-
Posts
17196 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by inka33
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='Czorcik']Lena nie poglądaliśmy Kajtuna , tylko poszliśmy coś zjeść i akurat jak wracalismy , to i wracała Asia z dziadkiem i z Kajtunem, więc pomachaliśmy Asi i pojechaliśmy :)[/QUOTE] Aha, tak se to tłumacz! :diabloti: Tak w ogóle - to nie z dziadkiem, tylko z przypadkowo napatoczonym sąsiadem. :) -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='mmd']"coś się wpakowało i wylazło nad ranem" :diabloti: to już wiadomo, gdzie rozbójnik ma miejsce do spania[/QUOTE] No, niezupełnie... Z wczora na dzisia spał grzecznie na swoim koco-posłanku. :eviltong: -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='mmd']Na pewno tęskni. On nie wiedział, że to hotel. Dobrze mu było, a teraz dlatego smutno. Jak robię wizyty przedadopcyjne, zawsze uprzedzam, że nie ma co liczyć na "wdzięczność", raczej na czarną niewdzięczność, ale to chwilowe...[/QUOTE] Byłam przygotowana na smuteczki... Jak dotąd nie było takiego problemu. Uważam, że Kajt świetnie się adaptuje - po trochu, ale dość sprawnie. :multi: Wczoraj z Młodą i TŻ byłam ok. 2h poza domem. Kajt został z moim ojcem. Na każdy dźwięk na klatce podrywał się i nasłuchiwał. Ojciec podkarmił go :mad: grahamem z masełkiem, który został nader chętnie zjedzony - chleb, nie ojciec. :evil_lol: Nasz powrót spowodował wyskoki szaleńcze, zlizanie połowy naszych naskórków i ogólnie dzikie harce! :loveu: Wielka Radość zamiast psa. :crazyeye: Dziś dopadł Kajta smuteczek, ale ma powody. Ojciec ok. 10 wyszedł - pojechał do szpitala na ok. 3 dni. :-( Tomek TŻ pojechał ok. południa do domu :-(, ale jeszcze dziś przyjedzie. :lol: Ja po południu wychodzę na ok. 2,5h :-(- Kajt zostanie tylko z Młodą. :roll: Co za dzień... :placz: -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='zebrazebra'][B]inka33[/B], super wieści! Jak minęła reszta nocy? Bo ja spać nie mogłam i wciąż się zastanawiałam, jak Kajt znosi tą pogodę?[/QUOTE] Późny wieczór, jak pisałam do Was, był dla Kajta nieco stresujący. Wicher duł i plastikowa barierka na balkonie furczała. Zabrałam go do łazienki, jak się poszłam myć :oops:, bo reszta już spała i nie wiedziałam, jak się zachowa. Jak już zgasiłam światło w pokoju i się położyłam, coś mi się wpakowało i wylazło nad ranem. :diabloti: Wcześniej profilaktycznie zrobiłam mały test. :-o Mój ojciec na noc zamyka swój pokój na okrągłą klamkę z kluczem. Czasem wstaje w nocy do toalety, nie zapalając światła. Trochę się bał wystraszyć albo rozdeptać Kajta. Zamknął pokój, a po kilku minutach go otworzył. Zbój zareagował na jego wyjście z pokoju warczeniem i zjeżył się strasznie... :shake: Zdecydowałam więc na noc zamknąć również nasz pokój i nie było żadnych problemów - ojciec nie słyszał żadnego warkotu, wstając. Mnie też nic nie obudziło. :lol: Będziemy pracować nad oswajaniem zbója z nim, ale potrzeba trochę czasu, żeby nabrał prawdziwego zaufania i całkiem przestał się bać. Trochę mnie martwi, jak to będzie, jak ojciec wróci z trzydniowego pobytu w szpitalu (jedzie jutro rano)... :-o Ale jestem dobrej myśli, że znajdziemy sposób. :lol: -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='zebrazebra']O, tak! Mam nadzieję, że się spotkam jeszcze z Kajtem, zwłaszcza że Holly też potrzebuje socjalizacji... Ale najważniejsze, by się zaaklimatyzował.[/QUOTE] Jakie krzaki macie na myśli? chyba nie te, spod których został uratowany...? Bo to chyba nie było "piękne", choć uczynek piękny. A z Holly i Noelką zapraszam do Parku Bródnowskiego. :) -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
:roll: Byłam dziś zakręcona, jak te oczka... Spróbuję jak najwięcej i w skrócie :evil_lol:, ale to się wyklucza, więc nie wiem, co mi wyjdzie... :oops: Rano zakładałam drugą część kratki służącej do nie-sprawdzania, czy pies się przeciśnie przez barierki balkonowe, a w międzyczasie odbierałam sms-y i telefony na zmianę od [B]Borsuq[/B]a i [B]Czorcik[/B]a, z pomocą córci, robiącej za sekretarkę. :roll: W piatek prawie nic nie jadłam, więc po tym, jak większą część drogi z [B]Borsuq[/B]iem i córką do Teresina nawijałam na emocjach jak nakręcona (za co przepraszam Panią kierowcę... :oops: ), mogłabym zasnąć od razu. :roll: Ale akurat dojechaliśmy. Wpadłyśmy w środek sporego zamieszania. Dwóch robotników wydawało dziwne odgłosy przy pomocy drabiny, zaprawy, pacek i styropianu. Przyjechali Państwo z córką po odbiór "złodziejki" Sary, która okazała się straszną "Cyganką" i wylizała nas, ile się dało. Kajtun na głodzie (czyt. diecie przed-podróżowej) biegał za p. Małgosią i kiełbaską dla robotników, biegał z Sarcią, trochę próbował jeść robotników, dał się pogłaskać Pani Sary, a na ich odchodne pożarł Pana i jego spodnie. Ratując robotników, ubrałyśmy Kajta w nowe szelki, które po drobnej pomocy p. Małgosi okazały się w sam raz oraz przypięłyśmy nową smycz, na której Asia go prowadzała bez większych problemów i dwa razy została wyciągnięta na spacerek poza teren. Po porozmawianiu i popaleniu oraz otrzymaniu dokumentów i karmy wyruszyliśmy w Kajtunowe nieznane. Upał dokładał stresu do zamieszania, ale Kajt na widok samochodu nie był zainteresowany już niczym więcej. :roll: Tuż przed dojechaniem na miejsce powiedziałam p. [B]alice midnight[/B] przez telefon m.in., że Kajtun zniósł podróż świetnie. Zaraz po wyjściu z samochodu dowiedziałam się, że nie w 100%, bo jednak pomimo głodówki, prześcieradła na fotelach i szmatki na kolanach - dywanik (no... wiadomo, nie był przykryty :oops: ) ucierpiał, nawet nie zauważyłyśmy, kiedy... [B]Borsuq[/B] zaraz uciekła, a my z Kajtem, obwąchując ;) okoliczne drzewka, pobiegłyśmy do pobliskiego zoologicznego, który okazał się być zamknięty 5 minut przed czasem, więc chwilowo ma on zamiast miski do wody pudełeczko - co mu w niczym nie przeszkadza. :cool1: Wreszcie weszliśmy do domu - po próbie staranowania [B]mokrym noskiem[/B] wszystkich napotykanych drzwi. :roll: Mój ojciec i (znany niektórym) mój TŻ zostali usadzeni, w celu nie robienia większego zamieszania i nosek został spuszczony ze smyczy. Obie z Młodą też się rozsiadłyśmy - na poduchach w okolicy kocyka, który jest tymczasowo Kajtunowym posłaniem. Po ok. trzech kwadransach, kilku km ;) po mieszkaniu i niewielkiej ilości smaczków, które były mniej ciekawe od zapachów :eviltong: - Kajt doszedł do wniosku, że nie jest źle i można się spokojnie położyć. Niedługo jednak trwał Kajtunowy spokój, bo wpadła straszna brygada kontrolna, w osobach: [B]Czorcika, Guliwera89 i jego Bogusi [/B]z kolejnymi smaczkami - jakoś tak inaczej niż zwykle wyglądających - bo to w cudzej chałupie przecież, a nie na Kajtunowych szanownych włościach pełnych trawki... :roll: "No i się trochę zawstydziłem i niepewny swego położyłem, a oni potem coś pisali na Dogo o jakimś stresie, ale ja nic nie zrozumiałem, bo oni w ogóle tacy wszyscy dziwni dziś byli i nawet mnie podglądali na dworku, zupełnie nie wiem dlaczego... :evil_lol: No i spacerki jeszcze były (jeden z nich 1,5h), na których dużo się działo i miałem tyle wrażeń, że resztę powiem Wam może jutro. Ale powiem jeszcze, że choć ta wichura tak mnie straszy troszkę za oknem, to mi i tak jest dobrze, drzemię sobie dość spokojnie, pilnuję p. Leny i nawet ten p. Tomek nie jest taki straszny, bo ze mną biegał wieczorem i ten starszy pan może też mnie nie zje. Daję się miziać, mamlać, drapać i głaskać, a nawet łaskawie pozwalam na robienie zdjęć! Dobranoc... aaa" :roll: -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='zebrazebra']Tu o Noel i Holly [URL]http://www.dogomania.pl/threads/127687-Noel-mimo-wszystko-z-pod-Szcz%C4%99%C5%9Bliwej-Gwiazdy[/URL] :) Stanowczo protestuję przeciwko szkalowaniu nieposzlakowanej szlachetności charakteru mych psów, a Kajtuna i jego niesamowitą Panią zapraszam na wspólny spacer :cool3::cool3::cool3: [/QUOTE] A szanowna koleżanka gdzie zamieszkuje...? Bo ja chętnie, jak blisko mnie. :) Priv...? [quote name='zebrazebra']Dodam jeszcze, że w mojej pobliskiej lecznicy wisi plakat Mokrego Noska, a na nim widnieje piękny reklamowy portret Kajtuna ;)[/QUOTE] Where?! Where? Where?! Ja chcieć zobaczyć! Bardzo... :mad: -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[quote name='mmd']Mam pytanko. Anka_szklanka w razie czego zgodzisz się na wykorzystanie zdjęcia? Zgłosiłam Kajtuna do kalendarza, z którego dochód pójdzie na różne bezdomniaki, a mają być w nim psiaki po metamorfozach :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213492-KALENDARZ-2012-METAMORFOZY-FIRST-edition-ZG%C5%81OSZENIA-do-15-wrze%C5%9Bnia"]http://www.dogomania.pl/threads/213492-KALENDARZ-2012-METAMORFOZY-FIRST-edition-ZG%C5%81OSZENIA-do-15-wrze%C5%9Bnia[/URL][/QUOTE] To ja ten kalendarz chcem chcieć, tzn. mniec, a wogle to jestem tak zmęczona, że już nie wiem, co piszę, ale wiem, że kcem mnieć! :diabloti: A tak przy okazji, pytanie do Sz.P. [B]anki_szklanki[/B] - czy mogę Sz.Pani zdjątko, tzn. fragment zdjęcia przepięknego Kajtunowego użyć do avatara...? :oops: Więcej będzie jutro albo nawet pojutrze, bo jutro mogę być zbyt zakręcona i zbyt zmęczona emocjami, żeby tu klikać... :hand: -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
A kim są Holly i Noelka...? :-o -
No to ja zapukam do zaślinionego pieszczocha słodkiego: PUK! PUK! :)
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[B]mmd[/B] - a otóż tak! :multi: Ale my są ludzie, a nie domek. :mad: Trochę mam stracha, jak to będzie, ale ogólnie to się cieszę. Córka - stara 12-latka :eviltong:, czyli Młoda mówi, że mnie podtrzymuje na duchu. I nawet jest to prawda. :evil_lol: [B]alice midnight[/B] - na początek wolę skorzystać z pomocy innych dogo-warszawiako-maniaków. A jak już będę tu bardziej oblatana, to będę mogła sama. A tak, to szybciej jakiś zwierz skorzysta troszeczkę. :p [B]mmd[/B] - ale wieści i tak by były - za darmo - bez pomocy w bazarku! :evil_lol: [B]Mysza2[/B] - witam! witam! Też się cieszę, ale poproszę o kciuki w sobotę - oprócz zapoznawania się z domem, czeka Kajta spotkanie z moim ojcem (facetem!) i nie wiem, który lepiej to zniesie... :roll: [B]Czorcik[/B] - tak mnie męczyliście wszyscy'78, że w końcu musiałam ulec... :diabloti: [B]Guliwer89[/B] - po 1. nie terrorysta! tylko mały słodki psiak, nieco nieufny - i słusznie. ;) po 2. nie tylko mój... kilka sztuk nas będzie miał. :loveu: po 3. to był straszliwy zaplanowany podstęp, żeby mnie tu szybciej zwabić...? :mad: [B]mmd[/B] - co do Maxi, juz odpowiedziałam na jej wątku... :-( [COLOR=royalblue][B][I]Pozdrawiam wszystkich![/I][/B][/COLOR] :hand: -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Wiem! :diabloti: U mnie...!!! :loveu: -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[I][B][COLOR=royalblue]Witajcie Kajtunowi dobroczyńcy![/COLOR][/B][/I] :) Ja jeszcze tu nie umiem, ale się naumiem! [I][COLOR=darkorchid]Córcia wyskrobała 25 pocztówek[/COLOR][/I] (19 szt. od 1zł i 6 szt. od 50gr) [I][COLOR=darkorchid]na bazarek dla Mokrych-Noskowiczów[/COLOR][/I]. :) To mało, ale serduszko się liczy! :) Dla kogo miałoby to iść, jeszcze z nią ustalę. [COLOR=darkorchid][I]Kto jest chętny do zrobienia?[/I][/COLOR] Czorcik? Borsuq? Guliwer? :) [B][COLOR=royalblue]No i kto mi powie, co tam u zbója?[/COLOR][/B] ...bo cisza tu martwa i nie ma czego "podglądać"... :( Pozdrawiam serdecznie i czekam na nauki. Pomożecie? ;) -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[I]xxxxxxxxxxxxxxxxx[/I] -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[I]xxxxxxxxxxxxxxxxxxx[/I] -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
