-
Posts
17196 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inka33
-
Nutusiu! :drinking: Czy wobec tego na drugie masz Gabriela czy Eleonora...? ;) A jak powiem, kiedy mam urodziny, to mi też wyślesz "mnóstwo pieniędzy z Grodu Kraka"... :diabloti: Malagos! :klacz: Dobrze, że mnie wyręczyłaś tym razem... :siara: To nie moja propozycja, tylko "ukradziona" z wątku "Pieskie memy...". :grins: Czy Lesław nie stracił przy tej okazji nieco wibrysów...? :nerwy:
-
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
inka33 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
:sad: Tusinko, maleńka... :glaszcze: Jednak i tak liczmy na cud, dobrze, dziewczyny...? :modla: --- PS. Kakadu, doszło dziś(!), dzięki za chęć pomocy. :buzi: -
A może da się jakoś sprawdzić, czy to czasem nie prawdziwy spaniel (adres, chip, tatuaż) - jakiś uciekinier może...? :hmmmm:
-
http://www.iswinoujscie.pl/artykuly/25672/ http://www.expressilustrowany.pl/artykul/849471,przechodniom-leci-na-glowe-siusiajacy-pies-czy-cieknaca-klimatyzacja,id,t.html?cookie=1 Jeśli w ogóle, to ZABEZPIECZENIE balkonu! :modla: :modla: :modla:
-
Moja i Ziutki w tym głowa by dom znalazła sunia - GACUSIOWA!
inka33 replied to Kejciu's topic in Już w nowym domu
Ach! :bigcool: Kejciu mówi, że tak i że wygrywam Twój adres do wysyłki kredek i Twoją wysyłkę do mnie! :ghost_2: -
Moja i Ziutki w tym głowa by dom znalazła sunia - GACUSIOWA!
inka33 replied to Kejciu's topic in Już w nowym domu
Znaczy, że co? zgadłam czy nie...? :hmmmm: -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
inka33 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
No tak. Kij tylko grozi obecnością. :) Wiesz, te Gajulcowe oczęta... :loveu: -
~ Maleńka bezdomna sunia i szczenięta na polu...
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
...i jeszcze z wielką kokardą na szyjce, co? :/ -
A może orzechóweczkę na żołądeczek...? :chlup:
-
Moja i Ziutki w tym głowa by dom znalazła sunia - GACUSIOWA!
inka33 replied to Kejciu's topic in Już w nowym domu
Żordano...? :hmmmm: -
~ Maleńka bezdomna sunia i szczenięta na polu...
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Najpierw wymyśliłam "Eklerka i 4 pączki", ale potem się rozpędziłam jeszcze... :megagrin: -
Przed chwilą był 1szy normalny telefon o Bombę... Panią męczył synek o psa, więc w końcu uległa i zadzwoniła. 150km od W-wy, mają w planach przeprowadzkę za jakiś czas... Potem mają się jeszcze serio zastanowić i ewentualnie zadzwonić (albo nie). Szału więc nie ma, ale jakoś tak przyjemnie mi się w sumie rozmawiało, bez stresu. :) Tak paczam i myślam, i paczam, i myślam... - no i nie wiem i tak, czy to wyrzut czy radość... :niewiem: Hello! :hand:
-
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
inka33 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
O, co tu kijem machasz?! To na mnie, czy piłeczkę Gajce odbijasz...? :diabloti: Ale to chyba tam jest taka mniejsza tenisówka...? :hmmmm: -
Orinku, tak trzymaj, szczęściarzu! :klacz:
-
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
inka33 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Może na 3 metry to by się jeszcze Asiula zgodziła... :siara: Tuptacz to chyba bostonek? :hmmmm: -
Ale do wełny trzeba dodać wenę - a narowistość mojej dobrze znacie... :roll: Mam nadzieję, że ona nie... :oops: Chociaż - skoro ją tu "głodzą"... :siara: I jeszcze reglamentują drapsianko... - no..., starają się reglamentować... ;) W dodatku nie pozwalają zżerać świństw, ani próbować pożreć ptaszków, kotków czy piesków... :mdleje: :grins:
-
Tusia w dt czeka na druga operację - prosimy o duchowe wsparcie
inka33 replied to Elza22's topic in Już w nowym domu
No to się cieszę i kciukam za odlampienie chomika w piątek. :happy1: -
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
inka33 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Ellig, znalazłaś! :klacz: -
Mała dropiata Pepitka z Radys znalazła kochajacy dom :)
inka33 replied to Marysia R.'s topic in Już w nowym domu
Oj, dziewczyny... :oops: bo się spesze i zamknę w sobie... :scared: -
Bombowy telefon milczy... Tzn. był dziś jeden na "jej" nr, ale... głuchy* - czyli, jak by nie patrzeć (słuchać), to milczy. :niewiem: Hehe, Bonsai pewnie wymyśliła**, że jak zobaczymy, że adoptowane psiaki dostaną wyprawkę i ubezpieczenie, to się skuszę... :megagrin: *) sądząc z początku numeru, to chyba marketingowy, bo z podobnych n-rów dużo badziewia nam dzwoni na domowy... :pissed: **) to tylko żart - Bonsai może nawet nie wiedziała, że taki prezent od sponsorów będzie... :roll: :evil_lol:
-
~ Maleńka bezdomna sunia i szczenięta na polu...
inka33 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Szczeniaków jak mrówków... :sad: :sad: :sad: Malagossa nawet nie powiedziała, czy jej się słodkie imionka ciastkowe inkowe podobają czy nie... :bigcry: :bigcry: :bigcry: