-
Posts
17196 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inka33
-
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
inka33 replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Tak, bez recepty. :) -
~ Przemiła młodziutka sunia Aria - Piaskowa Panienka MA DOM :)
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
To mam już plakatu nie drukować...? :cool1: Kciukam! -
Moja i Ziutki w tym głowa by dom znalazła sunia - GACUSIOWA!
inka33 replied to Kejciu's topic in Już w nowym domu
Cieszą takie postępy, co nie? :) -
Dziękujemy! :wub: Dobra, dobra, swoje wiem. Najwyżej ustalę przelicznik "higieniczny". ;) A tak na serio - po prostu staram się być w porządku i tyle. Dziękuję więc! :wub: Szczotka się przyda, a obróżka zostanie na "w razie czego". Dziękujemy! :wub: A szampon nie przyda Ci się bardziej dla "wiejskich brudasów"...? ;) Bomba i tak ma jeszcze 2 szamponiki kupione na bazarku kejciu. To jeszcze nie zauważyłaś, że koniec? :unsure: Najwyżej 1 dzień bardzo awaryjnie, np. międzytransportowo wchodzi w grę. Trudno... :(
-
DUSZEK cieniusi jak kartka papieru. Waży 5 kg, powinien 10 kg. Pomocy !!!
inka33 replied to togaa's topic in Psy do adopcji
Duszeńku, kciukam za zdrówko i za Twoje, WiosnaA kopytko też! :) :D -
Pojarmarkowa Lerka zamieszkała razem z Bliss i z nami.
inka33 replied to konfirm31's topic in Już w nowym domu
Ptaszek lustrzany - super! :wub: -
~ Przemiła młodziutka sunia Aria - Piaskowa Panienka MA DOM :)
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Dokciukaczam się do Was za Arunię! -
Wiguś, ale masz poduszkowo-studenckie życie! :)
-
Moja i Ziutki w tym głowa by dom znalazła sunia - GACUSIOWA!
inka33 replied to Kejciu's topic in Już w nowym domu
To na dietkę! ;) -
Nawet się zastanawiałam nad tym przez chwilę, ale chyba bym pod blokiem musiała sterczeć, bo nr nie pamiętam... ;) Uff. :) Zakręcona, jak słoik na zimę! ;)
-
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
inka33 replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Hopeczko, zdrówka i nie jedz paskudztw, paskudo! :mellow: Mattilu, spróbuj kiedyś Taninal - moje tymczasowiczki wcinały bez marudzenia. Możesz go nawet testowo podać, jak nic się nie dzieje (sprawdzić, czy zje), bo on normalizuje, a nie zatwardza. -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Wiesz, jak ktos szuka psa baaardzo podobnego do poprzedniego, to i ogonek może być ważny... Tylko mi się wydaje, że szukanie "kopii" nie wróży nic dobrego - może przyjść rozczarowanie inną osobowością. Co innego, gdy ktoś lubi np. jamniki i szuka jamnikowatego albo kocha teriery i szuka szorpatka itd. - wtedy charakter też się liczy. No cóż... Dlatego jak zobaczyłam wpis, to najpierw do Ciebie zadzwoniłam. -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
inka33 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Mordeczka! :wub: Coś jej się posłanko skurczyło...? ;) ;) ;) -
Mała dropiata Pepitka z Radys znalazła kochajacy dom :)
inka33 replied to Marysia R.'s topic in Już w nowym domu
Jakoś mi się Pepcia wydawała mniejsza..., a tu mi się widzi na większą malutę, a kot to olbrzym! ;) Fajnie, że jej tam fajnie! :) -
~~ Czarna plamka na śniegu - maleńka Nocka z Kieleckiego MA DOM!!
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
To może jeszcze zainteresuje Was... ogonopiór uszasty...? :D Fuj! :wacko: Noculku, powodzenia! :) Malagos, przytulam... Dołączam się nadziejnie! Coś mi to "dalej nie idę" przypomina... ;) -
TINO ma wymarzony DOM- zostaje u WiosnyA już na ZAWSZE :) !!!
inka33 replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Już myślałam, że cudak Tinuś wskoczył na kanape, zeby Ci podać piłkę! ;) -
Pora na formalności. ;) Na koncie Bomby było -9zł, które wyzerowałam za pomocą wpłaty od nas. Wobec tego - kasiora rozliczona. :) Mestudio, czy chcecie, bym Wam oddała obróżkę w pszczółki i szczotkę? Mazowszanko, czy zostawiasz Bombie "słynny" żółty kocyk, posłanko i miskę, czy w jakiś sposób mam Ci je oddać? Smycz flexi oddam przy okazji, bo i tak nie korzystamy ("hrabiankę" za mocno ciągnie). No i jeszcze psi szampon. Ziutka, co z niebieskim kompletem w kosteczki (szelki+smycz)...? Smyczy używamy, a szelek nie. Bonsai, czy reszta KalmAidu (częściowo zużyta około-sylwestrowo) może zostać dla Bomby? Nie masz ochoty udusić mnie za "spóźnioną" decyzję - dopiero po ogłoszeniu w biedronkowym "Moim psie i kocie"...? Myślisz, że... nietaktem... z mojej strony byłoby skorzystanie z oferty biedronkowych sponsorów dla adoptowanych psów...? :unsure: :unsure: :unsure: Mattilu, ze względu na Twoją hojną wpłatę zapytam Ciebie, choć również wiele innych osób pomogło (zakupami na dwóch moich bazarkach) w zakupie ostatniego wora karmy, trzech spot-onów i Gammolenu - czy mam się jakoś z tego rozliczyć? przekazać resztę karmy komuś...? Do tej pory zużyliśmy ok. 2,5-3kg z 12,5kg i 2 spot-ony oraz ok. 2/5 Gammolenu.
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Nie logowałam się, ale nie zginęłam. ;) Nadzieja to ciągle jeszcze jest, choć z kolejmymi miesiącami jakoś dziwnie maleje... :( Chyba nie znam nikogo... Mogę zapytać ewelinki-m z Kielc. Można też poszukać osób zajmujacych się Szydłowcem, bo to nie tak daleko od Skarżyska. Ale co? Odezwała się jeszcze w ogóle ta pani...? Pinczerka, nie ma co się zbytnio nakręcać... :( Rozmawiałam z Murką, która w pierwszym odruchu po zainteresowaniu napisała zbyt szybko - jak nie ona. ;] Pani się zastanawia, m.in. nad długością ogonka Kajtunowego... :wacko: -
Nic o nas nie wiecie! ;] Witaj, wiosenko! :] No wiesz?! :/ Ale zanim doczytasz... ;] Nie wydrzesz jej nam! :] A bo to wiadomo...? ;] Nie wiem - jeszcze nie pytałam.... Zazwyczaj. :] Za to ty nadrabiasz kreatywnoscio. ;] Może jednak będzie - by zebrazebra. ;] Pielgrzymek nie wpuszę! :P Tak samo jak w dt - terroryzuje i trawy szuka. ;] Kiedy? :] Się wymyśli, to się zmieni. :] Otóż to! :] Może... ;]
-
Jeszcze trochę, a Bafi zamieni się w shar-pei'a... ;)