Jump to content
Dogomania

inka33

Members
  • Posts

    17196
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inka33

  1. No to cudnie! :wub: Miała wrócić chyba 6.01. Może napisz smsa, bo do niej czasem nie można się dodzwonić - szczególnie w dzień.
  2. No i wszystko się wydało! :D A Bonusik[*] uroczy wypłoszek (choć charakterny). :)
  3. Ja pierniczę! ;) Zupełnie jak Bomba na widok kistki winogron na-domowych w Otwocku... :)
  4. Dopisuję się! :)
  5. Biedny Rudzik... :( Ale dobrze, że będzie zaopiekowany i bezpieczny. :) Konfirm, szacun! :wub:
  6. To ja też kciukaczę za Nocną... e... Nockową burzę! :)
  7. Wpłatę 307zł do Murki zrobiłam 9.01, tak jak pisałam wcześniej. :) Zbieram się za rozliczenia, i zbieram, i zbieram... :wacko: AleksandraF, czy przedłużasz swoją deklarację na Kajtuna na kolejny rok...? Edit: Zaktualizowałam wreszcie rozliczenie (link w podpisie - "zł Kajta") i nie wygląda źle. :) :) Widzi mi się, że mogę chwilkę odpocząć od bazarkowania - byle nie za długo. ;)
  8. No, bo... 3.01 dostałam na psi nr telefonu (do ogłoszeń Bomby) tak Atrakcyjne zapytanie(?)... no... smsa w każdym bądź razie, że jestem pod tak Ogromnym Wrażeniem, że do tej pory spod niego nie wyszłam... :blink: ...i w zwiazku z tym jeszcze nań nie odpowiedziałam... :wacko: Ponieważ nie umiałabym własnymi słowami oddać całego bogactwa treści w nim zawartej, zacytuję dokładnie: "Jest owca ale proszę nie dzwonić tylko odpisać czy jest" No i chciałam się Was poradzić, czy i ew. co i jak odpowiedzieć... :unsure: Moim skromnym zdaniem, to się kwalifikuje jedynie na wątek "Po ile ten pies?", ale wolę się upewnić... Chociaż częściej to psy odchodzą, a dzieci zostają. A może wbiło Ci się w pamięć, jak chyba napisałam przed wyjazdem na krótkie spóźnione wakacje w październiku, że Bomba pojedzie na dt do mestudiów, bo z samym ojcem to niebardzo mogę ją zostawić na więcej niż 1 spacer... i teraz pokręciłaś? Do pocieszania zawsze się psi ktoś znajdzie - przecież sama dobrze wiesz... :( Bomba nie tylko nie jest kwadratowa, ale nawet jest już mniej okrągła! :angry: (10,3kg) Niepokurcz mi się do "budy" w pokoju nie zmieści, a Prodzio nie chce widywać się Owcą... :( Stare teksty można wziąć, bo są aktualne wciąż - prawie... To akceptowanie większości innych psów coraz bardziej przestaje się zgadzać... :wacko: Odbieram. Po to mam osobny telefon do psich ogłoszeń. W kujawsko-pomorskie nie będę Bomby wiozła, przykro mi. Nie postarałeś się widocznie wystarczająco... ;] Może Mazowszanka by nam zostawiła podusię i Słynny Żółty Kocyk... ;] Prawie zawsze się przykladam do odpisywania, Ty niemożliwie (jak ja) czepliwy człowieku! https://www.youtube.com/watch?v=cWhWAYkJQ8E Dziękuję! :wub: :] Prawie... ;]
  9. Przepraszam... :( Małgoś, przecież trochę mnie i moją wenę znasz... Obieśmy jako te krowy narowiste. Moja wena bardziej niż ja. ;) Tutaj odnowiona Arunia do pobrania (w pełnym rozmiarze do druku) A-4: https://py26sw-ch3302.files.1drv.com/y2p-g89EoCvc2n2YBbQUwiSPtXCgs-4kXHFFQEjBRb2or1MjvMOJeROtKo-CdMaq1NtinEYlhMGLWVVDPjvcOivHrLwNUL03JLHKzdVLXZwj6gOgpA3iTJfnQDyQIt3Wo6hWJ1suhuWGn7HnqLfCEGrlQ/ARUNIA%20-%20plakat%282%29.jpg?psid=1 A tutaj tylko poglądówka - rozmiar dogowy: Wysłałam Ci też na maila. :)
  10. Jak klikniesz na buźkę, a potem na "Pokaż wszystkie", to musisz zjechać na koniec i tam kilka jest. Nie ma prawie żadnych z tych, których najczęściej używałam... :(
  11. To już prędzej jakimś wykwintnym olejkiem. ;)
  12. Po 3 latach... :( No... skoro nawet Malagosowa B) mówi, że zapasiona, to musi być jeszcze grubsza niż to widać na focie... :o
  13. Pozdrawiam późno-noworocznie filozoficznie i wzruszająco mądrą Ovcię pod Parasolem! :)
  14. Pozdrawiam późno-noworocznie dzielną podróżnie i adopcinowo zawierszykowaną Hopeczkę i całe Hopciostwo! :)
  15. Włoska Pepitka! :) Pozdrawiam późno-noworocznie! :)
  16. Pozdrowienia późno-noworoczne dla Ciorliego! :)
  17. Tak na początek roku: https://pieswkulturze.wordpress.com/2010/01/12/giacomo-balla-dynamizm-psa-na-smyczy/
  18. Pozdrawiam późno-noworocznie wszystkie Wytrwałe Baloniary! :)
  19. Pozdrawiam późno-noworocznie Orisia! :) I też zapytuję, co u niego i kociów...
  20. Pozdrawiam Gackę kocio-oblężoną! :)
  21. Pozdrawiam późno-noworocznie Tusinkę wesołą znów! :)
  22. Pozdrawiam późno-noworocznie Randę wypiękniałą i prze-zaopiekowaną! :)
  23. Rzepciu śkolony, pozdrawiam późno-noworocznie! :)
  24. Sunieczko, też o Tobie myslę i kciuki zaciskam, by jednak udało Ci się pomóc... :(
×
×
  • Create New...