Jump to content
Dogomania

fiorsteinbock

Members
 • Content Count

  15,513
 • Joined

 • Last visited

About fiorsteinbock

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • Skype
  fiorsteinbock

Converted

 • Biography
  Istotą codzinnie walczącą o swe człowieczeństwo.
 • Location
  Bielawa, Poland

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ale cudowne zdjęcia! Widać szczęśliwego psiaka, na swoim ukochanym miejscu :) Kasiu, czy szczepiłaś Lisia/albo planujesz szczepienia p/wściekliźnie? On już jest leciwy i nie wiem jakie zdanie ma Twoja wetka odnośnie szczepień. Ja przyznam się szczerze, że swoją Nukę ostatni raz szczepiłam jak miała ok.12 lat a dożyła 17stu i ostatnie lata były bez szczepienia. Tak mi podpowiedział weterynarz, że nie ma potrzeby w tym wieku obciążać organizmu jak i tak po tylu latach nabrała odponości. A pytam o szczepienie również z powodów finansowych, czyli aby oddać ew. koszty.   Brzośka, kochana - w mBanku są wysyłane hasła na telefon bo zmieniłam sobie z listy haseł jednorazowych (czyli lista, o której piszesz). Wydaję mi się, że trzeba zmienić dyspozycję na koncie, gdzieś w ustawieniach. Jutro sprawdzę dokładnie i napiszę. A jeżeli zgubiłaś listę haseł, to bank wysyła kolejną. Trwa to kilka dni :/ Wygodniejsze są zdecydowanie hasła na telefon :)
 2. Cioteczki, rozliczyłam już te 170zł zapłacone kilka dni wczesniej i została nam kwota: 164,67zł an kolejny miesiąc. I teraz pytanie, czy przelac całość do Kasi czy Tobie, cioteczko Brzośko i wówczas puścisz przelew całościowo: 300zł?
 3. Świetnie :) Bardzo się cieszę. Mam kilka opakowań puzzli Karolki, ale muszę je poukładać, żeby sprawdzić czy są kompletne. Trochę mi z tym zejdzie ;)   Wpłynęła deklaracja Ajuli - 10zł Bardzo dziękuję :)
 4. Super Cioteczko :))   Wpłynęło 20zł od cioteczki Ossa98 - bardzo dziękujemy!   Wysłałam zaległe 170zł do Kasi - czyli zapłacone zostało do 20 stycznia. Nie wciągnę tego jeszcze do rozliczenia, bo nie mam rozliczonego bazarku (wyjdzie mi saldo ujemne) a część kwoty została właśnie pokryta z dochodu bazarkowego.
 5. Witaj asiulab - dziękuję za deklarację i właśnie myślę, że rozwiązanie podane przez Ciebie bedzie najlepszym. Zaczekajmy i już na nowe konto dokonasz wpłaty.
 6. Zastanawiam się jak rozkręcić wątek Lisia. Przydałyby się nowe zdjęcia a ja prawdopodobnie będę jechała za dwa tygodnie w okolice Kasi i odwiedziłabym Lisia. Dziewczyny, tekst do ogloszen potrzebujemy nowy, czy ktoras jest chetna zredagowac? Jakies pomysly na reklamę staruszka?
 7. fiorsteinbock

  Sara jest już w bezpłatnym domu tymczasowym.

  [quote name='Iljova']rozmawiałam ostatnio z Daśką i mówiła że z Sarą wszystko dobrze[/QUOTE] Cioteczko, a mozesz przesłac na pw tel do Ani? nie wiem czy mam aktualny, ponieważ caly czas zglasza sie poczta gł.
 8. [quote name='kikou']jeszcze tylko doprecyzuję, pieniążek dostaliśmy i ślicznie dziękujemy ale tableteczki żadne do nas nie dotarły :shake:[/QUOTE] Witaj Kasiu, tabletki moj kochany maz wozi w aucie! Wczoraj odkryłam w bagazniku zapomnianą przesylke! Jutro postaram sie wysłać tabletki watrobowe, tymczasem posłałam 100zł dla Bruna. I głaski dla dzielnego psiaka.
 9. Ponad miesiąc nie było mnie na wątku, na dogomanii. Pamiętam o Lisiu ale fizycznie nie mam czasu zajmować się wątkiem, musicie mi wybaczyć. Ogłoszenia odnawiam i mialam nawet zapytanie o chłopaka, jednak odstraszył wiek :/ Po Nowym Roku chciałabym się wybrać w odwiedziny do Lisia i jeszcze jednego psiaka będącego u ZuziM - mam nadzieję, że sniegi nas nie zasypią bo nie wsiądę do auta. Przed chwilą zapłaciłam za kojeny miesiąc, czyli mamy opłacone do 20stego stycznia 2014. I biorę się za rozliczenie. Myszko, miałabyś czas wystawić bazarek gdybym podesłała fanty?
 10. [quote name='giselle4']telefonicznie jestesmy prawie codziennie[/QUOTE] A dzisiaj udało mi się nawet wejsc na dogo ;)
 11. [quote name='Mysza2']Niestety, ale najważniejsze że jest bezpieczny u Kasi[/QUOTE] Dokładnie....bo jak pomyślę o jego wcześniejszym życiu.. :(
 12. A ja mam coś uskrobane dla pięknego Bruna - leci od nas 100zł i kilka opakowań leków na wątrobę - pewnie się przyda i dla Lisia i ONka i innych podopiecznych :)
 13. [quote name='Mysza2']Z bazarku Żelazko i in .... przelane dla Lisia [SIZE=4][COLOR=#ff0000][B]435 zł [/B][/COLOR][/SIZE]:multi::multi::multi: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247508-koniec-rozliczam-żelazko-aparat-do-kapieli-dla-Lisia-do-07-10-2013-godz-22-00[/URL] Wszystkim darczyńcom, kupującym i hopsającym bardzo dziękuję za zakupy i przemiłą atmosferę. Bardzo proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym jak dolecą:smile:[/QUOTE] Jasne, jak tylko bank zaksięguje - od razu potwierdzę wpływ. Wielgaśne podziękowania!
 14. [quote name='Mysza2']Z bazarku kosmetycznego przelane dla Lisia [SIZE=4][COLOR=#ff0000][B]690 zł [/B][/COLOR][/SIZE]:multi::multi::multi: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247605-Rozliczamy-Armani-Gilette-Molton-Brown-dla-Lisia-do-15-10-2013[/URL] Bardzo dziękuję [COLOR=#ff0000][B]Wroobelterrorystce [/B][/COLOR]za wspaniałe nowe fanty :loveu::loveu: Wszystkim kupującym i hopsającym za zakupy i przemiłą atmosferę. Bardzo proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym jak dolecą:)[/QUOTE] Dziękuję bardzo Dziewczyny! Potwierdziłam na wątku wpływ 690zł, dn. 25.10.
×