Jump to content
Dogomania

Afra walczyła o życie - juz wszystko dobrze. Jest własny dom!


Tola

Recommended Posts

  • Replies 480
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jestem na zaproszenie u suni.Przecudowna sunia o smutnych oczach.Może teraz jak jest w osobnym boksie to się trochę podtuczy,bo chyba nie była dopuszczana do jedzenia.Porozsyłam wątek.Może prosić o pomoc dziewczyny od owczarków-muszę się rozejrzeć.Nie za bardzo wiem gdzie uderzyć bo siedzę w kudłaczach.

Link to comment
Share on other sites

o boze, od sierpnia zostal z niej taki strzepek psa? przeciez trudno ja poznac na tym zdjeciu;
albo slabo jadla przez te 3 miesiace, albo jest chora - mozna to jakos w przyblizeniu chociaz stwierdzic?
jesli mozna, powiedzcie jakie sa plany wzgledem tej suni; bo moze wystarczy ja odkarmic w tym pojedynczym boksie i jak ktos juz pisal dac do jakichs malych samcow?
i czy na cos sa potrzebne pieniadze? ogloszenia mozna robic za darmo; nie wiem jaka jest sytuacja w zamojskim schronie, ale zakladam, ze jedzenia tam nie brakuje? wiec jesli jej nikt nie bedzie odpedzal od miski to jej stan sie poprawic dosc szybko;
nie wiem jak moglabym pomoc, ale odpowiadam na zaproszenie marty; ogloszen nie umiem robic, na fb mnie nie znajdziecie; jesli trzeba bedzie zrobic jakies bazarki to chetnie wespre, ale to jeszcze kwestia do dogadania w jakim zakresie; poki co bede zagladac jak ie sprawy maja;
dobrze, ze ja wypatrzylyscie bo to strzep psa... dlugo by nie pociagnela...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fiorsteinbock']Cioteczko, bedzie na jutro - znaczy na piątek ;)
Przed chwila zawiesil mi sie program i cala praca poszla na marne a nie mam juz mocy siedziec :)[/QUOTE]
Edytko, kochana, dziękujemy za przybycie :multi: i obiecany baner !

[quote name='Anula']Jestem na zaproszenie u suni.Przecudowna sunia o smutnych oczach.Może teraz jak jest w osobnym boksie to się trochę podtuczy,bo chyba nie była dopuszczana do jedzenia.Porozsyłam wątek.Może prosić o pomoc dziewczyny od owczarków-muszę się rozejrzeć.Nie za bardzo wiem gdzie uderzyć bo siedzę w kudłaczach.[/QUOTE]
Anulu, to, że porozsyłasz wątek, to ogromna pomoc !!! Dziękujemy !!!:loveu:

[quote name='kakadu']o boze, od sierpnia zostal z niej taki strzepek psa? przeciez trudno ja poznac na tym zdjeciu;
albo slabo jadla przez te 3 miesiace, albo jest chora - mozna to jakos w przyblizeniu chociaz stwierdzic?
jesli mozna, powiedzcie jakie sa plany wzgledem tej suni; bo moze wystarczy ja odkarmic w tym pojedynczym boksie i jak ktos juz pisal dac do jakichs malych samcow?
i czy na cos sa potrzebne pieniadze? ogloszenia mozna robic za darmo; nie wiem jaka jest sytuacja w zamojskim schronie, ale zakladam, ze jedzenia tam nie brakuje? wiec jesli jej nikt nie bedzie odpedzal od miski to jej stan sie poprawic dosc szybko;
nie wiem jak moglabym pomoc, ale odpowiadam na zaproszenie marty; ogloszen nie umiem robic, na fb mnie nie znajdziecie; jesli trzeba bedzie zrobic jakies bazarki to chetnie wespre, ale to jeszcze kwestia do dogadania w jakim zakresie; poki co bede zagladac jak ie sprawy maja;
dobrze, ze ja wypatrzylyscie bo to strzep psa... dlugo by nie pociagnela...[/QUOTE]
Kakadu, chętnie skorzystamy z pomocy bazarkowej ! Sunię chcemy wyadoptować, najlepiej do domu stałego !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Havanka']Edytko, kochana, dziękujemy za przybycie :multi: i obiecany baner !


Anulu, to, że porozsyłasz wątek, to ogromna pomoc !!! Dziękujemy !!!:loveu:


Kakadu, chętnie skorzystamy z pomocy bazarkowej ! Sunię chcemy wyadoptować, najlepiej do domu stałego ![/QUOTE]
Cioteczki,fajnie,że jesteście.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fiorsteinbock']To jest jej zdjecie???
Matusko....[/QUOTE]
To zdjęcie rasowego owczarka holenderskiego
[quote name='malagos']A ja się sama zaprosiłam i będę zagladac :)[/QUOTE]
[quote name='baster i lusi']i ja też:lol::lol::lol:[/QUOTE]
Jeszcze nie do wszystkich dotarłyśmy:cool3:
Witamy na wątku:)

Link to comment
Share on other sites

Witajcie,
jestem na zaproszenie, jak mogę pomóc? Na dt nie wezmę - mam trzy.

