Się pochwalę, że tego lata nie wylatywałam malowniczo z żywopłotu! :)
PS. Bomba była niewyraźna, bo jej było niewyraźnie w szalonym towarzystwie, o! ;)
Bomba mi powiedziała, że mnie tu wołasz, to przyszłam! :P
Pozdrowionka dla Ani z kopytkiem, Anusi ze smokiem odzyskanym, Dusia z rodzinką i czasem plaskatego kociątka oraz wszystkich Dusio-fanów. :)
Z dedykacją dla szorpatych siostrzyczek: https://licensing.jamendo.com/pl/track/320050/polka-hopka (trza kliknąć na strzałeczkę). :)
Się cieszę ogromniaście! :)
Nie, nie, nie! To nie pozostałość po tymczasowaniu, tylko pomyłkowa wpłata na Kajta, więc zapisz - proszę - po prostu, że od Lidy (bo ja byłam tylko pośrednikiem). :)