Jump to content
Dogomania

Itske

Members
 • Content Count

  2,694
 • Joined

 • Last visited

7 Followers

About Itske

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Biography
  straszna psiara
 • Location
  Gdańsk
 • Interests
  psychologiia, psychologia zwierząt

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dobry wieczór!

  Nie wiem czy pamięta Pani Skarbusia który przyjechał do mnie tzn. do Krakowa z Pabianic.

  Chciałam napisać ze odszedł 15.02.2017 r za TM w domu na mojej ręce otoczony dużą miłością. Jest nam bardzo przykro że nie ma Bonusia już z nami.

 2. Itske

  CACIB Rzeszów 15-16.02.2014

  Drodzy Dogomaniacy :), proszę o pomoc, czy zechce ktoś wydrukować i powiesić na wystawie ogłoszenie?
 3. Itske

  Co ile kąpiecie psa?

  wcale :) :) :)
 4. Itske

  2 x CACIB Brno (CZ) 22-23 luty 2014

  Mam prośbę, czy ktoś jadący na wystawę może wydrukować (mogę też oczywiście wysłać pocztą wydrukowane) i powiesić na wystawie ogłoszenie / informację? Będę baaaaardzo wdzięczna za pomoc :)
 5. Itske

  Bydgosz Walentynkowa i Nocna 8-9.02.2014

  [quote name='AgataP']Itske jest nocna jak najbardziej - zaczyna się o 19, finały od 1 w nocy :)[/QUOTE] Ło matko :), a jak się jest na dziennej i nocnej - jak psy to wytrzymują? oraz właściciele :) ?
 6. Te łabądź wygląda na mocno zdziwionego, ze psiur się go nie boi :). Fajne spotkanie :)
 7. Rejestruj i dawaj na wystawy, uwielbiam te mordy :)
 8. Itske

  OH Icuś - czyli Itske z Gdańska

  Ciociu Aniu - uwielbiamy Cię? a na wątek porodówka też wstawisz? może być tylko Ickowa z dziećmi :) Idę do Ciebie na kurs wstawiania (zdjęć :))
 9. Itske

  Farbowanie psow

  [quote name='filodendron']Trzeba by go przefarbować i ostrzyc na pudla, żeby ludzie nie uciekali ;)[/QUOTE] :megagrin::megagrin::megagrin: A widziałyście / wdzieliście dyplomy z wystawy w Gdyni? Różowiutki pudel tam widnieje :) i na katalogu też :)
 10. Itske

  Porodówka

  Hej, Zofijówka, jak maluchy? Z malutką dobrze? Mesala, jak tam odstawianie? Ja chyba zacznę dokarmiać bepharem, maja dwa tygodnie, to na stale za szybko, a mam wrażenie, żeby się im więcej mleczka przydało :)
 11. Itske

  OH Icuś - czyli Itske z Gdańska

  Aniu, dziękuję Kochana!!!!!! A maluchy też możesz wstawić? Fajna szczotka koło Ickowej siedzi, bardzo ą lubię, jak nie przyniosę smaczków, to mi pokazuje co o mnie myśli :) a to zaproszenie od Ciebie, bo tam tylko kota widzę, a nie psiaki :)
 12. Jestem w ZKwP, od wielu lat i takich szopek nie słyszałam, maluchom wyrabia się metryki wcześniej, i trudno zrobić przegląd w dwie godziny - masz kopię przeglądu miotu Ja swoim nabywcom daję, zadzwoń do oddziału, zapytaj, czy miot był zgłoszony - powinien być też u nich an stronie w dziale szczenięta / mioty itp. (wcześniej hodowca wypełnia kartę krycia i miotu), a maluch jest szczepiony, ma paszport?
 13. Itske

  Psie sławy :)

  i "o psie, który jeździł koleją" :) i Bella, i Lesie ....
 14. [quote name='wilky']zatem sugerujecie, aby nawet się nie czaić na szczeniaka od nich.... a właśnie jutro miałam wsiadać w pociąg i jechać 11 godzin, żeby jednego z nich odebrać.... na szczęście w porę To zobaczyłam..... Powiedzcie mi teraz w takim razie, gdzie mogę dostać szczeniaka do 1000, który nie będzie miał wad genetycznych?! na więcej mnie niestety nie stać, a to i tak jest w górnej granicy....[/QUOTE] spróbuj tam, suki i psy pasą i Magda jest szkoleniowcem [URL]http://www.lsd-bordercollie.pl/?o-naszej-hodowli,1[/URL]
 15. Itske

  Porodówka

  Mesala, tylko ja chyba nie zrozumiałam, jak będziesz karmić maluchy? Starterem - suchym? a jakim? (jeśli można zapytać) ja w zeszłym roku z polecenia weta miała Royala, ale chyba wolałabym coś innego
×