Jump to content
Dogomania

fiorsteinbock

Members
 • Posts

  15513
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

Contact Methods

 • Skype
  fiorsteinbock

Converted

 • Biography
  Istotą codzinnie walczącą o swe człowieczeństwo.
 • Location
  Bielawa, Poland

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

fiorsteinbock's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

11

Reputation

 1. Ale cudowne zdjęcia! Widać szczęśliwego psiaka, na swoim ukochanym miejscu :) Kasiu, czy szczepiłaś Lisia/albo planujesz szczepienia p/wściekliźnie? On już jest leciwy i nie wiem jakie zdanie ma Twoja wetka odnośnie szczepień. Ja przyznam się szczerze, że swoją Nukę ostatni raz szczepiłam jak miała ok.12 lat a dożyła 17stu i ostatnie lata były bez szczepienia. Tak mi podpowiedział weterynarz, że nie ma potrzeby w tym wieku obciążać organizmu jak i tak po tylu latach nabrała odponości. A pytam o szczepienie również z powodów finansowych, czyli aby oddać ew. koszty. Brzośka, kochana - w mBanku są wysyłane hasła na telefon bo zmieniłam sobie z listy haseł jednorazowych (czyli lista, o której piszesz). Wydaję mi się, że trzeba zmienić dyspozycję na koncie, gdzieś w ustawieniach. Jutro sprawdzę dokładnie i napiszę. A jeżeli zgubiłaś listę haseł, to bank wysyła kolejną. Trwa to kilka dni :/ Wygodniejsze są zdecydowanie hasła na telefon :)
 2. Cioteczki, rozliczyłam już te 170zł zapłacone kilka dni wczesniej i została nam kwota: 164,67zł an kolejny miesiąc. I teraz pytanie, czy przelac całość do Kasi czy Tobie, cioteczko Brzośko i wówczas puścisz przelew całościowo: 300zł?
 3. Uzbieralyśmy na bazarku: 219,50zł. Uzupełniam post rozliczeniowy. Myszko, bardzo dziękuję za organizację i prowadzenie bazarku!
 4. Świetnie :) Bardzo się cieszę. Mam kilka opakowań puzzli Karolki, ale muszę je poukładać, żeby sprawdzić czy są kompletne. Trochę mi z tym zejdzie ;) Wpłynęła deklaracja Ajuli - 10zł Bardzo dziękuję :)
 5. Super Cioteczko :)) Wpłynęło 20zł od cioteczki Ossa98 - bardzo dziękujemy! Wysłałam zaległe 170zł do Kasi - czyli zapłacone zostało do 20 stycznia. Nie wciągnę tego jeszcze do rozliczenia, bo nie mam rozliczonego bazarku (wyjdzie mi saldo ujemne) a część kwoty została właśnie pokryta z dochodu bazarkowego.
 6. Wpłynęły deklarację za kolejny miesiac: 03.02. - Brzośka - 10zł 04.02. - Aneta K - 50zł Bardzo dziękuję :) Mamy ponad 80zł plus dochód z bazarku, calosc w zupelnosci pokryje zalegle 170zł, które przeleję Kasi jak tylko rozliczymy bazarek.
 7. Brzośka, jestem bardzo wdzieczna, ze zgodziłaś się przejąć funkcję Skarbnika! W marcu podziękuję osobiście ;)
 8. Będę bardzo wdzięczna za przejęcie roli Skarbnika :) Z mojej strony podtrzymuję deklarację miesięczną 50zł i organizowanie fantów na bazarki. Mam jeszcze sporo ubran dzieciecych po Karoli i trochę książek.
 9. Witaj asiulab - dziękuję za deklarację i właśnie myślę, że rozwiązanie podane przez Ciebie bedzie najlepszym. Zaczekajmy i już na nowe konto dokonasz wpłaty.
