Jump to content
Dogomania

3 x

Members
 • Content Count

  15870
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

160 Excellent

2 Followers

About 3 x

 • Rank
  o żesz w mordeczkę nie wiem co sobie wpisać ;)

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

5540 profile views
 1. chodzi o to, że kolory przechodzą płynie a nie na chama a każda zmiana koloru to 3 supełki, które jak się pojawiają to przynoszą mi mega radochę :D
 2. wszystko wysłane. Bardzo przepraszam za opóźnienie. Już tłumaczyłam się na bazarku z chustami, rozłożyła mnie choroba i wycieła mi 1,5 tyg z życia a w kolejnym musiałam nadgonić wycięty czas. Dziękuję Wam, że byliście na bazarku. W sumie z bazarku wpłynęło na konto 4Dogsów dla psiaków (już po odjęciu za wysyłki - 234 zł za co ogromnie ogromnie Wam DZIĘKUJĘ!
 3. zrobię zdjęcie ile jej już jest :) wczoraj w nocy na szydełko wskoczył 32 rządek ;) już wskoczył 2 supełek drugiego koloru (bo z tymi niteczkami jest tak, że zmieniają się kolorki , niteczka składa się z trzech cienkich niteczek i co jakiś czas na kolejnych niteczkach następuje zmiana koloru i pojawia się supełek, i po tym najbardziej widac upływ niteczki :D, także Kokietka ma już dwa pierwsze supełki za soba :) )
 4. tak jest, wczoraj. uprana, obfocona właśnie a propos prania, jak będziecie prać to ja piorę normalnie w pralce tylko na najkrótszym praniu i z dodatkiem odżywki do włosów (sprawia że chusty są delikatniejsze). osobiście nie używam płynu do płukania ale to w ogóle nie używam, nie to, że tylko do chust nie ale z tego co czytałam na chruścianych grupach to spokojnie można prać z płynem do płukania.
 5. wczoraj wysłałam :) do paczkomatu na Twojej ulicy pod numerem 46, bo taki najbliższy znalazłam.
 6. Dziekuję :-) Dziekuję :-) Dziekuję :-) Dziekuję :-) gradienty to już zasługa producenta niteczek :-) Dziekuję :-) Córki :-) juz w paczkomacie :-) A tymczasem Kokietka z JagodoweLove ma już 26 rzędów :-)
 7. Tadam 2 ;-) Juz spakowane, dzisiaj wyruszają w drogę :-)
 8. masz wiadomość :) dzisiaj z szydełka zeskoczyła Transkokonkinental :) jutro zdjęcia i fruuuu do przyszłych właścicielek a Kokietka się robi :) będę raportować postępy :)
 9. wczoraj na szydełko wskoczył 63 rządek, czyli pierwszy z ostatniej części :) pędziemy pędzimy nadrabiamy chorowanie
 10. tarsnkokonitnental - 58 rzędów :) jeszcze chyba 4-5 rzędów i wskoczę na ostatnią część :) niestety te rzędy są coraz dłuższe a ja mam nawał pracy w pacy po chorobi,e ale ale codziennie coś dodziergam :)trzymajcie kciuki, żeby tuz po weekendzie chusta pofruneła do nowej właścicielki :)
 11. chętnie, tylko muszę wrócić wcześniej do domu bo tak to nie bardzo mam gdzie obfocić :( muszę iść pod las :D a to za dnia trzeba zrobić taka rozłożona na łóżku to tak średniowyględna :(
 12. Jutro pranie i blokowanie :-) A wiecie, że jagodove love juz u mnie? :-) (i dwa szydelka przy okazjj też ;-) )
×
×
 • Create New...