-
Posts
17196 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inka33
-
To może już było... nie pamiętam... :wacko: Ale tego chyba nie: :D
-
~ Przemiła młodziutka sunia Aria - Piaskowa Panienka MA DOM :)
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Bezik! -
~ Przemiła młodziutka sunia Aria - Piaskowa Panienka MA DOM :)
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
To można wpuszczać na kanapę tylko na komendę "zaproszeniową". ;) Jak ja. :D -
Pojarmarkowa Lerka zamieszkała razem z Bliss i z nami.
inka33 replied to konfirm31's topic in Już w nowym domu
- może jeszcze po weekendzie...? - ale duża - mniejsza ;) - łorety! Ojojoj...! :wacko: -
~ Przemiła młodziutka sunia Aria - Piaskowa Panienka MA DOM :)
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Wystarczy nie wpuszczać tałatajstwa i ma się całą kanapę dla siebie! :D -
Dzięki! :] Oj, zeberko... :P Czekolady jej nie dam - za bardzo ją lubię (czekoladę)...! :P Bomba lubi jeść m.in. (poza karmą, smaczkami i mięskiem): - trawę (!) - żołędzie (!) - jarzębinki schnące - biały ser, twarożek, - jajka (niemal pod każdą postacią) - śmietankę, jogurt (czasem kubeczek dam do wylizania) - pestki słonecznika/dyni (od chleba, znalezione na podłodze...) - pieczywko dla ptaszków ("FE!", a często już sama omija!) - płatki owsiane (surowe) - winogrona (uwielbia!) ...tak, wiem... - jabłka (bardzo!) - gruszki (mniej) - banany - borówki amerykańskie - mandarynki (troszkę) - śliwki - morele - marchewkę surową i gotowaną (bardzo) - pietruszkę surową i gotowaną - selera surowego i gotowanego - buraczki surowe i gotowane (bardzo) - brukselkę surową i gotowaną - kapustę białą i pekińską - pieczarki surowe - kapustę kiszoną - ogórki świeże - różne inne różności, których nie pamiętam albo których nie testowałam, czy lubi. ;) Oczywiście dobrze wiecie, że Bomba nie jest dokarmiana, a odchudzana. ;] Różnych "dziwności" nie dostaje na gęsto, tylko z rzadka jakiś kąsek - dla testu czy "na pocieszenie". Jak tak patrzę na powyższą listę, to się mi zdaje, że Bomba błonnika potrzebuje więcej niż ma w karmie. Muszę zwrócić na to uwagę przy następnych zakupach. (!) A dlaczemu by nie...?! :blink: To się cieszę, że się cieszysz. :] Ano wypadł... :[ I nad tym się zastanawiałam, rozważając podjęcie decyzji o adopcji Owcy... :/ Różnica - wbrew pozorom - wielka, jak się ma marny metraż i zaborczego zwierza... Tak jak już wspominałam tutaj, w odpowiedzi na wcześniejsze pytanie Mazowszanki: Najwyżej 1 dzień bardzo awaryjnie, np. międzytransportowo wchodzi w grę. I to wyłącznie jako pomoc osobom, do których mam zaufanie, że mnie nie zostawią z psem na lodzie. No i tylko dla zdrowego niedużego psiaka, mocno ogarniętego i podporządkowanego ludziom, uległego wobec innych psów. Ewentualnie, w "sprzyjających okolicznościach" np. w wakacje może będzie można do kilkunastu dni uTZta, ale wtedy koniecznie z klatką. Wiedzą dokładnie, dlaczego własnie tak ci, co mnie (i moją sytuację rodzinno-mieszkalną) trochę lepiej znają. Innym tłumaczyć nie będę, przykro mi... Dodam jeszcze tylko, że czym innym jest wypuszczanie psów na ogrodzony ogród o niemal dowolnych porach, a czym innym wyprowadzanie psów na smyczach na spacer w mieście - z ew. koniecznością pójścia na 6 osobnych spacerów...
-
Spoko. :) An1a z TŻem odebrała i przez to wszystko będę grubsza, mniam! ;) Może nie kiszka, ale by trwało i trwało... A wystarczyło jedynie wprost wyartykułować problem, a nie unikać itp. :(
-
~~ Czarna plamka na śniegu - maleńka Nocka z Kieleckiego MA DOM!!
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
To samo chciałam napisać! :D -
Mała dropiata Pepitka z Radys znalazła kochajacy dom :)
inka33 replied to Marysia R.'s topic in Już w nowym domu
No to super! :) -
Pojarmarkowa Lerka zamieszkała razem z Bliss i z nami.
inka33 replied to konfirm31's topic in Już w nowym domu
I co? I co? I co dalej...?! Mała wariatka! ;) Lerka jak królik jamniczy! :D -
Wiem, szukałam czegoś na początku wątku i się przypdkiem natknęłam, to napisałam... :)
-
~ Przemiła młodziutka sunia Aria - Piaskowa Panienka MA DOM :)
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Aruśka, już tylko tydzień! :) -
Wiecie, co należy robić, żeby nie zapomnieć wyłączyć piekarnika? Nigdy go nie włączać! :D A dla wszystkich nie-perfekcyjnych Pań Domu, proszę: https://www.facebook.com/ChujowaPaniDomu?fref=photo Można tam świetne rady znależć, np. "Prasowanie na dzisiaj -------> DONE" Albo to: Dla ciast(k)a-piekących: "2 opcje: albo ciasteczko z wróżbą albo trzeba było dodać łyżeczkę proszku do pieczenia"
-
Powtarzajmy, powtarzajmy to jak mantrę! Francik, zdrowiej!
-
Nie uwierzycie, bo ja sama jeszcze nie dowierzam, że taka przyjemnośc mnie spotkała niespodziewanie! :blink: Otóż, okazuje się, że ja dobrze znam ten płot: Wczoraj przypadkiem zobaczyłam dwoje ludzi z dwoma piesami (początkowo płci niewiadomej), właśnie w okolicy tego ogrodzenia. Psacerują sobie, no to psacerują, na zdrowie! Zupełnie nie skojarzyłam w pierwszym momencie... sądziłam, że psisk nie znam. Aż w pewnej chwili słyszę: "Kaja!". Idę dalej, ale coś mnie tknęło, więc ukradkiem zerkam na mordki i szukam w pamięci. No i wydaje mi sie, że już wiem, ale pewności nie miałam... W końcu nie wytrzymałam, zawróciłam i zapytałam. No i okazało się, że mam rację: to Państwo Fionkowscy z Fionką i Kajunią! :wub: Jesteśmy sąsiadami z osiedla, a nigdy wcześniej się nie spotkaliśmy! :wacko: Cieszę się ogromnie z tego wczorajszego zbiegu okoliczności. :) Fionka to strasznie fajna przytulanka, a Kaja taka delikatna piękność - jest ładniejsza niż na wszystkich najładnieszych zdjęciach Isadory! :wub:
-
Ewu, już nie płaksiaj - klatka czeka na an1ę u mnie - się dogadamy. ;)
-
~ Przemiła młodziutka sunia Aria - Piaskowa Panienka MA DOM :)
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
No, ale dlaczego nic nie gada?!?!?! :blink: