Jump to content
Dogomania

Beat2010

Members
 • Content Count

  9,163
 • Joined

 • Last visited

About Beat2010

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

2,148 profile views
 1. Badania krwi Z profilem tarczycy i wizyta domowa kosztowały 340zl (lub 360 :( ). Badanie RTG - 3 zdjęcia - 150 zł. Za wszystko płaciła dorcia. W dorci Dino po operacji guzka. Miały być usunięte 3 i kastracja (też guz), ale guz na łapie był bardzo ukrwiony i Dino stracił ok 1 litr krwi. Doktor nie operowal dalej, bo bal się, ze mogą być problemy.
 2. Nie jest dobrze. Wczoraj było RTG płuc- mnóstwo zmian. Na ekranie wyglądało jakby ktoś chlapnął farbą - same plamki. Wyniki krwi w normie. Umawiamy się do dr Dominiaka - onkologa. Do dr Jagielskiego czeka się ponad miesiąc. Na początek, żeby wykluczyć, ze to nie jest zapalenie płuc Na początek, żeby wykluczyć zapalenie płuc, Ralf dostanie antybiotyki. Jutro dr Mirkowski przepisze.Po 2 tyg kolejne RTG. Ale raczej nie ma co się łudzić.
 3. Wpłaty, które przeszly z Dieselka na Ralfika wpisują na wątku Ralfa. Zaglądajcie z sygnaturki, bo dogo coś mi nie kopiuje wątku Ralfa.
 4. no i kicha. Było nie pisać. Ma jakieś zgrubienie na łopatce, sierść matowa. W przyszłym tyg. obejrzy go lekarz i zobaczymy jakie badania zaordynuje. Kolejne wpłaty na moje konto, ale już dla Ralfika: 20zł - Hania SZ. 40zł - Magda S 5zł - milagros Bardzo dziękuję, wszystko przekazuję do dorci. Dorcia obiecuje powrót na dogo, choć teraz znowu zalatana. W poniedziałek Dino ( ten przygarnięty z działek) ma usuwanie guzków : w sumie 4. Przed opracją były badania serca, rtg, krwi. Ciągle coś się dzieje :(.
 5. U Ralfika Ok. Az boję się pisać i chwalić jego zdrowiem, żeby nie zapeszyć. Spacerki, spacerki, spacerki - to zawsze i wszędzie. Aga chodzi na spacery w dwóch lub trzech turach, od najdłuższych na działki aż po krótkie dla najsłabszych psiaków, i Ralf z każdą grupą się zabiera. I nie odpuszcza :).
 6. nie wiem. bardzo dużo. wszyscy czekamy na dorcię :). Skończy swoje bardzo ważne sprawy i wróci do nas.
 7. asiuniab przekazała dieselkową stałą (10zł) dla Ralfika. bardzo dziękujemy. Czyli dla Ralfika od Diesla jest na dzisiaj 100zł. Jeszcze czekam na odp od milagros.
 8. asiuniab przekazała stała dla Ralfa, bardzo, bardzo dziękuję.
 9. U Ralfika ok, co cieszy. Nie byłam dawno u niego, muszę się poprawić. Dla Dieselka wplyneły stałe od Ali K(ostatnia) i Hani Sz (będzie przekazywać 20zł co jakiś czas dla Ralfa), które mają iść na pomoc Ralfowi. Wielkie dzięki dziewczyny.
 10. Sluchajcie, wciąż napływają stałe dla Dieselka: +10zł-stała asiunia 12.18 +10zl-stała asiunia 1.19 +70zł-stała Ala k 1.19-do przekazania dla Ralfa +20zł - Hania Sz - 7.01 - do przekazania dla Ralfa +5zł - stała milagros 4.01.19 Zaraz napisze pw dla asiuni i milagros, bo chyba mają stałe zlecenia i zapomniały zamknąć przelewów
 11. Gdyby ktoś chciał przekazać swoją stałą z Dieselka na naszego Ralfa z olbrzymimi długami - byłabym bardzo wdzięczna. Skarbnikiem Ralfa jest dorcia. link do wątku Ralfa:
 12. Na koncie Kichotka 145zł, dla Ralfa przelałam 352zł na konto dorci.
 13. Przelałam dla Ralfa do dorci 352zł z bazarku świątecznego. Magda S przerzuca stalą 20zł z Dieselka dla Ralfa. Wielkie dzięki Magda.
 14. przed świętami oddałam ostatnie paczki i otrzymałam wplate od Dominiki z górką dla Ralfa :)
×