Jump to content
Dogomania

Itske

Members
 • Content Count

  2,694
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Itske

 1. zrobione, daj na forum psów pasterskich, tu mało pastuchów zagląda
 2. [quote name='sota36']Czy komus wpadl w obiektyw schapendoes?[/QUOTE] no własnie nie, nawet go nie znalazłam, a szkoda, bo bardzo jestem dziewczynki ciekawa, ale tam w ogóle cokolwiek trudno było znaleźć
 3. cholipka, we wtorek jechaliśmy z Tczewa do Krakowa! No kurcze, teraz tylko do warszawy mogę pomóc
 4. [quote name='Paulina94']Jak potrafisz dobrze zorganizować sobie czas i jesteś odpowiedzialna to posiadanie psa na studiach nie będzie problemem, a nawet może umilić Ci życie :) I myślę że nie ma tu różnicy czy ktoś jest na studiach czy pracuje- to czy na nadaje się na właściciela psa zależy tylko od niego samego ;)[/QUOTE] moja córka jest na studiach (zootechnika, plus drugi kierunek, plus kończy co roku np. technikum hodowli koni), ma dwie fretki i to ja jej podrzucam psa do opieki, bo przy pracy zawodowej, to ja się nie wyrabiam, a nie ona, zawsze będą dylematy, teraz, czy potem brać psa, potem pojawia się coś innego... itd. tak jak napisały dziewczyny wcześniej, to kwestia chęci, organizacji i odpowiedzialności. I też nie przesadzałabym z rozpieszczanie, pies powinien umieć zostawać sam na kilka godzin. Labek, to nie zabawka, trzeba mu zapewnić pracę umysłową i ruch. Pozdarwiam :)
 5. a jakie zabawki polecalibyście dla szczyli kilkutygodniowych? (docelowo będą duże, te szczyle :)),a le chciałabym coś na teraz, aby się zainteresowały i miały co ciamkać, jak im zęby rosną :)
 6. napisz, proszę, jak zakończyła się reklamacja, myślę, ze bez gadania powinni ją uznać i przeprosić, raczej dbają o opinię
 7. Drodzy Dogomaniacy :), proszę o pomoc, czy zechce ktoś wydrukować i powiesić na wystawie ogłoszenie?
 8. Mam prośbę, czy ktoś jadący na wystawę może wydrukować (mogę też oczywiście wysłać pocztą wydrukowane) i powiesić na wystawie ogłoszenie / informację? Będę baaaaardzo wdzięczna za pomoc :)
 9. a może ktoś sie z Tczewa, Starogardu, Gdańska wybiera?, bo samej to mi się nie chce :), mam duże auto :)
 10. Brazowa, nie wiem, jak jutro zdążę do Was, posypała mi się opeika nad szczylami i będę pędzić do domu, nie wiem, jak to Wam podrzucić...
 11. [quote name='AgataP']Itske jest nocna jak najbardziej - zaczyna się o 19, finały od 1 w nocy :)[/QUOTE] Ło matko :), a jak się jest na dziennej i nocnej - jak psy to wytrzymują? oraz właściciele :) ?
 12. porównując z innymi, to Na Fali ma raczej przyjazne ceny :), ale to oczywiście moja opinia.
 13. Te łabądź wygląda na mocno zdziwionego, ze psiur się go nie boi :). Fajne spotkanie :)
 14. [quote name='mesala']eheheh ja odstawiam od przyszłej soboty, więc to dopiero za tydzień. Dam znać jak poszło.[/QUOTE] no mam skleroze, przecież my dzieci mamy w podobnym wieku :)
 15. zgłoś się do oddziału związku kynologicznego [URL="http://www.szczecin.zkwp.pl/"]www.szczecin.zkwp.pl[/URL], lub pzrejrzyj ich ogloszenia o miotach, tam uzyskasz info o hodowalch
 16. [quote name='sheltia12']Nie wiem który to wątek. Kopiujesz "adres url grafiki" klikając prawym klawiszem myszki, potem wklejasz go pomiędzy [img] LINK [/img] I to wszystko![/QUOTE] taaaa, i myślisz, ze ja to rozumiem? :))
 17. Rejestruj i dawaj na wystawy, uwielbiam te mordy :)
 18. Itske

  Farbowanie psow

  [quote name='filodendron']:D Może coś się w drukarni rozjechało, bo to jednak nie jest zgodne ze wzorcem :D[/QUOTE] Może tym sposobem wprowadzają nowy kolor? Morelowych też kiedyś nie było :). jak mój wielki Terek dostał na dyplomie różowego pudelka to padłam z radości :) Genderowi są, a co!
 19. Napisz, jak się zakończyło :) Trzymam kciuki i gratuluję malucha, niech się dobrze chowa! :)
 20. Ciociu Aniu - uwielbiamy Cię? a na wątek porodówka też wstawisz? może być tylko Ickowa z dziećmi :) Idę do Ciebie na kurs wstawiania (zdjęć :))
 21. Poproś hodowcę o kartę przeglądu miotu, zobacz też, co tam piszą o jego jąderkach :) a jeśli am tatuaż zrobiony w oddziale związku, to moim zdaniem wystawią mu też metrykę, niezgłoszonych motów się przecież nie tatuuje, no może jakoś byli zaganiani itd i wszystko skończy się dobrze
 22. Filmik przedni! Ale Wam zazdroszczę, co się przymierzam, a to cieczka, a a to krycie, a to maluchy, a to praca, eee, muszę ze sobą porozmawiać :). Fajna z Was ekipa!
×
×
 • Create New...