Jump to content
Dogomania

inka33

Members
  • Posts

    17196
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inka33

  1. Maleńka... [*] to dla Ciebie... :(
  2. Tyle nadziei, tyle dobrych myśli... :( :( :( Liza, taką Cię zapamiętam: Myślę tak samo, chociaż serce płacze... :( Belu, nie myśl tak, nie rób sobie tego, proszę... Liza cierpiała, ataki się nasilały, dostała szansę, ale się nie udało. To tak boli... alę ją bolało pewnie wiele tygodni. A najbardziej żal mi Hani... :(
  3. "Ukradłam" i podaję dalej... :)
  4. "Ukradłam" i podaję dalej... :)
  5. "Ukradłam" i podaję dalej... :)
  6. "Ukradłam" i podaję dalej... :)
  7. To teraz - bądź Pani Mądralińska i obróć to w wadę! :P :P :P
  8. "malizna nie wtrącała się do dyskusji dorosłych" - dobre! :D Patyków to ja się trochę boję... - drzazgi... :(
  9. Nutusia obiecała mi ulepić nowy tekst dla Jogisia! :)
  10. Tam, gdzie obok jest komunikator. :)
  11. ...i tak jej krzywo z oczu patrzy... :P
  12. A co? Masz dłuższy i się nie chwalisz...? :P No to czekamy na słodkie fotasy! :)
  13. Ares przygotowuje grunt pod rabatki...? :unsure: Wynagrodzenie za pomoc dostał...? ;)
  14. Futro...? W morzu...? Takim mokrym morzu...?! :blink:
  15. To trzeba dopisać do tytułu wątku "anielski". ;)
  16. Zaznaczasz go, naciskasz Ctrl+c, przechodzisz do sygnaturki, stawiasz kursor i wtedy naciskasz Ctrl+v. Czyli niby zwykłe kopiuj/wklej, ale gdy wybierasz kopiuj z menu spod prawego klawisza myszy, to się kopiuje tylko obrazek bez linka.
  17. Lizuniu, 8 wagonów dobrych myśli ślę! :D
  18. Suczka: Mamona Piesek: Money
  19. Superowe zdjęcia - w sam raz na pocieszenie! :D
  20. ZAPRASZAM SERDECZNIE na bazarek PACHNIDEŁKA plus czynny do 22 VI 2015 do godz. 22:00 przeznaczony w 50% na KULCIĘ :) . . :cool1:
×
×
  • Create New...