xxxxxxxxxxxxx -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
xxxxxxxxxxxxxxxxx -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][COLOR=#b22222][B]Wcześniejsze ogłoszenia Kajtuna: [/B][/COLOR] [COLOR=#0000ff][B]:czytaj: tekst 1.[/B][/COLOR][/SIZE] by (?) ------------------------------------------------------------------ [B]MŁODY KUNDELEK SZUKA ODPOWIEDZIALNEGO OPIEKUNA[/B] Kajtun jest około 3,5-letnim energicznym psiakiem w typie pinczera średniego (waży ok. 13kg). Potrzebuje dużo mądrej miłości i marzy o domu z możliwością biegania po ogrodzonym terenie. Potrafi stróżować, uwielbia ganiać za piłką, aportować i bawić się z opiekunem, a także z innymi psiakami, z kotami niekoniecznie. Nie nadaje się do domu z małymi dziećmi, za to świetnie dogaduje się z młodzieżą. Niezbyt dobrze radzi sobie z hałaśliwą miejską rzeczywistością, ale umie chodzić na smyczy, zachowuje czystość w domu i zna kilka podstawowych komend. Obecnie przebywa w przytulisku niedaleko Janowa Lubelskiego. Szuka jednak Domu Stałego oraz Prawdziwego Właściciela, który go pokocha na zawsze, otoczy troską, zapewni ciepły kąt, pełną miskę, dużo ruchu i konsekwencję w wychowaniu. Jego Człowiek powinien być doświadczonym opiekunem, znającym tajniki psiej psychiki. Kajtun to psiak po przejściach, który za mądrą miłość odwzajemni się wiernością oraz radosnym błyskiem w oku. Jest zaszczepiony i wykastrowany, posiada CHIP. Warunkiem adopcji jest wizyta przedadopcyjna i podpisanie umowy adopcyjnej. Nie wydamy psa na łańcuch. KONTAKT: telefon: 503 683 050 email: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [B][U]Wstawiany do ogłoszeń: [/U] [COLOR=#ff0000]STYCZEŃ 2013 [/COLOR](50 szt. na [COLOR=#ff0000]lubelskie[/COLOR]) [/B]Czorcik u Bazyliszek [COLOR=#0000ff][SIZE=3][B]:czytaj: tekst 2. [/B][/SIZE][/COLOR] by inka33/Ellig: ------------------------------------------------------------------ [B]MŁODY MIX PINCZERA - [/B][U][B]Czy do końca życia będzie NICZYJ...?[/B] [/U] Kajtun to około 3,5-letni energiczny psiak w typie pinczera średniego (waży ok. 13kg). Jest zdrowy, wykastrowany i zaszczepiony. Potrafi stróżować, uwielbia ganiać za piłką, aportować i bawić się z opiekunem, a także z innymi psiakami, z kotami niekoniecznie. Nie nadaje się do domu z małymi dziećmi. Niezbyt dobrze radzi sobie z hałaśliwą miejską rzeczywistością, ale umie chodzić na smyczy, zachowuje czystość w domu i zna podstawowe komendy. Dobrze by było, gdyby mógł biegać po ogrodzie. Szukamy dla niego Domu Stałego oraz odpowiedzialnego Właściciela znającego tajniki psiej psychiki, który go pokocha na zawsze, otoczy troską, zapewni ciepły kąt, pełną miskę, dużo ruchu i konsekwencję w wychowaniu. Kajtun to psiak po przejściach, który za mądrą miłość odwzajemni się wiernością oraz radosnym błyskiem w oku. Choć nie jest ideałem i ma swój charakterek, zasługuje przecież na Prawdziwego Przyjaciela, prawda...? Obecnie psiak przebywa w przytulisku niedaleko Janowa Lubelskiego. W razie potrzeby pomożemy w transporcie. [U] KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI[/U]: telefon: 503 683 050 email: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [U][B]Wstawiany do ogłoszeń:[/B][/U] [B][COLOR=#ff0000] STYCZEŃ 2013 [/COLOR](90 szt. na [COLOR=#ff0000]mazowieckie[/COLOR]) [/B]pinczerka_i_Gizmo u CatAngel[B][COLOR=#ff0000] LUTY 2013 [/COLOR] (96 szt. na [COLOR=#ff0000]mazowieckie, małopolskie, ?lubelskie, łódzkie[/COLOR]) [/B]Anka : )[B] [B](22szt. na [COLOR=#ff0000]małopolskie - Kraków[/COLOR]) [/B][/B]diana79 u Javeny [COLOR=#0000ff][SIZE=3][B]:czytaj: tekst 3.[/B][/SIZE][/COLOR] by inka33/jola_li, skrócony przez diana79: ------------------------------------------------------------------ [B]LIST OD KAJTKA, który długo szuka domu[/B] [I][FONT=&]Posłuchajcie, Przyjaciele! Jestem Kajtek, jakich wiele. Z rasą nie mam nic wspólnego, ale chyba nic w tym złego? Znaleziony jestem psiak, co ma około czterech lat. Sięgnę tylko Ci do łydki i w ogóle jam niebrzydki. Jestem czarny podpalany, białą łapę mam, tors biały. Krótka sierść ma i ogonek. Długo czekam na Swój Domek... Mieszkam teraz w hoteliku i choć kumpli mam bez liku, wolałbym przy Tobie być i domowym życiem żyć. Pragnę: własne mieć piłeczki, świeżej wody dwie miseczki, chodzić z Tobą na spacery - wszak mam po to łapki cztery. Lubię hasać, kocham jeść. Bardzo proszę, weź mnie! Weź! Będę wierny Ci jak pies, zawsze, aż po życia kres. Jestem zdrowy, zaszczepiony, lecz mam zmartwień cztery tony! Nie mam jajek, lecz mam CHIP, a na razie mówię: Chlip... p.s. możliwa pomoc w transporcie na terenie całej Polski [/FONT]telefon: [COLOR=navy]503 683 050 [/COLOR]email: [COLOR=brown][email protected][/COLOR][/I] [COLOR=#ff0000] [/COLOR][U][B]Wstawiany do ogłoszeń:[/B][/U] [B][COLOR=#ff0000]MARZEC 2013[/COLOR] (30 szt. na [COLOR=#ff0000]mazowieckie, śląskie, lubelskie[/COLOR])[/B] diana79 u Javeny [COLOR=#0000ff][SIZE=3][B]:czytaj: tekst 4. [/B][/SIZE][/COLOR] by Nutusia: ------------------------------------------------------------------ [B] WYJĄTKOWY Kajtek... jakich wiele? [/B] Posłuchajcie, Przyjaciele! Jestem [B]Kajtek[/B], jakich wiele. Z rasą nie mam nic wspólnego, ale chyba nic w tym złego? Kajtun został cudem ocalony i już na szczęście zapomniał, co to znaczy niepewność i strach związany z życiem na ulicy jako bezpański pies. Dziś jest bezpieczny i nie musi walczyć o każdy kęs jedzenia, ale nadal nie ma swojego pana, przewodnika, towarzysza - takiego na wyłączność. Kajtuś ma ok. 3,5 roku i z wyglądu oraz z temperamentu przypomina pinczerka. Jest niewielki - waży ok. 13 kg i sięga przed kolano. Jest bardzo wesoły, energiczny i skory do zabawy. Uwielbia aportować piłkę. Żyje w zgodzie z innymi psami, za kotami nie przepada. Ze względu na swój temperament, nie nadaje się do domu z małymi dziećmi. Kajtun jest zdrowy, wykastrowany i zaszczepiony. Zna podstawowe komendy. Zachowuje czystość w domu, umie chodzić na smyczy. Nie do końca radzi sobie z miejską rzeczywistością - z pewnością lepiej odnalazłby się z dala od wielkomiejskich hałasów, gdzie miałby przestrzeń do biegania. Temu, kto mu podaruje cząstkę swego serca, Kajt odpłaci przyjaźnią, wiernością i przywiązaniem. Warunkiem adopcji jest wyrażenie zgody na wizytę przedadopcyjną oraz podpisanie umowy adopcyjnej. Obecnie psiak przebywa w domu tymczasowym niedaleko Janowa Lubelskiego. W razie potrzeby pomożemy w transporcie. [B]KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI:[/B] telefon: 503 683 050 e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [U][B]Wstawiany do ogłoszeń:[/B][/U] [COLOR=#ff0000][B] MAJ 2013[/B][/COLOR][B] (30szt. na [COLOR=#ff0000]małopolskie[/COLOR]) [/B]diana79 u ?? [B][COLOR=#ff0000]CZERWIEC 2013[/COLOR][/B] [B](20szt. na [COLOR=#ff0000]mazowieckie - W-wa[/COLOR]) [/B]taks u natie na prośbę diana79 [COLOR=#0000ff][SIZE=3][B][COLOR=#0000ff][SIZE=3][B]:czytaj: [/B][/SIZE][/COLOR]tekst 5. [/B][/SIZE][/COLOR] by inka33 ------------------------------------------------------------------ [B]mały kundelek STOP młody wesoły STOP szuka kochającego opiekuna STOP[/B] Kajtek jest niewielki (ok. 13 kg), ma niecałe 4 lata. Jest energicznym psiakiem, nieco podobnym do pinczera. Lubi się bawić i ganiać za piłką. Dogaduje się z innymi psami. Zachowuje czystość w domu, umie chodzić na smyczy. Zna podstawowe komendy. Jest zdrowy, odrobaczony, zaszczepiony, wykastrowany i zaczipowany. Do pełni szczęścia potrzebuje tylko Dobrego Człowieka do pokochania na zawsze. Czy przygarniesz Kajtka i zakończysz jego czekanie na dom? KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: telefon: 503 683 050 e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] fotki [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=20942145#post20942145"]#post 3444[/URL] [U][B]Wstawiany do ogłoszeń:[/B][/U] [B][COLOR=#ff0000] CZERWIEC 2013[/COLOR] (07.06 20szt. na [COLOR=#ff0000]mazowieckie - Mińsk Mazowiecki[/COLOR]) [/B]inka33 u natie [COLOR=#0000ff][SIZE=3][B][COLOR=#0000ff][SIZE=3][B]:czytaj: [/B][/SIZE][/COLOR]tekst 6. [/B][/SIZE][/COLOR] by diana79 (?) ------------------------------------------------------------------ [B]wesoły Kajtuś w typie pinczera szuka domku [/B]Kajtuś ma ok. 3,5 roku i z wyglądu oraz z temperamentu przypomina pinczerka. Jest niewielki - waży ok. 13 kg i sięga przed kolano. Jest bardzo wesoły, energiczny i skory do zabawy. Uwielbia aportować piłkę. Żyje w zgodzie z innymi psami, za kotami nie przepada. Kajtun jest zdrowy, wykastrowany i zaszczepiony. Zna podstawowe komendy. Zachowuje czystość w domu, umie chodzić na smyczy. Możliwa pomoc w transporcie na terenie całej Polski. KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI: telefon: 503 683 050 e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [U][B]Wstawiany do ogłoszeń:[/B][/U] [B][COLOR=#ff0000]CZERWIEC 2013[/COLOR][/B] [B](5 szt. na [COLOR=#ff0000]mazowieckie[/COLOR]) [/B]diana79 [COLOR=#0000ff][SIZE=3][B][COLOR=#0000ff][SIZE=3][B]:czytaj: [/B][/SIZE][/COLOR]tekst 7. [/B][/SIZE][/COLOR] by (?) ------------------------------------------------------------------ [SIZE=2][B]??????? [/B][/SIZE](...do wymyślenia...) :hmmmm: ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ [COLOR=#ff0000][B][SIZE=2]PAŹDZIERNIK 2013[/SIZE][/B][/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=21448318#post21448318"]sesja foto[/URL] by Muzzy 12.10 - dojazd opłacony przez mdk8 [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=21489549#post21489549[/URL] i 4 kolejne ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ [COLOR=#0000ff] [SIZE=3][B]Aktualny tekst i zdjęcia wybrane do ogłoszeń:[/B][/SIZE][/COLOR][COLOR=#ff0000] [/COLOR] [SIZE=2][B]??????? [/B][/SIZE](...do wymyślenia...) :hmmmm: -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#ff8c00][SIZE=3][B]Potwierdzenia wpłat: [/B][/SIZE][/COLOR][COLOR=#b22222][SIZE=3][B][SIZE=2]→ do dokończenia...