Jump to content
Dogomania

Afra walczyła o życie - juz wszystko dobrze. Jest własny dom!


Tola

Recommended Posts

[quote name='Havanka']Super ! Marleno, dzięki ogromne !!!
No, to teraz zbieramy kasę na dobrą karmę i na poźniejszą sterylkę !!!
Tolu, może wrzucić info na wątek transportowy?[/QUOTE]
Jeszcze dzisiaj wstrzymam się - zapytam jutro znajomą, która jezdzi często do Warszawy...
Nie otwiera się chyba tylko banerek u halizy...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 480
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Tola']Jeszcze dzisiaj wstrzymam się - zapytam jutro znajomą, która jezdzi często do Warszawy...
Nie otwiera się chyba tylko banerek u halizy...[/QUOTE]
Byłoby super gdyby udało się z transportem.
Banerek Halizki, jest chyba źle wklejony do sygnatury. Mój działa bez zarzutu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iljova']Potrzebnne byłoby podanie kontaktu do kogoś i niewiem jakie miejsce podać narazie wpisałam Polska
Link do wydarzenia na FB:
[URL]https://www.facebook.com/Iljova#!/event.php?eid=177261882357382[/URL][/QUOTE]
Bardzo dziękuję:)
Juz wysyłam

Link to comment
Share on other sites

ogłoszenie miało być dramatyczne, więc choć ma tymczas, takie bym zostawiła :) Oto ono:


[CENTER][CENTER]AFRA SUCZKA W TYPIE OCH![/CENTER]
[/CENTER]

Jeszcze żyje w schronisku w Zamościu młodziutka suczka w typie OH (owczarka holenderskiego), a może należałoby powiedzieć suczka w typie OCH! Bo wszystko w niej, ona cała jest jednym wielkim wzdychaniem. Tę skargę,. to [I]OCH![/I] ma w pięknych i smutnych oczach, w każdym ruchu bardzo wychudzonego ciała, które boi się drgnąć i przywiera do ziemi z lęku przed innymi psami. One nie dopuszczają Afry do miski z jedzeniem i wciąż ją atakują. Afra bardzo pragnie żyć i być kochana, lgnie do ludzi z niemym błaganiem w oczach: [I]nie zostawiaj mnie tu! [/I]
Gdy przeczytasz to ogłoszenie, nie ogranicz się do powiedzenia: [I]och jaka biedna[/I], uratuj ją, by już za chwilę mogła leżeć w Twoim domu bezpieczna i wolna, wpatrzona w Ciebie wiernymi oczami. Afra czeka, pośpiesz się, bo za chwilę może być za późno.


ps. gdybym w czymś była jeszcze potrzebna, to piszcie na pw. mam mnóstwo psów na głowie i nie tylko, więc padam..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaG']ogłoszenie miało być dramatyczne, więc choć ma tymczas, takie bym zostawiła :) Oto ono:


[CENTER][CENTER]AFRA SUCZKA W TYPIE OCH![/CENTER]
[/CENTER]

Jeszcze żyje w schronisku w Zamościu młodziutka suczka w typie OH (owczarka holenderskiego), a może należałoby powiedzieć suczka w typie OCH! Bo wszystko w niej, ona cała jest jednym wielkim wzdychaniem. Tę skargę,. to [I]OCH![/I] ma w pięknych i smutnych oczach, w każdym ruchu bardzo wychudzonego ciała, które boi się drgnąć i przywiera do ziemi z lęku przed innymi psami. One nie dopuszczają Afry do miski z jedzeniem i wciąż ją atakują. Afra bardzo pragnie żyć i być kochana, lgnie do ludzi z niemym błaganiem w oczach: [I]nie zostawiaj mnie tu! [/I]
Gdy przeczytasz to ogłoszenie, nie ogranicz się do powiedzenia: [I]och jaka biedna[/I], uratuj ją, by już za chwilę mogła leżeć w Twoim domu bezpieczna i wolna, wpatrzona w Ciebie wiernymi oczami. Afra czeka, pośpiesz się, bo za chwilę może być za późno.


ps. gdybym w czymś była jeszcze potrzebna, to piszcie na pw. mam mnóstwo psów na głowie i nie tylko, więc padam..[/QUOTE]

Bardzo wzruszający tekst !!! Dziękujemy!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iljova']Potrzebnne byłoby podanie kontaktu do kogoś i niewiem jakie miejsce podać narazie wpisałam Polska
Link do wydarzenia na FB:
[URL="https://www.facebook.com/Iljova#%21/event.php?eid=177261882357382"]https://www.facebook.com/Iljova#!/event.php?eid=177261882357382[/URL][/QUOTE]
Ilonko, dziekujemy !!!!

[quote name='haliza'][QUOTE]Wszystko się zgadza to ja coś schrzaniłam -ale skoro sunia ma dom to już nie ważne:evil_lol:[/QUOTE]Halizko, nie łam się ! Nawet najlepszym to się zdarza !

[quote name='AgaG']ogłoszenie miało być dramatyczne, więc choć ma tymczas, takie bym zostawiła :) Oto ono:


[CENTER][CENTER]AFRA SUCZKA W TYPIE OCH![/CENTER]
[/CENTER]

Jeszcze żyje w schronisku w Zamościu młodziutka suczka w typie OH (owczarka holenderskiego), a może należałoby powiedzieć suczka w typie OCH! Bo wszystko w niej, ona cała jest jednym wielkim wzdychaniem. Tę skargę,. to [I]OCH![/I] ma w pięknych i smutnych oczach, w każdym ruchu bardzo wychudzonego ciała, które boi się drgnąć i przywiera do ziemi z lęku przed innymi psami. One nie dopuszczają Afry do miski z jedzeniem i wciąż ją atakują. Afra bardzo pragnie żyć i być kochana, lgnie do ludzi z niemym błaganiem w oczach: [I]nie zostawiaj mnie tu! [/I]
Gdy przeczytasz to ogłoszenie, nie ogranicz się do powiedzenia: [I]och jaka biedna[/I], uratuj ją, by już za chwilę mogła leżeć w Twoim domu bezpieczna i wolna, wpatrzona w Ciebie wiernymi oczami. Afra czeka, pośpiesz się, bo za chwilę może być za późno.


ps. gdybym w czymś była jeszcze potrzebna, to piszcie na pw. mam mnóstwo psów na głowie i nie tylko, więc padam..[/QUOTE]

Aga, tekst - super !!! Bardzo mi się podoba !!! Serdecznie Ci dziękujemy !!!

No, to teraz pora ruszać z ogłoszeniami. Kto byłby chętny?
Wieczorem porobię trochę ogłoszeń na woj. mazowieckie, bo Arfa, mam nadzieję, niedługo znajdzie sie w Warszawie.

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem OHowa :-),
więc chociaż w transporcie nie pomogę (chyba, że na trasie w-wa gdańsk albo amsterdam :-)), to jeśli piękny hienowaty pregusek ma być w -wa, to kupię malej trochę Hilsa albo oriena (białkowy i energetyczny), no i przy okazji proszę DT o spotkanie, kochamy pręgi :-)
może być?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonia71']Pati ma jechać do Warszawy do sprawdzonego już domku ,więc może udało by się połączyć obie sunie,jechały by obie z Zamościa do samej stolicy,Patka do Sródmieścia[/QUOTE]
Soniu, fantastycznie !!! Kiedy Tola lub Zadra wejdą na wątek, na pewno sie z Tobą skontaktują !!! Czy już wiesz jaki byłby koszt transportu?

[quote name='Becia Lublin']Obiecałam, że mogę służyć pomocą w ogłaszaniu suni na FB. Dziś powysyłałam jej wątek na wszystkie dogomaniackie grupy na FB.[/QUOTE]
Beciu, bardzo Ci dziekujemy za pomoc !!!Arfa już ma wydarzenie na FB, zrobione przez kochaną Cioteczkę Ilonkę. Będziemy wdzięczni za reklamę !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iljova']Potrzebnne byłoby podanie kontaktu do kogoś i niewiem jakie miejsce podać narazie wpisałam Polska
Link do wydarzenia na FB:
[URL]https://www.facebook.com/Iljova#!/event.php?eid=177261882357382[/URL][/QUOTE]
Tolu, jaki namiar na FB podajemy? Trzeba uściślić dane.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...