Jump to content
Dogomania

inka33

Members
  • Posts

    17196
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inka33

  1. Pozdrawiam wszystkie piękno-serdeuszkowe czterołapne brzydale wraz z opiekunami całej bandy! :)
  2. Pozdrawiam mądrą Hopeczkę po straszliwych przeżyciach i "ogładzającą się" równie dzielnie Polcię! :) Pańciostwu całemu (choć odległością rozdzielonemu) buziaki wysyłam! :)
  3. No, niestety nie... :( Napisałam wprawdzie 'pewnie bezcenne', ale mogłam dodać, że bym chciała mieć (czy cuś).
  4. Fajowo, że Ciorli Harli ma fajowo! :)
  5. Rety, jaki pięknościowy ten cz-b łobuziak! <3 Zaciskam kciuki za najlePsiejszy los dla niego! :)
  6. Tylko z pozdrowionkami dla Baloniar przychodzę, a co! ;)
  7. Pozdrawiam zestadowaną Polkę Hopkę! ;)
  8. Zmiany, zmiany! :) Kciukam za najlePsiejszy domek dla Aresa! :)
  9. Się pochwalę, że tego lata nie wylatywałam malowniczo z żywopłotu! :) PS. Bomba była niewyraźna, bo jej było niewyraźnie w szalonym towarzystwie, o! ;)
  10. Pozdrowionkowatości i kciukowatości! :) Pokażesz...? :)
  11. Słaba "komunistka" zagląda do gałązek i podziwia gwiazdki (w przerwie renowowania szafy). :)
  12. Cmokam przeuśmiechniętą nochalOvkę! :) PS. Kto zacz Ciapek...? PPS. Kciukam za krótki "bo tak", choć go łapy wolą.
  13. Pozdrawiam cały uroczy psio-ludzki komplet! :)
  14. Super, że Kulcia już bez długu! :) A co u niej...?
  15. Kaganiec wprost the best, a miny ludzi w autobusie pewnie bezcenne... :P :P :P
  16. Bomba mi powiedziała, że mnie tu wołasz, to przyszłam! :P Pozdrowionka dla Ani z kopytkiem, Anusi ze smokiem odzyskanym, Dusia z rodzinką i czasem plaskatego kociątka oraz wszystkich Dusio-fanów. :)
  17. Rety, to już ponad rok... Dosieńko...[*]
  18. Z dedykacją dla szorpatych siostrzyczek: https://licensing.jamendo.com/pl/track/320050/polka-hopka (trza kliknąć na strzałeczkę). :) Się cieszę ogromniaście! :)
  19. Paszła won, kłopoty! A kysz!! A sio!!! Pozdrowionka i inne takie. ;)
  20. No to czekam sobie cichutko... :)
  21. Zdecydowałam uzgodniwszy, więc się wymigiwam i już! :P
  22. Nie, nie, nie! To nie pozostałość po tymczasowaniu, tylko pomyłkowa wpłata na Kajta, więc zapisz - proszę - po prostu, że od Lidy (bo ja byłam tylko pośrednikiem). :)
  23. Hopeczko, a pytałaś Zosi, czy "skarb" się spodobał...? ;)
×
×
  • Create New...