Jump to content
Dogomania

fiorsteinbock

Members
 • Content Count

  15,513
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Good

About fiorsteinbock

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • Skype
  fiorsteinbock

Converted

 • Biography
  Istotą codzinnie walczącą o swe człowieczeństwo.
 • Location
  Bielawa, Poland

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ale cudowne zdjęcia! Widać szczęśliwego psiaka, na swoim ukochanym miejscu :) Kasiu, czy szczepiłaś Lisia/albo planujesz szczepienia p/wściekliźnie? On już jest leciwy i nie wiem jakie zdanie ma Twoja wetka odnośnie szczepień. Ja przyznam się szczerze, że swoją Nukę ostatni raz szczepiłam jak miała ok.12 lat a dożyła 17stu i ostatnie lata były bez szczepienia. Tak mi podpowiedział weterynarz, że nie ma potrzeby w tym wieku obciążać organizmu jak i tak po tylu latach nabrała odponości. A pytam o szczepienie również z powodów finansowych, czyli aby oddać ew. koszty.   Brzośka, kochana - w mBanku są wysyłane hasła na telefon bo zmieniłam sobie z listy haseł jednorazowych (czyli lista, o której piszesz). Wydaję mi się, że trzeba zmienić dyspozycję na koncie, gdzieś w ustawieniach. Jutro sprawdzę dokładnie i napiszę. A jeżeli zgubiłaś listę haseł, to bank wysyła kolejną. Trwa to kilka dni :/ Wygodniejsze są zdecydowanie hasła na telefon :)
 2. Cioteczki, rozliczyłam już te 170zł zapłacone kilka dni wczesniej i została nam kwota: 164,67zł an kolejny miesiąc. I teraz pytanie, czy przelac całość do Kasi czy Tobie, cioteczko Brzośko i wówczas puścisz przelew całościowo: 300zł?
 3. Uzbieralyśmy na bazarku: 219,50zł. Uzupełniam post rozliczeniowy. Myszko, bardzo dziękuję za organizację i prowadzenie bazarku!
 4. Świetnie :) Bardzo się cieszę. Mam kilka opakowań puzzli Karolki, ale muszę je poukładać, żeby sprawdzić czy są kompletne. Trochę mi z tym zejdzie ;)   Wpłynęła deklaracja Ajuli - 10zł Bardzo dziękuję :)
 5. Super Cioteczko :))   Wpłynęło 20zł od cioteczki Ossa98 - bardzo dziękujemy!   Wysłałam zaległe 170zł do Kasi - czyli zapłacone zostało do 20 stycznia. Nie wciągnę tego jeszcze do rozliczenia, bo nie mam rozliczonego bazarku (wyjdzie mi saldo ujemne) a część kwoty została właśnie pokryta z dochodu bazarkowego.
 6. Wpłynęły deklarację za kolejny miesiac: 03.02. - Brzośka - 10zł 04.02. - Aneta K - 50zł Bardzo dziękuję :) Mamy ponad 80zł plus dochód z bazarku, calosc w zupelnosci pokryje zalegle 170zł, które przeleję Kasi jak tylko rozliczymy bazarek.
 7. Brzośka, jestem bardzo wdzieczna, ze zgodziłaś się przejąć funkcję Skarbnika! W marcu podziękuję osobiście ;)
 8. Będę bardzo wdzięczna za przejęcie roli Skarbnika :) Z mojej strony podtrzymuję deklarację miesięczną 50zł i organizowanie fantów na bazarki. Mam jeszcze sporo ubran dzieciecych po Karoli i trochę książek.
 9. Witaj asiulab - dziękuję za deklarację i właśnie myślę, że rozwiązanie podane przez Ciebie bedzie najlepszym. Zaczekajmy i już na nowe konto dokonasz wpłaty.
