Jump to content
Dogomania

yunona

Members
 • Posts

  7799
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Everything posted by yunona

 1. Do Hery 11 listopada 2019 roku dołączył 10 letni rudy jamniorek ze schroniska w Zabrzu. Miał na imię Kalif, ale nowe życie to nowe imię Hermes.😍
 2. Super, gratulacje i zachowania Alusia piękne . Cieszcie się, najlepsza rozrywka , tv przy nich kuca :P
 3. 2 marca pobiegł za TM mój niesforny jamniczek książę Harry. :'(
 4. I ja się odzywam, dzięki Kajtek za powiadomienie. Alpenku cieszymy się , że wszystko w porządku, że jesteś szczęśliwy , pozdrawiam również rodzinkę Alpenka. Harry i Hera :)
 5. Anica serdecznie dziękuję. Zaglądam, ale częściej bywam na fejsbuku. Wszystkim, którzy tu jeszcze zaglądają życzę :
 6. Jamnikówka w Piskorni, Kaja ma zmienione imię na Hera m. inn. z powodów behawiorystycznych ...
 7. Tak, zapadają w serce nasze zwierzaki staram się miło wspominać, Sarunia sliczna jamnisia , bawi się wesoło za TM i czeka na spotkanie. Kiedyś i my dołączymy do naszych pociech. :)
 8. Powiększyła się nasza rodzinka o jamniczkę Kaję ( 2.5 roku). Wiadomo, że z odzysku, agresywna ( ???? !!!). U nas jest wyjątkowo grzeczna , przytulaśna i przeurocza.
 9. Śliczny mały ale on ma krótkie łapki to bardziej jamniś nie?
 10. Jaki rozpuszczony bachorek ;) tyle zabawek to moje dwa w kupie nie miały :). Aleksik rozpuszczany do oporu, ale widać że grzeczniutki, zabawek nie szarpie :) Rzadziutko tu zaglądam, mam na głowie syna leżącego po wypadku, przed kolejnymi operacjami. Zmęczona już jestem jeżdżeniem po lekarzach, oczekiwaniem itp. Złamania są paskudne nie zrastają się (kość szyjki biodrowej). Rzeczy które nie poszły na bazarku zwróciłam Isadorze , ponieważ rozstałam się z Fundacją. Niestety nigdzie na żadnym bazarku nie widziałam nigdy reszty tych rzeczy. Przykre. Tyle psiaków potrzebuje pomocy.
 11. Searching o ile mała nie jest ogłaszana na fejsie to mogę skopiować fotki i opis i wrzucić na fejsa i trzeba ją upierdliwie udostępniać. Może znajdzie się jakaś dobra dusza i ją przygarnie. Potrzebny będzie kontakt mail , telefon. Na fejsie podają telefony (najszybszy kontakt) lub maila.
 12. Powolutku zagoi się i będzie dobrze. Najgorzej, że są upały i bakteryne swiństwa łatwo złapać. Pozdrawiamy wesołą bandeczkę jamniorków i sarenkę Tarę. Jeszcze trochę i będzie szaleć na tych swoich smukłych patyczkach :). Buziole :)
 13. Życzonka Najlepsze dla Taruni (ale sarenka piękna wyrosła z tego jamnisia małego ;) ) , a Saruńka biega wesoło po zielonych łąkach bo wie, że kiedyś się spotkamy :)
×
×
 • Create New...