Jump to content
Dogomania

yunona

Members
 • Content Count

  7,795
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

yunona last won the day on October 4 2014

yunona had the most liked content!

About yunona

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • MSN
 • Website URL
  http://www.dogomania.pl/threads/123122-Jamniczek-Harry-jednak-Czarodziej-wyczarował-sobie-dom....mił

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Biography
  zajamniczona
 • Location
  Warszawa
 • Interests
  ekologia. zwierzęta
 • Occupation
  biuro handlowe

Recent Profile Visitors

1,529 profile views
 1. 2 marca pobiegł za TM mój niesforny jamniczek książę Harry. :'(
 2. I ja się odzywam, dzięki Kajtek za powiadomienie. Alpenku cieszymy się , że wszystko w porządku, że jesteś szczęśliwy , pozdrawiam również rodzinkę Alpenka. Harry i Hera :)
 3. Anica serdecznie dziękuję. Zaglądam, ale częściej bywam na fejsbuku. Wszystkim, którzy tu jeszcze zaglądają życzę :
 4. Zagłosuj na nas w ankiecie krakvet - pozycja druga ( Azyl Biała Podlaska ), bardzo prosimy i dziękujemy ! http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=21323

 5. Tak, zapadają w serce nasze zwierzaki staram się miło wspominać, Sarunia sliczna jamnisia , bawi się wesoło za TM i czeka na spotkanie. Kiedyś i my dołączymy do naszych pociech. :)
 6. Zbieramy deklaracje stałe i jednorazowe !

   

 7. Jaki rozpuszczony bachorek ;) tyle zabawek to moje dwa w kupie nie miały :). Aleksik rozpuszczany do oporu, ale widać że grzeczniutki, zabawek nie szarpie :) Rzadziutko tu zaglądam, mam na głowie syna leżącego po wypadku, przed kolejnymi operacjami. Zmęczona już jestem jeżdżeniem po lekarzach, oczekiwaniem itp. Złamania są paskudne nie zrastają się (kość szyjki biodrowej). Rzeczy które nie poszły na bazarku zwróciłam Isadorze , ponieważ rozstałam się z Fundacją. Niestety nigdzie na żadnym bazarku nie widziałam nigdy reszty tych rzeczy. Przykre. Tyle psiaków potrzebuje pomocy.
 8. Powolutku zagoi się i będzie dobrze. Najgorzej, że są upały i bakteryne swiństwa łatwo złapać. Pozdrawiamy wesołą bandeczkę jamniorków i sarenkę Tarę. Jeszcze trochę i będzie szaleć na tych swoich smukłych patyczkach :). Buziole :)
 9. Życzonka Najlepsze dla Taruni (ale sarenka piękna wyrosła z tego jamnisia małego ;) ) , a Saruńka biega wesoło po zielonych łąkach bo wie, że kiedyś się spotkamy :)
 10. Pozdrawiam Twoje dzieciaczki w futerkach, trzymam kciuki za Tarunię. Nie mogły lepiej trafić. Podczytuję nie piszę , bo mam synusia zależnego ode mnie, więc na każde zawołanie, mniej czasu, gotowanie, posiłki, pranie itp. Brak czasu. Ale przy okazji i ja wzięłam się za siebie, rehabilitacja kręgosłupa i górnego i dolnego, kolan. W sumie sytuacja mnie do tego zmusiła. Fercia i Harutek mają się dobrze, Ferci usunęłam guza (oczywiście nie ja tylko wet ;) ). Ale już staruszeczki, choć starają się żwawo biegać . Teraz letni porządek z pazurkami, zębolami, szczepienie. I powolutku do przodu. Harosław do dzisiaj nie wyzbył się pilnowania i warczenia na Fercię jak wchodzi do pokoju , w którym przebywają macho ;)
 11. yunona

  Ślepy jamnik Atos!!!W DT, szuka DS!

  Pozdrawiam Was serdecznie, za Atoska trzymam kciuki. Jesteś wspaniała, dzielna, pełna miłości i fajnego poczucia humoru. Myślę, że dajesz całą siebie, to dla Atosa cud , że trafił na Ciebie. Z ogromną przyjemnością wpadam tutaj, pomimo niestety niezbyt dobrych wieści, wieje tu troską i ciepłem. To lubię. :)
 12. yunona

  Ślepy jamnik Atos!!!W DT, szuka DS!

  Przytulam i pozdrawiam :)
×