Jump to content
Dogomania

Mruczka

Members
 • Content Count

  444
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

41 Excellent

2 Followers

About Mruczka

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Wrocław

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Greyuś jak zawsze, przesłodki. W tym tygodniu jestem praktycznie poza zasięgiem (tak, są takie miejsca !), ale od poniedziałku melduję się na wątku i dokończę ogłoszenia. Chociaż znowu - jak zabierać go z miejsca, w którym jest tak szczęśliwy.....
 2. Nie mam w ogóle doświadczenia w ogłaszaniu piesków, to może spróbujmy razem. Na początek taka wersja robocza: "Przemiły pies do adopcji Wprawdzie na imię ma Grey, ale w zasadzie powinien nazywać się Słoneczko. Bo taki właśnie to jest pies - bardzo ciepły, przyjacielski i pozytywny. Grey spędził ponad 5 lat w schronisku w Radysach, a mimo to ma fantastycznie optymistyczny charakter. Jest łagodny do ludzi i innych zwierząt, posłuszny, otwarty i nawet jak czegoś nie wie, szybko się uczy. I tu może info o tym, jak z chodzeniem na smyczy, zachowaniem czystości, zostawaniem w domu - tego nie wiem, trzeba uzupełnić. Grey ma około 8 lat, jest zdrowy, wykastrowany i czeka na dom w hoteliku pod Opolem." Co jeszcze można dodać/ująć? Już zazdroszczę przyszłemu domowi Greya takiego piesa.
 3. Na tym zdjęciu jest chyba najbardziej Greyusiowy : uśmiechnięty, otwarty, zadowolony z życia. Słoneczko takie.
 4. Na zdjęcia czekam bardzo! Ale Greyowi tak dobrze u Dexterki - czy musimy szukać mu domu?
 5. Tylko, czy będą możliwe adopcje z tych schronisk psów z Radys. Pewnie w porównaniu z Radysami to te schrony to Hilton, ale nadal - boks, hałas, beton.
 6. Grey to ten najładniejszy! Ale kumpli też ma fajnych. Pewnie chętnie z nimi biega, bo wygląda, jakby był smuklejszy (chociaż z Greyciem to nigdy nie wiadomo, co zdjęcie, to inna sylwetka).
 7. Śledzę akcję w Radysach i myślę o Greyu, jakie mieliśmy szczęście, że zdążyliśmy go wyciągnąć. I o psach, które tam zostały, żeby to wszystko przyniosło zmianę na dobre.
 8. Czy to są specjalne schodki dla małych piesków na kanapę? Pierwsze widzę, jestem w szoku - dom tymczasowy klasy lux :).
 9. Och, Greyuś! Ogon na dół, znaczy, boi się. A potem te oczka takie wpatrzone w Panią...... Grey ma niesamowite kolory na główce, jakby narysowane - zachwycam się tym pieskiem. Chciałabym, żeby już po tym zabiegu miał dłuższy czas spokoju, takiego beztroskiego psiego życia, żeby nie musiał się denerwować i bać.
 10. Ja też, dlatego bardzo się boję, żeby go nie zawieść - tak więc dla Greya musi być tylko super dom. Chociaż, patrząc na jego charakter, ze zwykłego domu też byłby zadowolony.
 11. I taki super pies 5 lat siedział w schronisku (:. Jak to dobrze, że teraz mu dobrze! Martwię się tylko, żeby nie przytył po kastracji, różnie przecież bywa, a dla Grejcia nie byłoby to wskazane.
×
×
 • Create New...