[/SIZE][/B][/SIZE][/COLOR] [SIZE=2][B]MAJ-GRUDZIEŃ [SIZE=3]2012[/SIZE][/B][/SIZE] [COLOR=#ff0000]140[/COLOR] zł - transport do Hoteliku u Murki 14.06.2012 ([COLOR=#000080][SIZE=2]reszta u Murki [B]+110[/B] zł[/SIZE][/COLOR]) [B][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2][COLOR=#800080]→ [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2][COLOR=#800080] # [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B] [COLOR=#ff0000]55[/COLOR] zł - wizyta u weta Murkowego (ślinianka) 03.07.2012[B][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2]→ potwierdzenie[COLOR=#800080][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B][B][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2][COLOR=#800080] [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2][COLOR=#800080] # [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B] [COLOR=#ff0000]5[/COLOR] zł - transport do/od weta Murkowego 03.07.2012 ([COLOR=#000080][SIZE=2]reszta u Murki [B]+50[/B] zł[/SIZE][/COLOR])[B][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2]→ potwierdzenie[COLOR=#800080][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B][B][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2][COLOR=#800080] [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2][COLOR=#800080] # [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B] [COLOR=#ff0000]346[/COLOR] zł - hotelowanie (15 VI - 14 VII) + Fiprex p/insektom VII - 19.07.2012 ([COLOR=#000080][SIZE=2]u Murki [B]0[/B] zł[/SIZE][/COLOR])[B][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2]→ potwierdzenie[COLOR=#800080][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B][B][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2][COLOR=#800080] [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2][COLOR=#800080] # [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B] [COLOR=#ff0000]379[/COLOR] zł - hotelowanie (15 VII - 13 VIII) 360zł + odrobaczenie 7zł - 18.08.2012 ([COLOR=#000080][SIZE=2]nadpłata u Murki [B]+12[/B] zł[/SIZE][/COLOR])[B][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2]→ potwierdzenie[COLOR=#800080][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B][B][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2][COLOR=#800080] [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2][COLOR=#800080] # [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B] [COLOR=#ff0000]379[/COLOR] zł - hotelowanie (14 VIII - 12 IX) 360zł + leczenie kk 25zł + Fiprex 6zł - 12zł nadpłata - 12.09.2012 ([COLOR=#000080][SIZE=2]u Murki [B]0[/B] zł[/SIZE][/COLOR])[B][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2]→ potwierdzenie[COLOR=#800080][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B][B][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2][COLOR=#800080] [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2][COLOR=#800080] # [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B] [COLOR=#ff0000]410,20[/COLOR] zł - hotelowanie (13 IX - 12 X) 360zł + szczepienia (wścieklizna+wirusówki) 44zł + dojazd 6,20zł - 17.10.2012[B][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2]→ potwierdzenie[COLOR=#800080][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B][B][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2][COLOR=#800080] [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2][COLOR=#800080] # [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B] [COLOR=#ff0000]367[/COLOR] zł - hotelowanie (13 X - 11 XI) 360zł + odrobaczenie 7zł - 13.11.2012[B][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2]→ potwierdzenie[COLOR=#800080][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B][B][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2][COLOR=#800080] [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2][COLOR=#800080] # [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B] [COLOR=#ff0000]200[/COLOR] zł - [COLOR=#008080]1. cz[/COLOR]. hotelowanie (12 XI - 11 XII) [COLOR=#008080]--> wpłata od mmd bezpośrednio do Murki - ?.?[/COLOR].2012[B][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2]→ potwierdzenie[COLOR=#800080][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B][B][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2][COLOR=#800080] [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2][COLOR=#800080] # [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B] [COLOR=#ff0000]166[/COLOR] zł - [COLOR=#0000cd]2. cz[/COLOR][COLOR=#0000ff]. [/COLOR]hotelowanie (12 XI - 11 XII) 160zł + Fiprex 6zł --> [COLOR=#0000cd]wpłata z konta Kajtuna[/COLOR] - 12.12.2012[B][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2]→ potwierdzenie[COLOR=#800080][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B][B][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2][COLOR=#800080] [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B][B][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2][COLOR=#800080] # [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#d3d3d3].....[/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=3][COLOR=#d3d3d3]...........[/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=3][COLOR=#d3d3d3][B][SIZE=3][COLOR=#d3d3d3]...........[/COLOR][/SIZE][/B]......[/COLOR]2013[/SIZE][/B] [COLOR=#ff0000]-360[/COLOR] zł - hotelowanie (12 XII 2012 - 10 I 2013) - wpłata 22.01.2013 [B][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2]→ potwierdzenie[COLOR=#800080] 09-02-2013[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B][B][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2][COLOR=#800080] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=20422118#post20422118"]#3129[/URL] [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B] [COLOR=#ff0000]-367[/COLOR] zł - hotelowanie (11 I 2013 - 9 II 2013) 360zł + odrobaczenie 7zł - 16.02.2013 [B][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2]→ potwierdzenie[COLOR=#800080] [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B][B][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2][COLOR=#800080]13-03-2013 [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=20589867#post20589867"]#3265[/URL] [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B] [SIZE=2][COLOR=#ff0000]-36[SIZE=2]0[/SIZE][/COLOR] zł - za hotelowanie (10 II - 11 III) 360zł [/SIZE]- 26.03.2013 [B][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2]→ potwierdzenie[COLOR=#800080] [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B][B][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2][COLOR=#800080]12-04-2013 [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=20723551#post20723551"]#3347[/URL] [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B] [SIZE=2][COLOR=#ff0000]-3[SIZE=2]66[/SIZE][/COLOR][SIZE=2][/SIZE] zł - za hotelowanie (1[SIZE=2]2[/SIZE] III - 10 I[SIZE=2]V[/SIZE]) 360zł [/SIZE][SIZE=2] + Fiprex 6zł [/SIZE]- 12.04.2013[B][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2]→ potwierdzenie[COLOR=#800080][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B][B][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2][COLOR=#800080] 11-05-2013[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=20842009#post20842009"][B][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2][COLOR=#800080] #3393 [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B][/URL] [SIZE=2][COLOR=#ff0000]-3[SIZE=2]60[/SIZE] [/COLOR]zł - za hotelowanie (11 IV - 10 [SIZE=2]V[/SIZE]) 360zł [/SIZE]- 20.05.2013[B][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2]→ potwierdzenie[COLOR=#800080][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B][B][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2][COLOR=#800080] [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2][COLOR=#800080]09-06-2013 [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=20949662#post20949662"] #3449[/URL] [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B] [COLOR=#ff0000]-367[/COLOR] zł - hotelowanie (11 V - 9 VI ) 360zł + odrobaczenie 7zł - 17.06.2013[B][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2]→ potwierdzenie[COLOR=#800080][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B][B][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2][COLOR=#800080] [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2][COLOR=#800080]09-07-2013 [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=21065562#post21065562"]#3500[/URL] [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B] [SIZE=2][COLOR=#ff0000]-3[SIZE=2]66[/SIZE][/COLOR] zł - hotelowanie (10 VI - 9 [SIZE=2]VII[/SIZE]) 360zł [/SIZE][SIZE=2] + Fiprex 6zł [/SIZE]- 11.07.2013[B][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2]→ potwierdzenie[COLOR=#800080][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B][B][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2][COLOR=#800080] 08-08-2013[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B][B][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2][COLOR=#800080] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=21175111#post21175111"]#3541[/URL] [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B] [SIZE=2][COLOR=#ff0000]-3[SIZE=2]60[/SIZE][/COLOR] zł - hotelowanie (10 VII - 8 [SIZE=2]VIII[/SIZE]) 360zł [/SIZE]- 19.08.2013[B][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2]→ potwierdzenie[COLOR=#800080][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B][B][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2][COLOR=#800080] [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2][COLOR=#800080]08-09-2013 [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=21284228#post21284228"]#3584[/URL] [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B] [COLOR=#ff0000]-367[/COLOR] zł - hotelowanie (9 VIII - 7 IX) 360zł + odrobaczenie 7zł - 10.09.2013[B][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2]→ potwierdzenie[COLOR=#800080][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B][B][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2][COLOR=#800080] 08-10-2013 [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=21398090#post21398090"]#3655[/URL] [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B] [COLOR=#ff0000]-39,50[/COLOR] zł - wizyta u weta - ślinotok! [URL="http://images64.fotosik.pl/145/0ed448423d622e19.jpg"]SKAN[/URL] (37zł wet i 2,50zł transport) - 10.09.2013[B][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2]→ potwierdzenie[COLOR=#800080][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B][B][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2][COLOR=#800080] [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B][B][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2][COLOR=#800080][B][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2][COLOR=#800080]08-10-2013 [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=21398090#post21398090"]#3655[/URL] [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B] [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE] [/B] [COLOR=#ff0000]-49[/COLOR] zł - szczepienia 23.09.2013 [URL="http://images64.fotosik.pl/212/5e75770f97e32734gen.jpg"]SKAN[/URL] (20zł p/wściekl., 24zł p/wirus., 5zł dojazd weta) - 05.11.2013[B][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2]→ potwierdzenie[COLOR=#800080][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B][B][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2][COLOR=#800080] [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2][COLOR=#800080]07-11-2013 [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=21511661#post21511661"]#3723 [/URL][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B] [SIZE=2][COLOR=#ff0000]-366[/COLOR] zł - hotelowanie ([/SIZE][SIZE=2]8 IX - 8 X[/SIZE][SIZE=2]) 360zł + Fiprex 6zł [/SIZE]- 05.11.2013[B][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2]→ potwierdzenie[COLOR=#800080][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2][COLOR=#800080][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE] [B][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2][COLOR=#800080]07-11-2013 [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=21511661#post21511661"]#3723 [/URL][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B] [SIZE=2][SIZE=2][COLOR=#ff0000]-160[/COLOR] zł - za hotelowanie (9[/SIZE][SIZE=2] X - 7 XI[/SIZE][SIZE=2]) 360zł-[COLOR=#008080]200zł wpłata jess bezp. do Murki[/COLOR] [COLOR=#800080]08-12-2013 [/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=21636836#post21636836"][COLOR=#800080]#3747[/COLOR][/URL]) [/SIZE]- 12.12[/SIZE][SIZE=2].2013[B][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2] → potwierdzenie[COLOR=#800080][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B][B][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2][COLOR=#800080] [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2][COLOR=#800080]08-01-2014 [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=21740125#post21740125"]#3783[/URL][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B][/SIZE] [B][SIZE=3][COLOR=#d3d3d3]......[/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=3][COLOR=#d3d3d3][B][SIZE=3][COLOR=#d3d3d3][B][SIZE=3][COLOR=#d3d3d3]...........