Jump to content
Dogomania

Duszek za TM....odszedł godnie...ukochany przez SWOJĄ rodzinę...


danavas

Recommended Posts

Ja też regularnie (za każdym razem z sercem na ramieniu) zaglądam do wątku.Ściska mnie w gardle a do oczu napływają łzy,kiedy czytam o biednym Dusieńku.I o Tobie Nescco.Niejeden rodzić tyle nie robi dla swojego dziecka co Ty dla tego ślicznego psiaka.Jesteś wspaniałą osobą o wielkim sercu.Trzymam za Was oboje kciuki,żeby Dusiowi się polepszyło a Ty,żebyś mogła porządnie odpocząć...
ps.Jeśli to nie problem,to czy można prosić o jakieś nowe zdjęcia Duszka?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wiem ze to watek duszka ale cioteczki kochane jakbyscie mogly zajrzec do mojego tymczasowicza retro (jest u mnie w podpisie)
staruszka wszyscy juz opuscili malo co zagladaa a on hociaz otuchy potrzebuje juz nie mowiac o deklaracjach
na bardzo wiele lekow ktre przyjmuje codziennie no a te najdrozsze sie koncza:(

nesca przepraszam za ofa

Link to comment
Share on other sites

[B]Dusio leży... nie wysiusiał się. Podałam Mu furosemid i czekam...leży spokojnie. Wodzi za mna oczyma :) Mam wrażenie ,że po tym jedzonku jest jak by bardziej krzepki.
karmiłam Go nim już 3 razy. Na pewni Mu smakuje bo nawet nie odwraca główki i natychmiast przełyka. A zapach tych specyfików to zapach świeżej czekolady.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nescca'][B]Dusio leży... nie wysiusiał się. Podałam Mu furosemid i czekam...leży spokojnie. Wodzi za mna oczyma :) Mam wrażenie ,że po tym jedzonku jest jak by bardziej krzepki.
karmiłam Go nim już 3 razy. Na pewni Mu smakuje bo nawet nie odwraca główki i natychmiast przełyka. A zapach tych specyfików to zapach świeżej czekolady.[/B][/QUOTE]

Super ze zaczyna jesc to dobry znak:) ja mam nadzieje ze tych znakow bedzie coraz wiecej;) duszku buuuziole;)

Link to comment
Share on other sites

Stwór który doprowadził go do takiego stanu to już nie człowiek to potwór, bestia...
Nescca To dla Was:
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-5jpvDN1izXQ/ToyIwpVto7I/AAAAAAAAE9Y/kjkB4gHUscQ/3-DZIKUJ-EJESTECIE-4853%25255B1%25255D.gif[/IMG]
Chciałabym móc pomóc bardziej realnie ale niestety nie mam jak :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Roxik']To mój pierwszy post, ale od dłuższego czasu śledzę rożne wątki z bidulami :roll: Na wątek Duszka weszłam, po linku, który ktoś wrzucił u innego psiego nieszczęścia i od tego czasu codziennie na niego wchodzę nie mogąc uwierzyć, że można do takiego stanu doprowadzić psa:-( Płakać się chce po prostu:-(
Niestety nie mogę pomóc finansowo-sama mam chorego psa, który w zeszłym tygodniu przeszedł bardzo drogą i skomplikowaną operację, a do końca jeszcze daleko:shake:

Piszę bo moja sunia jak okazało się,że ma wodobrzusze też dostawała furosemid-maksymalna dawkę na jej wagę. Pierwszej nocy była bardzo niespokojna,wstawała, zaraz się kładła, miała nierówny oddech i chwiała się na nogach-to było straszne, zmniejszyliśmy dawkę i wszystko było w miarę dobrze. Może u Duszka też tak jest, może za duża dawka jak na taką chudzinkę?[/QUOTE]
Cioteczko Roxik!Super,że jesteś na wątku naszego Duszka!Każde wsparcie duchowe jest ważne bo on i jego opiekunka tego bardzo potrzebują!Nie uciekaj i zaglądaj bo jak napisałaś to Twój pierwszy post więc Duszek i jego historia bardzo Ciebie poruszyły!Współczuję z powodu choroby Twojej sunieczki...

Link to comment
Share on other sites

Ja z taka otoz sprawa.....
dziewczyny z innego watku [url]http://www.dogomania.pl/threads/2156...a-pomoc!/page2[/url] pokusily sie o wyslanie maila do programu uwaga.. Oni rbili szereg reportazu o biednych zwierzakach.
maja nadieje ze uda sie naglosnic sprawe i jakos uda sie pomoc psiakom...
Zastanawiaja sie czy nie zglosic kilka takich przypadkow. Moze i my wspolnie wykreujemy takiego maila a noz widelec
sie uda? bo takich przypadkow ak nasza facecik jest wiecej (gacek, duszek lezka)
a to tylko przypadki z ostatnich dni...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...