Jump to content
Dogomania

yunona

Members
 • Content Count

  7,797
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

yunona last won the day on October 4 2014

yunona had the most liked content!

About yunona

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • MSN
 • Website URL
  http://www.dogomania.pl/threads/123122-Jamniczek-Harry-jednak-Czarodziej-wyczarował-sobie-dom....mił

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Biography
  zajamniczona
 • Location
  Warszawa
 • Interests
  ekologia. zwierzęta
 • Occupation
  biuro handlowe

Recent Profile Visitors

1,601 profile views
 1. I ja się odzywam, dzięki Kajtek za powiadomienie. Alpenku cieszymy się , że wszystko w porządku, że jesteś szczęśliwy , pozdrawiam również rodzinkę Alpenka. Harry i Hera :)
 2. Tak, zapadają w serce nasze zwierzaki staram się miło wspominać, Sarunia sliczna jamnisia , bawi się wesoło za TM i czeka na spotkanie. Kiedyś i my dołączymy do naszych pociech. :)
 3. Jaki rozpuszczony bachorek ;) tyle zabawek to moje dwa w kupie nie miały :). Aleksik rozpuszczany do oporu, ale widać że grzeczniutki, zabawek nie szarpie :) Rzadziutko tu zaglądam, mam na głowie syna leżącego po wypadku, przed kolejnymi operacjami. Zmęczona już jestem jeżdżeniem po lekarzach, oczekiwaniem itp. Złamania są paskudne nie zrastają się (kość szyjki biodrowej). Rzeczy które nie poszły na bazarku zwróciłam Isadorze , ponieważ rozstałam się z Fundacją. Niestety nigdzie na żadnym bazarku nie widziałam nigdy reszty tych rzeczy. Przykre. Tyle psiaków potrzebuje pomocy.
 4. Powolutku zagoi się i będzie dobrze. Najgorzej, że są upały i bakteryne swiństwa łatwo złapać. Pozdrawiamy wesołą bandeczkę jamniorków i sarenkę Tarę. Jeszcze trochę i będzie szaleć na tych swoich smukłych patyczkach :). Buziole :)
 5. Życzonka Najlepsze dla Taruni (ale sarenka piękna wyrosła z tego jamnisia małego ;) ) , a Saruńka biega wesoło po zielonych łąkach bo wie, że kiedyś się spotkamy :)
 6. Anecik wczoraj nie dałam rady wejść przed końcem bazarku. Upatrzyłam sobie bransoletkę  nr 96 za 7 złotych. Nikt nie licytował. Czy za 14 zł mogę kupić .... po godzinach ?  ;)
 7. Jamniki zapraszają na bardzo fajny bazarek , wpadnij, poświęć 5 minut , może coś Ci wpadnie w oko, a przy okazji pomożesz nam zebrać kasę na utrzymanie i leczenie bezdomnych jamników :   http://www.dogomania...raszamy-witamy/                                                 
 8. Przepraszam, nie zauważyłam, że suńka w poście powyżej odeszła  (*). Bardzo mi przykro . :(   Współczuję.
 9. Zapraszamy na bazarek  : http://www.dogomania.com/forum/topic/333731-wietrzenie-szaf-zapraszamy-witamy/ :)
 10. Oczywiście ,że wpatrzone w Dorotę trzymającą smaka, bo inaczej żadnej fotki  by nie było.  :)
 11. I ja wpadam z życzonkami dla Tolusia i Elusi  :)  
 12. Widzę, że poczucie humoru nie opuszcza Cię. To dobrze, to jest bardzo potrzebne w życiu. Jęczenie i jojkanie nic nie załatwi, nie poprawi itd. :)
 13. Aniu we Wrocławskim schronie takie cudo jest   http://pokochajzwierzaka.pl/daszi/. Może masz jakichś znajomych co kochają jamniki i wyciągnęliby chłopaka ze schronu, albo jakiś tymczas bezpłatny to będziemy szukać domeczku.. To młodzizna ma 2 latka.  Masz dobrą rękę, do jamników, może będziesz mogła pomóc ? Całujemy i pozdrawiamy, nas też ta duchota i upały wykańczają.
×
×
 • Create New...