Jump to content
Dogomania

inka33

Members
 • Content Count

  17021
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by inka33

 1. To oświadczenie Avonu dokładnie pokazuje ich hipokryzję - twierdzą, że Avon Polska nie testuje i że część kosmetyków Avonu, które sprzedają do Chin są tam obowiązkowo testowane, więc się tym samym zwalniają z odpowiedzialności, a przecież zarabiają na sprzedaży do Chin. Tak, ja też jestem hipokrytką, bo nie jestem wegetarianką. Nie wypieram się tego. Staram się tak, jak umiem, raz lepiej, raz gorzej.
 2. Mieszkamy w Otwocku. Może i taka grupa to jest jakiś pomysł, ale Owca nie z każdym pójdzie, to spory problem... :(
 3. Czy może ktoś z Was może Owcę na ok. 2 tygodnie przygarnąć...? :((( Wystawię z "wyprawką" za drzwi...
 4. Wiesz, że avon testuje na zwierzętach...? :( https://kocieuszy.blogspot.com/p/lista.html
 5. Pozdrawiam Bandę i ich Państwo, czyli... Bandziorów! ;)
 6. To nie wiem, jak my patrzyliśmy... :( Ja nie mogłam się znaleźć na liście, więc poprosiłam TŻ o użyczenie oczu, powiedziałam mu nawet, że nie wszystkie nicki są na czerwono, popatrzył i też mnie nie znalazł.. Sorry. A z potwierdzeniem, to mi właśnie chodziło o to, ze Jo37 mi powiedziała,ze już owca u niej, a ja choć jeszcze jej nie odebrałam od niej, to u Ciebie mogę potwierdzić odbiór, bo ufam Jo37. Wszystko OK. :)
 7. To jak Aldrumka coś wygrała i się zgodzi (zadzwonię do niej), poproszę wspólną wysyłkę z nią. :)
 8. OK. :) To poproszę nr 79 w opcji KT i nr 7 za CW. :) Jakaś Warszawka coś u Ciebie kupuje...? ;)
 9. Psiędobry! ;) Poproszę o rezerwację za cenę KT: 79.Kurtka z tweedu Orsay, rozm.36/38, lekko ocieplona, dł. 76cm, rękaw od pachy 45cm, szer.między pachami 51cm, cw 3zł i mam dwa pytanka - czy kurtka jest w dobrym stanie? Chodzi mi głównie o to, że na zdjęciu kołnierz wygląda, jakby był już mocno po przejściach, ale może to tylko przekłamanie zdjęcia. A po drugie, czy mogłabyś zmierzyć długość rękawa też po zewnętrznej stronie? Z góry dziękuję! :) PS. W sumie, to jeszcze trzecie - czy można prać w pralce, czy trzeba do pralni chemicznej oddawać? Ja wiem, że to tylko 6zł
 10. Wytrzymam, jakoś wytrzymam... ;) Przelew właśnie poleciał. :)
 11. Hurrrraaaa! :D :D :D Zwłaszcza, że przedwczoraj już myślałam, że jestem posiadaczką, bo mi się data zakończenia bazarku pogibała i już mojemu rudemu osobo-odbiorkowi zakomunikowałam, że będzie do Ciebie jechać, hihi... ;) Poproszę nr konta. :)
 12. I tak to niepostrzeżenie, gdzieś w międzyczasie, minęły 7. Przyjeździny i 6. Adopciny... :) Bomba sobie nic nie robi z tego, że nikt nie rozumie, o co chodzi z jej cukrem i insuliną (T4 ustabilizowane), a czasem zapomina, że łapki mają się oszczędzać i szaleje przez chwilę, jak szczenię szalone! ;) Dodatkowo, jako pies prawie leśny, żre szyszki tak samo opętańczo, jak trawę i fioła dostaje (skutecznie) usiłując znaleźć je pod śniegiem. ;) Psiozdrawiamy! :-* PS. Po długiej nieobecności jakoś z trudem dogo rozpoznaję. :( Dziwna ta nowoczesność...
 13. zł 33 od inki33 poleciało se... ;)
×
×
 • Create New...