Jump to content
Dogomania

Myszka -w domu jest dziecko uczulone na sierść. PROSZĘ O RADY :(


obraczus87

Recommended Posts

  • Replies 945
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sterylka Myszki zostanie wykonana u Pani Doktor, która sterylizowała psiaki przebywające u Astaroth, robiła też zabiegi osobistym psom Astaroth.
Zresztą Pani Doktor sterylizowala i kastrowała psiaki przebywające pod moja opieką. :)

Myślałam o wykonaniu zabiegu u Dr Czajki - ale niestety mam bardzo utrudniony dojazd gdziekolwiek (auto mi nawala) :roll: A Myszkę trzeba jak najszybciej ciachnąć, ponieważ niedługo może dostać cieczkę (z tego co mówili Ci ludzie co Ją dokarmiali).

Dlatego też najpierw będzie sterylka, a potem szczepienia.

Zabieg został umówiony na jutro, na godzinę 17.... :roll:

Bardzo się boję - nigdy nie miałam pod opieką psiaka po zabiegu sterylizacji.... Mam nadzieję, że Myszka wszystko bardzo dzielnie zniesie... :roll:
Musze pogadać z TZ.... niestety nie mam mozliwośći wzięcia dnia wolnego....ehhhh a dobrze by było, gdyby w czwartek ktoś z Mychą siedział ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Też Ci to mówię - kilkanaście sterylek mam za sobą ;) Ważne, że lekarz sprawdzony. Reszta to góra jedna nie do końca przespana noc :)[/QUOTE]

Juz jej tak trzepię językiem cały dzień, że to Myszka będzie spała, a Obraczus nie :)
Chociaz to łatwo powiedzieć, jak już sie z sunią przez to przeszło, bo ja też histerie straszne robiłam. A to nie je, a to nie pije, a to nie chce wstać, a to patrzy się jakoś tak dziwnie ;)

Link to comment
Share on other sites

Tu nie chodzi o chęci czy Jej brak ze strony TZ-ta tylko o to, że mój TZ nie ma czegoś takiego jak urlop...... po prostu jak nie pojedzie do pracy to nikt Mu za ten dzień nie zapłaci. A rachunki czekają :( Ale mniejsza z tym. W końcu czasami trzeba zrobić coś dla żony :evil_lol:

A wredzioch zakochany w moim Karolu po uszy :mad:

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj musiałam wstać o 4.10, żebym mogła być wcześniej w pracy a dzięki temu wyjść wcześniej w związku z zabiegiem :smhair2: nie ukrywam, że do łatwych zadań to nie należało :-?

Myszka całą noc się kręciła. Zawsze śpi po stronie TZ, dzisiaj łaziła po całym łóżku, rozdawała mi buziaki... gorąco Jej było okropnie - nie wiem czemu, bo u nas generalnie za gorąco nigdy nie było.

Wieczorem pierwszy raz w życiu sama weszła po schodach i staneła pod drzwiami wejściowymi :multi: spacerowiczka się z Niej robi niezła - łazi po podwórku, po wszystkich zakamarkach mnie ciągnie ale o załatwieniu się - ani myśli. :???:
Sąsiedzi już się śmieją ze mnie jak czasami słyszą moje prośby do Myszki w stylu: no zrób siczku :grins::megagrin:

Link to comment
Share on other sites

obraczus87 - będzie dobrze, to tylko jedna noc przespana na podłodze razem z sunią :eviltong:

ja przy mojej aktualnej tymczasowiczce - sterylkę miała robioną o 9 rano, więc ok 11 już w domu byłyśmy i cały dzień na ziemi przy niej przeleżałam i kocykami okrywałam i termoforek grzałam ;)
na drugi dzień już śmigała sobie po domu :)

przygotuj się na te oczyska wpatrzone w Ciebie z wyrzutem, na to że będzie pewnie dygotać przez kilka godzin, że może wymiotować po narkozie... ale to wszystko jest do przejścia :) będzie dobrze :)

ciotka, przecież dzielna jesteś i Myszka też - dacie radę :)

a ja trzymam kciuki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']Dzięki Ciotka za szczerość :evil_lol:

Noc i tak planuje przespać z Nia na podłodze ;) żeby wredota nie chciała wskakiwac na łóżko.. chmmm ale czemu to ja mam spac na podłodze?? Przecież Ona zakochana w Karolu, to niech On śpi z Nią :evil_lol:[/QUOTE]

odpowiadając na Twoje pytanie czemu masz spać na podłodze:
bo jak ona będzie spac z Karolem w łóżko to tobie pozostaje podłoga ;)

sterylką się nie martw
nam Zorkę na noc przetrzymali w lecznicy bo chcieli miec na nią oko bo była blada
kubrak tylko jej załóż żeby się do szwów nie dobierała

będzie dobrze :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']

No tak... zostaje mi podłoga ;) wczoraj TZ stwierdził, że jednak mogliśmy wieksze łózko kupić :evil_lol: mówiłam Mu, to się upierał, że takie będzie ok. Achh Ci faceci :)

Dzięki Wam - już sie nie boję i nie panikuję :) dzięki :loveu:[/QUOTE]

Ja mam na całe szczęście dość niskie łóżko, więc rękę miałam cały czas wyciągniętą żeby czuć Frotkę :)
Nie czułam tej ręki na drugi dzień. Efekt taki, że Frotka miała mnie w 4 literach, bo całą noc spała, a mnie kurna pokręciło :)

[quote name='chita']jakbym siebie widziala:evil_lol:

[/QUOTE]

Paranoja, nie? :)
Normalnie jak z niemowlakiem!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...