Jump to content
Dogomania

Mika31

Members
 • Posts

  62645
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Mika31 last won the day on November 23 2014

Mika31 had the most liked content!

1 Follower

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  Ostatni krąg piekła

Recent Profile Visitors

3606 profile views

Mika31's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

218

Reputation

 1. perfumy za wywoławcza
 2. numer 33 to bawełna ? i poproszę 10 piłek
 3. Bardzo mi przykro przytulam was mocno . Daliście mu kochający cudowny domek Maluszku bądź szczęśliwy za Tm do zobaczenia
 4. Dziś mija siedem lat od kiedy odszedłeś Pikusiu a ja nadal płaczę bardzo za tobą i Maksiem tęsknie moje kochane słoneczka .
 5. Elu przytulam cię bardzo mocno takie straty aż łzy płyną .kochamy nasze aniołki ale są z nami tak krótko zbyt krótko .
 6. paczuszka u mnie bardzo dziękuje wpłata dotarła?
 7. Gucio ma diabelny charakterek miałam szczeniaki w domu z reguły porzucone lub takie co do utopienia by poszły zawsze tylko kilka dni . Gucisław to gatunek sam w sobie Kacperek też był od szczeniaka był nieśmiały do wszystkiego podchodził z rezerwą i strachem .Guciu nic z tych rzeczy meble usiłuje brać góra trzeba go w powietrzu łapać . Jak mu się nie podoba coś czy zimna ręka czy zabranianie czegoś lub przenoszenie od 6 tygodnia życia warczy na nas .Jak jedzenia ma opóźnienie to szczeka . Za Alkiem do bramy biega tacie w krzaki się chowa a on po kolanach go szuka .Na pięć sekund z oka nie można spuścić . Dziś byłam z nim na podwórku zrobił kupę więc trzeba złapać sprzęt i po sprzątać .Alek stał przy płocie witając łaciatego kuzyna Felka a mały stał obok Alaka ja się obróciłam a tu nagle pisk rzucam kupę rodzice w domu wylatują jak z procy ciotka za płotem biegnie a Guciu chciał się z Felkiem mocno przywitać i włożył głowę w pręty furtki . Nic się nie stało sam ją wyjął a wszyscy dostali zawału .Tata miał prace zabezpieczał pręty .I to tylko 5 minut z cudów Gucia .
×
×
 • Create New...