Jump to content
Dogomania

Selenga

Members
 • Content Count

  6624
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

318 Excellent

1 Follower

About Selenga

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  Warszawa Mokotów

Converted

 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

4001 profile views
 1. Paczka z fantami z kilku bazarków dotarła, bardzo serdecznie dziękuję
 2. Paczka z fantami z kilku bazarków dotarła, bardzo serdecznie dziekuję
 3. Jasne, a rachunki u weta za leczenie Lolka to twoim zdaniem kto spłaci?
 4. Niezupełnie. Zmiana liczby zwierząt nie wymaga wiele pracy (o ile się tę liczbę zna oczywiście), ale porządnie prowadzona strona powinna zawierać info o zwierzakach z pełną aktualizacją co się z nimi dzieje, warunki adopcji, info o zbiórkach - generalnie wszystko to co jest publikowane na bieżąco na FB. Według mnie w ogóle podawanie na stronie liczby zwierząt nie ma sensu. Część zwierzaków Sylwii to przecież zwierzęta chore, odchodzą. Inne idą do adopcji, z kolei następne dochodzą, ta liczba jest zmienna i nikt poza Sylwią nie jest w stanie podać zawsze aktualnej liczby zwierzaków. Nie ch
 5. A kto twoim zdaniem ma stanąć na głowie? Łatwo napisać że komuś się nie chce. RUNA to Sylwia i dwie dziewczyny, które ogarniają ogłoszenia adopcyjne. Ktoś jeszcze pomaga jej czasem coś wrzucić na FB. Informacje są aktualizowane przede wszystkim na FB, bo to jest medium, które trafia do największej ilości internautów. Oczywiście macie rację, że informacje powinny być spójne i wszędzie takie same. Ale tego wszystkiego - zwierzaków, wyjazdów do weta, wpisów na FB, aktualizacji na zbiórkach i stronie - jedna osoba nie ogarnie, doba ma tylko 24 godziny.
 6. Strona Fundacji nie jest aktualizowana. Nie ma kto tego robić... Wiem, bo ją robiłam i jest u mnie na serwerze. Sylwia i bez tego ma co robić, a aktualizowanie bez udziału Sylwii wymaga śledzenia wszystkich wpisów RUNY na FB i przenoszenie tych danych na stronę. Nie wiem też czy wpisy na FB są na bieżąco ze stanem zwierzaków.
 7. Witam i poproszę 16, 52, 56 i 83 za cw Mam jeszcze pytanie o kryształki (50) czy to są duże kryształki czy mniejsze?
×
×
 • Create New...