Jump to content
Dogomania

Myszka -w domu jest dziecko uczulone na sierść. PROSZĘ O RADY :(


obraczus87

Recommended Posts

  • Replies 945
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='malvaaa']strach strachem ale na łóżku i pod kołderką czuje się świetnie :)

a jak reaguje na obce osoby? dała się wziąć na ręce bez problemu?

śliczna jest! taka malizna kochana...[/QUOTE]

Wiesz co na początku się bała, później nawet troszkę merdała ogonem jak widziała Kamila. :)
Cwaniara śpi teraz obok TZ :mad:

Link to comment
Share on other sites

Rano Mycha postanowiła mnie przetestować i musiałam z Nią dwa razy wychodzić. Jak tylko wstałam - Mycha chciała sioo... a tuz przed wyjściem do pracy - grubszą sprawę :evil_lol:

Do pracy dojechałam chociaż połowa biura wzięła dzisiaj urlop :diabloti: gorzej będzie z powrotem :roll:
A Myszka pewnie grzeje doopkę na łóżku :cool1:

A przedziałek jest fantastyczny :) !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']I muszę się poskarżyć - jestem zazdrosna :diabloti: Mycha zakochana w moim TZ :evil_lol:[/QUOTE]

Ona jest po prostu bardzo mądra i wie, że Ty kochasz ją i tak, a na TZ-a musi sobie zapracować, więc go kupuje;-)
Śliczna jest i taka spokojna na tych zdjęciach:-) Widać, że jej dobrze!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa Marta']Ona jest po prostu bardzo mądra i wie, że Ty kochasz ją i tak, a na TZ-a musi sobie zapracować, więc go kupuje;-)
Śliczna jest i taka spokojna na tych zdjęciach:-) Widać, że jej dobrze!!![/QUOTE]

Ufff dzięki za wytłumaczenie :) bo już chciałam eksmitowac TZ-ta do drugiego pokoju za karę, że Myszka bardziej Go kocha :evil_lol:

[quote name='mala_czarna']Ona nie ma smutnej miny, tylko taki pycholek po prostu ma :)
Ale rzeczywiście słodka jest.
Taka niby niewinna, ale coś mi się wydaje, że ona jeszcze pokarze co potrafi ;)[/QUOTE]

Oj Kochana - powiem Ci, że ja jestem pewna, że Ona zacznie łobuzować jak szczeniak ;) chociaż wolałabym, aby pozostała taka spokojna :loveu:

-------------------------------------------------------------------

W najbliższy weekend miałam wyjechać na 3 dni, ale pozmieniało się.... i w sobotę jedziemy do moich rodziców i zostajemy na noc. Zastanawiam się czy brać Mychę ze sobą.... chyba wezmę, chociaż wiem, że będzie się stresować pewnie. Ale wiem też, że musi nauczyć się radzić sobie z nowymi sytuacjami, musi poznawać nowych ludzi... no i musi zapoznać się z Panem Tobim ;)

Jak zostanie w domu.... to będzie pół soboty i pół niedzieli siedzieć sama....

Co sądzicie o tym? Z jednej strony nie chcę Jej zostawiać, z drugiej nie chcę stresować...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa Marta']Myślę, że warto ją zabrać. Oczywiście, że będzie się stresować, ale zostanie samej na tyle czasu tez nie jest dobre. Ja bym zabrała...[/QUOTE]
Ja też myslę, że powinnaś ją zabrać :)
Kiedyś musi być ten pierwszy raz, Ciebie i TZta zna, więc jak najbardziej powinna jechać!

Link to comment
Share on other sites

Jest tu dużo odwiedzających osób, więc chciałabym małą reklamę wkleić - ostatnio tyle afer na dogo z hotelikami, nie wiadomo gdzie psiaki umieszczać, dlatego chciałabym polecić Wam fajny hotelik, który na prawdę jest sprawdzony, psiaki mają tam dobrze, często naloty dogomaniaków, w tym także mnie - dlatego wiem, co piszę :smile: Boksy w ocieplonym i ogrzewanym budynku, każdy boks ma swój wybieg + duży wybieg + długie spacery z pracownikami hoteliku dzień w dzień. Hotelik został przeniesiony z Brzyścia pod Nowy Tomyśl.Ceny dla psiaków z dogomanii i organizacji zajmującą się adopcją zwierząt są niższe niż w cenniku.
[URL="http://hotelterier.pl/"]HOTEL TERIER ZAPRASZA - wolne miejsca,sprawdzony i godny polecenia[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']To zabieram :multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu:

[B]I super :) pan Tobi się ucieszy :)[/B]

Akrum - ja Hotelik Terier znam z opowieści :)

[B]a ja znam osobiście :) mam tam 3 sunie umieszczone i co tydzień, dwa robimy z Pyrdką i ekipą nalot (nie zapowiedziany oczywiście) i przynajmniej wiem, za co płacę i że psiaki mają się super, a nawet lepiej :)[/B]
Ehhh własnie się dowiedziałam, że nie zlaiczyłam jednego egzaminu ehhhh wrrrr - codziennie sobie powtarzam - jeszcze tylko do września i koniec z nauka!!![B]

współczuje - ja nie nawidzę się uczyć i dlatego cieszę się, że od 3 lat mam już studia za sobą :)[/B]
[B]zdasz poprawkę i będzie ok :)[/B]

[/QUOTE]

-------------

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...