[/COLOR][/SIZE][/B]...........[/COLOR][/SIZE][/B].....[/COLOR]2014 [SIZE=2] [/SIZE][/SIZE][/B][SIZE=3][SIZE=2] [COLOR=#ff0000]-367[/COLOR] zł - hotelowanie (8 XI - 7 XII 2013) 360zł + odrobaczenie 7zł - 02.01[SIZE=3][SIZE=2].2014[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][B][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2] → potwierdzenie[COLOR=#800080][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B][SIZE=3][B][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2][COLOR=#800080] 08-01-2014 [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=21740125#post21740125"]#3783[/URL][/COLOR][/SIZE][/SIZE] [/SIZE][/B][SIZE=2][SIZE=2] [/SIZE] [COLOR=#ff0000]-366[/COLOR] zł - hotelowanie (7 XII 2013 - 5 I 2014) 360zł + Fiprex 6zł - 13.01.2014[B][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2]→ potwierdzenie[COLOR=#800080][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B][B][COLOR=#800080] [/COLOR][COLOR=#800080]05-02-2014 [/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=21849333#post21849333"][COLOR=#800080]#3901[/COLOR][/URL][COLOR=#800080] [/COLOR][/B] [COLOR=#ff0000]-3[/COLOR] zł -[SIZE=2][SIZE=2] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249528-OGŁOSZENIOWY-dla-DT-mestudio-20-ogł-3-zł-do13-1-2014-godz-22-00?p=21779062#post21779062"][COLOR=#00ff00]pakiet 20 ogłoszeń[/COLOR][/URL] (na Lublin) na bazarku Ziutki [/SIZE][/SIZE]- 17.01.2014 [/SIZE][/SIZE][SIZE=3][SIZE=2][B][SIZE=3][SIZE=2][COLOR=#800080]→ [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/B][/SIZE][/SIZE][SIZE=3][SIZE=2][COLOR=#ee82ee][B][SIZE=3][SIZE=2][B][SIZE=3][SIZE=2]poprosić o potwierdzenie[/SIZE][/SIZE][/B][/SIZE][/SIZE][/B][/COLOR] [/SIZE][SIZE=2][SIZE=2][COLOR=#ff0000]-10[/COLOR] zł - wyróżnienie ogłoszenia na tablicy (zwrot Ziutce) - 19.01.2014[/SIZE][/SIZE][/SIZE] [B][SIZE=3][SIZE=2][COLOR=#800080]→ [SIZE=3][SIZE=2][COLOR=#ee82ee][B][SIZE=3][SIZE=2][B][SIZE=3][SIZE=2]poprosić o potwierdzenie[/SIZE][/SIZE][/B][/SIZE][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR] [/SIZE][SIZE=2] [B]LUTY[/B] [/SIZE][/SIZE][/B][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=2] [COLOR=#ff0000]-310[/COLOR] zł - za 30 dni hotelowania (6 I - 4 II) [SIZE=2][SIZE=2]360zł-[COLOR=#008080]50zł wpłata DSu Marleya bezp. do Murki[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE] - 07.02[/SIZE][/SIZE][B][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2]→ potwierdzenie[COLOR=#800080] ... #...[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B][SIZE=2][B][SIZE=3][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2][COLOR=#800080] [/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2][COLOR=#800080][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B][/SIZE] -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[SIZE=2][B][SIZE=2][SIZE=4][COLOR=#b22222][SIZE=3]Zapas na kolejny rok rozliczeń... :roll:[/SIZE][/COLOR][COLOR=#d3d3d3] ......................[/COLOR]2015 [/SIZE][/SIZE][/B][U][B] STYCZEŃ[/B][/U] 01.01.2015 będzie do zapłacenia -306 zł - hotelowanie (2 XII 2014 - 31 XII 2014) 300zł + Fiprex 6zł [/SIZE][SIZE=2]31.01.2015 będzie do zapłacenia -307 zł - hotelowanie (1 I 2015 - 30 I 2015) 300zł + odrobaczenie 7zł [/SIZE][SIZE=2] -------------------------------------------------------- [SIZE=3][B][COLOR=#b22222]...itd. [/COLOR][COLOR=#0000ff]Chyba, że stanie się cud →[/COLOR][COLOR=#ff0000] Kajtun znajdzie swój jedyny i prawdziwy dom...[/COLOR] :modla: [/B] .[/SIZE][/SIZE] -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
[SIZE=2]Kopiuję tu rozliczenia z [B]mojego postu rozliczeniowego konta Kajtuna nr 3[/B], czyli: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=21716289#post21716289[/URL] [B]i tutaj będę go aktualizować.[/B] ----------------------------------------------------------------------------------------- [COLOR=#ff8c00][B]DEKLARACJE STAŁE[/B][/COLOR]: [B]Lida - [COLOR=#ff8c00]40zł[/COLOR][/B] /XII 2013-XII 2014/ [B]mmd - [COLOR=#ff8c00]20zł[/COLOR] [/B]/od II 2013 do ?/ [B] pinczerka_i_Gizmo - [/B][B][B][COLOR=#ff8c00]10zł[/COLOR] [/B][/B]/od III 2013 bezterminowo/[B][B][B][COLOR=#b22222] [/COLOR][/B][/B] Panna Marple - [COLOR=#ff8c00]20zł[/COLOR] [/B]/od III 2013 do ?/ [/SIZE][SIZE=2][SIZE=2][B]AleksandraF - [COLOR=#ff8c00]10zł[/COLOR] [/B]/wznowiona od I 2014 do ?/ [/SIZE][B][B][B][B][COLOR=#b22222] [/COLOR][/B][/B][/B][/B]----------------------------------------------------------------------------------------- [B][SIZE=3]RAZEM [COLOR=#ff8c00]100 zł[/COLOR][/SIZE] :Rose:[COLOR=#b22222] [/COLOR][/B] [COLOR=#b22222][B]INNE [/B][/COLOR] [B]zebrazebra, mmd, Guliwer89, diana79, reksio7, Mazowszanka2, wiosenka[/B] - fanty na bazarki [B]Czorcik, Bakusiowa, mdk8, haliza, lipsik[/B] - /w miarę możliwości/ [B]inka33[/B] - bazarkowanie i fanty oraz buchalteria [B][COLOR=#ff8c00]DZIĘKUJĘ wszystkim za każde wsparcie dla Kajtuna![/COLOR][/B] :Rose: ----------------------------------------------------------------------------------------- [SIZE=4][COLOR=#d3d3d3].[B].....................[/B][/COLOR][B]2014[/B][/SIZE] [U][B]STYCZEŃ[/B][/U] [COLOR=#800080]+354,35[/COLOR] zł - SALDO z poprzedniego m-ca (roku) [COLOR=#ff0000]-367[/COLOR] zł - hotelowanie (8 XI - 7 XII 2013) 360zł + odrobaczenie 7zł - 02.01 [COLOR=#0000ff]+120[/COLOR] zł - Panna Marple ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] za I, II, III, IV, V, VI) 02.01 [COLOR=#0000ff]+80[/COLOR] zł - Panna Marple (dodatkowo) 02.01 [/SIZE][SIZE=2][COLOR=#0000ff]+10[/COLOR] zł - pinczerka_i_Gizmo ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] I) 03.01 [COLOR=#0000ff]+40[/COLOR] zł - Lida ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] I) 07.01 [/SIZE][SIZE=2] [COLOR=#0000ff]+309,10[/COLOR] zł - bazarek "DROBIAZGOWO WIELKIE" 07.01 [/SIZE][SIZE=2][SIZE=2][COLOR=#0000ff]+366[/COLOR] zł [/SIZE][/SIZE][SIZE=2][SIZE=2]- Panna Marple (dodatkowo) 10.01[/SIZE][/SIZE] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_eek.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/kiss_2.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/new_spiral.gif[/IMG] [SIZE=2][SIZE=2][COLOR=#0000ff]+50[/COLOR] zł - lipsik (jednorazowa) 10.01 [/SIZE] [COLOR=#ff0000]-366[/COLOR] zł - hotelowanie (7 XII 2013 - 5 I 2014) 360zł + Fiprex 6zł - 13.01 [COLOR=#ff0000]-3[/COLOR] zł -[SIZE=2][SIZE=2] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249528-OGŁOSZENIOWY-dla-DT-mestudio-20-ogł-3-zł-do13-1-2014-godz-22-00?p=21779062#post21779062"][COLOR=#00ff00]pakiet 20 ogłoszeń[/COLOR][/URL] (na Lublin) na bazarku Ziutki [/SIZE][/SIZE]- 17.01 [/SIZE][SIZE=2][SIZE=2][COLOR=#ff0000]-10[/COLOR] zł - wyróżnienie ogłoszenia na tablicy (zwrot Ziutce) - 19.01 [/SIZE][/SIZE][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][COLOR=#0000ff]+10[/COLOR] zł - AleksandraF ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] I) 20.01 [/SIZE][/SIZE][/SIZE][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][COLOR=#0000ff]+20[/COLOR] zł - zebrazebra (jednorazowa) 25.01 [/SIZE][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#0000ff]+20[/COLOR] zł - mmd ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] II) 31.01[/SIZE] [/SIZE] [/SIZE] -------------------------------------------------------- [SIZE=2][B]+633,45[/B] [B]zł [/B]- SALDO na koniec m-ca[/SIZE] [/SIZE][SIZE=2] [U][B]LUTY[/B][/U] [COLOR=#800080]+633,45[/COLOR] zł - SALDO z poprzedniego m-ca [SIZE=2] [COLOR=#0000ff]+10[/COLOR] zł - pinczerka_i_Gizmo ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] II) 03.02 [/SIZE][SIZE=2] [SIZE=2] [COLOR=#0000ff]+40[/COLOR] zł - Lida ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] II) 06.02[/SIZE] [COLOR=#ff0000]-310[/COLOR] zł - hotelowanie (6 I - 4 II) [SIZE=2]- 07.02 [/SIZE]→ [SIZE=2][SIZE=2]360zł minus [COLOR=#008080]50zł wpłata DSu Marleya bezpośrednio do Murki[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE] [SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][COLOR=#0000ff]+50[/COLOR] zł - eossi (jednorazowa) 10.02 [/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE] [COLOR=#0000ff]+254,70[/COLOR] zł - bazarek PSI TARG - 16.02 [SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][COLOR=#0000ff]+10[/COLOR] zł - AleksandraF ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] II) 24.02 [/SIZE][/SIZE][/SIZE][SIZE=2] [COLOR=#0000ff]+20[/COLOR] zł - mmd ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] III) 28.02 [/SIZE][SIZE=2] [COLOR=#0000ff]+10[/COLOR] zł - pinczerka_i_Gizmo ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] III) 28.02[/SIZE] -------------------------------------------------------- [B][SIZE=2][B] +718,15[/B] [B]zł [/B][/SIZE][/B][SIZE=2]- SALDO na koniec m-ca [/SIZE] [U][B]MARZEC[/B][/U] [COLOR=#800080]+718,15[/COLOR] zł - SALDO z poprzedniego m-ca [SIZE=2][SIZE=2][COLOR=#0000ff]+40[/COLOR] zł - Lida ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] III) 06.03 [/SIZE][SIZE=2][COLOR=#0000ff]+156,50[/COLOR] zł - bazarek PŁYTOTEKA "FILMUZA" - 15.03 [/SIZE][COLOR=#ff0000]-374[/COLOR] zł - hotelowanie (5 II - 6 III) 360zł + 2x odrobaczenie 14zł - 16.03 [/SIZE][SIZE=2] [COLOR=#0000ff]+20[/COLOR] zł - mmd ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] IV) 31.03[/SIZE] [/SIZE][SIZE=2]-------------------------------------------------------- [/SIZE][SIZE=2][SIZE=2][B]+560,65[/B] [B]zł [/B]- SALDO na koniec m-ca [/SIZE] [U][B]KWIECIEŃ[/B][/U] [COLOR=#800080]+560,65[/COLOR] zł - SALDO z poprzedniego m-ca [/SIZE][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][COLOR=#0000ff]+20[/COLOR] zł - AleksandraF ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] III, [/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE] IV) 01.04 [/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][COLOR=#0000ff]+10[/COLOR] zł - pinczerka_i_Gizmo ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] IV) 02.04 [COLOR=#0000ff]+40[/COLOR] zł - Lida ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] IV) 07.04 [COLOR=#ff0000]-366[/COLOR] zł - hotelowanie (7 III - 5 IV) 360zł + Fiprex 6zł - [/SIZE][SIZE=2]11.04 [SIZE=2][COLOR=#0000ff]+10[/COLOR] zł - pinczerka_i_Gizmo ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] V) 30.04[/SIZE] [SIZE=2] [COLOR=#0000ff]+20[/COLOR] zł - mmd ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] V) 30.04[/SIZE] [/SIZE][SIZE=2]-------------------------------------------------------- [SIZE=2][B] +294,65[/B] [B]zł [/B]- SALDO na koniec m-ca[/SIZE] [U][B]MAJ[/B][/U] [COLOR=#800080]+[SIZE=2][SIZE=2]294,65[/SIZE][/SIZE][/COLOR] zł - SALDO z poprzedniego m-ca [COLOR=#0000ff]+154,25[/COLOR] zł - 25% z bazarku [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/251587"]ogłoszeniowego[/URL] Ziutki i kejciu - 02.05 [SIZE=2] [SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][COLOR=#0000ff]+10[/COLOR] zł - AleksandraF ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] V) 06.05 [/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][COLOR=#0000ff]+40[/COLOR] zł - Lida ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] V) 06.05 [SIZE=2][SIZE=2][COLOR=#0000ff]+50[/COLOR] zł - lipsik (jednorazowa) 08.05 [/SIZE][/SIZE] [COLOR=#ff0000]-360[/COLOR] zł - hotelowanie (6 IV - 5 V)[/SIZE][SIZE=2] - 11.05[/SIZE][SIZE=2] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]+301,90[/COLOR] zł - bazarek ANTYKWARIAT DLA KAŻDEGO - 21.05 [/SIZE][SIZE=2] [COLOR=#0000ff]+20[/COLOR] zł - mmd ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] VI) 30.05[/SIZE] -------------------------------------------------------- [SIZE=2][B] +510,80[/B] [B]zł [/B]- SALDO na koniec m-ca[/SIZE] [U][B]CZERWIEC[/B][/U] [COLOR=#800080]+510,80[/COLOR] zł - SALDO z poprzedniego m-ca [SIZE=2] [COLOR=#0000ff]+10[/COLOR] zł - pinczerka_i_Gizmo ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] VI) 02.06 [/SIZE][SIZE=2] [SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][COLOR=#0000ff]+10[/COLOR] zł - AleksandraF ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] VI) 04.06 [/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][SIZE=2] [COLOR=#0000ff]+40[/COLOR] zł - Lida ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] VI) 06.06[/SIZE] [SIZE=2] [COLOR=#ff0000]-367[/COLOR] zł - hotelowanie (6 V - 4 VI) 360zł + odrobaczenie 7zł [/SIZE][SIZE=2]- 06.06.2014 [/SIZE][COLOR=#0000ff]+25,80[/COLOR] zł - [/SIZE][SIZE=2][SIZE=2]bazarek KIECKOWO - 30.06 [COLOR=#0000ff]+10[/COLOR] zł - PelasiaLala [/SIZE][/SIZE][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2](jednorazowa) - 30.06 [/SIZE][/SIZE][/SIZE][SIZE=2]-------------------------------------------------------- [SIZE=2][B] +239,60[/B] [B]zł [/B]- SALDO na koniec m-ca[/SIZE] [B] *** [COLOR=#b22222]od 05.06.2014[/COLOR] rabat od Murki [COLOR=#008080]po 2 latach hotelowania Kajta...