Jump to content
Dogomania

Becia Lublin

Members
 • Posts

  2678
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About Becia Lublin

 • Birthday 09/07/1972

Converted

 • Location
  Lublin
 • Occupation
  prawnik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Becia Lublin's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

32

Reputation

 1. wygląda na nim jak prawdziwa królewna :) pozostałe szczeniaki po weekendzie też idą do swoich domków ... gdy tylko dostanę ich zdjęcia od razu się nimi pochwalę :)
 2. Mamusia szczeniaków z chlewu też pozdrawia z domku stałego i dziękuje wszystkim za pomoc :)
 3. Chciałam przekazać najnowsze inf... mamusia z chlewu zostaje na stałe w domku tymczasowym. Skradła wszystkim serduszka i już nigdy jej nie oddadzą. Maluszki już czują się lepiej. Przed nimi kolejne odrobaczenie ... szczepienia...
 4. Cała rodzinka z chlewu szczęśliwie dojechała do Warszawy. Z maluszki są bardzo zarobaczone, robale wyłażą z nich same. Dostają małe dawki leków na odrobaczenie. Są przekochane. Gorzej z mamusią. Ze sromu cieknie jej ropa :( Istnieje podejrzenie o ropomacicze. Musi być jak najszybciej wysterylizowane. Nie karmi już swoich dzieci.
 5. Dora pakuj rodzinkę z chlewu :D niech jadą podbijać stolicę. Myślę, że od razu pojada o weterynarza, bo tego najbardziej potrzebują. Transport niestety będzie płatny. Nie wiemy ile jeszcze wyniesie. Kierowca poda koszt, gdy zakończy trasę, ponieważ liczy za km. Jeśli ktoś może dodać grosika do transp to bardzo prosimy.
 6. w sobotę cala rodzinka może jechać do Warszawy :) prosimy o pomoc w transporcie lub w opłaceniu transportu
 7. Zbieramy deklaracje stałe i jednorazowe ! 

   

 8. Przypominam, że Mara ma też swoje wydarzenie na FB, do którego serdecznie zapraszam :) https://www.facebook.com/events/1201300789935860/
×
×
 • Create New...