Jump to content
Dogomania

Mruczka

Members
 • Content Count

  590
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

102 Excellent

About Mruczka

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Wrocław

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Biedna Wiwunia! Ale już w poniedziałek dojedzie do niej kolejny szczeniorek z Ukrainy - będzie miała towarzystwo, być może nawet pieski się znają ze schroniska.
 2. Rzeczywiście, wyraźnie kontroluje zabawę. Ale cóż to za dzielny piesek na 3 łapkach? Jak sobie świetnie radzi, jak pięknie się bawi!
 3. To świetnie! Poza tym, to chyba dobrze rokuje, jeśli potencjalny domek* jedzie do pieska w odwiedziny. *napisałam właściciel, ale to jakoś słabo odbieram, choć stylistycznie lepiej :).
 4. Uuu, cóż za elegancja! Matti w niczym nie przypomina tego wypłosza sprzed miesiąca. Jest taki owczarkowy!
 5. A na miejsce Kenii - jak wszystko dobrze pójdzie - przyjedzie ten oto piesio. Bardzo podobny do Kenii, tylko pyszczek jakby trochę dłuższy; a może to tylko taka perspektywa. Równie przyjazny, jak widać. 183484147_744725772881630_4754652511895232269_n.mp4
 6. Tak właśnie :). Wygląda na to, że Cynce będzie tam dobrze. Dziękuję Poker za tę wizytę - zobaczyłam, na ile rzeczy trzeba zwrócić uwagę, ile i jakich pytań zadać no i w ogóle, jak taka wizyta powinna wyglądać. Jestem do dyspozycji przy kolejnych, bo jeszcze wiele powinnam się nauczyć. Jedynie, że wolałabym znać chociaż trochę pieska, o którego ludzie się starają, żeby móc o nim opowiedzieć, ale rozumiem, że to rzadko jest możliwe.
 7. Byłyśmy dzisiaj z Poker w dt u Kenii i Wiwy. Chwilę zajmie mi opanowanie wstawiania zdjęć na forum, więc teraz zdaję tylko relację słowną. Bardzo dziękuje Poker, ze mnie tam zabrała, bo psinki są absolutnie cudowne i kontakt z nimi był czystą przyjemnością! Nie widać po nich, żeby w życiu spotkało je cokolwiek złego; są otwarte, wesołe, ufne; zwłaszcza Wiwusia jest mega przytulakiem. Kenia jest bardzo żywa i ciekawska - podczas gdy biegała i węszyła sobie w trawie Wiwa siedziała przy nas i pięknie się tuliła. Obie są do schrupania. Niewykluczone, że Kenia już się komuś s
 8. Nie skreślałabym tego domku - dzieci to nie zawsze zło, znam bardzo fajne wielodzietne rodziny ze zwierzakami. Fajne dla zwierząt, ma się rozumieć. Ale wiadomo, sprawdzić trzeba.
 9. Ode mnie 50 zł stałej z nadzieją, że wyrwanie jej ze schroniska przyniesie jej radość i ulgę. Piszę tak, bo jestem w szoku obserwując wątek Suvi, która, spędziwszy całe życie w zamojskim schronisku, teraz, w super DT, jest bardzo zestresowana i smutna. I nie wiadomo, jak ją przekonać, że była w piekle, a teraz jest w niebie.
 10. Świetny pomysł, sunie - nowe Wrocławianki- będą miały wspólny wątek. Są chyba w podobnym wieku. Dziękuję za zdjęcia, to po prostu radość patrzeć na ich zadowolone pysie. Są śliczne, a to, że nie ma w nich śladu traumy znaczy, że los naprawdę im sprzyja - i oby tak dalej!
×
×
 • Create New...