[/COLOR] - [COLOR=#b22222]10zł/doba[/COLOR] zamiast wcześniejszych 12zł/doba → post [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=22198256#post22198256"]#4051[/URL] [/B] [U][B]LIPIEC[/B][/U] [COLOR=#800080]+239,60[/COLOR] zł - SALDO z poprzedniego m-ca [SIZE=2][COLOR=#0000ff]+20[/COLOR] zł - mmd ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] VII) 01.07[/SIZE] [SIZE=2] [COLOR=#0000ff]+10[/COLOR] zł - pinczerka_i_Gizmo ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] VII) 03.07[/SIZE] [SIZE=2][SIZE=2][COLOR=#0000ff]+120[/COLOR] zł - Panna Marple ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] za VII, VIII, IX, X, XI, XII) 03.07 [/SIZE][SIZE=2] [COLOR=#0000ff]+130[/COLOR] zł - Panna Marple (dodatkowo) 03.07 [/SIZE][SIZE=2][COLOR=#0000ff]+40[/COLOR] zł - Lida ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] VII) 08.07[/SIZE] [COLOR=#ff0000]-306[/COLOR] zł - hotelowanie (5 VI - 4 VII) 300zł + Fiprex 6zł[/SIZE][SIZE=2] - 09.07[/SIZE] [SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2] [COLOR=#0000ff]+30,70[/COLOR] zł - bazarek PORTKOWO - 11.07 [/SIZE][SIZE=2] [SIZE=2][SIZE=2][COLOR=#0000ff]+50[/COLOR] zł - lipsik (jednorazowa) 21.07 [/SIZE][/SIZE][/SIZE][SIZE=2] [COLOR=#0000ff]+20[/COLOR] zł - mmd ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] VIII) 30.07 [/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][SIZE=2]-------------------------------------------------------- [SIZE=2][B] +354,30[/B] [B]zł [/B]- SALDO na koniec m-ca [/SIZE] [U][B]SIERPIEŃ[/B][/U] [COLOR=#800080]+354,30[/COLOR] zł - SALDO z poprzedniego m-ca [SIZE=2] [SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][COLOR=#0000ff]+20[/COLOR] zł - AleksandraF ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] VII, VIII) 01.08 [/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][SIZE=2] [/SIZE][SIZE=2] [COLOR=#0000ff]+40[/COLOR] zł - Lida ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] VIII) 06.08 [/SIZE][SIZE=2] [COLOR=#0000ff]+10[/COLOR] zł - pinczerka_i_Gizmo ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] VIII) 14.08[/SIZE] [SIZE=2] [COLOR=#ff0000]-300[/COLOR] zł - hotelowanie (5 VII - 3 VIII)[/SIZE][SIZE=2] - 15.08 [/SIZE][SIZE=2] [/SIZE][SIZE=2]będzie +xx zł - [/SIZE]bazarek ANTYKWARIAT ROZWOJOWY - xx.08 [/SIZE][SIZE=2]-------------------------------------------------------- [SIZE=2] [SIZE=2][SIZE=2] [B][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][B][SIZE=2][COLOR=#b22222][B][SIZE=3][B][COLOR=#b22222]+124,30[/COLOR][/B] zł[/SIZE][/B][/COLOR][SIZE=3][B] - SALDO na dzień [COLOR=#b22222]15.08.2014 [/COLOR][/B][/SIZE][/SIZE][/B][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B][/SIZE][/SIZE][/SIZE] [B] +xx[/B] [B]zł [/B]- SALDO na koniec m-ca [U][B]WRZESIEŃ[/B][/U] [COLOR=#800080]+xx[/COLOR] zł - SALDO z poprzedniego m-ca [SIZE=2] będzie do zapłacenia 307 zł - hotelowanie (4 VIII - 2 IX) 300zł + odrobaczenie 7zł[/SIZE][SIZE=2] - [COLOR=#ff8c00]brakuje [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#ff8c00]na dziś[/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#ff8c00] 182,70 zł[/COLOR]... [/SIZE] będzie +10 zł - pinczerka_i_Gizmo ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] IX) xx.09 będzie +40 zł - Lida ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] IX) xx.09 będzie +20 zł - mmd ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] IX) xx.09 [SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2]będzie +10 zł - AleksandraF ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] IX) xx.09 [/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][SIZE=2] --------------------------------------------------------[B] +xx[/B] [B]zł [/B]- SALDO na koniec m-ca [U][B]PAŹDZIERNIK[/B][/U] [COLOR=#800080]+xx[/COLOR] zł - SALDO z poprzedniego m-ca [SIZE=2] będzie do zapłacenia 306 zł - hotelowanie (3 IX - 2 X) 300zł + Fiprex 6zł[/SIZE][SIZE=2] - [/SIZE][SIZE=2][COLOR=#ff8c00]brakuje [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#ff8c00]na dziś[/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#ff8c00] 306 zł[/COLOR]... [/SIZE] będzie +10 zł - pinczerka_i_Gizmo ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] X) xx.10 będzie +40 zł - Lida ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] X) xx.10 będzie +20 zł - mmd ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] X) xx.10 [SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2]będzie +10 zł - AleksandraF ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] X) xx.10 [/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][SIZE=2] --------------------------------------------------------[B] +xx[/B] [B]zł [/B]- SALDO na koniec m-ca [U][B]LISTOPAD[/B][/U] [COLOR=#800080]+xx[/COLOR] zł - SALDO z poprzedniego m-ca [SIZE=2] będzie do zapłacenia 300 zł - hotelowanie (3 X - 1 XI)[/SIZE][SIZE=2] - [COLOR=#ff8c00]brakuje [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#ff8c00]na dziś[/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#ff8c00] 300 zł[/COLOR]... [/SIZE] będzie +10 zł - pinczerka_i_Gizmo ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] XI) xx.11 będzie +40 zł - Lida ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] XI) xx.11 będzie +20 zł - mmd ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] XI) xx.11 [SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2]będzie +10 zł - AleksandraF ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] XI) xx.11 [/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][SIZE=2] --------------------------------------------------------[B] +xx[/B] [B]zł [/B]- SALDO na koniec m-ca [U][B]GRUDZIEŃ[/B][/U] [COLOR=#800080]+xx[/COLOR] zł - SALDO z poprzedniego m-ca [SIZE=2] będzie do zapłacenia 307 zł - hotelowanie (2 XI - 1 XII) 300zł + odrobaczenie 7zł[/SIZE][SIZE=2] - [COLOR=#ff8c00]brakuje [/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#ff8c00]na dziś[/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=#ff8c00] 307 zł[/COLOR]... [/SIZE] będzie +10 zł - pinczerka_i_Gizmo ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] XII) xx.12 będzie +40 zł - Lida ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] XII) xx.12 będzie +20 zł - mmd ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] XII) xx.12 [SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2]będzie +10 zł - AleksandraF ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] XII) xx.12 [/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][SIZE=2] --------------------------------------------------------[B] +xx[/B] [B]zł [/B]- SALDO na koniec m-ca (roku) [/SIZE] -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Kopiuję tu [B]mój post rozliczeniowy konta Kajtuna nr 2[/B], czyli: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=20918537#post20918537[/URL] [quote name='inka33'][B]Przenoszę tutaj tegoroczną część rozliczeń konta Kajtuna, bo w poście [/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=19352191#post19352191[/URL] [B]skończyło mi się miejsce... [/B] ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- [SIZE=3][COLOR=#ff8c00][B]DEKLARACJE[/B][/COLOR][/SIZE]: [B]Lida[/B] -20 zł /od VI do IX 2012/ 40zł /przez X, XI, XII 2012/ 30zł /I-XI 2013/ [COLOR=#ff8c00][B]40zł[/B][/COLOR] /XII 2013-XII 2014/ AleksandraF - 10zł /od II 2013 do ?/ zawieszona od X 2013[B] mmd - [COLOR=#ff8c00]20zł[/COLOR] [/B]/od II 2013 do ?/ [B] pinczerka_i_Gizmo - [/B][B][B][COLOR=#ff8c00]10zł[/COLOR] [/B][/B]/od III 2013 bezterminowo /[B][B][B][COLOR=#b22222] [/COLOR][/B][/B] Panna Marple - [COLOR=#ff8c00]20zł[/COLOR] [/B]/od III 2013 do ?/[B][B][B][B][COLOR=#b22222] [/COLOR][/B][/B][/B][/B]----------------------------------------------------------------------------------------- [SIZE=3][B]RAZEM m-czne STAŁE: [SIZE=4][COLOR=#ff8c00]90 zł[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] :Rose:[B][B][B][B][COLOR=#b22222] [/COLOR][/B][/B][/B][/B] [COLOR=#b22222][B]INNE - deklaracje, dary, pomoc niematerialna itp:[/B][/COLOR] zebrazebra, Guliwer89, diana79, reksio7, Mazowszanka2 - fanty na bazarek Czorcik, Bakusiowa, mdk8, haliza, lipsik - /w miarę możliwości/ pinczerka_i_Gizmo, Ulka18, diana79, taks, Anka : ) - ogłoszenia inka33 - bazarkowanie i fanty DZIĘKUJĘ też wszystkim, których tu nie wymieniłam :oops: za każde wsparcie dla Kajtuna! :Rose: ----------------------------------------------------------------------------------------- [SIZE=5][COLOR=#d3d3d3]......................[/COLOR]2013[/SIZE] [U][B]STYCZEŃ[/B][/U] +211,40 zł - SALDO z poprzedniego m-ca [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=20272678#post20272678"]pakiet ogłoszeń[/URL] - Czorcik (za 10zł) u Bazyliszek ok. 14.01 (50szt. na lub.)[COLOR=#008000] [/COLOR][COLOR=#0000ff]+30[/COLOR] zł - Lida ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] I) 07.01 [COLOR=#0000ff]+50[/COLOR] zł - eossi (jednorazowa) 08.01 [COLOR=#0000ff]+30[/COLOR] zł - haliza (jednorazowa) 10.01 [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=20351588#post20351588"]pakiet ogłoszeń[/URL] - pinczerka_i_Gizmo (10zł) u CatAngel 01.2013 (90szt. na maz.) [COLOR=#0000ff]+30[/COLOR] zł - mdk8 (jednorazowa) 23.01 [COLOR=#ff0000]-360[/COLOR] zł - hotelowanie (12 XII 2012 - 10 I 2013) - 22.01 wyróżnienie ogłoszenia na tablicy - Ulka18 (20zł?) 25.01 u Murki (na lub.)[COLOR=#008000] [/COLOR][COLOR=#0000ff]+10[/COLOR] zł - Ada_Vebby (jednorazowa "dodatek sentymentalny") 25.01 [COLOR=#0000ff]+107[/COLOR] zł - bazarek "DOMOVO" 28.01 ------------------------------------------------------------------ [B]+108,40 [SIZE=2]zł [/SIZE][/B]- SALDO na koniec m-ca [U][B]LUTY[/B][/U] +108,40 [SIZE=2]zł[/SIZE] - SALDO z poprzedniego m-ca [COLOR=#0000ff]+20[/COLOR] zł - mdk8 (jednorazowa) 04.02 [COLOR=#0000ff]+10[/COLOR] zł - AleksandraF ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] II) 04.02 [COLOR=#0000ff]+30[/COLOR] zł - haliza (jednorazowa) 04.02 [COLOR=#0000ff]+30[/COLOR] zł - Lida ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] II) 06.02 [COLOR=#0000ff]+25[/COLOR] zł - Awit (jednorazowa od Dostrota z konta Szarika, który znalazł DS) 11.02 [COLOR=#0000ff]+10[/COLOR] zł - reksio7 (jednorazowa) 11.02 [COLOR=#0000ff]+20[/COLOR] zł - mmd ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] II ) 13.02 pakiet [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=20298139#post20298139"]ogłoszeń[/URL] - Anka : ) (gratis) 13-15.02 (96szt. na [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=20446129#post20446129"]maz.