 10. Witajcie, uzupełniłam post rozliczeniowy, czyli post nr 2. Są tam zawarte wszystkie wpłaty po 08.08, ostatnim moim wpisie (stan konta 4,46zł - doliczony do obecnego). Mam skopiowany post, gdyby ktoś chciał sprawdzić - przeliczyc, proszę o kontakt, wyślę PW. Konsultowalam z Myszą2 kwestię postu rozliczeniowego z powodu wielkości kwot jakie się tam jawiły i uznałyśmy, że wstawię rozliczenie od sierpnia 2014 aby kwoty nie przerażały. Na chwilę obecną Lisio ma na koncie: 29,63zł a pobyt zapłacony jest do 2 stycznia 2015. Do pelnego rozliczenie, czyli 20 stycznia brakuje ok. 140zł. I oczywiście następny miesiąc.   Mam również prośbę do Was, czy któraś z cioteczek przejęłaby prowadzenie wątku Liska i jego finansów, z udostępnieniem konta do wpłat? Jak widzicie, jestem nieobecna na wątku Liska przez co jego temat mmocno zaniedbałam. Z różnych powodów, mniej lub bardziej dla mnie ważnych - ale nieistotnych dla sprawy psiaka w hoteliku. Kolejny raz Was przepraszam za nieudolne działania na rzecz Lisia. Pora oddać wątek komuś kompetentnemu. Ja mam totalny bajzel w życiu prywatnym, nie wiem jak poskładać całość i od którego obszaru zaczynać. Zacznę może od wątku Lisia.   Aha, nie było żadnych zapytań ws adopcji z ogłoszeń. Ani na maila ani telefonicznych. (Bardzo ładne zdjęcia zamieszczone w ogłoszeniach) - dziękuję, że pozostałyście na wątku. A szczególnie dziękuję Kikou i Myszy2, które wysłały kilka słów wsparcia i otuchy.
 11. Zastanawiam się jak rozkręcić wątek Lisia. Przydałyby się nowe zdjęcia a ja prawdopodobnie będę jechała za dwa tygodnie w okolice Kasi i odwiedziłabym Lisia. Dziewczyny, tekst do ogloszen potrzebujemy nowy, czy ktoras jest chetna zredagowac? Jakies pomysly na reklamę staruszka?
 12. Album ze zdjęciami Liska, bo widzę, że link z postu 1 zniknął :/ [url]https://imageshack.com/a/zpMC/1[/url] można częstować się i do ogloszeń wykorzystać.
 13. Witajcie Cioteczki po przerwie. Jestem już na bieżąco, mam dostęp do internetu i wracam na dogo. W poście nr 2 jest aktualizacja finansów Lisia. Mamy zapłacone do 20 sierpnia, a stan konta wynosi 4,46zł. Bardzo Wam dziękuję za wpłaty na Liska i za bazarki. Mam wiele rzeczy do sprzedania bo przeprowadzka zmusiła mnie do generalnego przetrzepania szaf...także niedługo zorganizuje kolejny bazarek. Zdjęć Lisia nie mam a w najbliższym czasie nie zapowiada się abym odwiedziła Kasię. Rozmawiałyśmy z Kasią, żeby na wrzesień zaplanować kontrolne badania, podstawowe aby sprawdzić jak dziadzio się trzyma. Wątek Rudzielca ma sporo stron, nazbierało się tego przez czas pobytu u Kasi. Dziewczyny, zastanawiam się aby założyc nowy wątek, który będzie przejrzysty dla nowo odwiedzających i podczytujących. I myślę też o wydarzeniu na FB, czy zbiórce funduszy na tymczasowanie. Jednak będę musiała poprosić jakąś organizację o udostępnienie konta bo na prywatne się boję, że ktoś "życzliwy" zgłosi "gdzie trzeba". Ogłoszenia odświeżam ze starym tekstem, ma ktoś pomysł na nowy tytuł i opis Lisia? Z moich ogłoszeń odzew jest żaden :/
 14. Dzieki za wyrozumiałość :) Dostałam zapytanie odnośnie Liska, wkleje tutaj ponieważ zapowiada sie fascynujaca osoba: "kiedy i gdzie jestem oskar z pieńska" No comment... ale odpisałam, czy chce przygarnąć psa?
 15. Serdecznie zapraszam :) Taki sobie urządzimy "zlocik pań na miotłach" ;)
×
×
 • Create New...