Jump to content
Dogomania

Itske

Members
 • Posts

  2694
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Converted

 • Biography
  straszna psiara
 • Location
  Gdańsk
 • Interests
  psychologiia, psychologia zwierząt

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Itske's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Dobry wieczór!

  Nie wiem czy pamięta Pani Skarbusia który przyjechał do mnie tzn. do Krakowa z Pabianic.

  Chciałam napisać ze odszedł 15.02.2017 r za TM w domu na mojej ręce otoczony dużą miłością. Jest nam bardzo przykro że nie ma Bonusia już z nami.

 2. zrobione, daj na forum psów pasterskich, tu mało pastuchów zagląda
 3. [quote name='sota36']Czy komus wpadl w obiektyw schapendoes?[/QUOTE] no własnie nie, nawet go nie znalazłam, a szkoda, bo bardzo jestem dziewczynki ciekawa, ale tam w ogóle cokolwiek trudno było znaleźć
 4. cholipka, we wtorek jechaliśmy z Tczewa do Krakowa! No kurcze, teraz tylko do warszawy mogę pomóc
 5. [quote name='Paulina94']Jak potrafisz dobrze zorganizować sobie czas i jesteś odpowiedzialna to posiadanie psa na studiach nie będzie problemem, a nawet może umilić Ci życie :) I myślę że nie ma tu różnicy czy ktoś jest na studiach czy pracuje- to czy na nadaje się na właściciela psa zależy tylko od niego samego ;)[/QUOTE] moja córka jest na studiach (zootechnika, plus drugi kierunek, plus kończy co roku np. technikum hodowli koni), ma dwie fretki i to ja jej podrzucam psa do opieki, bo przy pracy zawodowej, to ja się nie wyrabiam, a nie ona, zawsze będą dylematy, teraz, czy potem brać psa, potem pojawia się coś innego... itd. tak jak napisały dziewczyny wcześniej, to kwestia chęci, organizacji i odpowiedzialności. I też nie przesadzałabym z rozpieszczanie, pies powinien umieć zostawać sam na kilka godzin. Labek, to nie zabawka, trzeba mu zapewnić pracę umysłową i ruch. Pozdarwiam :)
 6. a jakie zabawki polecalibyście dla szczyli kilkutygodniowych? (docelowo będą duże, te szczyle :)),a le chciałabym coś na teraz, aby się zainteresowały i miały co ciamkać, jak im zęby rosną :)
 7. napisz, proszę, jak zakończyła się reklamacja, myślę, ze bez gadania powinni ją uznać i przeprosić, raczej dbają o opinię
 8. Drodzy Dogomaniacy :), proszę o pomoc, czy zechce ktoś wydrukować i powiesić na wystawie ogłoszenie?
 9. Mam prośbę, czy ktoś jadący na wystawę może wydrukować (mogę też oczywiście wysłać pocztą wydrukowane) i powiesić na wystawie ogłoszenie / informację? Będę baaaaardzo wdzięczna za pomoc :)
 10. a może ktoś sie z Tczewa, Starogardu, Gdańska wybiera?, bo samej to mi się nie chce :), mam duże auto :)
 11. Brazowa, nie wiem, jak jutro zdążę do Was, posypała mi się opeika nad szczylami i będę pędzić do domu, nie wiem, jak to Wam podrzucić...
 12. [quote name='AgataP']Itske jest nocna jak najbardziej - zaczyna się o 19, finały od 1 w nocy :)[/QUOTE] Ło matko :), a jak się jest na dziennej i nocnej - jak psy to wytrzymują? oraz właściciele :) ?
×
×
 • Create New...