Jump to content
Dogomania

inka33

Members
  • Posts

    17196
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by inka33

  1. Sorki za telefon do Azalii... :wacko: Miałam kiedyś Twój, ale mi wcięło - chyba przepadł w starym telefonie. Dobra, nie dopytuję o losy... :( Może dopisz jeszcze w pierwszym poście link do jego fb - ludzie tu zobaczą, to tam będą klikać też (ja nie mam fb). Czy szukacie wyłącznie BDT / DT z kosztami karmy i weta? Czy PDT albo hotelik też wchodzi w grę? Jeśli tak, to do jakiej kwoty? Kogo z dogo już pytałyście i nie może go wziąć? (może być na PW) Co z kastracją? Jogiś jest przesłodką "krzyżówką" Kajtuna i Bomby, dlatego strasznie chciałabym mu jakoś pomóc...
  2. Fajnego masz gościa, a nawet Gościa! :)
  3. Dzielni jesteście oboje bardzo! :wub:
  4. 08.06 przyszedł przelew od Lidy 40zł - jako deklaracja stała za VI. Po telefonicznych ustaleniach z nią, przeznaczam te pieniążki na koszty transportu. Dziękuję, Liduś! :wub: To dzięki Tobie więcej kasiorki z bazarku będzie mogła dostać Kulcia! :) W związku z tym, że mam też już sporą część wpłat bazarkowych, to puściłam dziś przelew do Murki 116zł właśnie za transport. Pora zająć się rozliczeniem. :wacko: Ależ ja się cieszę! :D ...chociaż wciąż niedowierzająco. Toteż nawet na innych wątkach Kajtunem pocieszam innych oczekujących na DSy podopiecznych... :)
  5. Nie jest dzielny ten, kto się wcale nie załamuje (najwyżej zimny...), ale ten, kto idzie dalej pomimo chwil załamania. :)
  6. To dziś dla odmiany zostawiam drapsianko dla Hopencji! :)
  7. Adwokat to mi się, owszem..., z zakrapianiem kojarzy, ale... na babskiej imprezie. :D :D
  8. Urocza dziewczynka! :) Dobrze, że jest bezpieczna w troskliwych rękach! :)
  9. Nie znacie się... To jest jamnik w butach! ;)
  10. Odcollarowany Collie...! :blink: Imcia, dojorczkujesz się...? ;) Kciukam!
  11. Rubiczku, jak chcesz, żeby był widoczny mail, to go zapisz np. ze spacjami przed i po @.
  12. E, tam - bez dowodów foto-rzeczowych nie uwierzymy w niemowlakowanie Imki... :P
  13. Życzę udanego jednak wyjazdu! :)
  14. Dzielny i grzeczny chłopczyk z Karmelka! :D
  15. Już nie wiem, co pisać, więc się tylko podpiszę pod Havanką...
  16. Pięknościowy Joguś! Do schrupania! :wub: A jaka jest jego historia...? Dlaczego do 25.06...?
  17. No i chwilowo nie mogę, bo przy TŻcie umiałam, a siama juś nie umniem... :( Jak mi dotrze IT-wsparcie, to jakoś ogarnę... ;) Przepraszam za zamieszanie. :wacko:
  18. Rety, rety, no to zaciskam kciuki, jak nie wiem co!!! :)
  19. Niedopilnowanie suki w cieczce = bezmyślne rozmnażanie. Z mojej strony EOT.
×
×
  • Create New...