
I fajnie, że z serduszkiem nie jest tak źle i wszystko będzie pod stałą kontrolą:)

Ale ja i tak jestem z siebie dumna(mam na mysli konkurs z fb), bo ja nie znałam wcześniej Wiolina, a gdzieś tam wydedukowałam sobie, że za dobeczkiem jest Teodorek... hihihi...
Jest jakaś nagroda pocieszenia:eviltong:?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sarunia-Niunia']Nie miałam od wczoraj kompa, a tu takie wieści!!!
Super Extra!!!
Mam nadzieję, że Teodorek będzie szczęśliwy razem z całą swoją nową Rodzinką przez wiele, wiele następnych lat:):):)
I fajnie, że z serduszkiem nie jest tak źle i wszystko będzie pod stałą kontrolą:)

Ale ja i tak jestem z siebie dumna(mam na mysli konkurs z fb), bo ja nie znałam wcześniej Wiolina, a gdzieś tam wydedukowałam sobie, że za dobeczkiem jest Teodorek... hihihi...
Jest jakaś nagroda pocieszenia:eviltong:?[/QUOTE]


Nagrody się szykują - Saruniu dla Ciebie oczywiście nagroda pocieszenia się należy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Teanka']A tak z innej beczki, czy mogłybyśmy prosić o zmianę tytułu wątku na 'ma dom'? My już go nigdzie nie oddamy, nie ma szans więc nawet nie próbujcie:eviltong:.[/QUOTE]

To jest najpiękniejsze zdanie jakie uwielbiam czytać nie tylko na wątku Teodora.

Link to comment
Share on other sites

U nas wszystko w jak najlepszym porządku, Teodor się zadomowił, co widać na poniższych zdjęciach. Lubi chodzić na spacerki, bawi się piłeczką, śpi na łóżku, ogólnie problemów nie sprawia. Straszny z niego żarłok, ciągle leci do kuchni jako pierwszy. Poniżej zdjątka z czwartku/piątku:

[IMG]http://i379.photobucket.com/albums/oo232/atrol/Teodor/DSC00166.jpg[/IMG]
Jaka ze mnie ślicznota!
[IMG]http://i379.photobucket.com/albums/oo232/atrol/Teodor/DSC00187.jpg[/IMG]
Komendę 'daj głos' opanowałem już do perfekcji:)
[IMG]http://i379.photobucket.com/albums/oo232/atrol/Teodor/DSC00184.jpg[/IMG]
Uważajcie, ja zjadam ludzi!
[IMG]http://i379.photobucket.com/albums/oo232/atrol/Teodor/DSC00238.jpg[/IMG]
i inne psy też!
[IMG]http://i379.photobucket.com/albums/oo232/atrol/Teodor/DSC00260.jpg[/IMG]
a już najbardziej lubię patyki :D:cool3:
[IMG]http://i379.photobucket.com/albums/oo232/atrol/Teodor/DSC00258.jpg[/IMG]
wrrr
[IMG]http://i379.photobucket.com/albums/oo232/atrol/Teodor/DSC00208.jpg[/IMG]
z jamniczym pozdrowieniem, Teodor

Link to comment
Share on other sites

Fotki piękne, a już te przytulaśne wymiatają:loveu: [URL]http://i379.photobucket.com/albums/oo232/atrol/Teodor/DSC00184.jpg[/URL] - jakie szczęście maluje się na obu pysiach :eviltong::evil_lol::grins::grins::grins: . Tedi widać, że cieszy się i czuje się jak w tej [B]jedynej[/B] rodzinie. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...