2. Mogę zapłacić za ogłoszenie np. w Moim Psie, pzryjacielu itd. itp
3. Co jeszcze mogę zrobić?

ona rzeczywiście bardzo w typie OH,
czy jest ktoś angielsko jezyczny, ja niestety nie, mozna by ja wrzuić na forum holenderskie OHów, jakby co to ją do Holandii / przy okazji zawiozę :-)

glupie pytanie - ale nie ma chipa albo tatuazu?

czy ona jest zdrowa, bo taka wychudzona bidulina

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fiorsteinbock']Bannerek:
[U]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/216409-Skrajnie-wychudzona-suka-w-typie-OH-Afra-prosi-o-pomoc"][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/9901/szkieletpsa.jpg[/IMG][/URL]
[/U][/QUOTE]
Edytko, baner jest super !!!! Naprawdę jesteś w tym dobra !!!! dzięki serdeczne !!!
[B]Kochani, kto ma możliwość, niech wklei sobie banerek Arfy !!![/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Itske']Witajcie,
jestem na zaproszenie, jak mogę pomóc? Na dt nie wezmę - mam trzy.

2. Mogę zapłacić za ogłoszenie np. w Moim Psie, pzryjacielu itd. itp
3. Co jeszcze mogę zrobić?

ona rzeczywiście bardzo w typie OH,
czy jest ktoś angielsko jezyczny, ja niestety nie, mozna by ja wrzuić na forum holenderskie OHów, jakby co to ją do Holandii / przy okazji zawiozę :-)

glupie pytanie - ale nie ma chipa albo tatuazu?

czy ona jest zdrowa, bo taka wychudzona bidulina[/QUOTE]
Itske, dzięki za oferty pomocy, chętnie skorzystamy !!! W poniedziałek będzie obiecany tekst do ogłoszeń. Tola i Zadra na pewno zaakceptują pomysł z ogłoszeniem Arfy w gazecie.

[quote name='fiorsteinbock']A jest mozliwosc podawania jej jakiejs specjalistycznej karmy na przybranie na wadze?[/QUOTE]
To już dziewczyny muszą sie wypowiedzieć. Arfa jest w tej chwili w osobnym boksie pod opieką weta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Havanka']Itske, dzięki za oferty pomocy, chętnie skorzystamy !!! W poniedziałek będzie obiecany tekst do ogłoszeń. Tola i Zadra na pewno zaakceptują pomysł z ogłoszeniem Arfy w gazecie.

[/QUOTE]

To jak będzie trzeba, to proszę o numer konta, zapłacę za te ogloszenia :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']A ja się sama zaprosiłam i będę zagladac :)[/QUOTE]

[quote name='baster i lusi']i ja też:lol::lol::lol:[/QUOTE]
Dziękujemy za przybycie !!!

[quote name='evel']A może allegro cegiełkowe? Może trzeba uderzyć do Selengi? Sylwetka Afry jest porażająca :roll:

Kurza twarz, to już chyba trzecia suka baaardzo w typie OH w ciągu jakiegoś czasu :shake:[/QUOTE]
Witaj Evel. Tola i Zadra zdecydują.

[quote name='haliza']Jestem na zaproszenie, piękna, zabiedzona, smutna dziewczynka :shake: - nie wiem jak mogłabym pomóc, ale będę zaglądać :roll:[/QUOTE]
Witaj Halizko ! Dzięki, ze przyszłaś ! Już pomagasz reklamując wątek banerkiem w podpisie !

Link to comment
Share on other sites

Dzięki dziewczyny za pomoc i za to, ze jesteście.
Banerek super - jak Nuka pojedzie do DT to wstawię Afrę i u siebie.
Sunia - tak jak pisalam - jest w osobnym boksie; dowieziemy z zadrą jakąs specjalistyczną karmę.
Nie znam przyczyny takiego wychudzenia - Afra jest w schronie od 8 sierpnia i nie wiem, w jakim stanie tam trafiła.
O tatuazu nic nie wiem, ale dowiem się przy najblizszej wizycie w w schronie.
Pomysł w ogłoszeniami w MP jak najbardzie udany; inne ogłoszenia potrzebne również, bo moze uda sie znalezc suni DS - to takie moje marzenie...
Napiszę tez do Selengi zapytanie o allegro cegiełkowe; nie wiem jak u Niej z czasem...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola']
Napiszę tez do Selengi zapytanie o allegro cegiełkowe; nie wiem jak u Niej z czasem...[/QUOTE]
Z czasem kiepsko jak zwykle, ale jakbyście mi podesłały najważniejsze informacje, np. co mówi wet, czemu sunia jest taka chuda, co jest potrzebne żeby ją wyprowadzić na prostą, to znajdę trochę czasu. Chodzi mi o to, że wygrzebanie takich informacji na wątku długo trwa, a wy jesteście na bieżąco. Zdjęcia już ściągnęłam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Selenga']Z czasem kiepsko jak zwykle, ale jakbyście mi podesłały najważniejsze informacje, np. co mówi wet, czemu sunia jest taka chuda, co jest potrzebne żeby ją wyprowadzić na prostą, to znajdę trochę czasu. Chodzi mi o to, że wygrzebanie takich informacji na wątku długo trwa, a wy jesteście na bieżąco. Zdjęcia już ściągnęłam.[/QUOTE]

Bardzo dziękuję:loveu:
Oczywiscie wszystko wyslę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...