[/URL], [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=20452104#post20452104"]małopol., ?lub.[/URL], [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=20457807#post20457807"]łódzkie[/URL]) [COLOR=#ff0000]-367[/COLOR] zł - hotelowanie (11 I - 9 II) 360zł + odrobaczenie 7zł - 16.02 fanty na bazarek - mmd (wysyłka 11zł) 21.02 [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=20512277#post20512277"]pakiet ogłoszeń[/URL] - diana79 (za 3zł) u Javeny 25.02 (22szt. na małop. - Kraków) [COLOR=#0000ff]+243,20[/COLOR] zł - bazarek "POCIECHOVO" 26.02 ------------------------------------------------------------------------------------------ [SIZE=2] [B]+129,60[/B] [/SIZE][B][SIZE=2]zł [/SIZE][/B]- SALDO na koniec m-ca [U][B]MARZEC[/B][/U] [SIZE=2]+129,60 zł[/SIZE] - SALDO z poprzedniego m-ca [COLOR=#0000ff]+20[/COLOR] zł - mmd ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] III) 01.03 [COLOR=#0000ff]+10[/COLOR] zł - AleksandraF ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] III) 04.03 [COLOR=#0000ff]+30[/COLOR] zł - Lida ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] III) 06.03 [COLOR=#0000ff]+30[/COLOR] zł - mmd (dodatkowo - jednorazowa) 11.03 [COLOR=#0000ff]+10[/COLOR] zł - pinczerka_i_Gizmo ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] III) 18.03 [COLOR=#0000ff]+80[/COLOR] zł - Panna Marple ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] za III, IV, V, VI) 18.03 [COLOR=#0000ff]+70[/COLOR] zł - Panna Marple (jednorazowa) 18.03 [COLOR=#0000ff]+80[/COLOR] zł - lipsik (jednorazowa) 19.03 pakiet [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=20610389#post20610389"]ogłoszeń[/URL] - diana79 (za?? zł) u ?? 20.03 (23szt. na [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=20616701#post20616701"]maz., śląskie[/URL]) pakiet [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=20610389#post20610389"]ogłoszeń[/URL] - Javena (gratis) 24.03 (7szt. na [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=20639029#post20639029"]lub.[/URL]) [SIZE=2][COLOR=#ff0000]-36[SIZE=2]0[/SIZE] zł[/COLOR] - za hotelowanie (10 II - 11 III) 360zł [/SIZE]- 26.03 [COLOR=#0000ff]+50[/COLOR] zł - Ziutka (jednorazowa) 27.03 [COLOR=#0000ff]+136,50[/COLOR] zł - bazarek "PŁYTOWISKO" 28.03 [COLOR=#0000ff]+20[/COLOR] zł - mmd ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] IV) 29.03 ------------------------------------------------------------------------------------------ [SIZE=2] [B]+306,10[/B] [/SIZE][B][SIZE=2]zł [/SIZE][/B]- SALDO na koniec m-ca [U][B]KWIECIEŃ[/B][/U] [SIZE=2]+306,10 zł[/SIZE] - SALDO z poprzedniego m-ca [COLOR=#0000ff]+20[/COLOR] zł - Czorcik (jednorazowa Wielkanocna) 02.04 [COLOR=#0000ff]+30[/COLOR] zł - Ziutka (jednorazowa od Alessandro na Zajączka) 02.04 [COLOR=#0000ff]+10[/COLOR] zł - pinczerka_i_Gizmo ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] IV) 02.04 [COLOR=#0000ff]+204,10[/COLOR] zł - bazarek "CZYTELNIA i BAWIALNIA" III/IV 2013 [COLOR=#0000ff]+30[/COLOR] zł - Lida ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] IV ) 08.04 [COLOR=#0000ff]+10[/COLOR] zł - AleksandraF ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] IV) 09.04 [COLOR=#0000ff]+50[/COLOR] zł - lipsik (jednorazowa) 09.04.2013 [SIZE=2][COLOR=#ff0000]-3[SIZE=2]66[/SIZE][/COLOR] zł - za hotelowanie (1[SIZE=2]2[/SIZE] III - 10 I[SIZE=2]V[/SIZE]) 360zł [/SIZE][SIZE=2] + Fiprex 6zł [/SIZE]- 12.04 [COLOR=#0000ff]+20[/COLOR] zł - mmd ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] V) 30.04 [COLOR=#0000ff]+30[/COLOR] zł - mmd (dodatkowo "premia za dobre za chowanie") 30.04 -------------------------------------------------------------------------------------------- [SIZE=2] [B]+3[SIZE=2]44[/SIZE],[SIZE=2]2[/SIZE]0[/B] [/SIZE][B][SIZE=2]zł [/SIZE][/B]- SALDO na koniec m-ca [U][B]MAJ[/B][/U] [SIZE=2]+344,[SIZE=2]2[/SIZE]0 zł[/SIZE] - SALDO z poprzedniego m-ca [COLOR=#0000ff]+10[/COLOR] zł - pinczerka_i_Gizmo ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] V) 02.05 [COLOR=#0000ff]+30[/COLOR] zł - Lida ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] V 2013) 06.05 [COLOR=#0000ff]+10[/COLOR] zł - AleksandraF ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] V 2013) 06.05 [COLOR=#0000ff]+10[/COLOR] zł - ojciec inki33 (jednorazowa) 08.05 pakiet [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=20752899#post20752899"]ogłoszeń[/URL] - diana79 (za?? zł) u ?? 09.05 (30szt. na [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=20830323#post20830323"]małopol.[/URL]) [COLOR=#0000ff]+100 [/COLOR]zł - bazarek "ANTYKWARIAT GROZY" 15.05 [COLOR=#0000ff]+15[/COLOR] zł - Inka Betinka (jednorazowa) 17.05 [SIZE=2][COLOR=#ff0000]-3[SIZE=2]60[/SIZE] [/COLOR]zł - za hotelowanie (11 IV - 10 [SIZE=2]V[/SIZE]) 360zł [/SIZE]- 20.05 [COLOR=#ff0000]-5 [/COLOR]zł - pakiet [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=20942145#post20942145"]ogłoszeń[/URL] na bazarku u natie - 24.05 (07.06 20szt. na [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=20944350#post20944350"]maz.[/URL] - Mińsk Maz.) [COLOR=#0000ff]+50 [/COLOR]zł - pinczerka_i_Gizmo (jednorazowa) 27.05 [COLOR=#0000ff]+20[/COLOR] zł - mmd ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] VI 2013) 31.05 -------------------------------------------------------------------------------------------- [SIZE=2] [B]+[SIZE=2]224[/SIZE],[SIZE=2]2[/SIZE]0[/B] [/SIZE][B][SIZE=2]zł [/SIZE][/B]- SALDO na koniec m-ca [U][B]CZERWIEC[/B][/U] [SIZE=2]+224,[SIZE=2]2[/SIZE]0 zł[/SIZE] - SALDO z poprzedniego m-ca [COLOR=#0000ff]+10[/COLOR] zł - pinczerka_i_Gizmo ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] VI 2013) 03.06 [COLOR=#0000ff]+10[/COLOR] zł - mdk8 (jednorazowa) 03.06 [COLOR=#0000ff]+10[/COLOR] zł - AleksandraF ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] VI 2013) 04.06 [COLOR=#0000ff]+30[/COLOR] zł - Lida ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] VI 2013) 06.06 pakiet [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=20938227#post20938227"]ogłoszeń[/URL] - diana79 (gratis) 06.06 (szt. na [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=20938338#post20938338"]maz.[/URL]) [COLOR=#0000ff]+120[/COLOR] zł - Panna Marple ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] za VII, VIII, IX, X, XI, XII) 11.06 [COLOR=#ff0000]-367[/COLOR] zł - hotelowanie (11 V - 9 VI ) 360zł + odrobaczenie 7zł - 17.06 [COLOR=#0000ff]+140 [/COLOR]zł - bazarek "ANTYKWARIAT MAŁOLETNI" 18.06 pakiet [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=20752899#post20752899"]ogłoszeń[/URL] - diana79, opłacone przez taks (za ? 5zł) u natie 30.06 (20szt. na [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=21030185#post21030185"]maz.[/URL] - W-wa)[COLOR=#008000] [/COLOR]--------------------------------------------------------------------------------------------[SIZE=2][B] +[SIZE=2]177[/SIZE],[SIZE=2]2[/SIZE]0[/B] [/SIZE][B][SIZE=2]zł [/SIZE][/B]- SALDO na koniec m-ca [U][B]LIPIEC[/B][/U] [SIZE=2]+177,[SIZE=2]2[/SIZE]0 zł[/SIZE] - SALDO z poprzedniego m-ca [COLOR=#0000ff]+10[/COLOR] zł - pinczerka_i_Gizmo ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] VII) 01.07 [COLOR=#0000ff]+20[/COLOR] zł - mmd ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] VII) 01.07 [COLOR=#0000ff]+50[/COLOR] zł - mmd (dodatkowa "na wino, kobiety i śpiew") 01.07 [COLOR=#0000ff]+10[/COLOR] zł - AleksandraF ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] VII) 02.07 [COLOR=#0000ff]+30[/COLOR] zł - Lida ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] VII) 08.07. [COLOR=#0000ff]+100[/COLOR] zł - lipsik (jednorazowa) 10.07 [SIZE=2][COLOR=#ff0000]-3[SIZE=2]66[/SIZE][/COLOR] zł - hotelowanie (10 VI - 9 [SIZE=2]VII[/SIZE]) 360zł [/SIZE][SIZE=2] + Fiprex 6zł [/SIZE]- 11.07 [COLOR=#0000ff]+138 [/COLOR]zł - bazarek "ANTYKWARIAT NIE Z TEJ ZIEMI" 12.07 [COLOR=#0000ff]+10[/COLOR] zł - Czorcik (jednorazowa) 15.07 [COLOR=#0000ff]+21,50 [/COLOR]zł - 10% z bazarku inka33 "NOCHALE DO BOJU!" 27.07 [COLOR=#0000ff]+30[/COLOR] zł - Czorcik (jednorazowa) 31.07 ------------------------------------------------------------------------------------------- [SIZE=2][B] +[SIZE=2]230[/SIZE],[SIZE=2]7[/SIZE]0[/B] [/SIZE][B][SIZE=2]zł [/SIZE][/B]- SALDO na koniec m-ca[U][B][SIZE=2] S[/SIZE]IERPIEŃ[/B][/U] [SIZE=2]+230,70 zł[/SIZE] - SALDO z poprzedniego m-ca[COLOR=#0000ff] +10[/COLOR] zł - pinczerka_i_Gizmo ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] VIII) 01.08 [COLOR=#0000ff]+20[/COLOR] zł - mmd ([COLOR=#ff8c00]dekl.a[/COLOR] VIII) 01.08 [COLOR=#0000ff]+10[/COLOR] zł - AleksandraF ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] VIII) 06.08 [COLOR=#0000ff]+30[/COLOR] zł - Lida ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] VIII) 06.08 [COLOR=#0000ff]+142 [/COLOR]zł - bazarek "ANTYKWARIAT POSZERZAJĄCY..." 19.08 [SIZE=2][COLOR=#ff0000]-3[SIZE=2]60[/SIZE][/COLOR] zł - hotelowanie (10 VII - 8 [SIZE=2]VIII[/SIZE]) 360zł [/SIZE]- 19.08 [COLOR=#0000ff]+50[/COLOR] zł - mmd (dodatkowo) 26.08 [COLOR=#0000ff]+20[/COLOR] zł - mmd ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] IX) 30.08 -------------------------------------------------------------------------------------------[SIZE=2][B] +152,[SIZE=2]7[/SIZE]0[/B] [/SIZE][B][SIZE=2]zł [/SIZE][/B]- SALDO na koniec m-ca[U][B][SIZE=2] [/SIZE][/B][/U] [U][B][SIZE=2]WRZES[/SIZE]IEŃ[/B][/U] [SIZE=2]+152,70 zł[/SIZE] - SALDO z poprzedniego m-ca [COLOR=#0000ff] [/COLOR][COLOR=#0000ff]+10[/COLOR] zł - AleksandraF ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] IX) 02.09 [COLOR=#0000ff] +10[/COLOR] zł - pinczerka_i_Gizmo ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] IX) 03.09 [COLOR=#0000ff]+30[/COLOR] zł - Lida ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] IX) 06.09 [COLOR=#0000ff]+50[/COLOR] zł - Panna Marple (jednorazowa) 10.09 [COLOR=#0000ff]+286,70 [/COLOR]zł - bazarek "MEGA ANTYKWARIAT ROZMAITOŚCI" 10.09 [COLOR=#ff0000]-367[/COLOR] zł - hotelowanie (9 VIII - 7 IX) 360zł + odrobaczenie 7zł - 10.09 [COLOR=#ff0000]-39,50[/COLOR] zł - wizyta u weta - ślinotok! [URL="http://images64.fotosik.pl/145/0ed448423d622e19.jpg"]SKAN[/URL] (37zł wet i 2,50zł transport) - 10.09 [COLOR=#0000ff]+30[/COLOR] zł - monika83 (jednorazowa) 25.09 [COLOR=#0000ff]+50[/COLOR] zł - Panna Marple (jednorazowa) 27.09 -------------------------------------------------------------------------------------------[SIZE=2][B] +212,90[/B] [/SIZE][B][SIZE=2]zł [/SIZE][/B]- SALDO na koniec m-ca[U][B][SIZE=2] [/SIZE][/B][/U] [U][B][SIZE=2]PAŹDZIERNIK[/SIZE][/B][/U] [SIZE=2]+212,90zł[/SIZE] - SALDO z poprzedniego m-ca [COLOR=#0000ff] [/COLOR][COLOR=#0000ff]+20[/COLOR] zł - mmd ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] X) 01.10 [COLOR=#0000ff]+50[/COLOR] zł - Panna Marple (jednorazowa) 02.10 [COLOR=#0000ff]+10[/COLOR] zł - pinczerka_i_Gizmo ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] X) 07.10 [COLOR=#0000ff]+30[/COLOR] zł - Lida ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] X) 07.10 [COLOR=#0000ff]+161,20 [/COLOR]zł - 80% z bazarku "CIUCHOWISKO od głów do stóp" 28.10 [COLOR=#0000ff]+20[/COLOR] zł - mmd ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] XI) 31.10 [COLOR=#0000ff]+30[/COLOR] zł - mmd (dodatkowo) 31.11 [COLOR=#0000ff]+41,05 [/COLOR]zł - 50% z bazarku AleksandraF "MiszMasz-Ciuchland" 31.10 [COLOR=#0000ff]+64,20 [/COLOR]zł - 50% z bazarku AleksandraF "Biżutowe szaleństwo" 31.10 opłata za dojazd Muzzego na [COLOR=#00ff00]sesję foto[/COLOR] 12.10 - mdk8 -------------------------------------------------------------------------------------------[SIZE=2][B] +639,35[/B] [/SIZE][B][SIZE=2]zł [/SIZE][/B]- SALDO na koniec m-ca[U][B][SIZE=2] [/SIZE][/B][/U] [U][B][SIZE=2]LISTOPAD[/SIZE][/B][/U] [SIZE=2]+639,35 zł[/SIZE] - SALDO z poprzedniego m-ca [COLOR=#0000ff] [/COLOR][COLOR=#ff0000]-49[/COLOR] zł - szczepienia 23.09.2013 [URL="http://images64.fotosik.pl/212/5e75770f97e32734gen.jpg"]SKAN[/URL] (20zł p/wściekliznie, 24zł p/wirusówkom, 5zł dojazd weta) - 05.11 [SIZE=2][COLOR=#ff0000]-366[/COLOR] zł - hotelowanie ([/SIZE][SIZE=2]8 IX - 7 X[/SIZE][SIZE=2]) 360zł + Fiprex 6zł [/SIZE]- 05.11 [COLOR=#0000ff]+30[/COLOR] zł - Lida ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] XI) 06.11 [COLOR=#0000ff]+50[/COLOR] zł - Panna Marple (jednorazowa) 06.11 [COLOR=#0000ff]+10[/COLOR] zł - pinczerka_i_Gizmo ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] XI) 07.11 [COLOR=#0000ff]+10[/COLOR] zł - pinczerka_i_Gizmo (dodatkowo) 07.11 [COLOR=#0000ff]+20[/COLOR] zł - mmd ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] XII) 29.11 ------------------------------------------------------------------------------------------[SIZE=2][B]- +344,35[/B] [/SIZE][B][SIZE=2]zł [/SIZE][/B]- SALDO na koniec m-ca[U][B][SIZE=2] [/SIZE][/B][/U] [SIZE=2][U][B][SIZE=2]GRUDZIEŃ[/SIZE][/B][/U] [SIZE=2]+344,35 zł[/SIZE] - SALDO z poprzedniego m-ca [/SIZE][SIZE=2][COLOR=#0000ff]+10[/COLOR] zł - pinczerka_i_Gizmo ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] XII) 04.12 [/SIZE][SIZE=2][COLOR=#0000ff]+40[/COLOR] zł - Lida ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] XII) 06.12 [/SIZE][SIZE=2][COLOR=#0000ff]+30[/COLOR] zł - Czorcik (jednorazowa) 09.12 [/SIZE][SIZE=2][SIZE=2][COLOR=#ff0000]-160[/COLOR] zł - za hotelowanie (8[/SIZE][SIZE=2] X - 6 XI[/SIZE][SIZE=2]) 360zł minus [COLOR=#008080]200zł wpłata jess bezpośrednio do Murki[/COLOR]) [/SIZE]- 12.12 [/SIZE][SIZE=2][COLOR=#0000ff]+50[/COLOR] zł - mmd (dodatkowo) 27.12 [/SIZE][SIZE=2][COLOR=#0000ff]+20[/COLOR] zł - mmd ([COLOR=#ff8c00]dekl.[/COLOR] I 2014) 31.12 [/SIZE][SIZE=2][SIZE=2][COLOR=#0000ff]+20[/COLOR] zł - zebrazebra (część "spadku" po Klusi w DS) 31.12 [/SIZE][/SIZE][SIZE=2][SIZE=2]------------------------------------------------------------------------------------------[SIZE=2][B]- +354,35[/B] [/SIZE][B][SIZE=2]zł [/SIZE][/B]- SALDO na koniec m-ca (roku[SIZE=2] 2013) [/SIZE] [/SIZE][/SIZE] [SIZE=2][SIZE=3][SIZE=2][B]c.d. w poście [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=21716289#post21716289"]#3777[/URL][/B] .[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/QUOTE] Dalsze rozliczenia wklejam w kolejny post. :smile: -
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
inka33 replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Kopiuję tu [B]mój post rozliczeniowy konta Kajtuna nr 1[/B], czyli: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=19352191#post19352191[/URL] [quote name='inka33'][SIZE=3][SIZE=2]Podczas nieobecności [B]alice midnight[/B] na dogo [B]tutaj[/B] będzie [COLOR=#ff0000][B]aktualny stan konta Kajtuna[/B][/COLOR].[/SIZE][/SIZE][SIZE=2] Na początku wątku jest link do tych rozliczeń. [I][B]Proszę Was o sprawdzanie poprawności moich wpisów.[/B][/I] :oops:[/SIZE][SIZE=3][SIZE=3] [/SIZE]------------------------------------------------------------------------------ [/SIZE][U][SIZE=3][COLOR=#ff8c00][B]DEKLARACJE[/B][/COLOR][/SIZE][/U]: [B]alice midnight[/B] - [B]35 zł[/B] /od VII 2012 do ?/ - [B]zawieszona od I 2013 [/B] [B]dkfopt[/B] - [B]30 zł[/B] /od VII 2012 do ?/ ostatnia wpłata za XII 2012, brak kontaktu - [B]uznaję za zawieszoną od I 2013 [/B] [B]inka33[/B] - 50zł /od VI 2012 do XI 2012/ - zawieszone na IX, [B]zakończona,[/B] ale w zamian - [COLOR=#008080][B]bazarkowanie[/B][/COLOR] [B] Lida[/B] -[B] 20 zł[/B] /od VI do IX 2012/ [B]40zł[/B] /przez X, XI, XII 2012/ [B][COLOR=#ff8c00]30zł[/COLOR][/B] /cały 2013/ [B][COLOR=#b22222]wielkie dzięki! [/COLOR][/B] [B]AleksandraF - [COLOR=#ff8c00]10zł[/COLOR] [/B]/od II 2013 do ?/ [B][B][COLOR=#b22222]wielkie dzięki! [/COLOR][/B][/B] [B] mmd - [COLOR=#ff8c00]20zł[/COLOR] [/B]/od II 2013 do ?/ [B][B][COLOR=#b22222]wielkie dzięki! [/COLOR][/B][/B] [B] pinczerka_i_Gizmo - [/B][B][B][COLOR=#ff8c00]10zł[/COLOR] [/B][/B]/od III 2013 bezterminowo /[B] [B][B][COLOR=#b22222]wielkie dzięki! [/COLOR][/B][/B] Panna Marple - [COLOR=#ff8c00]20zł[/COLOR] [/B]/od III 2013 do ?/[B][B][B][B][COLOR=#b22222]wielkie dzięki! [/COLOR][/B][/B][/B]zebrazebra - [/B][COLOR=#008080][B][B]bazarkowanie [/B][/B]/ [B]fanty na bazarek[/B][/COLOR] /w miarę możliwości/[B] Czorcik[/B] - /w miarę możliwości/ [B]Guliwer89[/B] - /w miarę możliwości/ [B][COLOR=#008080]fanty na bazarek[/COLOR][/B] [B]Bakusiowa[/B] - /w miarę możliwości/ [B]mdk8[/B] - /w miarę możliwości/ [B]haliza[/B] - /w miarę możliwości/ [B]reksio7[/B] - /deklaracja jednorazowa/ [B][COLOR=#008080]fanty na bazarek[/COLOR][/B] ---------------------------------------------------- [SIZE=3][B][COLOR=#b22222]RAZEM m-czne STAŁE[/COLOR]: [SIZE=4][U][COLOR=#ff8c00]90[/COLOR][/U][COLOR=#ff8c00] zł[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] :Rose: (od marca 2013) [B]-------------------------------------------------------------------------------------------------------[/B] [SIZE=2][COLOR=#8b4513][U][B]Saldo początkowe[/B][/U] (przelew od alice midnight[/COLOR] - 28.05.2012): [COLOR=#8b4513][B]+[U]225[/U][/B] zł [/COLOR] czyli saldo na początku tymczasowania Kajcinego konta u mnie[/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000cd][U][B]WPŁYWY[/B][/U][/COLOR]:[/SIZE] [U][B]MAJ/GRUDZIEŃ 2012[/B][/U] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]270[/COLOR][COLOR=#000000] zł - Malibo57 (diagnostyka) 29.05.2012[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2][COLOR=#0000ff]150[/COLOR][COLOR=#000000] zł - Czorcik (behawiorystka) [/COLOR][/SIZE]ok. 11.06.2012 (bezpośrednio do p. Joli Ł.) [COLOR=#800080]250[/COLOR][COLOR=#000000] zł - Malibo57 (transport[/COLOR] do Murki) ok. 14.06.2012 ([COLOR=#800080]bezpośrednio do Murki[/COLOR]) [COLOR=#0000ff]50[/COLOR] zł - inka33 (deklaracja VI 2012) 15.06.2012 [COLOR=#0000ff]100,20[/COLOR] zł - bazarek zebrazebra "antykwariat" (łącznie) VI/VII 2012 [COLOR=#0000ff]84,90[/COLOR] zł - bazarek zebrazebra "MIX - dom, zabawki" (łącznie) VI/VII 2012 [COLOR=#0000ff]35[/COLOR] zł - alice midnight (deklaracja VII 2012) 05.07.2012 [COLOR=#0000ff]30[/COLOR] zł - dkfopt (deklaracja VII 2012) 06.07.2012 [COLOR=#0000ff]50[/COLOR] zł - inka33 (deklaracja VII 2012) 11.07.2012 [COLOR=#0000ff]40[/COLOR] zł - Lida (deklaracja VI i VII 2012) 13.07.2012 [COLOR=#0000ff]50[/COLOR] zł - Czorcik (deklaracja) 13.07.2012 [COLOR=#0000ff]60[/COLOR] zł - Bakusiowa (wpłata jednorazowa) 13.07.2012 [COLOR=#0000ff]86[/COLOR] zł - bazarek zebrazebra "babski" 23.07.2012 [COLOR=#0000ff]40[/COLOR] zł - Lida (deklaracja VIII i IX 2012) 27.07.2012 [COLOR=#0000ff]30[/COLOR] zł - dkfopt (deklaracja VIII 2012) 06.08.2012 [COLOR=#0000ff]35[/COLOR] zł - alice midnight (deklaracja VIII 2012) 06.08.2012 [COLOR=#0000ff]50[/COLOR] zł - Czorcik (deklaracja) 17.08.2012 [COLOR=#0000ff]50[/COLOR] zł - inka33 (deklaracja VIII 2012) 18.08.2012 [COLOR=#0000ff]35[/COLOR] zł - alice midnight (deklaracja IX 2012) 05.09.2012 [COLOR=#0000ff]160[/COLOR] zł - bazarek zebrazebra "Apart itp" 05.09.2012 [COLOR=#0000ff]30[/COLOR] zł - dkfopt (deklaracja IX 2012) 06.09.2012 [COLOR=#00ff00]pakiet ogłoszeń[/COLOR] - alice midnight (za[COLOR=#00ff00] 10zł[/COLOR]) u Saphiry[COLOR=#008000] [/COLOR][COLOR=#0000ff]35[/COLOR] zł - alice midnight (deklaracja X 2012) 05.10.2012 [COLOR=#0000ff]30[/COLOR] zł - dkfopt (deklaracja X 2012) 05.10.2012 [COLOR=#0000ff]50[/COLOR] zł - inka33 (deklaracja X 2012) 10.10.2012 [COLOR=#0000ff]105[/COLOR] zł - bazarek zebrazebra [COLOR=#008080]"Najlepsze filmy i książki"[/COLOR] 17.10.2012 [COLOR=#0000ff]20[/COLOR] zł - alice midnight - dopłata za bazarek zebrazebra 20.10.2012 [SIZE=2][COLOR=#0000ff]120[/COLOR] zł - Lida (podwójna deklaracja za X, XI i XII 2012) 29.10.2012 [/SIZE][COLOR=#0000ff]150[/COLOR] zł - eossi - wpłata jednorazowa 02.11.2012 [COLOR=#0000ff]30[/COLOR] zł - alice midnight (deklaracja XI 2012) 06.11.2012 [COLOR=#0000ff]30[/COLOR] zł - dkfopt (deklaracja XI 2012) 06.11.2012 [COLOR=#0000ff]41[/COLOR] zł - łącznie zysk z bazarku inka33 [COLOR=#008080]"książki+klawiatury"[/COLOR] X/XI 2012 [SIZE=1]----> [/SIZE][I][SIZE=1][SIZE=1]zeb[/SIZE]razebra 10zł (20.10.[SIZE=1]2[/SIZE]012), Ewka90 10zł (26.10.2012), tatankas 21zl (07.11.2012)[/SIZE][/I] [COLOR=#0000ff]50[/COLOR] zł - Bakusiowa (wpłata jednorazowa) 13.11.2012 [COLOR=#0000ff]50[/COLOR] zł - inka33 (deklaracja XI 2012) 17.11.2012 [COLOR=#0000ff]35[/COLOR] zł - Carrie i Tequila za bazarek zebrazebra [COLOR=#008080]"Rosenthal"[/COLOR] 28.11.2012 [COLOR=#0000ff]35[/COLOR] zł - alice midnight (deklaracja XII 2012) 05.12.2012 [COLOR=#0000ff]20[/COLOR] zł - Bakusiowa (wpłata jednorazowa) 05.12.2012 [COLOR=#800080]200[/COLOR] zł - mmd (wpłata jednorazowa - [COLOR=#800080]bezpośrednio do Murki[/COLOR]) [COLOR=#0000ff]140,50[/COLOR] zł - łącznie zysk z bazarku inka33 [COLOR=#008080]"KOBIET(K)OVO"[/COLOR] XII 2012 [I][SIZE=1]----> UlaFeta 10zł (13.1[SIZE=1]2[/SIZE]), bukowa 10,90zł, ick 6zł, Sarunia-Niunia 9zł, eski 16,50zł (14.1[SIZE=1]2[/SIZE]), Norel 6zl (15.1[SIZE=1]2[/SIZE]), Gruba Berta 50,50zł, Jo37 9,10zł, maximiller 10,50zl, Czorcik 12zł (17.1[SIZE=1]2[/SIZE])[/SIZE][/I] [SIZE=2][COLOR=#0000ff][B]Razem[/B]: [/COLOR][/SIZE][COLOR=#0000ff][SIZE=2][B]+[U]2827,60[/U][/B][/SIZE][SIZE=3][SIZE=2] zł[/SIZE] [/SIZE][/COLOR][SIZE=2][B][COLOR=#ff0000][U]WYDATKI[/U][/COLOR][/B]: [U][B]MAJ/GRUDZIEŃ 2012[/B][/U][/SIZE] [COLOR=#ff0000]180[/COLOR] zł - badania laboratoryjne 30.05.2012 [COLOR=#ff0000]64[/COLOR] zł - odrobaczenie Aniprazol 02.06.2012 [COLOR=#ff0000]150[/COLOR] zł - behawiorystka p. Jola Łapińska 11.06.2012 [COLOR=#ff0000]140[/COLOR] zł - transport do Hoteliku u Murki 14.06.2012 ([COLOR=#800080][SIZE=2]reszta u Murki [B]+110[/B] zł[/SIZE][/COLOR]) [COLOR=#ff0000]55[/COLOR] zł - wizyta u weta Murkowego (ślinianka) 03.07.2012 [COLOR=#ff0000]5[/COLOR] zł - transport do/od weta Murkowego 03.07.2012 ([COLOR=#800080][SIZE=2]reszta u Murki [B]+50[/B] zł[/SIZE][/COLOR]) [COLOR=#ff0000]346[/COLOR] zł - hotelowanie (15 VI - 14 VII) + Fiprex p/insektom VII - 19.07.2012 ([COLOR=#800080][SIZE=2]u Murki [B]0[/B] zł[/SIZE][/COLOR]) [COLOR=#ff0000]379[/COLOR] zł - hotelowanie (15 VII - 13 VIII) 360zł + odrobaczenie 7zł - 18.08.2012 ([COLOR=#800080][SIZE=2]nadpłata u Murki [B]+12[/B] zł[/SIZE][/COLOR]) [COLOR=#ff0000]379[/COLOR] zł - hotelowanie (14 VIII - 12 IX) 360zł + leczenie kk 25zł + Fiprex 6zł - 12zł nadpłata - 12.09.2012 ([COLOR=#800080][SIZE=2]u Murki [B]0[/B] zł[/SIZE][/COLOR]) [COLOR=#ff0000]410,20[/COLOR] zł - hotelowanie (13 IX - 12 X) 360zł + szczepienia (wścieklizna+wirusówki) 44zł + dojazd 6,20zł - 17.10.2012 [COLOR=#ff0000]367[/COLOR] zł - hotelowanie (13 X - 11 XI) 360zł + odrobaczenie 7zł - 13.11.2012 [COLOR=#ff0000]200[/COLOR] zł - [COLOR=#800080]1. cz[/COLOR]. hotelowanie (12 XI - 11 XII) [COLOR=#800080]--> wpłata od mmd bezpośrednio do Murki [/COLOR]- [COLOR=#800080]?.?