Tak, kawą z mlekiem. :)
Ta Efa strasznie drogo wychodzi... :roll:
No, to muszę ojcu dać cynk i telefon dokarmić... :scared:
7,99zł
http://www.psy.pl/galerie/art117,moj-pies-i-kot-grudzien-2014.html
Sam se idź na wichrze i w deszczu szczotkować! :mdleje:
Szczotkujemy w domu - wiesz, maseczka na sos, odkurzacz gotów do pracy, te sprawy... ;)