 10. Witajcie, uzupełniłam post rozliczeniowy, czyli post nr 2. Są tam zawarte wszystkie wpłaty po 08.08, ostatnim moim wpisie (stan konta 4,46zł - doliczony do obecnego). Mam skopiowany post, gdyby ktoś chciał sprawdzić - przeliczyc, proszę o kontakt, wyślę PW. Konsultowalam z Myszą2 kwestię postu rozliczeniowego z powodu wielkości kwot jakie się tam jawiły i uznałyśmy, że wstawię rozliczenie od sierpnia 2014 aby kwoty nie przerażały. Na chwilę obecną Lisio ma na koncie: 29,63zł a pobyt zapłacony jest do 2 stycznia 2015. Do pelnego rozliczenie, czyli 20 stycznia brakuje ok. 140zł. I oczywiście następny miesiąc. Mam również prośbę do Was, czy któraś z cioteczek przejęłaby prowadzenie wątku Liska i jego finansów, z udostępnieniem konta do wpłat? Jak widzicie, jestem nieobecna na wątku Liska przez co jego temat mmocno zaniedbałam. Z różnych powodów, mniej lub bardziej dla mnie ważnych - ale nieistotnych dla sprawy psiaka w hoteliku. Kolejny raz Was przepraszam za nieudolne działania na rzecz Lisia. Pora oddać wątek komuś kompetentnemu. Ja mam totalny bajzel w życiu prywatnym, nie wiem jak poskładać całość i od którego obszaru zaczynać. Zacznę może od wątku Lisia. Aha, nie było żadnych zapytań ws adopcji z ogłoszeń. Ani na maila ani telefonicznych. (Bardzo ładne zdjęcia zamieszczone w ogłoszeniach) - dziękuję, że pozostałyście na wątku. A szczególnie dziękuję Kikou i Myszy2, które wysłały kilka słów wsparcia i otuchy.
 11. Zastanawiam się jak rozkręcić wątek Lisia. Przydałyby się nowe zdjęcia a ja prawdopodobnie będę jechała za dwa tygodnie w okolice Kasi i odwiedziłabym Lisia. Dziewczyny, tekst do ogloszen potrzebujemy nowy, czy ktoras jest chetna zredagowac? Jakies pomysly na reklamę staruszka?
 12. Album ze zdjęciami Liska, bo widzę, że link z postu 1 zniknął :/ [url]https://imageshack.com/a/zpMC/1[/url] można częstować się i do ogloszeń wykorzystać.
 13. Witajcie Cioteczki po przerwie. Jestem już na bieżąco, mam dostęp do internetu i wracam na dogo. W poście nr 2 jest aktualizacja finansów Lisia. Mamy zapłacone do 20 sierpnia, a stan konta wynosi 4,46zł. Bardzo Wam dziękuję za wpłaty na Liska i za bazarki. Mam wiele rzeczy do sprzedania bo przeprowadzka zmusiła mnie do generalnego przetrzepania szaf...także niedługo zorganizuje kolejny bazarek. Zdjęć Lisia nie mam a w najbliższym czasie nie zapowiada się abym odwiedziła Kasię. Rozmawiałyśmy z Kasią, żeby na wrzesień zaplanować kontrolne badania, podstawowe aby sprawdzić jak dziadzio się trzyma. Wątek Rudzielca ma sporo stron, nazbierało się tego przez czas pobytu u Kasi. Dziewczyny, zastanawiam się aby założyc nowy wątek, który będzie przejrzysty dla nowo odwiedzających i podczytujących. I myślę też o wydarzeniu na FB, czy zbiórce funduszy na tymczasowanie. Jednak będę musiała poprosić jakąś organizację o udostępnienie konta bo na prywatne się boję, że ktoś "życzliwy" zgłosi "gdzie trzeba". Ogłoszenia odświeżam ze starym tekstem, ma ktoś pomysł na nowy tytuł i opis Lisia? Z moich ogłoszeń odzew jest żaden :/
 14. Dzieki za wyrozumiałość :) Dostałam zapytanie odnośnie Liska, wkleje tutaj ponieważ zapowiada sie fascynujaca osoba: "kiedy i gdzie jestem oskar z pieńska" No comment... ale odpisałam, czy chce przygarnąć psa?
 15. Serdecznie zapraszam :) Taki sobie urządzimy "zlocik pań na miotłach" ;)
×
×
 • Create New...