[/COLOR].2012 [COLOR=#ff0000]166[/COLOR] zł - [COLOR=#0000cd]2. cz[/COLOR][COLOR=#0000ff]. [/COLOR]hotelowanie (12 XI - 11 XII) 160zł + Fiprex 6zł --> [COLOR=#0000cd]wpłata z konta Kajtuna[/COLOR] - 12.12.2012 [SIZE=2][B][COLOR=#ff0000]Raze[/COLOR][COLOR=#ff0000]m[/COLOR][/B][COLOR=#ff0000]: [/COLOR][COLOR=#ff0000][B]-[U]2841,20[/U][/B] zł[/COLOR][/SIZE] [SIZE=2] [B][U]SALDO[/U][/B] na koniec [B]grudnia 2012[/B]: [B][COLOR=#8b4513]+225[/COLOR][/B][COLOR=#8b4513] zł[/COLOR] [COLOR=#0000ff][B]+2827,60[/B] zł [/COLOR][COLOR=#ff0000][B]-2841,20[/B] zł[/COLOR] = [B]+[U]211,40 zł [/U][/B][/SIZE] [B]------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ [/B] [U][B]STYCZEŃ 2013[/B][/U] [COLOR=#000080]+211,40 zł[/COLOR] - SALDO z poprzedniego m-ca [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=20272678#post20272678"][COLOR=#00ff00]pakiet ogłoszeń[/COLOR][/URL] - Czorcik (za[COLOR=#00ff00] 10zł[/COLOR]) u Bazyliszek ok. 14.01.2013 (50szt. na lubelskie)[COLOR=#008000] [/COLOR][COLOR=#0000ff]+30[/COLOR] zł - Lida ([COLOR=#ff8c00]deklaracja[/COLOR] I 2013) 07.01.2013 [COLOR=#0000ff]+50[/COLOR] zł - eossi (wpłata jednorazowa) 08.01.2013 [COLOR=#0000ff]+30[/COLOR] zł - haliza (wpłata jednorazowa) 10.01.2013 [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=20351588#post20351588"][COLOR=#00ff00]pakiet ogłoszeń[/COLOR][/URL] - pinczerka_i_Gizmo (za[COLOR=#00ff00] 10zł[/COLOR]) u CatAngel 01.2013 (90szt. na mazowieckie) [COLOR=#0000ff]+30[/COLOR] zł - mdk8 - wpłata jednorazowa 23.01.2013 [COLOR=#0000ff]+107[/COLOR] zł - łącznie zysk z bazarku inka33 [COLOR=#008080]"DOMOVO"[/COLOR] I 2013 [I][SIZE=1]----> Dabrowka 27zł, zebrazebra 15zł, Ada_Vebby 39zł (22.01), Marta72 10zł, Guliwer89 6zł (23.01), Czorcik 6zł, Kajusza 4zł (28.01)[/SIZE][/I] [COLOR=#ff0000]-360[/COLOR] zł - hotelowanie (12 XII 2012 - 10 I 2013) - 22.01.2013 [COLOR=#00ff00]wyróżnienie ogłoszenia na tablicy[/COLOR] - Ulka18 (za[B]??[/B][COLOR=#00ff00] 20zł[/COLOR]) 25.01.2013 u Murki (na lubelskie)[COLOR=#008000] [/COLOR][COLOR=#0000ff]+10[/COLOR] zł - Ada_Vebby (wpłata jednorazowa "dodatek sentymentalny") 25.01.2013 [COLOR=#008080]fanty na bazarek[/COLOR] - Guliwer89 25.01.2013 ------------------------------------------------------------------ [COLOR=#000080][B]+108,40 [SIZE=2]zł [/SIZE][/B][/COLOR]- [COLOR=#000080]SALDO na koniec stycznia 2013[/COLOR] [U][B]LUTY 2013[/B][/U] [COLOR=#000080]+108,40 [SIZE=2]zł[/SIZE][/COLOR] - SALDO z poprzedniego m-ca [COLOR=#0000ff]+20[/COLOR] zł - mdk8 (wpłata jednorazowa) 04.02.2013 [COLOR=#0000ff]+10[/COLOR] zł - AleksandraF ([COLOR=#ff8c00]deklaracja[/COLOR] II 2013) 04.02.2013 [COLOR=#0000ff]+30[/COLOR] zł - haliza (wpłata jednorazowa) 04.02.2013 [COLOR=#0000ff]+30[/COLOR] zł - Lida ([COLOR=#ff8c00]deklaracja[/COLOR] II 2013) 06.02.2013 [COLOR=#0000ff]+25[/COLOR] zł - Awit (wpłata jednorazowa od Dostrota z konta Szarika, który znalazł DS :lol:) 11.02.2013 [COLOR=#0000ff]+10[/COLOR] zł - reksio7 (wpłata jednorazowa) 11.02.2013 [COLOR=#0000ff]+20[/COLOR] zł - mmd ([COLOR=#ff8c00]deklaracja[/COLOR] II 2013) 13.02.2013 [COLOR=#00ff00]pakiet [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=20298139#post20298139"]ogłoszeń[/URL][/COLOR] - Anka : ) ([COLOR=#00ff00]gratis[/COLOR]) 13-15.02.2013 (96szt. na [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=20446129#post20446129"]mazowieckie[/URL], [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=20452104#post20452104"]małopolskie, ?lubelskie[/URL], [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=20457807#post20457807"]łódzkie[/URL]) [COLOR=#0000ff]+243,20[/COLOR] zł - łącznie zysk z bazarku inka33 [COLOR=#008080]"POCIECHOVO"[/COLOR] II 2013 [SIZE=1][I]----> BERKANO 13zł (14.02), Ziutka 80,50zł, Ghanima 13zł, Aldrumka 50zł (15.02), wiosenka 13zł (17.02), ----> sonek666 6,20zł, zebrazebra 10zł, Nicola Daniłowska 18zł (18.02), Maupa4 20zł (19.02), Wiedźma 10zł (20.02), kp102 9,50zł (26.02).[/I][/SIZE] [COLOR=#ff0000]-367[/COLOR] zł - hotelowanie (11 I 2013 - 9 II 2013) 360zł + odrobaczenie 7zł - 16.02.2013 [COLOR=#008080]fanty na bazarek[/COLOR] - mmd (wysyłka [COLOR=#008080]11zł[/COLOR]) 21.02.2013 [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=20512277#post20512277"][COLOR=#00ff00]pakiet ogłoszeń[/COLOR][/URL] - diana79 (za[COLOR=#00ff00] 3zł[/COLOR]) u Javeny 25.02.2013 (22szt. na małopolskie - Kraków)[COLOR=#008000] [/COLOR]-------------------------------------------------------------------------- [COLOR=#000080][SIZE=2] [B]+129,60[/B] [/SIZE][B][SIZE=2]zł [/SIZE][/B][/COLOR]- [COLOR=#000080]SALDO na koniec lutego 2013[/COLOR] [U][B]MARZEC 2013[/B][/U] [COLOR=#000080][SIZE=2]+129,60 zł[/SIZE][/COLOR] - SALDO z poprzedniego m-ca [COLOR=#0000ff]+20[/COLOR] zł - mmd ([COLOR=#ff8c00]deklaracja[/COLOR] III 2013) 01.03.2013 [COLOR=#0000ff]+10[/COLOR] zł - AleksandraF ([COLOR=#ff8c00]deklaracja[/COLOR] III 2013) 04.03.2013 [COLOR=#0000ff]+30[/COLOR] zł - Lida ([COLOR=#ff8c00]deklaracja[/COLOR] III 2013) 06.03.2013 [COLOR=#0000ff]+30[/COLOR] zł - mmd (dodatkowo - wpłata jednorazowa) 11.03.2013 [COLOR=#0000ff]+10[/COLOR] zł - pinczerka_i_Gizmo ([COLOR=#ff8c00]deklaracja[/COLOR] III 2013) 18.03.2013 [COLOR=#0000ff]+80[/COLOR] zł - Panna Marple ([COLOR=#ff8c00]deklaracja[/COLOR] III, IV, V, VI 2013) 18.03.2013 [COLOR=#0000ff]+70[/COLOR] zł - Panna Marple (wpłata jednorazowa) 18.03.2013 [COLOR=#0000ff]+80[/COLOR] zł - lipsik (wpłata jednorazowa) 19.03.2013 [COLOR=#00ff00]pakiet [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=20610389#post20610389"]ogłoszeń[/URL][/COLOR] - diana79 (za[B][COLOR=#ee82ee]??[/COLOR][/B][COLOR=#00ff00] zł[/COLOR]) u [B][COLOR=#ee82ee]??[/COLOR][/B] 20.03.2013 (23szt. na [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=20616701#post20616701"]mazowieckie, śląskie[/URL])[COLOR=#008000] [/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=20639029#post20639029"][COLOR=#00ff00]pakiet ogłoszeń[/COLOR][/URL] - Javena ([COLOR=#00ff00]gratis[/COLOR]) 24.03.2013 (7szt. na lubelskie) [SIZE=2][COLOR=#ff0000]-36[SIZE=2]0[/SIZE] zł[/COLOR] - za hotelowanie (10 II - 11 III) 360zł [/SIZE]- 26.03.2013 [COLOR=#0000ff]+50[/COLOR] zł - Ziutka (wpłata jednorazowa) 27.03.2013 [COLOR=#0000ff]+136,50[/COLOR] zł - [COLOR=#008080]łącznie[/COLOR] zysk z bazarku inka33 [COLOR=#008080]"PŁYTOWISKO"[/COLOR] III 2013 [SIZE=1][I]----> milagros19853201 [SIZE=1]6,40[/SIZE]zł (1[SIZE=1]8[/SIZE].0[SIZE=1]3[/SIZE]), sleepingbyday [SIZE=1]6,20[/SIZE]zł (20.03), ojciec inka33 10zł (22.03), zebrazebra 12zł (24.03), [/I][/SIZE][SIZE=1][I][SIZE=1][I]----> [/I][/SIZE][/I][/SIZE][SIZE=1][I][SIZE=1]smillea 24[/SIZE]zł, [SIZE=1]sonek666 20zł, mdk8 19zł, reksio7 20,90zł[/SIZE] ([SIZE=1]2[/SIZE]5.0[SIZE=1]3[/SIZE]), stufinska 6zł (27.03), Nicola Daniłowska 12zł (28.03). [/I][/SIZE] [COLOR=#0000ff]+20[/COLOR] zł - mmd ([COLOR=#ff8c00]deklaracja[/COLOR] IV 2013) 29.03.2013 ------------------------------------------------------------------------------------------ [COLOR=#000080][SIZE=2] [B]+306,10[/B] [/SIZE][B][SIZE=2]zł [/SIZE][/B][/COLOR]- [COLOR=#000080]SALDO na koniec marca 2013[/COLOR] [U][B]KWIECIEŃ 2013[/B][/U] [COLOR=#000080][SIZE=2]+306,10 zł[/SIZE][/COLOR] - SALDO z poprzedniego m-ca [COLOR=#0000ff]+20[/COLOR] zł - Czorcik (wpłata jednorazowa Wielkanocna) 02.04.2013 [COLOR=#0000ff]+30[/COLOR] zł - Ziutka (wpłata jednorazowa od Alessandro na Zajączka) 02.04.2013 [COLOR=#0000ff]+10[/COLOR] zł - pinczerka_i_Gizmo ([COLOR=#ff8c00]deklaracja[/COLOR] IV 2013) 02.04.2013 [COLOR=#0000ff]+204,10[/COLOR] zł - [COLOR=#008080]łącznie[/COLOR] zysk z bazarku inka33 [COLOR=#008080]"CZYTELNIA i BAWIALNIA"[/COLOR] III/IV 2013 [SIZE=1][I][SIZE=1][I]----> [/I][/SIZE][/I][/SIZE][SIZE=1][I]zebrazebra 1[SIZE=1]3[/SIZE]zł (24.03), [/I][/SIZE][SIZE=1][I][SIZE=1]smillea [SIZE=1]9[/SIZE][/SIZE]zł, [SIZE=1]barb 6,40zł, [SIZE=1]Maru[SIZE=1]da[/SIZE][/SIZE]666 2[SIZE=1]4[/SIZE]zł, mdk8 1[SIZE=1]1,50[/SIZE]zł, [/SIZE]([SIZE=1]2[/SIZE]5.0[SIZE=1]3[/SIZE]), [/I][/SIZE][SIZE=1][I][SIZE=1][I]Ziutka 33[/I][/SIZE]zł, Aldrumka 15zł ([SIZE=1]26[/SIZE].0[SIZE=1]3[/SIZE]), [/I][/SIZE] [SIZE=1][I][SIZE=1][I]----> [/I][/SIZE][/I][/SIZE][SIZE=1][I]stufinska [SIZE=1]15[/SIZE]zł, brittta 8,20zł, eski 7zł (27.03), Nicola Daniłowska [SIZE=1]39[/SIZE]zł (28.03), funia 11zł (02.04), _Dunaj_ [SIZE=1]12[/SIZE] zł (09.04). [/I][/SIZE] [COLOR=#0000ff]+30[/COLOR] zł - Lida ([COLOR=#ff8c00]deklaracja[/COLOR] IV 2013) 08.04.2013 [COLOR=#0000ff]+10[/COLOR] zł - AleksandraF ([COLOR=#ff8c00]deklaracja[/COLOR] IV 2013) 09.04.2013 [COLOR=#0000ff]+50[/COLOR] zł - lipsik (wpłata jednorazowa) 09.04.2013 [SIZE=2][COLOR=#ff0000]-3[SIZE=2]66[/SIZE] zł[/COLOR] - za hotelowanie (1[SIZE=2]2[/SIZE] III - 10 I[SIZE=2]V[/SIZE]) 360zł [/SIZE][SIZE=2] + Fiprex 6zł [/SIZE]- 12.04.2013 [COLOR=#0000ff]+20[/COLOR] zł - mmd ([COLOR=#ff8c00]deklaracja[/COLOR] V 2013) 30.04.2013 [COLOR=#0000ff]+30[/COLOR] zł - mmd (wpłata jednorazowa - :] "premia za dobre za chowanie") 30.04.2013 -------------------------------------------------------------------------------------------- [COLOR=#000080][SIZE=2] [B]+3[SIZE=2]44[/SIZE],[SIZE=2]2[/SIZE]0[/B] [/SIZE][B][SIZE=2]zł [/SIZE][/B][/COLOR]- [COLOR=#000080]SALDO na koniec kwietnia 2013[/COLOR] [SIZE=2] [SIZE=2][COLOR=#ff0000][B]UWAGA![/B][/COLOR][COLOR=#0000ff][B] z powodu braku miejsca[/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][B] - dalsze rozliczenia znajdują się w poście: [/B][/COLOR] [B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/189215-Kajtun-bez-DS-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby?p=20918537#post20918537[/URL][/B][/SIZE] [/SIZE][/QUOTE] Dalsze rozliczenia wklejam w kolejny post. :) -
Aktualizacja: 28.05.2015 Kajtun został, że tak powiem... adoptowany na próbę. Tzn. domek nieźle rokuje i uważa, że sobie poradzi, ale kciuki ogromne wskazane! Jeszcze kilka tygodni, nim będziemy mogli uznać, że Kajtun znalazł Swój Dom i wreszcie odetchnąć... --------------------------------- Na początku (od lipca 2010) wątek Kajtuna prowadziła alice midnight, która znalazła "pod krzakiem" Kajtuśka z wielką gulą u szyji... (W tym poście jest jej pierwszy post wątku jako cytat.) W maju 2012 r. przejęłam rozliczenia Kajtuna, a potem i prowadzenie wątku. Maupa4 przepisała watek na mnie i dodała dla mnie posty na aktualności. Potem była "przeprowadzka" dogomanii i wszystko się pokręciło... :( Dodane posty poleciały aż tutaj: http://www.dogomania.com/forum/topic/77195-kajtun-bez-ds-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby/page-189#entry15085406 a odnalazłam je przypadkiem dopiero całkiem niedawno... Teraz próbuję pozbierać w tym poście najważniejsze rzeczy. :wacko: --------------------------------- Aktualne rozliczenie konta Kajtuna (2014-2015) tutaj: http://www.dogomania.com/forum/topic/77195-kajtun-bez-ds-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby/page-209#entry15829080 Wcześniejsze rozliczenia: - (alice midnight) sierpień 2010 - 27.05.2012 tu: http://www.dogomania.com/forum/topic/77195-kajtun-bez-ds-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby/page-189#entry15085419 - (inka33) maj 2012 - kwiecień 2013 tu: http://www.dogomania.com/forum/topic/77195-kajtun-bez-ds-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby/#entry8446531 - (inka33) cały 2013 tu: http://www.dogomania.com/forum/topic/77195-kajtun-bez-ds-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby/page-189#entry15085406 Ogłoszenia (teksty, daty, województwa) Kajtuna: http://www.dogomania.com/forum/topic/77195-kajtun-bez-ds-zbieramy-na-hotel-i-psie-potrzeby/page-189#entry15085412 Co tu jeszcze wstawić...? Co tu jeszcze wstawić...? Co tu jeszcze wstawić...?