Jump to content
Dogomania

Itske

Members
 • Content Count

  2,694
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

7 Followers

About Itske

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Biography
  straszna psiara
 • Location
  Gdańsk
 • Interests
  psychologiia, psychologia zwierząt

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dobry wieczór!

  Nie wiem czy pamięta Pani Skarbusia który przyjechał do mnie tzn. do Krakowa z Pabianic.

  Chciałam napisać ze odszedł 15.02.2017 r za TM w domu na mojej ręce otoczony dużą miłością. Jest nam bardzo przykro że nie ma Bonusia już z nami.

 2. zrobione, daj na forum psów pasterskich, tu mało pastuchów zagląda
 3. [quote name='sota36']Czy komus wpadl w obiektyw schapendoes?[/QUOTE] no własnie nie, nawet go nie znalazłam, a szkoda, bo bardzo jestem dziewczynki ciekawa, ale tam w ogóle cokolwiek trudno było znaleźć
 4. cholipka, we wtorek jechaliśmy z Tczewa do Krakowa! No kurcze, teraz tylko do warszawy mogę pomóc
 5. [quote name='Paulina94']Jak potrafisz dobrze zorganizować sobie czas i jesteś odpowiedzialna to posiadanie psa na studiach nie będzie problemem, a nawet może umilić Ci życie :) I myślę że nie ma tu różnicy czy ktoś jest na studiach czy pracuje- to czy na nadaje się na właściciela psa zależy tylko od niego samego ;)[/QUOTE] moja córka jest na studiach (zootechnika, plus drugi kierunek, plus kończy co roku np. technikum hodowli koni), ma dwie fretki i to ja jej podrzucam psa do opieki, bo przy pracy zawodowej, to ja się nie wyrabiam, a nie ona, zawsze będą dylematy, teraz, czy potem brać psa, potem pojawia się coś innego... itd. tak jak napisały dziewczyny wcześniej, to kwestia chęci, organizacji i odpowiedzialności. I też nie przesadzałabym z rozpieszczanie, pies powinien umieć zostawać sam na kilka godzin. Labek, to nie zabawka, trzeba mu zapewnić pracę umysłową i ruch. Pozdarwiam :)
 6. a jakie zabawki polecalibyście dla szczyli kilkutygodniowych? (docelowo będą duże, te szczyle :)),a le chciałabym coś na teraz, aby się zainteresowały i miały co ciamkać, jak im zęby rosną :)
 7. napisz, proszę, jak zakończyła się reklamacja, myślę, ze bez gadania powinni ją uznać i przeprosić, raczej dbają o opinię
 8. Drodzy Dogomaniacy :), proszę o pomoc, czy zechce ktoś wydrukować i powiesić na wystawie ogłoszenie?
 9. Mam prośbę, czy ktoś jadący na wystawę może wydrukować (mogę też oczywiście wysłać pocztą wydrukowane) i powiesić na wystawie ogłoszenie / informację? Będę baaaaardzo wdzięczna za pomoc :)
 10. a może ktoś sie z Tczewa, Starogardu, Gdańska wybiera?, bo samej to mi się nie chce :), mam duże auto :)
 11. Brazowa, nie wiem, jak jutro zdążę do Was, posypała mi się opeika nad szczylami i będę pędzić do domu, nie wiem, jak to Wam podrzucić...
 12. [quote name='AgataP']Itske jest nocna jak najbardziej - zaczyna się o 19, finały od 1 w nocy :)[/QUOTE] Ło matko :), a jak się jest na dziennej i nocnej - jak psy to wytrzymują? oraz właściciele :) ?
×
×
 • Create New...